Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین می گوید تلفات بازدید 213 تایید موارد افزایش به 9,692

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:20 am: ایتالیا کشف اولین coronavirus موارد

دو coronavirus موارد تایید شده است در ایتالیا با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان اضافه کرد که آنها در حال گردشگران چینی است.

8:30 am: چین استان شاندونگ تاخیر شروع به کار

چین شاندونگ استان گفت: شرکت ها به بازگشت به کار تا فوریه. 10 در یک پیشنهاد برای مقابله با گسترش coronavirus با توجه به دولت چین رسانه مهر.

شاندونگ می پیوندد دیگر استانها و شهرستانها در به تاخیر انداختن شروع به کار می کنند. هوبئی مقامات اعلام کرده اند که کسب و کار هستند به سر کار تا نیمه شب در فوریه. 13. شانگهای, پکن, Chongqing, Anhui, فوجیان, Guangdong, Jiangsu, Jiangxi, Yunnan سوژو مغولستان داخلی ژجیانگ و گفت: کسب و کار نه به سر کار تا نیمه شب در فوریه. 9.

8 صبح: چین می گوید تلفات بازدید 213 موارد افزایش به 9,692

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود داشته اضافی 43 کشته و 1,982 جدید مورد تأیید عنوان پایان پنج شنبه. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 213 مرگ و میر و 9,692 مورد تأیید دولت گفت.

تمام بار زیر در شرق زمان.

5:35 pm: هوبئی استان گزارش 42 اضافی مرگ و میر

12:37 pm: اولین انسان به انسان انتقال کروناویروس در آمریکا را تایید کرد

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و ایلینوی مقامات بهداشت عمومی تایید دوشنبه ملت را اول از فرد به فرد انتقال coronavirus. بیمار جدید است که همسر از شیکاگو که آورده عفونت بازگشت از ووهان, چین, کانون شیوع ایلینوی مقامات بهداشت گفت: در طول یک CDC نشست خبری. این انتقال باعث می شود که ایالات متحده حداقل پنجمین کشور که در آن عفونت است که در حال حاضر پخش از طریق انسان به انسان تماس بگیرید.

2:43 pm: که اعلام اورژانس بهداشت جهانی

سازمان بهداشت جهانی گفت: سرعت گسترش coronavirus که آلوده بیش از 8,200 در سراسر جهان است یک اورژانس بهداشت جهانی — نادر عنوانی است که کمک می کند تا آژانس بین المللی بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

برای اطلاعات بیشتر از CNBC پوشش در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer و همچنین رویترز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>