Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین گزارش 36 جدید, موارد 7 و میر

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 856,900
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 42,081
  • بالا 5 کشور: ایالات متحده (187,919) ایتالیا (105,792) اسپانیا (95,923) چین (82,278) و آلمان (71,808)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:58 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

2:20 pm: ماکائو را درآمد بازی شیرجه رفتن 80% در ماه مارس

درآمد بازی در ماکائو شیرجه 79.7 درصد در مارس سال در سال به عنوان جریان از گردشگران خشک با توجه به همه گیر است, به گزارش رویترز به نقل از خاک چینی دولت.

آن گفت که عمده اپراتورهای وین ماکائو, شن و ماسه چین, MGM, چین, کهکشان, سرگرمی تمام شد از دست دادن بین 1.5 میلیون دلار و 4 میلیون دلار در روز برای حفظ عملیات رفتن. هفته گذشته ماکائو ممنوع, بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان که سفر در خارج از کشور, پس زودتر ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

1:30 pm: چین گزارش 36 جدید, موارد 7 و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش 36 موارد جدید را به عنوان در مارس 31, که 35 بود “وارد شده است.” آن را تا به حال هفت بیشتر مرگ و میر ناشی از آن 6 بودند در هوبئی کانون شیوع.

که به ارمغان می آورد چین در مجموع به 81,554 مورد تأیید و 3,312 و میر NHC گفت.

شروع چهارشنبه NHC را گزارش داده بدون علامت در موارد زير پزشکی مشاهده است. وجود 130 جدید بدون علامت موارد به عنوان در مارس 31, با مجموع 1,367 تحت این نظارت با توجه به NHC. — Weizhen قهوهای مایل به زرد کریستین وانگ

12:20 pm: سرمایه گذاران می توانند انجام برخی از خرید به عنوان بازارهای ‘بسیار ارزان تر’ می گوید: سرمایه گذار میلیاردر هوارد مارکس

Oaktree سرمایه شرکت رئیس هوارد مارکس است که با تکیه به سوی یک چشم انداز منفی به دلیل عدم اطمینان از coronavirus همه گیر اما هنوز هم او گفت: سرمایه گذاران می توانند انجام برخی از خرید به عنوان “چیزهایی که بدست ارزان کافی است.”

وی سرمایه گذاران را به یک نسیم رویکرد در این زمان نامشخص اضافه کرد که رویکرد خود را “است و نه سیاه یا سفید خرید یا فروش است.” “من هرگز باور است که من می دانم زمانی که به پایین اما من می دانم که همه چیز را بدست مقدار زیادی ارزان تر و آن را معقول و منطقی به انجام برخی از خرید. اگر آن را می رود پایین تر انجام خرید” مارکس گفته CNBC Tanvir گیل. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:23 am: نیسان تعلیق تولید در کارخانه کیوشو کارمند پس از آزمایش مثبت

11:05 am: خصوصی بررسی نشان می دهد فعالیت تولید گسترش کمی در ماه مارس

کسب و کار, اعتماد به نفس در چین بهبود یافته به عنوان خروجی از سر گرفته و به تدریج بعد از مستندات برداشته شد خصوصی بررسی نشان داد. این Caixin/Markit ساخت شاخص مدیران خرید در ماه مارس بود 50.1.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود Caixin/شاخص مدیران خرید متعلق به Markit به در آمده و 45.5 در مقایسه با ماه فوریه به بیشترین انقباض در رکورد در 40.3. شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

Caixin و IHS Markit اشاره کرد تقاضا چالش های پیش رو. دولت چین به اجرا در مقیاس بزرگ مستندات و قرنطينه از میلیون ها نفر از مردم از اواخر ژانویه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس بیماری به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19. این جنبش محدود و فعالیت های اقتصادی است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

11 صبح: ژاپنی خودروسازان بریس برای ما فروش شوک به عنوان coronavirus بازدید کنندگان

به عنوان ایالات متحده در صنعت خودرو پرانتز برای بزرگترین رکود پس از بحران مالی 2008 و تحلیلگران در حال شمارش هزینه برای ژاپن خودروسازان — که بخت و اقبال بستگی دارد به شدت در جهان و دومین بازار خودرو.

به منعکس کننده ضعیف تر ایالات متحده تقاضا گلدمن ساکس کاهش آن ترکیب شده سود عملیاتی برآورد برای هفت خودروسازان ژاپنی با 22 درصد در یک توجه داشته باشید به مشتریان در هفته گذشته. نیسان پیش بینی شده است به کرایه بدترین تحت گلدمن را تجدید نظر با سال مالی 2021 سود عملیاتی در پیش بینی کسری 92٪.— نانسی هونگرفرد

10:30 am: کره جنوبی گزارش 101 جدید موارد اضافی مرگ و میر

یکی دیگر از 101 نفر در کره جنوبی تایید شد به coronavirus آوردن این کشور تعداد کل عفونت به 9,887 با توجه به آخرین شماره از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

سه نفر از این ویروس; کل مرگ و میر در کشور است در 165. هر چند ميزان عفونت در کره جنوبی نسبتا آهسته در مقایسه با آنچه در آن بود که در اوج خود در اواخر فوریه, جدید, گزارش روزانه موارد هنوز معلق در هوا در نزدیکی و یا بالای 100.

