Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین می گوید شش سلامت کارگران درگذشت سنگاپور هشدار از رکود

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:50 pm: چین می گوید: 1,716 سلامت کارگران باید بدانند coronavirus شش مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: 1,716 سلامت کارگران در این کشور شده است با آلوده coronavirus و شش نفر از آنها فوت کرده اند.

این اولین بار است که چین منتشر کرده است آمار و ارقام به طور خاص مربوط به آلوده پرسنل پزشکی.

چینی بهداشتی مقامات قبلا هشدار داد کمبود تجهیزات پزشکی به بیمارستان ها در این کشور تحت فشار سنگین و در صورت محدودیت منابع.

5:15 pm: ‘مراقب باشید از scammers’: سنگاپور هشدار کلاهبرداران تلاش برای استفاده از coronavirus نگرانی

دولت سنگاپور است هشدار کلاهبرداری ساخته شده به بهانه تحقیقات مربوط به تایید موارد coronavirus به عنوان شهر-دولت به دنبال برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

Scammers گزارش شده است دعوت مردم به درخواست برای جزئیات مالی به بهانه “تماس با ردیابی” — روند شناسایی کسانی که با تماس نزدیک با بیماران آلوده. افرادی که شناسایی شده اند از نزدیک تحت نظارت علائم و آزمایشات نشانه ای از عفونت است. — Huileng قهوهای مایل به زرد.

4:30 pm: صنعت کروز قصد دارد برای جلوگیری از آسیا هشدار شیوع کروناویروس را مانع کامل-سال درآمد

صنعت کروز است لغو و یا دوباره مسیریابی برنامه ریزی سفر از طریق آسیا به عنوان یک نتیجه از سرعت گسترش شیوع کروناویروس.

رهبر صنعت کارناوال پارسیان در روز پنج شنبه هشدار داد که شبه آنفولانزا ویروس را یک “تاثیر مواد بر آن نتایج مالی” با محدودیت های مسافرتی نیاز به تعلیق کروز عملیات از بنادر چین است.

علاوه بر این, Royal Caribbean Cruises تا به حال به لغو در مجموع 18 سفر دریایی در جنوب شرقی آسیا و همچنین در حالی که اصلاح چند برنامه. این شرکت هشدار داد که کامل نتایج سال مالی خواهد بود ضعیف تر از حد انتظار اگر محدودیت های مسافرتی و نگرانی از شیوع باقی بماند.

سود هشدارهای آمده در مدت کوتاهی پس از یک کشتی کروز در سواحل ژاپن اعلام کرد که بیش از 200 coronavirus عفونت پردازنده در حالی که یکی دیگر از کشتی کروز شد بنا به گزارش دوری از docking توسط پنج آسیایی بنادر با وجود هیچ مورد شناخته شده از ویروس.

3:30 pm: Alibaba هشدار ویروس های مربوط به اختلالات ممکن است آمار رشد درآمد در ماه مارس سه ماهه

جدید کروناویروس باعث بیش از نیمی از چین به تعطیل برای حداقل یک هفته و در حالی که کشور به آرامی می شود تا به سرعت تجارت الکترونیک و فن آوری های غول پیکر راهنمایی کرد و گفت: برخی از کسب و کار در حال گرفتن آمار.

“برای ما کسب و کار تجارت الکترونیکی تاخیر در کارکنان بازگشت به کار پس از جشنواره بهار تعطیلات جلوگیری از تجار و لجستیک شرکت از سرگیری عملیات” مدیر عامل دانیل ژانگ گفت: با توجه به متن دیده می شود توسط CNBC. او اضافه کرد که “تعداد قابل توجهی از بسته های” قادر به تحویل در زمان است.

رئیس امور مالی مگی وو گفت که خیلی زود به کمیت تاثیر coronavirus در شرکت او با اشاره به اختلالات از این بیماری به احتمال زیاد منفی آمار کلی رشد درآمد برای مارس چهارم به ویژه در آن کسب و کار است که تکیه فیزیکی تولید — مانند بازار خرده فروشی و خدمات مصرف کننده در چین است.

این شرکت گزارش شده به 38% در سال در سال افزایش در درآمد به 161.5 میلیارد یوان ($23.2 میلیارد دلار) در سه ماهه منتهی به دسامبر. 31. که کمی کندتر از 41 درصد رشد درآمد بین دسامبر چهارم از سال 2017 و 2018.

Alibaba سهام بسته 1.76% پایین تر در ایالات متحده در حالی که آن هنگ کنگ-سهام ذکر شده بود را در اطراف 0.8% در روز جمعه.

