زنان با پوشیدن ماسک محافظ کت و هل دوچرخه در 9 فوریه سال 2020 در ووهان چین. پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو و کشتی خدمات بسته شده اند برای هجدهم روز. تعداد کسانی که فوت کرده اند از ووهان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV در چین صعود به 813.

Stringer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:17 am: چین گزارش های اضافی 108 مرگ و میر و 2,478 تایید موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 2,478 تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 108 اضافی مرگ و میر بسیاری از آنها در هوبئی استان است. همانطور که از شنبه شب دولت گفت: در مجموع 42,638 موارد تایید شده اند و 1,016 های مردمی در کشور است.

7:07 am: هوبئی گزارش اضافی 103 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 103 مرگ و میر و 2,097 جدید تایید موارد مربوط به پنومونی کشنده مانند coronavirus تا پایان روز شنبه.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 974 نفر کشته شده اند در این استان با بسیاری از آنها در شهر ووهان که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. شده اند وجود دارد در مجموع 31,728 موارد تایید شده تا کنون در این استان است.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:48 pm: Coronavirus است یک “قوی سیاه” برای نفت و بازار انرژی

Coronavirus است “true” قوی سیاه برای نفت و بازار انرژی و قیمت نفت همچنان پایین حرکت می کند بدترین بیش از هنوز ممکن ند دیوید تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. تحلیلگر وارن پای به ذکر است که شیوع کاهش تقاضای چین برای نفت از 2 میلیون به 3 میلیون بشکه در روز است که به معنی “بازار نفت این است که به دنبال پایین بشکه در هیچ رشد تقاضا برای سال تقویم و آشکار تقاضا انقباض در حال حاضر بر روی میز است.” — استیونس

4:40 pm: XPO تدارکات برای ویروس تاثیر

XPO تدارکات عمل 8 میلیون فوت مربع از فضای انبار در آسیا از جمله بیش از 1 میلیون فوت مربع در چین به تنهایی. با این حال مدیر عامل شرکت Bradley جاکوبز گفت: شیوع کروناویروس و محدودیت های مسافرتی نیست ضعیف تقاضا برای تدارکات نشده است. “ما دیده نمی شود تاثیر قابل توجهی همانطور که در حال حاضر” جاکوبز گفت: “ما در حال تماشای آن است. هر چیزی که بدن افت می کند اقتصاد جهانی خوب نیست برای حمل و نقل و تدارکات صنعت است.” — هلند

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: چین کشته و بیش از 1,000, تولید ناخالص داخلی ایالات متحده طول می کشد یک ضربه

— CNBC Pippa استیونس و فرانک هلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de