این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 786,228
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 37,820
  • بالا 5 کشور: ایالات متحده (164,603) ایتالیا (101,739) اسپانیا (87,956) چین (82,240) و آلمان (66,885)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 12:47 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:23 pm: اسپانیا روزانه تلفات بازدید 849 بالاترین سطح پس از همه گیری آغاز شد

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در اسپانیا رسیده 8,189 در روز سه شنبه از 7,340 روز قبل از اعلام وزارت بهداشت و درمان گفت: روز سه شنبه.

این 849 مرگ و میر در 24 ساعت بالاترین روزانه مرگ و میر پس از بیماری همه گیر آغاز شده در اسپانیا, عصر ایران اشاره کرد. تعداد کل coronavirus عفونت رز به 94,417 از 85,195 در روز دوشنبه. — هالی Ellyatt

5:51 pm: ایران در مرگ و میر از coronavirus صعود به 2,898 سلامت رسمی می گوید

ایران مرگ و میر از coronavirus رسیده 2,898 با 141 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته این کشور را وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی روز سه شنبه گزارش رویترز. تعداد موارد آلوده به شروع به پریدن کرد 44,606.

“در 24 ساعت گذشته وجود داشته است 3,111 موارد جدید آلوده مردم است. متاسفانه 3,703 از افراد آلوده در یک شرایط بحرانی” Jahanpur گفت. — هالی Ellyatt

4:43 pm: چین به شروع گزارش موارد بدون علامت از 1 آوریل

یک مقام رسمی از چین ملی کمیسیون بهداشت گفته است که این کشور شروع به تست موارد بدون علامت شروع فردا, رادیو فردا گزارش داد. این 1,541 بدون علامت coronavirus بیماران تحت نظارت از پایان مارس 30.

این کمیسیون گفت: 205 نفر از بیماران تحت نظارت هستند و از خارج از کشور. — هالی Ellyatt

4:17 pm: آلمان RKI خوش بینانه در مورد مسطح از coronavirus عفونت منحنی

سر از آلمان رابرت کخ موسسه (RKI) برای بیماری های عفونی گفت: خوش بینی در مورد مسطح از coronavirus عفونت منحنی توجیه شد و افزود که این امر می تواند واضح تر پس از عید پاک رویترز گزارش داد.

اما Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت یک کنفرانس خبری گفت که در حال حاضر میزان مرگ و میر 0.8% در آلمان خواهد افزایش یابد. — رویترز

4:10 pm: بازارهای اروپایی صعود به عنوان ضریب اطمینان رو به چین داده

بازارهای اروپایی پیشرفته روز سه شنبه پس از مثبت منجر شود مجموعه ای در آسیا پس از چین تولید داده های بازگشت در ماه مارس با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. پان-شاخص Stoxx 600 صعود 1.7% در اوایل تجارت با سفر و اوقات فراغت سهام پریدن 4.7% منجر به دستاوردهای به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس وارد قلمرو مثبت.

بازارهای سهام اروپا در واکنش مثبت به اطلاعات روز شنبه نشان می دهد که چین رسمی تولید شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه مارس در آمد بهتر از برخی از تحلیلگران انتظار می رود. — هالی Ellyatt و الیوت اسمیت

3:42 pm: اندونزی قصد دارد به استراحت کسری بودجه محدود در میان coronavirus

اندونزی در حال برنامه ریزی به موضوع اضطراری و مقررات اجازه می دهد تا دولت به مدیریت گسترده تر مالی کسری بودجه و افزایش هزینه در پاسخ به COVID-19 یک حرکت است که به طور موثر اصلاح امور مالی دولت قانون گفت: در روز سه شنبه گزارش رویترز.