3:15 pm: چین اختصاص بودجه های بیشتر برای ویروس تلاش های کنترل

چین سرمایه گذاری وزارتخانه اختصاص داده اند 80.55 میلیارد یوان ($11.5 میلیارد دلار) برای ویروس پیشگیری و کنترل تلاش پنج شنبه, Ou Wenhan, معاون وزیر اقتصاد گفت: جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان. او اضافه کرد که 41 میلیون یوان در حال حاضر پرداخت شده است.

کل تخصیص است افزایش حدود 2 میلیارد دلار از 66.74 میلیارد یوان وزارت فاش هفته گذشته است.

3:00 pm: سنگاپور رهبر پرچم خطر رکود اقتصادی به دلیل ویروس

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong روز جمعه گفت که coronavirus’ تاثیر اقتصادی در جزیره اقتصاد کشور در حال حاضر بیش از سارس در سال 2003 با توجه به گزارش های محلی انتشار The Straits Times.

لی گفت: این امکان وجود دارد که این شهر-دولت می تواند به رکود اقتصادی است.

سنگاپور یکی از بالاترین تعداد موارد تایید شده در خارج از چین است. (نگاه کنید 11.22 a. m. به روز رسانی) — هوانگ

2:40 pm: جهانی هواپیمایی درآمد مجموعه به شاقول

جهانی هواپیمایی درآمد می تواند رها کردن بین $4 میلیارد و 5 میلیارد دلار در سه ماهه اول این سال به عنوان پروازها لغو کردم با توجه به شیوع کروناویروس با توجه به پیش بینی سازمان ملل متحد سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری.

برخی از 70 شرکت های هواپیمایی باید لغو همه پروازهای بین المللی و از سرزمین اصلی چین و یکی دیگر از 50 شرکت های هواپیمایی را محدود و مربوط به عملیات های هوایی آن گفت. که منجر به 80% کاهش در خارجی هواپیمایی ظرفیت برای سرزمین اصلی چین است.

از نظر تاثیر به گردشگری در سه ماهه اول با توجه به کمتر مسافران چینی, ژاپن می تواند صدمه دیده بیشتر با ضرر و زیان به ارزش $1.29 میلیارد دلار درآمد گردشگری به دنبال تایلند در $1.15 میلیارد دلار با توجه به سازمان است.

2:15 pm: صنعتی چین قدرت تقاضا تنظیم به رها کردن به عنوان shutdown همچنان ادامه دارد

برق صنعتی تقاضا در چین ممکن است قطره به میزان 73 میلیارد کیلووات ساعت — نمایندگی 1.5% صنعتی مصرف برق در کشور با توجه به رویترز با استناد به IHS Markit تخمین می زند. بسیاری از چین کارخانه هنوز عملکرد در ظرفیت کامل و یا تحت تمدید shutdown.

در سال گذشته و صنعتی مصرف برق اختصاص 67 درصد از این کشور در مجموع با توجه به گزارش.

در ضمن بافندگی ماشین آلات در کارخانه نساجی عامل در پایین ترین سطح خود در پنج سال و کمتر از 10 درصد از ظرفیت این گزارش می گوید: با استناد به ICIS داده است. این کشور بزرگترین نساجی و پوشاک صادر کننده در جهان است.

1:15 pm: چین می نویسد خاموش 108 مرگ و میر در هوبئی با استناد به دو خطای شمارش در استان

چین کمیسیون بهداشت گفت: جمعه آن را حذف 108 مرگ و میر ناشی از این رقم کل با توجه به دو حساب در هوبئی استان کانون جهانی شیوع کروناویروس. ذات الریه-ویروس باعث کشته شدن در مجموع 1,380 مردم در سرزمین اصلی چین تا پایان روز شنبه این کمیسیون گفت: در آن زبان چینی روزانه گزارش آنلاین.

در پرانتز پس از مرگ, شمارش, این بیانیه اضافه شده در هر یک CNBC ترجمه: “از آنجا که از تکرار هوبئی استان آمار 108 هستند نوشته شده است.”

روز جمعه گزارش روز دوم در یک ردیف استان داده باعث شده است که تغییرات عمده در سراسر کشور شکل است. و آن را می افزاید: به شک و تردید بسیاری در مورد دقت و صحت داده ها.

روز پنجشنبه یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به CNBC کاخ سفید می کند “باید اعتماد به نفس بالا در اطلاعات بیرون آمدن از چین” با توجه به تعداد coronavirus موارد است.

12:30 pm: مقامات چینی توصیه می کنیم با استفاده از تکنولوژی موضعی, روش برای مقابله با شیوع

به عنوان گسترش ویروس در خارج از شهر ووهان مقامات چینی گفت: در جلسه روز شنبه که مناطق است که سخت ترین ضربه این بیماری باید اقدامات فوری در غربالگری و قرنطینه و درمان پزشکی مدل پس از پاسخ در ووهان. که با توجه به انگلیسی زبان مطبوعاتی از چین, وزارت امور خارجه.

