Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین می گوید تلفات بازدید 563 به عنوان تایید موارد بالا 28,000

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:51 am: میلیون ها نفر از جوجه ها در چین می تواند از بین برود

صدها میلیون جوجه در چین را در معرض خطر از بین برود به عنوان خاموش شدن ناگهانی آمار زنجیره تامین. حمل و نقل محدودیت های پیشگیری از مقدار مورد نیاز خوراک دام مانند کنجاله سویا از تحویل به مزارع مرغ با توجه به تحلیلگران و رسانه های دولتی.

وجود دارد بیش از 300 میلیون جوجه در ویروس کانون هوبئی به تنهایی قرار دادن کشاورزان در یک وضعیت وخیم یک مرغ محلی انجمن گفت.

8:12 am: 10 بیشتر coronavirus موارد داخل قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

7:33 am: چین گزارش 563 مجموع مرگ و میر و 28,018 موارد تایید شده

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که از شنبه شب در مجموع 28,018 موارد تایید شده اند و 563 نفر کشته شده اند در کشور است. وجود دارد 3,694 جدید تایید موارد است.

وجود دارد 73 اضافی مرگ و میر با بسیاری از آنها در هوبئی استان است.

7:04 am: هوبئی گزارش اضافی 70 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 70 کشته و 2,987 جدید تایید موارد مربوط به سرعت گسترش coronavirus تا پایان روز شنبه.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت که 549 های مردمی در منطقه و در مجموع 19,665 موارد تایید شده اند تا کنون. این استان که در آن پنومونی-مانند ویروس برای اولین بار شناسایی شده است و اختصاص بسیاری از مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:10 pm: یام چین به طور موقت بسته می شود 30 درصد از چین و فروشگاه ها می توانید ببینید ضرر و زیان

یام چین Holdings که در عمل کلبه پیتزا و KFC در چین به طور موقت بسته شده بیش از 30 درصد از فروشگاه های آن وجود دارد. همان-فروشگاه فروش برای مکان های که ماند باز بکن تا 50 درصد از چینی ها در تعطیلات سال جدید این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را نمی توانم بگویم که آن مکان ممکن است بازگشایی و یا اینکه آیا آن را نیاز به نزدیک تر. “به دنبال 2020, coronavirus شیوع عمده بهداشتی وضعیت در چین” مدیر عامل جوی وات در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که ایمنی کارکنان و مشتریان یک اولویت است. شیوع این بیماری را یک “تاثیر مواد” در آن سال 2020 فروش و سود — احتمالا حتی دیدن یک سه ماهه و یا سالانه از دست دادن بسته ها در این دوره از شیوع این شرکت اعلام کرد. — راجرز

4:07 pm: نیویورک شهرستان آزمون 5 نفر به صورت بالقوه coronavirus

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر پنج “بیماران تحت بررسی” برای این ویروس است و در انتظار نتایج آزمایش بر روی چهار نفر از آنها از CDC. “این بدان معنی است که آنها به تازگی در چین و ارائه شده با تب و سرفه و یا تنگی نفس بدون یکی دیگر از علت شایع مانند آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی شناسایی از طریق آزمایش” آژانس در بیانیه ای گفت. دو جدید بیماران بالقوه هر دو زیر 40. یکی در بیمارستان بستری شده است و تحت انزوا با نظارت روزانه توسط وزارت بهداشت و درمان. نمونه از اولین مورد مشکوک به ارسال به CDC منفی بود گروه قبلا گفته.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما نمی تواند نگه داشتن ویروس ” خارج از مرز ما,’ نیویورک دارای 2 جدید “بیماران تحت بررسی’

— CNBC کیت راجرز برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>