2003 مالی دولت قانون کلاه کسری بودجه در حداکثر 3 درصد از تولید ناخالص داخلی برای سال مالی. اما قوانین جدید اجازه خواهد داد که دولت به بیش از حد که برای سه دوره متوالی مالی سال اما کلاه خواهد شد دوباره در 2023, Luhut Pandjaitan ارشد وزیر که مسئول نظارت بر سرمایه گذاری و منابع طبیعی گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

اندونزی ثبت شده خود را برای اولین بار coronavirus موارد در مارس 2 و دیده اعداد صعود به 1,414 عفونت و 122 مرگ و میر ناشی از دوشنبه. — رویترز

3:27 pm: جنوب ایتالیا بریس خود را به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور

ایتالیایی ها در جنوب کشور در حال نیروبخش خود را برای شیوع کروناویروس که فلج شمال ایتالیا با کسانی که زندگی در فقیر مناطق جنوبی گفتن CNBC است که مردم از ترس عصبانی و ناامید بیشتر دولت کمک کند.

“مردم بسیار می ترسم” راشل, یک مادر دو فرزند جوان است که زندگی در سالرنو در کامپانیا گفت CNBC دوشنبه. “در جنوب این ویروس به سرعت در حال گسترش است و ما با داشتن تعداد زیادی از مرگ و میر ما در حال امیدوار است که این وضعیت به زودی به پایان می رسد,” او گفت:.

گسترش ویروس است که اعمال فشار بیشتر بر جنوب که در آن اقتصاد به مراتب ضعیف تر و در جایی که نرخ بیکاری بسیار بالاتر از در شمال و در واقع بیشتر از اروپا است. — هالی Ellyatt

یک نمای کلی از تقریبا یک خیابان خلوت در طول coronavirus بحران در مارس 20, 2020 در پالرمو ایتالیا.

Tullio Puglia

3:06 pm: سوئیس به شیر بازارهای بیشتر برای کمک به مبارزه با شیوع

سوئیس خواهد بود افزایش سرمایه از بازارهای مالی بیشتر برای کمک به کوسن های اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: این کشور فدرال امور مالی دولت.

در بیانیه ای FFA گفت: آن دو برابر خواهد شد و آن منابع کوتاه مدت بازار پول ابزار از حدود 6 میلیارد فرانک سوئیس (6.2 میلیارد دلار) به 12 میلیارد فرانک. همچنین گفت: آن را به مرحله فروش اوراق قرضه.

سوئیس گزارش شده 15,475 موارد و از دوشنبه با 295 مرگ و میر با توجه به اداره فدرال بهداشت عمومی. — ین ن لی

2:50 pm: انجمن های صنعت هشدار می دهند از بلندی عمده کمبود مواد غذایی در سراسر آسیا

وجود دارد می تواند عمده کمبود مواد غذایی در سراسر آسیا به عنوان یک نتیجه از زنجیره تامین اختلالات و تجارت اقدامات حمایتی با توجه به شیوع کروناویروس دو انجمن های صنعت هشدار داد.

بسیاری از کشورها دارای قفل کردن مناطق بزرگ قرنطینه میلیون و محدود حرکات در سراسر مرزها برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس رسما شناخته شده به عنوان COVID-19. از جمله اقدامات محدود کردن جنبش از نیروی انسانی و اخلال در حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش.

برخی از کشورها نیز آغاز شده انباشت استراتژیک محصولات غذایی و محدود صادرات در یک محیط که در آن مصرف کنندگان در حال خرید بیشتر برای خود pantries به عنوان آنها در خانه بمانند.

“هر گونه محدوديت از جمله نیروی کار را تحت تاثیر قرار و ثبات تولید مواد غذایی. وضعیت در حال حاضر تشدید جهانی افزایش تقاضا برای مواد غذایی است. حتی کوچکترین اندازه گیری تاثیر حرکت آزاد مردم و کالا را فشار جهانی زنجیره غذایی بیشتر” گفت: Abdul Halim سیم جمهور از آسه آن مواد غذایی و آشامیدنی داد. آسه آن است که ارتباط جنوب شرقی کشور.