نشست در سطح ملی, ویروس, واکنش, گروه, ریاست نخست وزیر لی کچیانگ همچنین به دستور دولت های محلی برای استفاده هدفمند پاسخ اقدامات به جای پتو one-size-fits-all سیاست. جلسه را توصیه مقامات محلی با استفاده از داده های بزرگ فناوری برای ردیابی انتقال این بیماری از طریق تماس و نظارت بر کسانی که در معرض خطر ابتال به آن است.

برخی از مکان در چین در حال حاضر درخواست شده است محلی برای وارد کردن برخی از اطلاعات شناسایی شخصی به یک برنامه قبل از مصرف حمل و نقل عمومی و یا ورود به مراکز خرید.

11:22 am: سنگاپور باید آماده برای موارد برای صعود کرد

سنگاپور باید آماده شود که تعداد تایید coronavirus موارد در این کشور می تواند همچنان به صعود در هفته آینده گفت: Janil Puthucheary ارشد وزیر امور خارجه در سنگاپور وزارت حمل و نقل و وزارت ارتباطات و اطلاعات است.

همانطور که از پنج شنبه ظهر سنگاپور 58 تایید موارد COVID-19 و 15 که بهبود یافت و مرخص شد, با توجه به کشور و وزارت بهداشت ، کشور جنوب شرق آسیا با جمعیت 5.7 میلیون دارای یکی از بالاترین تعداد موارد در خارج از چین است.

سنگاپور ثبت نشده هر گونه مرگ و میر و اما این هم چیزی است که مردم باید “از نظر روانی آماده” برای به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است گفت: Puthucheary. — لی

10:40 am: چین تایید 121 بیشتر مرگ و میر 5,090 موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش اضافی 121 مرگ و میر در سراسر کشور و همچنین 5,090 جدید تایید موارد از Feb. 13.

10:05 am: زنجیره تامین اختلالات آمار کسب و کار می گوید: اتاق بازرگانی آمریکا

گرگوری Gilligan رئیس اتاق بازرگانی آمریکا در چین گفت: زنجیره تامین اختلالات آمار اعضا و سازمان کمک به شرکت ها و حرکت های مختلف قوانین و مقررات در بخش های مختلف از چین است.

“ما اساسا مشغول به کار شده است با مردمی به کار در اطراف برای دریافت از طریق مقررات موقت که در محل هستند به تلاش برای آرام کردن ویروس. بسیاری از مکان ها قرار داده اند تا اقدامات است که تاثیر تدارکات و حمل و نقل — پس از تحویل مواد به کار گرفتن مواد هستند که پس از تولید خارج و غیره,” او گفت:. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:30 am: گوانگژو ممنوعیت افراد از ناهار خوری در رستوران

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس در چین شهر گوانگژو را ممنوع کرده است مردم از بیرون رفتن برای غذا خوردن در رستوران ها. که ممنوعیت موثر بود Feb. 12 به عنوان مردم آمد به کار در این هفته پس از تمدید سال جدید قمری ،

گوانگژو پایتخت از ساخت مرکز استان گوانگدونگ و یکی از بزرگترین شهرهای چین است.

9:10 am: بانک مرکزی ژاپن هشدار coronavirus می تواند به اقتصاد کشور صدمه

بانک مرکزی ژاپن گفت: تاثیر شیوع در تولید و گردشگری باید بررسی شود.

اقتصاد این کشور ممکن است در حال حاضر قرارداد به شدت در اکتبر تا دسامبر چهارم با توجه به کاهش در خارج از کشور تقاضا و مصرف در نظر گرفتن آمار با توجه به بلایای طبیعی آن گفت: با توجه به رویترز.

ژاپن 33 موارد تایید شده تا کنون و از آن گزارش خود را برای اولین بار مرگ یک coronavirus بیمار در روز پنج شنبه با وجود آن که معلوم نیست اگر آن را به طور مستقیم مربوط به این بیماری است. خواهد بود که سوم coronavirus مرگ در خارج از چین است.

8:45 am: جوجه به معنای برای چین در حال جایگزین با توجه به شیوع

محموله مرغ از ایالات متحده به چین در حال منحرف به بنادر هنگ کنگ, کره جنوبی, تایوان و ویتنام به دلیل شیوع ویروس با توجه به رویترز با استناد به ایالات متحده مرغ صادرات تجارت ،

این است که با توجه به شیوع نگه داشتن مردم از بازگشت به کار در چین منجر به کاهش سرعت در تخلیه محصولات در بنادر چین که از فضای اجرا برای ظروف یخچال. از جمله ظروف باید متصل به قدرت پس از offloaded: برای نگه داشتن گوشت منجمد سرد ایالات متحده آمریکا, مرغ & صادرات تخم مرغ در شورای گفتگو کرد.

