این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:40 pm: چین لغو تعرفه های برخی از ویروس پیشگیری از مواد وارداتی از ایالات متحده

چین را به حالت تعلیق درآورد تلافی جویانه تعرفه های محصولات از ایالات متحده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مبارزه با شیوع کروناویروس در چین با توجه به کشور و وزارت مالیه.

آن را بلافاصله روشن نیست که محصولات تحت پوشش تعلیق.

4:35 pm: چین می پرسد اتحادیه اروپا برای کمک به تهیه تجهیزات پزشکی

لی کچیانگ نخست وزیر چین خواسته اتحادیه اروپا به منظور تسهیل در چین فوری تهیه تجهیزات پزشکی از کشورهای عضو با توجه به گزارش رویترز.

4:20 pm: استرالیا میله ورود به همه خارجی سفر از سرزمین اصلی چین

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون می گوید این کشور را انکار ورود به همه خارجی سفر از سرزمین اصلی چین و موثر از شنبه. این ممنوعیت را پوشش می دهد هر کسی که شده است در چین از فوریه. 1.

“بلافاصله موثر اتباع خارجی (به استثنای اقامت دائم) که در سرزمین اصلی چین از امروز رو به جلو را نمی خواهد اجازه ورود به استرالیا برای 14 روز از زمان آنها را ترک کرده اند و یا ترانزیت از طریق سرزمین اصلی چین” موریسون را در بیانیه ای گفت.

استرالیا مطرح شده در آن سفر راهنمایی برای چین به بالاترین سطح که بدان معنی است که آن را رسما توصیه شهروندان به سفر به چین در همه.

4:15 pm: تایلند به تخلیه شهروندان خود از ووهان

تایلند گفت: دوشنبه به احتمال زیاد تخلیه شهروندان خود از ووهان پس از Feb. 2 و اضافه کرد که 182 تایلند در ووهان منطقه ثبت نام کرده اند با دولت است.

این کشور در گذشته تا به حال 19 coronavirus موارد است.

3:40 pm: بانک مرکزی چین می گوید این کمک خواهد کرد که ویروس-آمار شرکت

بانک خلق چین در روز شنبه گفت: آن را به نرخ پایین وام به شرکت های آسیب دیده توسط ویروس شیوع.

رگولاتور در استان گوانگدونگ چنگدو و پکن نیز پرده از اقدامات برای حمایت از شرکت های, با توجه به گزارش رویترز. که شامل به تاخیر انداختن بازپرداخت وام مهلت و کاهش نرخ بهره و همچنین ارائه بیشتر خطوط اعتباری.

3:16 pm: اپل به طور موقت می بندد تمام فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین

2:05 pm: انگلستان خارج برخی از کارکنان سفارت کنسولگری در چین

بریتانیا در حال خروج برخی از کارکنان آن سفارت و کنسولگری در چین به علت شیوع کروناویروس دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

1:40 pm: سازمان بهداشت جهانی می گوید محدودیت های مسافرتی مورد نیاز نیست

تجارت و محدودیت های مسافرتی مورد نیاز نیست در میان coronavirus شیوع Gauden Galea سازمان بهداشت جهانی را نماینده چین به رویترز گفت در روز شنبه.

“ما می خواهیم کشور را به تمرکز بر روی کاهش تلاش های شناسایی ممکن است واردات از موارد و در پاسخ به هر داخلی شیوع” او گفت:.

بیانیه ای که می آید به عنوان یک چند کشور در چند روز گذشته اعمال محدودیت های مسافرتی در اتباع چینی و یا کسانی که با سفر در تاریخ چین است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا برای ایالات متحده به انکار ورود به هر اتباع خارجی که سفر در چین در دو هفته گذشته. در سنگاپور کسانی که از سرزمین اصلی چین است که تا به حال شده است وجود دارد در گذشته 14 روز خواهد بود منع از ورود و یا حمل و نقل. مقامات همچنین متوقف صدور ویزا به کسانی که با یک پاسپورت.

برخی از کشورها مانند ایتالیا و پاکستان را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از چین در حالی که مغولستان بسته تمام پورت های ورودی از چین است.

1:00 pm: بیشتر استان و یا شهرستانها اعلام تاخیر برای شروع کار

از ظهر روز شنبه در حداقل 19 استان ها, شهرداری ها و مناطق باید گفت کسب و کار به سر کار قبل از Feb. 10 در اولین بر اساس اطلاعات در دسترس عموم.

در سال گذشته این قطعات از چین اختصاص حدود 80 درصد از تولید ناخالص ملی و 90 درصد از صادرات با توجه به CNBC محاسبات از اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات است.