اتحاد و صنایع غذایی آسیا در حال تماس با دولت ها در سراسر منطقه “برای اطمینان از بدون مانع تولید و عرضه مواد غذایی و نوشیدنی به عنوان هر کشور تلاش می کند برای جلوگیری از شیوع COVID-19” آنها گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه.

“در یک مستند اگر دولت ها در سراسر منطقه در محل قرار داده و سیاست هایی که مانع تولید در سراسر زنجیره تامین و همچنین موانع تجاری این می تواند منجر به منطقه با کمبود مواد غذایی به خصوص زمانی که به دنبال در سراسر جهان و دیدن ادامه داد: اما غیر ضروری وحشت خرید رفتار” گفتند. — Huileng قهوهای مایل به زرد

2:37 pm: ویروس هنوز هم فوق العاده از طریق بازار — اما سرمایه گذاران پیدا کرده اند که یکی از آنها مانند

به عنوان بازارهای جهانی به خصوص ایالات متحده در بازارهای لرزه در افزایش موارد coronavirus وجود دارد یک بازار شاهد بازگشت سرمایه گذاران: چین است.

ميزان عفونت کروناویروس کاهش پیدا کرده است و در چین وجود دارد و به نظر می رسد به رشد اشتها در میان مدیران صندوق شروع به خرید دارایی های چینی دوباره.

Pinebridge سرمایه گذاری های مستقر در نیویورک شرکت می گذرد “،”

“ما به تازگی افزایش چین یک سهام از تک رقمی موقعیت شروع به کم دو رقمی وزن” Michael Kelly جهانی سر از چند دارایی در Pinebridge گفت CNBC بیش از ایمیل. “به عنوان یک نتیجه از COVID-19 غرب است که در حال حاضر شاهد غوطه وری اقتصاد از طریق حداقل (سه ماهه دوم) در حالی که شرق به رهبری چین در حال حاضر پر از” شرکت هایی که در حال نشان دادن بهبود است. — Tanvir Gill

1:55 pm: آلمان گزارش 4,615 موارد جدید, 120 مرگ و میر بیشتر

تعداد coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته 4,615 گرفتن شمارش به 61,913 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

تعداد مرگ و میر افزایش یافته است 120 583 داده ها نشان داد.

آلمان سوم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در اروپا پشت ایتالیا و اسپانیا. — ین ن لی

1:24 pm: کشورهای جنوب شرق آسیا گام تا اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع

چندین جنوب شرقی کشور تشدید اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به گزارش رویترز،.

این منطقه بزرگترین اقتصاد اندونزی گفت: این تصمیم به ممنوعیت ورود و حمل و نقل از همه خارجی ها گزارش رویترز،. خارجی با اقامت مجوز و برخی دیپلماتیک بازديد ممکن است معاف, این گزارش گفت:.

در ضمن ویتنام اجتماعی اعلام کرد فاصله اقدامات برای 15 روز شروع و روز شنبه با توجه به جداگانه گزارش رویترز. در طول این دوره افراد ملزم به ماندن در خانه و تنها می تواند می تواند برای موارد اضطراری و یا برای خرید کالا گفت: این گزارش.

همانطور که از دوشنبه, اندونزی تایید کرده است 1,414 موارد coronavirus در حالی که ویتنام گزارش شده 203 عفونت با توجه به مربوطه رسمی برگه. — ین ن لی

12:55 pm: همه گیر خواهد رسید سودآوری آسیا و اقیانوسیه بانک می گوید Fitch

آسیا و اقیانوسیه بانک را پیدا خواهد کرد آن را به طور فزاینده ای به چالش کشیدن برای حفظ عملکرد مالی خود را به اقتصاد جهان ضربه coronavirus همه گیر Fitch در رتبه گفت.

اعتبار آژانس در اوایل این ماه کاهش داد و چشم انداز برای 10 سیستم بانکی در منطقه به “منفی است.” تمام 17 سیستم بانکی در آسیا و اقیانوسیه که Fitch ارزیابی در حال حاضر یک “منفی” چشم انداز.