حدود 300 تا 400 ظروف یخچال با مرغ در حال منحرف شورای اسلامی گفت: با توجه به گزارش.

7:55 am: هوبئی گزارش 4,823 موارد جدید

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 116 کشته و 4,823 جدید مورد تأیید عنوان پایان Feb. 13. از موارد جدید دولت گفت که 3,095 شد “بالینی تشخیص داده شد.”

که اشاره به یک روش جدید برای جدول بندی مورد بالغ که در حال حاضر تعداد نسبت به “مورد تایید شده” حساب کند. تغییر ساخته شده بود به طوری گسترده تر مجموعه ای از بیماران می توانند درمان همان یک مورد تایید شده آیا با توجه به CNBC ترجمه رسمی اعلام چینی متن.

در مجموع هوبئی مقامات گفت که 51,986 مردم آلوده شده اند در این استان است.

یک زن می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار یک دوچرخه در فوریه 11.2020 در ووهان. استان هوبی چین است. پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو و خدمات کشتی شده اند به حالت تعلیق درآمد.

گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:55 pm: رویال کارائیب هشدار کروز لغو در آسیا به اصلاح 2020 سود 65 سنت

رویال کارائیب تا به حال به لغو 18 سفر دریایی در جنوب شرقی آسیا و تغییر برنامه های سفر برای چند تن دیگر گشت. نتیجه: یک خط پایین. این شرکت انتظار دارد که 65 سنت خواهد بود, اصلاح کرده, خود را تا سال 2020 درآمد هر سهم. اگر شیوع ادامه می دهد و آن را مجبور به لغو همه از آن سفر در منطقه از طریق پایان ماه آوریل سود را اضافی آمار 55 سنت در هر سهم.

این شرکت اضافه شده آن را به طور منظم در گفتگو با CDC WHO و دیگر مقامات بهداشتی است و در محل قرار داده و اقدامات لازم برای محافظت از مسافران و خدمه. در میان این مراحل انکار شبانه روزی از افرادی که سفر به و از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ در گذشته 15 روز است.

“این مهم است که هر سازمان اعمال مسئولانه و ما در حال حاضر گرفته شده در مراحل تهاجمی برای به حداقل رساندن خطر از طریق محدودیت شبانه روزی و سفرنامه تغییرات” گفت: Richard D. Fain رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

رویال کارائیب سهام به پایین بیش از 1% در گسترش تجارت است. سهام کاهش یافته است نزدیک به 15 ٪ از زمان آغاز سال است. — پنیر چدار Berk

12:07 pm: کاخ سفید را ندارد ‘اعتماد به نفس بالا در چین coronavirus داده

ایالات متحده امریکا “نیست که اعتماد به نفس بالا در اطلاعات بیرون آمدن از چین” با توجه به تعداد coronavirus موارد یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به CNBC ایامون Javers. این مقام رسمی همچنین اشاره کرد که چین “در ادامه به رد آمریکایی ارائه می دهد کمک کند.” به گزارش نیویورک تایمز در هفته گذشته است که مقامات چینی نشان داده بود علاقه کمی در پذیرش کمک از آمریکا — Lovelace

10:25 am: CDC تایید 15th ما در مورد مهاجر تحت قرنطینه در پایگاه نظامی تگزاس

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید 15 مورد در ایالات متحده اخیر مهاجر از ووهان بود که در قرنطینه مشترک پایه سن آنتونیو-Lackland در تگزاس است. ایالات متحده تخلیه حدود 800 آمریکایی ها از ووهان بیش از 600 از آن باقی می ماند تحت قرنطینه در تاسیسات نظامی در سراسر کشور.

دو دیگر evacuees در دریایی سپاه, پایگاه در نزدیکی سن دیگو, کالیفرنیا نیز COVID-19 CDC گفت. “احتمال وجود خواهد داشت بیشتر موارد در روزهای آینده و هفته ها از جمله در میان افراد دیگر به تازگی در بازگشت از ووهان” CDC گفت. — Feuer

9:36 am: چین و میانمار به مهر آپارتمان آن را به عنوان تدابیر ویروس اقدامات کنترل

چین شهر میانمار در نزدیکی مرکز از شیوع کروناویروس گفت که با شروع از جمعه آن را تشدید اپیدمی اقدامات کنترلی از جمله آب بندی مجتمع های مسکونی و تنها اجازه می دهد ضروری وسایل نقلیه در جاده ها. مواد غذایی و تحویل از دیگر کالاهای ضروری خواهد بود مرتب تعیین شده توسط پرسنل این شهر در بیانیه ای گفت. — رویترز

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ایالات متحده تایید 15 مورد به عنوان جهانی موارد افزایش می یابد بالاتر از 60,300

— CNBC Yennee لی Eustance هوانگ Huileng قهوهای مایل به زرد سحر Kopecki برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>