مورگان استنلی اقتصاددانان تخمین زده می شود در اوایل این هفته که اگر قمری تعطیلات سال جدید تمدید شد یک هفته در سراسر کشور, ژانویه و فوریه به تولید صنعتی می تواند آمار به میزان 5 تا 8 درصد است.

این شهرستانها و استانها و یا شهرداری ها اعلام کرده اند به تاخیر می اندازد برای از سرگیری کار:

پکن: شرکت در شهرستان را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای کار از راه دور تا فوریه. 10 — به جز ضروری صنایع با توجه به رسانه های دولتی پکن روزانه.

هوبئی: کسب و کار هستند به سر کار زودتر از نیمه شب در فوریه. 13. اما در روز جمعه مقامات چین گفت که هوبئی خواهد بیشتر گسترش تعطیلات به یک “مناسب تا حد” گزارش دولتی روزانه مردم. هوبئی ساکنان که کار در خارج از استان نیز خواست به ماندن قرار داده است.

تیانجین: کسب و کار و مدارس به بازگشایی تا اطلاع ثانوی.

هونان خین و شانگهای و چونگکینگ, Anhui, فوجیان, Guangdong, Jiangsu, Jiangxi, Yunnan سوژو مغولستان داخلی و ژجیانگ: کار به سر هیچ زودتر از نیمه شب در فوریه. 9.

12:50 pm: Coronavirus بیمارستان ها در ووهان شروع به پذیرش بیماران در فوریه. 3 و 6

تقریبا یک هفته ای از ساخت و ساز سریع در دو بيمارستان شهر ووهان کامل خواهد بود هفته آینده و شروع به گرفتن در coronavirus بیماران رسانه های دولتی CGTN گفت: در روز شنبه با استناد به شهردار ووهان.

یکی 1000 تخت بیمارستانی را پذیرفت بیماران از Feb. 3 در حالی که یکی دیگر از 1500 تخت بیمارستان را در بیماران از Feb. 6.

ووهان — کانون شیوع — شروع سریع ساخت و ساز در این بیمارستان ها از یک هفته پیش یک فرایند است که تماشا بود توسط میلیون ها نفر از بینندگان از طریق زندگی در جریان است.

در ضمن محلی راه آهن امنیتی گفته شده است به مرحله اپیدمی اقدامات کنترلی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در طول فصل تعطیلات سفر عجله به گزارش رسانه های دولتی روزانه مردم.

11:50 pm: آخرین خطوط هوایی تعلیق پروازهای چین

این شرکت هواپیمایی که به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد چین در میان شیوع: American Airlines (تا مارس 27), Delta Airlines (Feb 6. به 30 آوریل), Air France (تا فوریه. 9), British Airways, Air سئول Egyptair شیر هوایی لوفت هانزا سوئیس شرکت های هواپیمایی و شرکت هواپیمایی اتریش (تا پایان مارس) کنیا ایرویز RwandAir (تا اطلاع ثانوی), Vietjet (موثر Feb. 1) همه روسی airlines (به جز Aeroflot).

هواپیمایی که به حالت تعلیق برخی از پروازهای یا کاهش ظرفیت:

– کوانتاس: تعلیق پرواز از سیدنی به پکن و سیدنی به شانگهای (Feb. 9 مارس 29).

– هواپیمایی متحده: تعلیق پروازها از آن مراکز به پکن و شانگهای و چنگدو از Feb. 6 مارس 28.

– Air New Zealand: کاهش پروازهای بین اوکلند و شانگهای به چهار بازگشت خدمات یک هفته از Feb. 18 تا 31 مارس از روزانه فرکانس.

– خطوط هوایی سنگاپور: کاهش ظرفیت در پرواز پکن, شانگهای, گوانگجو, شنژن, چنگدو Xiamen و چونگکینگ.

– Cathay Pacific: به تدریج کاهش ظرفیت و از سرزمین اصلی چین 50 درصد یا بیشتر از Jan. 30 تا پایان ماه مارس است.

– Finnair: تعلیق پروازها به مقصد نانجینگ و پکن تا پایان ماه مارس است.

– خطوط هوایی ترکیه: کاهش فرکانس از پرواز به پکن گوانگژو و شانگهای و شیان از Feb. 5 تا فوریه. 29.

11:30 am: برخی از شهرهای چین, رزومه, ماسک تولید

ماسک کنندگان در برخی از شهرهای چین از سر گرفته تولید ماسک حتی به عنوان بسیاری از استانها با تاخیر شروع به کار می کنند. 17 شرکت در شانگهای و 30 نفر دیگر در جیانگشی شروع کار ساخت ماسک با توجه به رسانه های دولتی روزانه مردم و CGTN در صبح روز شنبه.

در ضمن در خارج از کشور چین اهدا بیش از یک میلیون ماسک, با توجه به روزانه مردم با استناد به یک فوجیان رسمی.