به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت و کره جنوبی آن را اجباری برای تمام تازه واردان به این کشور قرار داده می شود در قرنطینه به مدت 14 روز شروع چهارشنبه Yonhap گزارش شده است. کسانی که در یک محل اقامت در کشور خواهد شد در حدود 100,000 کره ای برنده ($82) یک روز برای استفاده از امکانات عمومی به گزارش آژانس خبری. — Saheli روی Choudhury

9:36 am: HSBC StanChart سقوط سهام در هنگ کنگ

HSBC سهام کاهش یافت و 9.5% و استاندارد چارترد پایین بود 7.18% پس از هر دو وام دهندگان لغو پرداخت سود سهام به درخواست انگلستان تنظیم کننده های مالی در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

HSBC مدیره گفت: آن را دریافت “درخواست کتبی به پرداخت HSBC در مورد چهارم موقت سود در رابطه 2019.” همچنین تصمیم گرفت که تا پایان سال 2020 HSBC خواهد شد “هیچ فصلی یا موقت پرداخت سود سهام و یا تعهدی در رابطه با سهام عادی و یا انجام هر گونه خرید اشتراک پشت در رابطه با سهام عادی.”

استاندارد چارترد نیز گفت: این همان دریافت, درخواست از مقررات احتیاطی و اقتدار در پرتو چالش های بی سابقه ای رو به جهان به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس آن هیئت مدیره “تصمیم گرفته است پس از بررسی دقیق به برداشت توصیه به پرداخت نهایی سود سهام برای سال 2019 از 20 سنت در هر عادی به اشتراک گذاری و به تعلیق خرید-پشت برنامه اعلام کرد در 28 فوریه سال 2020 است.”

StanChart همچنین گفت: “هیچ موقت سود در سهام عادی خواهد بود تعلق توصیه شده و یا پرداخت می شود در سال 2020 است.”

دیگر انگلستان وام دهندگان دریافت شبیه نامه از PRA. — Saheli روی Choudhury

9:15 am: لس آنجلس تشویق ساکنان به گزارش های غیر ضروری کسب و کار نقض stay-at-home سفارشات

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti خواسته لس آنجلس ساکنان به گزارش کسب و کار نقض شهر را به ماندن در خانه و گفت که تکرار نقض می تواند فرستاده شده به یک شهر جدید سایت. 144 کسب و کار در لس آنجلس شده اند بازدید توسط پلیس لس آنجلس در رابطه با نقض سفارش با توجه به شهردار.

واشنگتن در اوایل منتشر شد یک فرم وب در روز دوشنبه برای سرعت بخشیدن به روند از گزارش کسب و کار نقض دولتی که در خانه بمانند سفارش.

“شما می دانید قدیمی بیان در مورد snitches خوب در این مورد snitches دریافت پاداش. ما می خواهم برای تشکر از شما برای تبدیل مردمی و مطمئن شوید همه ما امن” Garcetti گفت. — Kif Leswing

8:50 am: ژاپن تولید کنندگان بزرگ بدبین هستند در مورد شرایط کسب و کار

بانک مرکزی ژاپن “Tankan” نظرسنجی نشان داد تولید کنندگان ژاپنی در حال بدبینانه در مورد شرایط کسب و کار در کشور است.

نزدیک تماشا شاخص تمایلات در میان تولید کنندگان بزرگ کاهش یافت و به منفی 8 در سه ماه به پایان رسید که در تاریخ 31 مارس از صفر در ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم; منفی خواندن نشان میدهد بسیاری از آنها دیدن شرایط کسب و کار به نامطلوب.

آن را بر چالش های نخست وزیر شینزو آبه چهره او به عنوان تلاش برای حرکت اقتصاد ژاپن از طریق تاثیر جهانی از coronavirus بیماری همه گیر. احساسات نیز بدتر در میان کوچک و متوسط شرکت های تولیدی و همچنین غیر تولیدی شرکت.

برف می افتد که مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن را از طریق Asakusa منطقه در تاریخ 29 مارس سال 2020 در توکیو ژاپن است.

Tomohiro Ohsumi | گتی ایماژ

شاخص محاسبه تفاضل درصد از کسب و کار گفت که آنها پیدا کردن شرایط نامطلوب از کسانی که به گفته آنها برای پیدا کردن آن مطلوب است. این بررسی است که اغلب شاخص ژاپن در سلامت اقتصادی و عوامل به بانک مرکزی ملاحظات برای اجرای سیاست های پولی. — Saheli روی Choudhury

7:46 am: Korean Air گزارش به تعلیق پروازها به مقصد واشنگتن دی سی

کره ای هوا را به حالت تعلیق پروازها به مقصد واشنگتن دی سی شروع مارس 13 طریق به پایان می, رویترز گزارش داد.

