این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:45 am: تایوان معیار شاخص غواصی تقریبا 4%

9:20 am: بیشتر شهروندان ژاپنی تخلیه از ووهان

یک دولت-اجاره هواپیما با حدود 200 تخلیه مسافران ژاپنی از ویروس-آمار ووهان وارد توکیو در روز پنج شنبه صبح با توجه به پخش عمومی NHK — دوم مانند پرواز برای بازگشت به ژاپن در دو روز. این هواپیما همچنین تحویل تجهیزات از جمله ماسک و مواد ضد عفونی کننده به شهر چینی قبل از بازگشت به ژاپن با توجه به گزارش.

9:00 am: هوبئی تاخیر در از سرگیری کسب و کار به Feb. 14

هوبئی مقامات اعلام کردند در اواخر شنبه شب که کسب و کار هستند به سر کار تا نیمه شب در فوریه. 13. که به دنبال در سراسر کشور گسترش قمری تعطیلات سال جدید توسط سه روز به Feb. 2. این هفته, شانگهای, پکن, Chongqing, Anhui, فوجیان, Guangdong جیانگ سو و ژجیانگ اعلام کرد که کسب و کار هستند به سر کار تا نیمه شب در فوریه. 9.

8:30 صبح: سه اتباع ژاپنی که تخلیه از ووهان تست مثبت برای coronavirus

7:50 am: مقامات چینی تایید افزایش شمار تلفات 170

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید اضافی 38 کشته و 1,737 موارد جدید. مقامات گفت که به ارمغان می آورد خود را در مجموع به 170 کشته و 7,711 موارد تا پایان روز شنبه. آنها نیز گفت: 170 نفر شده بود درمان و مرخص شد. این NHC گفت: موارد جدید پنج شنبه اعلام کرد عبارتند از: اول تایید در تبت.

6:35 am: مقامات بهداشتی گزارش 37 اضافی مرگ و میر 1,032 موارد در هوبئی استان

اوایل روز شنبه مقامات بهداشتی تایید اضافی 37 کشته و 1,032 موارد در هوبئی استان, کانون شیوع کروناویروس. از طریق پایان روز شنبه, Hubei, مقامات گفتند آنها را تایید کرد و در مجموع 4,586 موارد 162 مرگ و میر 90 و درمان مردم تا کنون در این شیوع.

6:01 am: پیتر ناوارو می گوید: ما را حفظ خواهد کرد تعرفه ها در چین حتی اگر شیوع شروع به صدمه زدن به رشد

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که ایالات متحده خواهد حذف تعرفه های واردات چین اگر شیوع شروع به وزن در اقتصاد چین است. او گفت: “بسته شدن زنگ” “است که یک چرخش که در آینده حق از وال استریت.” ناوارو این دیدگاه در پاسخ به CNBC کارل Quintanilla که پرسید که آیا تعرفه عقبگرد روی میز بود اگر چین مفتخر شرایط “فاز یک” معامله تجارت اما شروع به دیدن اقتصاد آن صدمه دیده توسط coronavirus.

5:52 am: شرکت اعلام موقت خاموش شدن ناگهانی و برنامه های دیگر در میان شیوع

3:56 am: پاول می گوید: تغذیه است ‘نظارت’ coronavirus اما نمی خواهد حدس و گمان در تاثیر اقتصادی

رئیس فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی ایالات متحده این است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در شیوع.

“این یک مسئله بسیار جدی است و من می خواهم برای شروع با اذعان به این مهم و قابل توجهی درد و رنج انسان است که این ویروس در حال حاضر باعث” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اضافه کرد که خیلی زود به حدس و گمان در مورد چگونه آن را ممکن است تاثیر اقتصاد جهانی است. “احتمال دارد به برخی از اختلال در فعالیت در چین و احتمالا در سطح جهان بر اساس گسترش ویروس به تاریخ و محدودیت های مسافرتی و کسب و کار تعطیل شده و تحمیل شده است.”

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: شیوع ‘نگرانی شدید’ به عنوان عفونت گسترش فراتر از چین

— CNBC ساناز چنگ یونیس Yoon, Riya Bhattacharjee برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که در حدود 7:50 a. m. پکن زمان در پنجشنبه ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش داد که شمار کشته شدگان افزایش یافت تا 170.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im