Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین گزارش 42 مورد جدید, 1 مرگ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 1,595,350.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 95,455.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (461,437) اسپانیا (153,222) ایتالیا (143,626) فرانسه (118,781) آلمان (118,181).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:40 a. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:10 am: مکزیک می گوید: موارد جدید پرش با 260

موارد جدید در مکزیک افزایش 260 آوردن این کشور در مجموع به 3,441 موارد آن وزارت بهداشت گفت: با توجه به رویترز. وجود دارد در مجموع 194 مرگ و میر.

7:55 am: چین گزارش 42 مورد جدید, 1 بیشتر مرگ

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: وجود 42 جدید تایید موارد به عنوان از آوریل 9, از آن 38 بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,907 موارد NHC گفت.

وجود دارد یک مرگ و آوردن چین مجموع تلفات به 3,336 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 47 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 1,097 این NHC گفت.

مسافران پیاده روی به خروج از Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان در مرکز چین هوبئی چهار شنبه, مارس 08, 2020, پس از 76 روز از مستند این شهرستان با توجه به Covid-19.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:48 pm: آمازون می گوید آن را به زودی می تواند شروع آزمایش برخی از کارگران انبار برای coronavirus

آمازون گفت که این کار در حال توسعه coronavirus آزمون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به محافظت از انبار کارگران که به طور ویژه در معرض این بیماری است.

در یک پست وبلاگ این شرکت گفت: آن را آغاز کرده است ساختمان “افزایشی ظرفیت آزمون” که در نهایت می تواند منجر به “تست منظم از تمام کارکنان از جمله کسانی که در نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.”

آمازون گفت: بسیج کارکنان در سراسر شرکت از جمله تحقیقات دانشمندان برنامه مدیران تدارکات متخصصان و مهندسان نرم افزار به شکل یک تیم اختصاص داده شده است که کار بر روی توسعه coronavirus آزمون. این تیم در مراحل اولیه به دست آمده از تجهیزات لازم برای ساخت اولین آزمایشگاه آمازون گفت.

هنگامی که کار در جریان است که امید است “شروع به تست اعداد کوچک ما کارکنان خط مقدم به زودی” آمازون گفت. “ما مطمئن هستیم که تا چه حد ما را در مربوطه قاب زمان, اما ما فکر می کنم آن را به ارزش تلاش و ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که ما یاد بگیریم با دیگران است.” —آنی پالمر

6:31 pm: JPMorgan در حال حاضر می بیند اقتصاد پیمانکاری 40 درصد در سه ماهه دوم و بیکاری رسیدن به 20%

جی پی مورگان اقتصاددانان صادر حتی بیشتر وخیم هوا در حال حاضر پیش بینی 40% کاهش در این کشور تولید ناخالص داخلی برای سه ماهۀ دوم سال و افزایش در ماه آوریل نرخ بیکاری به 20% با 25 میلیون شغل از دست داده است.

در اوایل هوا آنها گفت: سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی خواهد بود پایین 25 درصد.

اقتصاددانان همچنان به دیدن نیمه دوم بازیابی مبتنی بر این فرض است که اختلال از همه گیر محو در ماه ژوئن. آنها توجه داشته باشید که تعداد زیادی از مردم به دنبال بیکاری بالغ بر 16.8 میلیون در فقط سه هفته.

“با این اطلاعات در دست ما فکر میکنیم مارس شغل گزارش نشان می دهد حدود 25 میلیون شغل از دست رفته پس از این نظرسنجی در ماه مارس در هفته و نرخ بیکاری در حدود 20%” آنها نوشت: “با توجه به انتظار ضربه زدن به ساعت کار این سه ماهه ما در حال حاضر به دنبال -40.0% سالانه رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در 2Q از -25.0% قبلا.” —پتی Domm

5:45 pm: اتحادیه اروپا در مورد مهر و موم معامله در نیم تریلیون یورو coronavirus طرح نجات

اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق شده در روز پنج شنبه در نیم تریلیون یورو ارزش حمایت خود را coronavirus-کتک اقتصاد پس از هفته ها کشمکش که در معرض دردناک در بخش بلوک رهبری برای شیب رکود است.

اتحادیه اروپا نیروگاه و آلمان و فرانسه و همچنین قرار دادن پای خود را به پایان اپوزیسیون از هلند بیش از اتصال شرایط اقتصادی به اورژانس اعتباری برای دولت هوازدگی اثرات این بیماری همه گیر و پس از اطمینان برای ایتالیا است که بلوک را نشان می دهد همبستگی. —رویترز

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: Universal Studios گسترش پارک تعطیلی; ما coronavirus موارد بالا 452,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>