شرکت هواپیمایی اشاره کرد coronavirus به عنوان یک دلیل و یک سخنگوی این سازمان گفت: تقاضای مسافر برای سفر هوایی به ایالات متحده آمریکا به شدت کاهش یافت و با توجه به گسترش سریع این ویروس وجود دارد رویترز گفت.

کره ای هوا در حال حاضر به حالت تعلیق و یا کاهش مسیرهای بین اینچئون و تعدادی از شهرهای ایالات متحده از جمله لس آنجلس و نیویورک و سیاتل. — Saheli روی Choudhury

7:39 am: جهانی coronavirus مرگ و میر بیش از 42,000

سریع پخش كردن, کروناویروس که باعث بیماری COVID-19, کشته شدن حداقل 42,081 مردم در سراسر جهان از آن برای اولین بار منتشر شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از مرگ و میر رخ داده در اروپا: 12,428 های مردمی در ایتالیا 8,464 در اسپانیا و 3,523 در فرانسه. چین ثبت کرده است 3,309 مرگ و میر به تاریخ هر چند برخی پرسش های مطرح شده در مورد صحت این گزارش اعداد وجود دارد.

وجود دارد حداقل 856,955 موارد عفونت در سراسر جهان با بیش از 187,919 آلوده در ایالات متحده به تنهایی. در مورد 177,917 مردم بهبود از بیماری بسیاری از آنها در چین به دنبال, اسپانیا, آلمان, ایتالیا و ایران. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:51 pm: سناتور فشار Mnuchin برای تضمین نظارت از 500 میلیارد دلار از صندوق نجات

پیشرو سناتورهای دموکرات به نام خزانه داری وزیر استیون Mnuchin برای اطمینان از نظارت مناسب از 500 میلیارد دلار از صندوق با هدف کمک به شرکت های ضربه coronavirus’ اقتصادی خرید اینترنتی.

این صندوق که تاسیس شد به عنوان بخشی از یک بیش از 2 تریلیون دلار محرک لایحه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته به یک نقطه از مشاجره برای دموکرات ها که نگران است که نسخه های قبلی این لایحه به Mnuchin بیش از حد در اختیار بیش از بودجه پراکنده است. پس از زمان مذاکرات جمهوری خواهان و Mnuchin توافق برای اضافه کردن یک بازرس کل برای نظارت بر آن صندوق و همچنین به عنوان یک کنگره.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه سوال اختیارات بازرس کل. با توجه به امضای بیانیه او منتشر شد در کنار این لایحه او اعلام کرد که او معتقد است بازرس کل نیازهای خود اجازه قبل از اجازه دادن به کنگره دانم که آیا Mnuchin یا خزانه بلوک تلاش های به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات است. — لورن هرش

5:56 pm: کاخ سفید پیش بینی 100,000 به 240,000 خواهد مرد در ایالات متحده از coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمادگی آمریکایی ها برای آینده افزایش coronavirus موارد تماس COVID-19 طاعون و گفت: آمریکا با آن مواجه است “بسیار دردناک دو هفته.”

“این رفتن به یک دوره دو هفته ای که,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. مقامات کاخ سفید در حال طرح ریزی بين 100000 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا با اوج مرگ و میر بیش از دو هفته آینده. “هنگامی که شما را در شب این نوع از مرگ است که باعث شده است این نامرئی دشمن باور نکردنی است.” — برکلی لاولیس جونیور

5:36 pm: CDC می گوید: دیابت, بیماری ریه, بیماری های قلبی و سیگار کشیدن ممکن است خطر افزایش شدید بیماری کروناویروس

افراد مبتلا به دیابت و بیماری مزمن ریه و بیماری های قلبی یا کسانی که سیگار می کشند ممکن است در افزایش خطر ابتلا به عوارض شدید اگر آنها با آلوده coronavirus مراکز کنترل بیماری و پیشگیری کرد.

در اولین گزارش خود را به دنبال در شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند COVID-19 بدتر CDC تجزیه و تحلیل داده ها از موارد تایید شده در تمام 50 ایالت و چهار از مناطق ایالات متحده بین Feb. 12 مارس 28. این سازمان مورد بررسی قرار 7,162 مواردی که داده ها در دسترس بود در شرایط بهداشتی اساسی و یا دیگر بالقوه عوامل خطر. موارد تایید شده در میان مردم عودت به ایالات متحده از ووهان چین که در آن ویروس پدید آمده و الماس شاهزاده خانم کروز کشتی خارج شدند آژانس گفت. — برکلی لاولیس جونیور

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: Coronavirus انتظار ما را فلج فروش خودرو نیویورک موارد پرش به بیش از 75,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>