اما چشم انداز ارزیابی لزوما نشان می دهد که اقتصاد در منطقه صورت معرض خطر بی ثباتی مالی گفت: Fitch سر آسیا-اقیانوسیه در رتبه بانک Jonathan کرنوالی. — ین ن لی

12:23 pm: ژاپن می پرسد شهروندان به سفر به مکان 73

ژاپن کرده است و وزارت خارجه خواست شهروندان را به سفر به 73 کشورها و مناطق از جمله ایالات متحده و کانادا و انگلستان گزارش رویترز،. که افزایش از 20 کشور — عمدتا کسانی که در اروپا — که ژاپن هشدار داده بود و مردم آن را در هفته های اخیر, این گزارش گفت:.

دولت ژاپن نیز به احتمال زیاد به ممنوعیت ورود بازدید کننده از تازگی اضافه شده کشورها بر اساس این گزارش.

هشدار در آمد که در تعدادی از موارد در ژاپن همچنان به افزایش است. به عنوان از ظهر دوشنبه این کشور را تایید کرد 1,866 موارد 173 بیش از روز قبل با توجه به وزارت بهداشت و رفاه. — ین ن لی

10:39 am: ژاپن نخست وزیر و معاون خود برای جلوگیری از حضور در همین جلسات

نخست وزیر شینزو آبه و معاون او تارو آسو را جلوگیری از حضور در همین جلسات به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر شیوع کروناویروس رویترز گزارش داد.

“نخست وزیر شینزو) آبه گفت: اعضای کابینه صبح امروز که معاون نخست وزیر تارو آسو خواهد برای پیوستن به یک جلسه که در آن او حضور” معاون رئیس کابینه وزیر Akihiro نیشیمورا گفت: در اخبار جلسه با توجه به انتخاب.

در این رویداد آبه قادر به انجام وظایف خود به عنوان نخست وزیر Aso خواهد بود در خط بعدی برای تبدیل شدن به ژاپن موقت رهبر. این کشور دارای حداقل 1,953 فتح کند گرفته شد موارد گزارش شده و 56 مرگ و میر با توجه به JHU داده است. — Saheli روی Choudhury

9:26 am: چین می گوید: گسترش فعالیت های تولیدی در ماه مارس هجوم انتظارات از انقباض

چین گفت: این مقام شاخص مدیران خرید در ماه مارس بود 52.0 ضرب و شتم انتظارات برای یک اقتصاد آمار شیوع کروناویروس. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI به در آمده در 45 برای ماه مارس از یک رکورد کم از 35.7 یک ماه قبل است.

فعالیت تولید کند به طور چشمگیری در اوایل سال جاری به عنوان دولت برقرار مقیاس مستندات و قرنطينه شامل گسترش COVID-19. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:23 am: آمازون آتش سوزی انبار کارگر که منجر استاتن آیلند اعتصاب coronavirus حفاظت

آمازون تایید به CNBC که این اخراج کریس Smalls یک کارگر انبار که سازماندهی یک اعتصاب در آن جزیره استاتن تسهیلات در روز دوشنبه.

این شرکت گفت: این اخراج Smalls پس از او “دریافت هشدارهای متعدد نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

Smalls و دیگر کارکنان راه می رفت به تماس توجه به عدم اقدامات حفاظتی برای کارگران است. آنها همچنین اصرار آمازون به مرکز پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus. برگزارکنندگان قرار داده و تعدادی از اعتصاب حدود 50 در حالی که آمازون گفت که کمتر از 15.

