Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین می گوید خطر از محلی شیوع نشده دور کره جنوبی گزارش 9 مرگ و میر

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 334,981 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 14,652 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

12:40 pm: trump’s انتخاب مجدد بستگی دارد که چگونه او دسته شیوع ویروس ،

ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر خواهد بود یک همه پرسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس در بزرگترین اقتصاد جهان گفت: Steve black crow مشاور ارشد در مشاوره McLarty همکاران.

اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس ممکن است در ظاهر کم نور در حال حاضر آن را خیلی زود به تعداد جمهور از, black crow گفت CNBC “و نشانه های آسیا.”

“یک هفته است که یک عمر در سیاست و انتخابات است که 34 هفته دور,” او گفت:.

“اگر اقتصاد می آید و اگر این ویروس شده است شامل, اگر همه چیز شروع به عقب بر گردیم به حالت عادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در اجرا رکورد خود را از داشتن بدست این کشور از طریق آن و شاید او می تواند برنده,” او اضافه شده است. “بنابراین ما واقعا نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در آینده 34 هفته.”

دیگر کارشناسان قبلا گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب مجدد شده اند کاهش به عنوان coronavirus شیوع تهدید اقتصاد آمریکا و بازار سهام است. برخی نیز با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ آرام به وقوع. — ین ن لی

11:47 am: ماکائو به ممنوعیت بازدید از منطقه بزرگ چین که در سفر خارج از کشور در 2 هفته قبل

ماکائو نمی خواهد اجازه ورود برای بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان که سفر در خارج از کشور در 14 روز قبل با توجه به اجرایی هو Iat Seng. تصمیم گیری تنظیم شده است برای رفتن به اثر شروع مارس 25 نیمه شب هنگ کنگ زمان.

هفته گذشته قمار مقصد ممنوع کرده بود همه غیر مقیم بازدید کنندگان از خارج از منطقه بزرگ چین.

بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان را تشکیل می دهند بیش از 90 درصد از ماکائو را گردشگران سلامت گزارش شده است. هر چند ماکائو را قمار بازگشایی پس از دو هفته تعلیق در فوریه درآمد کاهش یافته است تقریبا 90% اخبار سیم اضافه شده است.

ماکائو دارای 25 تأييد موارد با 10 تا از آنها را مرخص شد. — ویویان Kam, Saheli روی Choudhury

10:42 am: چین می گوید خطر از محلی شیوع نشده دور

چینی رهبران باقی می ماند نگران حیات coronavirus در داخل کشور حتی به تعداد موارد تایید شده است کاهش یافته و با اکثر آمدن از مسافران بازگشت از خارج از کشور با توجه به گزارش های رسمی.

“خطرات به صورت پراکنده عفونت موضعی شیوع بیماری از بین نرفته است” با توجه به رسمی به زبان انگلیسی مطبوعاتی در مورد دیدار روز شنبه از چین پیشرو در پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری.

“با همه گیر وحشی در سراسر جهان وضعیت همچنان پیچیده و چالش برانگیز” آزادی گفت. “هر نیاز وجود دارد برای حفظ سرد-headedness و نه (گرفتار) خاموش نگهبان.”

برتر لی کچیانگ ریاست این جلسه که همچنین تاکید کرد که استان باید “بازگرداندن عادی اقتصادی و نظم اجتماعی” اگر گسترش ویروس باقی مانده است کم برای چندین روز متوالی. — ساناز چنگ

10:33 am: کره جنوبی گزارش 9 جدید, مرگ و میر, 76 موارد جدید

یکی دیگر از نه نفر فوت کرده اند در کره جنوبی آوردن این کشور تلفات به 120 کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. نیز وجود دارد که 76 مورد جدید گزارش شده به عنوان عفونت رای به نظر میرسد که نسبتا تثبیت شده در روزهای اخیر.

هنوز هم تعداد کل موارد عبور 9,000 و ایستاده در 9,037. یک سری از اقدامات سختگیرانه از جمله توده تست و قرنطینه تلاش به نظر میرسد که آهسته گسترش coronavirus در کره جنوبی.

هفته گذشته این کشور را به شدت توصیه می شود همه, مذهبی, ورزشی و اماکن تفریحی را تعطیل و به مدت 15 روز. آن نیز توصیه می شود شهروندان برای جلوگیری از معاشرت و سفر برای آن دوره و کره جنوبی و نخست وزیر اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی و آدرس و با توجه به گزارش رویترز. — Saheli روی Choudhury

9:41 am: مودی را تجزیه و تحلیل می گوید شیوع کروناویروس ایجاد کرده جهانی ‘سونامی اقتصادی’

مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: شیوع کروناویروس ایجاد کرده است یک “سونامی اقتصادی در سراسر جهان” است و اقتصاد جهانی “فرا گرفته در یک رکود جدی.” این ویروس باعث شده است که بخش قابل توجهی از آسیا و اروپا و آمریکا را تعطیل و یا به طور قابل توجهی کاهش فعالیت های اقتصادی.

