Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین می گوید تلفات بازدید 361 به عنوان تایید موارد افزایش به 17,205

یک زن می پوشد یک ماسک محافظ برای جلوگیری از گسترش سارس-مانند ویروس به عنوان او راه می رود خارج از شهر ممنوعه (بازگشت) پس از بارش برف در پکن در فوریه 2 سال 2020 است.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:45 am: بیشتر استان یا مناطق گسترش shutdown

همانطور که از صبح روز دوشنبه در حداقل 24 استان ، شهرداری و مناطق دیگر در باید گفت که کسب و کار به سر کار قبل از Feb. 10 در اولین. که با توجه به در دسترس عموم اظهارات از دولت است.

در سال گذشته بخش هایی از چین اختصاص بیش از 80 درصد از تولید ناخالص ملی و 90 درصد از صادرات با توجه به CNBC محاسبات از اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات است.

: تشویق شرکت ها به کارکنان کار از خانه تا فوریه. 10.

هوبئی: کسب و کار در حال بازگشایی حداقل تا فوریه. 14. مقامات روز جمعه گفت که هوبئی خواهد بیشتر گسترش تعطیلات به یک “مناسب میزان” با توجه به دولتی روزنامه روزانه مردم.

تیانجین: کسب و کار و مدارس به بازگشایی تا اطلاع ثانوی.

آنهویی, Chongqing, Fujian, Guangdong, Guangxi, Guizhou, Hebei, Heilongjiang, Henan, هونان, مغولستان داخلی, Jiangsu, Jiangxi, Jilin, Liaoning, Ningxia, Shaanxi, Shandong, شانگهای, Shanxi سوژو شیان یوننان ژجیانگ: کار این است که به سر هیچ زودتر از نیمه شب در فوریه. 9.

8:10 am: چین بازار مجموعه به بازگشایی در روز دوشنبه

سرمایه گذاران در حال نیروبخش برای بازگشایی از سرزمین اصلی چین به بازار ساعت 9:30 صبح پس از تمدید تعطیلات با انتظارات آنها را ضرب و جرح در میان شیوع ویروس.

بانک خلق چین, اما, یکشنبه اعلام کرد که آن را تزریق 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) ارزش نقدینگی به بازار از طریق باز کردن بازار معکوس عملیات مخزن.

در ضمن دیگر بازارهای آسیا سقوط در روز دوشنبه باز با ژاپن و استرالیا و کره جنوبی همه حذف بیش از 1٪.

7:50 am: چین تایید 57 اضافی مرگ و میر و 2,829 موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود داشته اضافی 57 کشته و 2,829 جدید مورد تأیید عنوان پایان یکشنبه. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 361 مرگ و میر و 17,205 مورد تأیید دولت گفت.

6:54 am: چین هوبئی تایید اضافی 56 کشته و 2,103 موارد جدید

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان تایید 2,103 موارد جدید و اضافی 56 مرگ و میر در این استان از طریق پایان Feb. 2. آن گفت که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در منطقه به 11,177 به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد به 350 مرگ و میر در استان است.

ووهان چین است این شهر هوبئی استان و کانون شیوع کروناویروس.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

5 pm: کالیفرنیا, شهرستان, گزارش نهمین ما مورد coronavirus

نهم ایالات متحده در مورد کوروناویروس تایید شد در شهرستان سانتا کلارا در روز یکشنبه. این مورد دوم در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. در این صورت است که در یک زن بود که به تازگی در ووهان چین و بازدید از ایالات متحده به دیدن خانواده در Jan. 23 با توجه به شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت.

3 بعد از ظهر: راه آهن روسیه توقف قطار مسافری به چین

راه آهن روسیه گفت: این امر به طور موقت به حالت تعلیق مسافر قطار به چین از نیمه شب تا اطلاع ثانوی از جمله خدمات راه آهن در امتداد مسکو-پکن مسیر.

2 ساعت: چین پس از اتمام ساختمان بیمارستان جدید در 10 روز

چین در شهر ووهان به پایان رسید ساختمان اورژانس بیمارستان به درمان بیماران آلوده به ویروس. Huoshenshan بیمارستان را 1,400 پزشکی از کارکنان نیروهای مسلح با شروع در روز دوشنبه و یک ظرفیت 1000 تخت دولت چین آژانس خبری شین هوا گزارش شده است.

برای پوشش بیشتر در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC ساناز چنگ Eustance هوانگ و اما Newburger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>