“آمازون خواهد بود و نه آتش کارگران نسبت به کل آن شکست به انجام آنچه در آن باید به نگه داشتن ما و خانواده های ما و جوامع ما امن” Smalls در بیانیه ای گفت. “من عصبانی هستم و نا امید, اما من نمی شوکه کرد. طبق معمول آمازون خواهد و نه رفت و برگشت یک مشکل زیر فرش از عمل به نگه داشتن کارگران و کار جوامع امن است.” — آنی پالمر

8:53 am: لس آنجلس توقف اخراج برای مردم و کسب و کار است که نمی تواند از پرداخت اجاره بها با توجه به COVID-19

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد توقف در اخراج در شهر برای مردم و کسب و کار است که نمی تواند از پرداخت اجاره بها با توجه به COVID-19 شیوع در ایالت کالیفرنیا است. صاحبخانه نیز محروم از افزایش اجاره بها در اجاره تثبیت آپارتمان Garcetti گفت.

“اگر شما نمی توانید پرداخت اجاره بها به عنوان یک نتیجه از این اورژانس شما اخراج نمی شود,” Garcetti گفت. مسکونی مستاجران باید 12 ماه و تجاری مستاجران را 3 ماه پس از پرداخت اضطراری به پایان می رسد.

“پول بدهکار توسط مستاجر نمی جادویی ناپدید می شوند مستاجران هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره اگر آنها می توانند” Garcetti گفت. — Kif Leswing

8:40 am: ‘سرعت عمل, عمل قاطعانه عمل استوار’ برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که فرستاده ویژه می گوید:

دیوید Nabarro یک فرستاده ویژه در COVID-19 به سازمان بهداشت جهانی, CNBC گفت که کشور نیاز به سرعت عمل و جلوگیری از شیوع کروناویروس قبل از آن رشد می کند به یک نمایی مشکل است.

“این مجموعه ای از شیوع بیماری است که در حال ساخت تا همه گیر افزایش در مقیاس نمایی آنها در اندازه هر چند روز مثل هر سه روز” Nabarro گفت CNBC “Squawk Box” در روز سه شنبه. “تلاش برای دریافت جلوتر از نمایی مشکل بسیار آسان تر است اگر شما در حال برخورد با آن را در اوایل.”

کشورهایی هستند که مجبور به تصمیم گیری های دشوار در حال حاضر سعی کنید و جلوگیری از گسترش ویروس در درون مرزهای خود را: آنها می خواهند برای کاهش میزان عفونت به یک سطح که در آن مربوطه خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند تحمل فشار. اما برای انجام این کار است که آنها مجبور به انجام دقیق مستند اقدامات که بدون شک تاثیر شدید بر اقتصاد خود است.

“سرعت عمل, عمل قاطعانه عمل قوی به طوری که شما گرفتار نیست نیاز به مقابله با یک مقدار بزرگتر مشکل بزرگتر دو هفته بعد” Nabarro اضافه شده است. — Saheli روی Choudhury

8:21 am: چین می گوید که تا به حال 48 مورد جدید از عفونت

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 48 مورد جدید از عفونت گزارش شده در سرزمین اصلی را که منسوب به مسافران که در بازگشت از خارج از کشور. آن اضافه شده است که یک نفر کشته از ویروس در هوبئی استان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است. چین می گوید بیش از 76 ، 000 موارد بهبود از بیماری و حداقل 3,305 درگذشت. — Saheli روی Choudhury

7:19 am: ما موارد پیش افتادن 160,000

تعداد کل موارد گزارش شده از عفونت کروناویروس در ایالات متحده حداقل 161,807 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. در میان آنها حداقل 2,978 فوت کرده اند و بیش از 5500 نفر بهبود یافته اند در کشور داده ها نشان داد.

