یک مرد چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود و در طول بارش برف در خالی و توقیف خیابان تجاری در فوریه 5 سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در وقت استاندارد شرقی.

تعداد موارد تایید شده: 37,592

مجموع مرگ و میر: 814

8:55 am: مقامات چینی می گویند که آنها مسدود نیست Foxconn گیاه از بازگشایی

دولت محلی شهر شنژن در جنوب چین روز یکشنبه گفت: در حال مسدود Foxconn از سرگیری تولید با توجه به انتخاب. Foxconn یک کلید تامین کننده برای اپل.

مقامات دولت گفت: Foxconn تولید می تواند رزومه پس از بازرسی کامل شد با توجه به انتخاب.

شاخص Nikkei Business Daily گزارش داد که مقامات چینی بودند مسدود کردن این گیاه از راه اندازی مجدد.

6:28 am: چین بیش از 10 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس

تمام سطوح دولت چین را به خود اختصاص داده و در مجموع 71.85 میلیارد یوان ($10.26 میلیارد دلار) برای مبارزه با سریع-پخش coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 800 نفر و آلوده بیش از 37,000 کشور وزارت مالیه گفت:.

بودجه گزارش شده که نسبت به کمک به شهروندان پرداخت هزینه درمان یک بیانیه در امور مالی را در وب سایت وزارت گفت. چینی بهداشتی مقامات هشدار داده اند از کمبود تجهیزات پزشکی به بیمارستان ها در این کشور تحت فشار سنگین و در صورت محدودیت منابع در میان نصب حجم از موارد.

5:57 am: انگلستان تایید چهارم coronavirus مورد

مقامات بهداشتی انگلیس اعلام کرد این کشور چهارمین مورد تایید شده از coronavirus یکشنبه گفت: به قرارداد شده است از دیگر شهروند بریتانیا بیمار مبتلا به این بیماری در فرانسه.

“بیمار منتقل شده است به یک متخصص بیمه خدمات درمانی مرکز در رویال رایگان بیمارستان و ما در حال حاضر با استفاده از قوی کنترل عفونت اقدامات لازم برای جلوگیری از هر گونه امکان گسترش بیشتر این ویروس” انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در بیانیه ای گفت.

4:00 am: چین اعلام کرد بسته شدن هبی مدارس تا مارس 1

چین شمالی استان هبی که در اطراف پایتخت پکن را حفظ خواهد کرد, مدارس تعطیل حداقل تا مارس 1 در تلاش برای مهار این کشور coronavirus اپیدمی چین دولتی روزانه مردم روزنامه روز یکشنبه گفت. دیگر شهرداری گسترش تعطیلی مدارس شامل شانگهای جیانگ سو و شاندونگ.

— CNBC ناتاشا Turak و جوانا قهوهای مایل به زرد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im