“مالی بیشتر درد است که به سرعت در حال آمدن به اخراج کوه, کسب و کار محدود کردن سرمایه گذاری و بازنشستگی لانه تخم مرغ تبخیر” اقتصاددان ارشد علامت زندی گفت: در یک گزارش. “بانک مرکزی پاسخ داده اند اما به شدت در حال اجرا خارج از اتاق را برای مانور به عنوان نرخ بهره ضربه صفر ، تعهد است که در حال حاضر در دولت به سرعت ارائه حمایت مالی قابل توجهی را به شدت تحت فشار خانواده ها و کسب و کار.”

زندی افزود: میزان شیوع اقتصادی آسیب بستگی به مسیر ویروس و دولت چگونه به آن پاسخ دهند.

در ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان پیش بینی می کنند اخراج می تواند طیف وسیعی از 500,000 تا 5 میلیون فقط در ماه آوریل است. — Saheli روی Choudhury

8:54 am: Washington state Gov. جی Inslee مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش

دولت واشنگتن روز دوشنبه با صدور اقامت در خانه سفارش بلافاصله موثر رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد در یک سری از توییت. این سفارش می گوید: واشنگتن باید در خانه بماند به جز فعالیت ضروری است که شامل خرید مواد غذایی دکتر قرار ملاقات و کار ضروری وظیفه. مردم هنوز هم می تواند خارج رفتن برای یک پیاده روی دوچرخه سواری یا به باغ, اما آنها باقی می ماند و باید شش فوت دور از دیگران در همه زمان ها Inslee گفت.

یک لیست در حال رشد از کشورهای گفتن ساکنان به ماندن در خانه در طول coronavirus بحران به عنوان COVID-19 طول می کشد نگه دارید در ایالات متحده آمریکا — سالوادور رودریگز, هانا میلر ویلیام Feuer

8:28 am: کالیفرنیا نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان برای پاسخ به کروناویروس

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

دولت را گسترش ارائه برای تخت مورد نیاز از طریق انواع معنی, Newsom گفت. سیستم بیمارستان به تنهایی برای ارائه اضافی 30,000 تخت از طریق آن افزایش طرح است. دولت نیز به دست آورد سه بيمارستان که ارائه خواهد شد اضافی 3,000 تخت.

کالیفرنیا به دنبال به دست آوردن باقی مانده 17,000 تخت را از طریق انواع مختلفی از جمله استفاده در هتل ها, متل ها, fairgrounds همایش مراکز و امکانات دیگر Newsom گفت. — سالوادور رودریگز

8:21 am: چین گزارش 78 موارد جدید و 7 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 78 جدید تایید موارد که 74 وارد شد. یکی دیگر از هفت نفر کشته شدند که همه آنها در هوبئی استان که در آن COVID-19 بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده است. شهر ووهان گزارش اضافی مورد پس از چین گفت: در چند روز گذشته هیچ مورد جدید در آن منطقه است.

در مجموع چین تا به حال 81,171 تایید موارد که در آن 73,159 از آنها را بازیافت و 3,277 نفر کشته شده اند. — Saheli روی Choudhury

7:56 am: هیچ رای بیشتر انتظار می رود روز شنبه پس از آمریکا coronavirus محرک لایحه نتواند دوباره

وجود خواهد داشت نه بیشتر سنا رای روز دوشنبه در یک بسته محرک اقتصادی به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان همچنان به مذاکره شرایط دو مجلس سنا و مشاوران و گفت: CNBC.

اندازه گیری که دارای برچسب قیمت بیش از $1 تریلیون و در نظر گرفته شده است به منظور محدود کردن اقتصادی درد از شیوع کروناویروس شکست خورده کلیدی رویه رای گیری در سنا در روز دوشنبه بعد از ظهر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر هشدار داده بود که یک معامله خواهد عبور نمی کند تا زمانی که جمهوری خواهان توافق به تغییرات کلیدی. او گفت که مذاکرات ادامه خواهد داد حتی در حالی که سنا در زمان رویه رای دادن. — لورن هرش یعقوب Pramuk

7:48 am: S&P می گوید جهانی نور فروش خودرو کاهش خواهد یافت تقریبا 15 ٪ در سال 2020

S&P رتبه جهانی آن گفت: پیش بینی نور فروش خودرو در سراسر جهان به کاهش تقریبا 15 ٪ در سال 2020 با توجه به کروناویروس همه گیر و به شدت کاهش رشد جهانی. بسیاری از خودروسازان اعلام کرده اند به طور موقت توقف تولید در گیاهان خود را با توجه به کاهش در تقاضا برای وسایل نقلیه خود را.