11:15 am: پکن بازدید در ما محدودیت های مسافرتی

10:15 am: چین پرواز برگشت ووهان ساکنان از خارج از کشور

چین خانه پرواز در مجموع 310 هوبئی از ساکنان بانکوک, تایلند کوتا کینابالو در مالزی و توکیو در ژاپن, به گزارش رسانه های دولتی CGTN.

که در نمایی از “مشکلات عملی” است که ساکنان در هوبئی — کانون شیوع اند در مواجهه با خارج از کشور در انتخابات گفت: قبلا.

9:00 am: اسپانیا تایید اولین مورد از coronavirus

اسپانیا را تایید کرد اولین بار در کشور مورد coronavirus پس از مرد تشخیص داده شد در جزیره لا گمرا در قناری, با توجه به گزارش رویترز با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

7:20 am چین گزارش 46 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود داشته اضافی 46 کشته و 2,102 جدید مورد تأیید عنوان پایان جمعه. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 259 مرگ و میر و 11,791 مورد تأیید دولت گفت.

هوبئی استان محلی کمیسیون بهداشت گزارش 45 جدید و میر ناشی از شیوع بیماری در جمعه آوردن مجموع برای استان به 249. استان تایید 1,347 موارد جدید عفونت در روز جمعه با مجموع رسیدن به 7,153 در پایان روز.

تمام بار زیر در شرق زمان.

3:50 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل قرنطینه اجباری, تکذیب ورود اتباع خارجی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است صدور اجباری قرنطینه برای شهروندان ایالات متحده را که بازدید کرده اید هوبئی استان در 14 روز گذشته و انکار ورود به اتباع خارجی که “یک خطر انتقال” ویروس در آمریکا مقامات دولت گفت: در اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس. “هر شهروند ایالات متحده و بازگشت به ایالات متحده است که در استان هوبئی در گزارش قبلی 14 روز خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از قرنطینه اجباری به اطمینان آنها از ارائه مراقبت های پزشکی مناسب و سلامت غربالگری” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت.

10:30 am: سوئد تایید اولین مورد

سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: آزمایش مثبت برای coronavirus و نگهداری جدا شده در یک بیمارستان در جنوب سوئد کشور, اولین مورد تایید شده. زن بازدید ووهان و با تجربه علائم پس از بازگشت او به سوئد آژانس گفت.

10:15 am: دلتا آمریکا را به حالت تعلیق در تمام چین پرواز شروع Feb. 6

خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا در حال برنامه ریزی برای تعلیق خود را در حال حاضر کاهش خدمات به چین به عنوان گسترش سریع coronavirus لطمه می زند و تقاضا به این کشور برای شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان است. دلتا گفت: آن چین خدمات تعلیق آغاز خواهد شد Feb. 6 و آخرین از طریق آوریل 30, اما آن را ادامه خواهد داد به کار این سرویس تا پس از آن به “اطمینان مشتریان به دنبال خروج چین باید گزینه برای انجام این کار است.” ده ها تن از حامل از جمله ایالات متحده (Cathay اقیانوس آرام بریتیش ایرویز و دیگران را کاهش و یا به حالت تعلیق خدمات به چین به دلیل شیوع. دلتا برای اولین بار در ایالات متحده به تعلیق سرویس در دسترس نباشد.

10 صبح: ایتالیا اعلام coronavirus اضطراری

ایتالیا اعلام کرد در شش ماه وضعیت اضطراری پس از دو گردشگران چینی در این کشور آزمایش مثبت برای coronavirus در موارد شناسایی شده در کشور است. این حرکت را قادر خواهد ساخت تا مقامات به تصمیم گیری سریع در صورت نیاز. ایتالیا در حال حاضر ممنوع تمام پروازها به مقصد و از چین است. دو بيمار آمد از ووهان کانون ویروس و بیمار در طول سفر خود را به ایتالیا.

6:50 am: سنگاپور و مغولستان بان مسافران چینی

سنگاپور و وزارت بهداشت ورود ممنوع به همه بازدید کنندگان چینی و خارجی با سابقه اخیر از سفر به چین است. این حرکت که به طور موثر در خاموش کردن این جزیره بزرگترین گروه از بازدید کنندگان اثر طول می کشد شنبه. آن است که برای اولین بار در جنوب شرقی آسیا کشور برای اجرای ممنوعیت سفر برای مسافران چین برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اعلام کرد: وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشورتی در روز پنج شنبه برای چین از سطح 3 به سطح 4. مغولستان نیز گفت: این بسته شدن تمام پورت های ورودی و از چین به شهروندان تا فوریه. 6 به خانه.

برای اطلاعات بیشتر از CNBC پوشش در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC ساناز چنگ Ted کمپ ویلیام Feuer و برکلی لاولیس جونیور به عنوان به خوبی به عنوان مهر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de