چینی ساکنان خط برای دریافت رایگان ماسک محافظ در داروخانه های محلی در فوریه 2 سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:55 am: چین تایید 64 اضافی مرگ و میر و 3,235 موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود اضافی 64 مرگ و میر و 3,235 جدید تایید موارد است. آن گفت: تمام اضافی مرگ و میر در هوبئی که در آن ووهان واقع شده است. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 425 مرگ و میر و 20,438 مورد تأیید دولت گفت.

6:43 am: چین هوبئی تایید اضافی 64 مرگ و میر و موارد 2,345 فتح کرد گرفته شد

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان تایید اضافی 64 مرگ و میر و 2,345 فتح کرد گرفته شد موارد از طریق پایان از دوشنبه. آن را تایید کرد که مجموع موارد افزایش یافته است به 13,522 به عنوان مرگ و میر در این استان بازدید 414.

استان پایتخت ووهان در نظر گرفته شده است کانون شیوع. اگر چه کشورهای دیگر گزارش خود را در مورد اکثریت قریب به اتفاق هنوز در چین واقع شده.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5 pm: واشنگتن بیمار درمان شده و مرخص

Coronavirus بیمار در واشنگتن درمان شده و تخلیه شده از پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت واشنگتن یک نماینده از شهرستان اسنوهومیش سلامت منطقه گفت:. بیمار دوره نقاهت در انزوا در خانه, سخنگوی گفت. “من در خانه و در ادامه برای دریافت بهتر” بیمار که هویت ناشناخته باقی مانده در بیانیه ای گفت:. “من از تمام نگرانی های مطرح شده توسط اعضای عمومی و من نگاه به جلو به بازگشت به زندگی عادی است.”

4:43 pm: Goldman Sachs لغو سالانه همکاران جلسه

گلدمن ساکس لغو آن سالانه همکاران جلسه برنامه ریزی شده برای این هفته به دلیل سفر از محدودیت های ناشی از شیوع کروناویروس مانع برخی از آسیا-مبتنی بر کارکنان از ساخت آن را به بانک نیویورک ستاد با توجه به دو نفر آشنا با برنامه. مدیر ارشد اجرایی داود و سلیمان را به جای آن میزبان یک townhall جلسه برای حدود 250 نفر از همکاران قادر به حضور در نیویورک یکی از مردم گفت.

4:38 pm: شاخص های قرنطینه امکانات برای مسافران از هوبئی

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر مشغول به کار با دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای تهیه امکانات برای قرنطینه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد اجباری 14-روز قرنطینه در روز جمعه برای هر آمریکایی که در سفر به استان هوبئی در دو هفته قبل از اعلام.

“بحث در مورد که در آن دسته از بیماران خواهد شد این است که یک مکالمه CDC شده است به طور فعال با دولت های محلی و ادارات بهداشت” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی روز دوشنبه گفت. “ما در حال کار را از طریق یک پلان عملیاتی که ممکن است کمی متفاوت در هر یک از این مکان های بسته به چه مقدار آماده سازی آنها انجام داده ایم.”

وجود دارد در حال حاضر 195 آمریکایی ها در قرنطینه اجباری به گفته مقامات بهداشتی. اما این تعداد می تواند رشد کند.

برای پوشش بیشتر در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im