Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین می گوید سرزمین اصلی مرگ و میر می رسد 1,868

یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار دوچرخه در خیابان نوری دره در 16 فوریه سال 2020 در ووهان هوبئی چین است.

Stringer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:58 am: چین می گوید: مجموع تلفات از شیوع ویروس در 1,868 مردم

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 1,886 تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 98 اضافی مرگ و میر مرتبط با جدید فشار مرگبار از coronavirus بسیاری از آنها اتفاق می افتد در استان هوبی (see 7 p. m. به روز رسانی). از Feb. 17 دولت چین وجود دارد گفت: در مجموع 72,436 مورد تأیید و 1,868 مردم فوت کرده اند تا کنون.

7:46 am: BHP هشدار در چشم انداز

استرالیا معدن غول پیکر BHP روز سه شنبه گفت: شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 70 ، 000 نفر عمدتا در چین یکی از عمده عدم قطعیت برای آینده شرکت می باشد.

“اگر شیوع ویروسی نیست آشکارا خوب موجود در مارس چهارم ما انتظار داریم به تجدید نظر ما انتظارات اقتصادی و تقاضای کالا رشد رو به پایین” این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده. BHP گفت: این پیش بینی “خالص تقاضا از دست دادن” با توجه به شیوع بیماری در کوتاه مدت.

BHP سهام ذکر شده در استرالیا معامله تا 0.35%.

7:00 am: هوبئی استان گزارش 93 اضافی مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 93 مرگ و میر و 1,807 به تازگی تایید موارد مربوط به کشنده coronavirus تا پایان روز شنبه.

تعداد کسانی که اندکی پایین تر در مقایسه با روز گذشته که در استان گزارش شده بود 100 اضافی مرگ و میر و 1,933 بیشتر موارد تایید شده به عنوان از Feb. 16.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 1,789 های مردمی در منطقه از عفونت وجود داشته است و در مجموع 59,989 موارد تایید شده تا کنون. بسیاری از آنها رخ داده است در ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر. در اطراف 7,862 مردم را نیز از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:30 p. m. اپل می گوید آن را به سه ماهه پیش بینی فروش و سرزنش coronavirus

اپل روز دوشنبه گفت که آن را نمی خواهد دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد به دلیل محدود در سراسر جهان عرضه آن از اپل و کاهش تقاضای چین ناشی از شیوع ویروس.

این شرکت می گوید آیفون خود را شریک ساخت سایت تمام بازگشایی شد اما که آنها “ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود.”

“آی فون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان” اپل اضافه شده است.

اضافه کردن به این موضوع بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی از جمله سیب خود مغازه ها بسته شده اند و یا ارائه تنها کاهش ساعت برای چند هفته گذشته. — Cordova

2:05 بعد از ظهر دونده نفرین coronavirus به عنوان سازمان نزدیک توکیو ماراتن به غیر حرفه ای

دو هفته قبل از توکیو ماراتن شروع تفنگ بود که میله میله به آتش مسابقه دهندگان بوت غیر حرفه ای دونده دوی ماراتن. برخی از زمان به رسانه های اجتماعی به صدای خود را به سرخوردگی و ناامیدی بیش غرق ورود هزینه ها و هزینه های بلیط هواپیما و همچنین به عنوان به طور بالقوه از دست دادن زمان و تلاش آموزش. رایان Lederer شیکاگو CNBC گفت که در حالی که او در موافقت با اولویت ایمنی عمومی عدم توانایی خود را به اجرا در مارس احساس می کند مانند “یک بیت از یک زباله” پس از ماه مطبوع و رژیم غذایی. — Franck

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: اپل می گوید آن را از دست ندهید فصلنامه ارشاد در میان شیوع کروناویروس

— CNBC الیزابت ساقی قرطبه و توماس فرانک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>