“ما در به روز رسانی سناریو جهانی نور فروش خودرو احتمال کاهش به کمتر از 80 میلیون واحد در سال 2020 در مقابل 90.3 میلیون دلار در سال 2019 گفت:” S&P رتبه جهانی تحلیلگر اعتباری ویتوریا فراری, در بیانیه ای. “ما انتظار داریم این کاهش خواهد بود به خصوص شدید در سه ماهه دوم سال تنها به تدریج در دوره نقاهت پس از آن ارائه شده است که اقدامات محدود کننده موثر در کاهش سرایت.” — Saheli روی Choudhury

7:34 am: ایتالیا مرگ و میر بالاتر از 6000

ایتالیا وزارت بهداشت گفت: از 6 بعد از ظهر به وقت محلی در مارس 23, کل وجود دارد 63,927 موارد تایید شده در کشور است. این افزایش در تعدادی از عفونت های جدید کوچکترین افزایش پنج روز رویترز گزارش شد.

حداقل 7,432 مردم بهبود از بیماری های تنفسی COVID-19 و در مورد 6,077 نفر کشته شده اند.

مردم با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در نزدیکی Piazza del Popolo در طول Coronavirus اضطراری در دریا. 14, 2020, در, رم, ایتالیا. دولت ایتالیا گرفته شده اقدام بی سابقه ای در سراسر کشور مستند با بستن همه کسب و کار به جز خدمات ضروری مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های سخت افزار و توتون و بانک ها در تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

آنتونیو Masiello | گتی ایماژ

آن را به عنوان تلاش برای مقابله با شیوع ویروس های دولت عملا تعطیل ترین کشور است. حرکات محدود شده به عنوان افراد تنها مجاز در خارج از منزل در کسب و کار ضروری; کافه و رستوران و دیگر اماکن عمومی بسته شده است.

به تازگی تمام صنعتی تولید و تقریبا همه خصوصی و ادارات دولتی دستور داده شد به تعطیل. تنها آنچه که مقامات در نظر به “محصولات ضروری” می رویم به توسعه می شود. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:18 pm: آنچه که مردم در حال خرید به آنها توجه stay-at-home سفارشات

در این هفته از ایالات متحده خود را تایید اولین مورد از COVID-19 عادات مصرف شده است تغییر.

پزشکی, ماسک ضد عفونی کننده دست و دستکش و کاغذ توالت باید پرواز کردن قفسه ها در آمریکا که بیشتر مردم شروع به نگاه برای محافظت از خود و آماده شدن برای مدت طولانی نانامی به بازی جدا شده در خانه های خود. اما کسانی که نه تنها موارد که مصرف کنندگان پول خرج کردن در فروشگاه ها و آنلاین.

در علاوه بر این به لوازم پزشکی مانند سرماخوردگی, پزشکی, دماسنج ها و بافت ها و اقلام برای شربت خانه مانند کنسرو و بطری آب مردم را آغاز کرده اند توپخانه از پول برای سرگرمی. تخته, بازی, پازل ها و بازی های ویدئویی را تبدیل به آیتم های محبوب. —سارا Whitten

7:04 pm: به روز رسانی نقشه از ما coronavirus موارد که در مجموع 43,214

6:59 pm: داوطلبان از شرکت های فن آوری مانند آمازون و اپل و گوگل ساخت coronavirus-ردیابی در سایت در شش روز

در هفته گذشته یک گروه از سی داوطلبان از شرکت های فن آوری مانند اپل و آمازون و حروف الفبا کنار هم قرار دادن یک وب سایت به نام “covidnearyou” است که با هدف پیگیری coronavirus آن را به عنوان گسترش می یابد.

این ایده زمانی آغاز شد که پپ گواردیولا Ramaswami سر محصول در الفبای پیاده رو Labs و همسرش, شروع به احساس بیمار بیش از یک هفته پیش. زمانی که او در تلاش برای دریافت یک آزمون برای coronavirus خود دکتر به او گفت که ممکن نخواهد بود. با توجه به Ramaswami او را از دسترسی به این آزمون به دلیل او تا به حال شده است در تماس با هر کسی که تا به حال آزمایش مثبت است.

Ramaswami که قبلا مشغول به کار در پروژه های بهداشت در گوگل, تعجب که چگونه او می تواند کمک به دیگران در همان قایق است. —کریستینا فار

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما موارد بالا 43,000 فلوریدا موسسات نیویورک و نیوجرسی سفر قوانین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>