این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:30 am: شهر پکن گفت: شرکت ها برای کار از راه دور تا فوریه. 10

پکن اعلام کرد که شرکت ها در این شهر را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای کار از راه دور تا فوریه. 10 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس — به جز ضروری صنایع با توجه به رسانه های دولتی پکن روزانه.

دیگر استانها و شهرستانها باید با تاخیر شروع به کار می کنند. هوبئی مقامات اعلام کرده اند که کسب و کار هستند به سر کار تا نیمه شب در فوریه. 13. شانگهای hongqing, Anhui, فوجیان, Guangdong, Jiangsu, Jiangxi, Yunnan سوژو مغولستان داخلی ژجیانگ و گفت: کسب و کار نه به سر کار تا نیمه شب در فوریه. 9.

7:20 am چین گزارش 46 جدید مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود داشته اضافی 46 کشته و 2,102 جدید مورد تأیید عنوان پایان جمعه. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 259 مرگ و میر و 11,791 مورد تأیید دولت گفت.

هوبئی استان محلی کمیسیون بهداشت گزارش 45 جدید و میر ناشی از شیوع بیماری در جمعه آوردن مجموع به 249. استان تایید 1,347 موارد جدید عفونت در روز جمعه با مجموع رسیدن به 7,153 در پایان روز.

تمام بار زیر در شرق زمان.

3:50 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل قرنطینه اجباری, تکذیب ورود اتباع خارجی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است صدور اجباری قرنطینه برای شهروندان ایالات متحده را که بازدید کرده اید هوبئی استان در 14 روز گذشته و انکار ورود به اتباع خارجی که “یک خطر انتقال” ویروس در آمریکا مقامات دولت گفت: در اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس. “هر شهروند ایالات متحده و بازگشت به ایالات متحده است که در استان هوبئی در گزارش قبلی 14 روز خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از قرنطینه اجباری به اطمینان آنها از ارائه مراقبت های پزشکی مناسب و سلامت غربالگری” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت.

10:30 am: سوئد تایید اولین مورد

سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: آزمایش مثبت برای coronavirus و نگهداری جدا شده در یک بیمارستان در جنوب سوئد کشور, اولین مورد تایید شده. زن بازدید ووهان و با تجربه علائم پس از بازگشت او به سوئد آژانس گفت.

10:15 am: دلتا آمریکا را به حالت تعلیق در تمام چین پرواز شروع Feb. 6

خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا در حال برنامه ریزی برای تعلیق خود را در حال حاضر کاهش خدمات به چین به عنوان گسترش سریع coronavirus لطمه می زند و تقاضا به این کشور برای شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان است. دلتا گفت: آن چین خدمات تعلیق آغاز خواهد شد Feb. 6 و آخرین از طریق آوریل 30, اما آن را ادامه خواهد داد به کار این سرویس تا پس از آن به “اطمینان مشتریان به دنبال خروج چین باید گزینه برای انجام این کار است.” ده ها تن از حامل از جمله ایالات متحده (Cathay اقیانوس آرام بریتیش ایرویز و دیگران را کاهش و یا به حالت تعلیق خدمات به چین به دلیل شیوع. دلتا برای اولین بار در ایالات متحده به تعلیق سرویس در دسترس نباشد.

10 صبح: ایتالیا اعلام coronavirus اضطراری

ایتالیا اعلام کرد در شش ماه وضعیت اضطراری پس از دو گردشگران چینی در این کشور آزمایش مثبت برای coronavirus در موارد شناسایی شده در کشور است. این حرکت را قادر خواهد ساخت تا مقامات به تصمیم گیری سریع در صورت نیاز. ایتالیا در حال حاضر ممنوع تمام پروازها به مقصد و از چین است. دو بيمار آمد از ووهان کانون ویروس و بیمار در طول سفر خود را به ایتالیا.

6:50 am: سنگاپور و مغولستان بان مسافران چینی

سنگاپور و وزارت بهداشت ورود ممنوع به همه بازدید کنندگان چینی و خارجی با سابقه اخیر از سفر به چین است. این حرکت که به طور موثر در خاموش کردن این جزیره بزرگترین گروه از بازدید کنندگان اثر طول می کشد شنبه. آن است که برای اولین بار در جنوب شرقی آسیا کشور برای اجرای ممنوعیت سفر برای مسافران چین برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اعلام کرد: وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشورتی در روز پنج شنبه برای چین از سطح 3 به سطح 4. مغولستان نیز گفت: این بسته شدن تمام پورت های ورودی و از چین به شهروندان تا فوریه. 6 به خانه.

برای اطلاعات بیشتر از CNBC پوشش در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC ویلیام Feuer و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de