کارگران کار در یک صندلی خودرو تولید کارخانه در لهاسا منطقه شیان شمال غربی چین در استان شاآنشی Feb. 26, 2020.

ایسنا | لیو شیائو | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 168,019 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 6,610 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:45 am: حداقل 5 آمازون انبار کارگران در اروپا تست مثبت برای coronavirus

حداقل پنج نفر در آمازون انبارها در اروپا آزمایش مثبت برای coronavirus این شرکت تایید کرد به CNBC.

این موارد در انبارها در اسپانیا و ایتالیا دو حوزه شده اند که ضربه سخت در شیوع COVID-19 coronavirus. امکانات باز باقی خواهد ماند با وجود ایتالیا سازماندهی سراسری مستند و اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری.

آمازون سخنگو گفت: “اکثریت” از کارکنان آن در سراسر جهان همچنان به کار می آیند و آن را به شدت اقدامات ایمنی در تحقق مراکز برای محافظت در برابر ویروس. این شرکت پس از تمام راهنمایی از مقامات بهداشتی مربوط به عامل آن ساختمان, سخنگوی اضافه شده است. — آنی پالمر

9:15 am: کره جنوبی گزارش 84 موارد جدید, 6 اضافی مرگ و میر

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده اضافی 84 موارد جدید COVID-19 آوردن این کشور در مجموع به 8,320.

وجود شش اضافی مرگ و میر با تعداد کل مرگ و میر در حال حاضر در 81 با توجه به KCDC. — ین ن لی

8:50 am: کوانتاس گروه اسلش بین المللی ظرفیت 90%

استرالیا کوانتاس گروه که در عمل شرکت های هواپیمایی کوانتاس و Jetstar گفت: آن را برش بین المللی و داخلی ظرفیت به عنوان یک نتیجه از “قابل توجهی می افتد در تقاضای سفر” با توجه به شیوع کروناویروس.

این شرکت در بیانیه ای گفت: از آن خواهد خود را بریده بریده کل بین المللی ظرفیت حدود 90 درصد در مراحل از پایان مارس حداقل تا پایان ماه مه این سال در حالی که کاهش ظرفیت داخلی حدود 60 درصد بیش از مدت مشابه.

“این نشان دهنده پایه حدود 150 هواپیما کردند.” — ین ن لی

8:25 am: فیلیپین تعلیق بازار سهام عملیات به طور نامحدود

فیلیپین بورس به حالت تعلیق در شروع معاملات روز شنبه “برای اطمینان از ایمنی کارکنان و معامله گران با توجه به افزایش موارد بیماری کروناویروس” آن گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

بسته شدن یک شهروند یک ماه قرنطینه که رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام کرد در اصلی جزیره Luzon. قرنطینه شامل تعطیل از شبکه حمل و نقل و محدود کردن عملیات کسب و کار در نیجریه گزارش شده است.

این کشور گزارش کرده 142 تایید coronavirus موارد از دوشنبه ظهر با توجه به آن بخش از سلامت. فیلیپین معیار شاخص کاهش یافت 7.91% در دوشنبه ، — ین ن لی

7:50 am: چین گزارش 21 مورد جدید, 13 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: از روز شنبه وجود دارد 21 جدید تایید موارد است. از کسانی که 20 نفر از آنها منسوب به مسافران از خارج از کشور آوردن تعداد کل وارداتی موارد به 143. یکی دیگر از 13 نفر کشته شده اند 12 از آنها در هوبئی استان که در آن عفونت شد و برای اولین بار شناسایی شده است.

تعداد کل موارد در چین می ایستد در 80,881 که 68,679 درمان شد و 3,226 نفر کشته شدند. — ین ن لی

7:40 am: مالزی بسته مرزهای مدارس و کسب و کار

مالزی نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: اواخر وقت روز دوشنبه این کشور را نزدیک مرزهای خود را به مسافران تعطیل مدارس و اکثر کسب و کار از شنبه تا 31 مارس است.

اعلام این خبر پس از مالزی گزارش های اضافی 125 coronavirus موارد را به کل آن به 553 هندوها در جنوب شرقی آسیا. از کسانی که 42 بهبود یافته اند. مالزی نشده گزارش هر گونه مرگ و میر.

در یک سخنرانی تلویزیونی, Muhyiddin اعلام تعطیلی تمام مدارس و دانشگاهها و همچنین سفارش اکثر شرکت های دولتی و خصوصی به تعطیل به جز سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی و کسانی که به ارائه “خدمات ضروری” مانند فرودگاه ها و دفاع.

خارجی ها اجازه داده نخواهد شد به این کشور و مالزی ساکنان اجازه داده نخواهد شد به ترک گفت: نخست وزیر. — ین ن لی

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:12 pm: بازار سهام رهبران متحد در برابر تماس برای جلوگیری از تجارت گفت: این امر تنها ترکیب اضطراب

این کشور ممکن است آماده به تعطیل مدارس, کنسرت, رویدادهای ورزشی, مغازه ها و حتی کافه ها و رستوران ها اما یک صنعت است که عمیقا مقاوم در برابر تعطیل است, وال استریت.

“مهم این است که بازار را باز باقی می ماند و آنها را به تابع در یک نمایشگاه و به صورت منظم به آنها بوده است” استیسی Cunningham New York Stock Exchange, رئیس جمهور, توییتی از این بعد از ظهر.

او به تنهایی است. دستور به حفظ و باز کردن بازار می رود به عنوان بالا به عنوان وزیر خزانه داری استیو Mnuchin. “ما قصد داریم به نگه داشتن بازار باز” او روز جمعه گفت در CNBC. “این نشانه ای از اعتماد به نفس به مردم است. کسانی هستند که می خواهند به در آمده و خرید. ما می خواهیم به بازار باز است.” —باب Pisani

4:02 pm: داو بسته حدود 3000 امتیاز پایین تر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de