جهانی موارد خود را ادامه داد و روند رو به بالا ایستاده حداقل 782,319 گزارش موارد عفونت در سراسر جهان با توجه به JHU. داده ها همچنین نشان داد که در سراسر جهان مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 37,500 به عنوان کشور ادامه داد: برای اجرای سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش یافته است. — Saheli روی Choudhury

7:10 am: ایتالیا بیش از 100,000 موارد اما می گوید: عفونت های جدید باید کاهش یابد

در یکی از بدترین ضربه کشورها در جهانی همه گیر و ایتالیا به وزارت بهداشت گزارش شده است که در 6 p. m. به وقت محلی در مارس 30, وجود دارد, حداقل 101,739 کل موارد عفونت در میان آن 60 میلیون نفر از شهروندان. اما وزارت گفت: میزان موارد جدید کاهش یافته است; هر چند رویترز گزارش داد که همچنین می تواند با توجه به کمتر COVID-19 آزمون در حال انجام است.

حداقل 11,591 نفر کشته و حدود 14,620 بهبود از این بیماری است.

یک زن دعا در یکشنبه توده مقدس جشن توسط کشیش از سقف کلیسای سن گابریل دل’Addolorata در رم در تاریخ 29 مارس سال 2020 میان گسترش COVID-19 (جدید coronavirus) بیماری همه گیر.

واژن, Fabi | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: El Pais روزنامه که ایتالیا شد “در مرحله حاد” از شیوع و آن را معقول و منطقی به این باور است که اوج نزدیک شد. اما نگرانی های باقی مانده درباره یکی دیگر از افزایش در تعداد موارد در روزهای آینده. به نوبه خود, ایتالیا است به گسترش آن در سراسر کشور مستند اقدامات حداقل تا فصل عید پاک رویترز گزارش داد. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:41 pm: وزارت دفاع ناظر منصوب بازرس کل برای $2 تریلیون coronavirus بسته محرک

وزارت دفاع داخلی watchdog خدمت خواهد کرد به عنوان تازه به نام صندلی گیر پاسخ پاسخگویی کمیته بدن ایجاد شده برای نظارت بر حدود 2 تریلیون دلار محرک معامله که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته در پاسخ به اقتصادی ویرانی های ناشی از شیوع کروناویروس.

گلن خوب بازرس کل وزارت دفاع منصوب شد توسط یکی دیگر از کمیته IGs تعیین شده توسط قانون جدید به نام یک صندلی.

خوب نظارت یک هیئت بازرسان همکار طور کلی همه مسئول نظارت خود را در بخش مربوطه. آنها شامل بخش های آموزش و بهداشت و خدمات انسانی, امنیت, عدالت, کار و همچنین به عنوان خزانه اداره کسب و کار کوچک و بازرس کل وزارت خزانه داری برای دولت مالیات. — لورن هرش

6:35 pm: Airbnb گسترش coronavirus لغو پنجره به مه 31, مجموعه گذشته 250 میلیون دلار به پرداخت هزینه برای میزبان از دست رفته باقی می ماند

Airbnb اعلام کرد و آن را اجازه می دهد مهمان به دریافت کامل بازپرداخت برای هر سفر شروع و یا قبل از 31 مه که رزرو قبل از 14 مارس به عنوان شرکت همچنان به مبارزه از طریق coronavirus’ تاثیر در صنعت مسافرت. این شرکت نیز خود را کنار بگذارند 250 میلیون دلار به پرداخت هزینه برای میزبان از دست رفته رزرو.

Airbnb اعلام کرد این تصمیم در نامه ای به میزبان در تلاش برای بازسازی Airbnb رابطه با شرکای خود. قبلا شرکت کرده بود گفت که این امر اجازه می دهد مهمان به انصراف از دریافت کامل بازپرداخت برای سفرهای بین 14 مارس و آوریل 14.

که تصمیم overrode بسیاری از میزبان های موجود و لغو سیاست هایی که تضمین آنها هنوز دریافت پرداخت های جزئی برای کسانی که رزرو. بسیاری از میزبان به شدت انتقاد Airbnb که برای تصمیم گیری و چندین CNBC گفت که آنها خواهد بود در حال حرکت خواص خود را بر روی وب سایت های دیگر و به اجاره بلند مدت بازار است. — Sal رودریگز

6:27 pm: میدان بیمارستان می رود تا در شهر نیویورک پارک مرکزی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im