یک شهروند پوشیدن ماسک دوچرخه سواری در یک جاده خلوت در ووهان چین در 7 فوریه سال 2020 است. 2019 جدید کروناویروس کشف شد در ووهان در اواخر سال 2019 و گسترش به بیش از دو دوجین از کشورها پس از.

Stringer | Anadolu Agency | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10:29 am: سنگاپور بانک مرکزی تماس در شرکت های مالی آماده می شود برای افزایش تقاضا

سنگاپور بانک مرکزی نام موسسات مالی به “آماده به مدیریت هر گونه افزایش در تقاضا برای برخی خدمات مالی مانند خروج پول نقد و یا آنلاین خدمات مالی” به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس.

سنگاپور گزارش 40 مورد تأیید تا کنون مطرح شده و خود ارزیابی ریسک به بالاترین سطح هشدار در روز جمعه. شهر-دولت از 5.6 میلیون نفر دارای یکی از بیشترین تعداد موارد تایید شده در خارج از چین است.

مقام پولی سنگاپور همچنین خاطر نشان کرد شرکت های مالی به مراقب باشید از امنیت سایبری تهدیدات. “شده اند وجود دارد موارد تهدید سایبری بازیگران با بهره گیری از 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) وضعیت برای انجام, ایمیل, کلاهبرداری فیشینگ و ransomware حملات” MAS گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه با اشاره به موقت نام این ویروس جدید است.

9:21 am: چهار در کشتی کروز از منوی view در نزدیکی شهر نیویورک تست منفی

چهار مسافر رویال کارائیب سرود دریاها کشتی کروز را آزمایش منفی با توجه به نیوجرسی فرماندار فیل مورفی.

کشتی لنگر انداخت در بندر بینن در نیوجرسی برخی از 15 کیلومتر از شهر نیویورک است.

کارکنان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سوار کشتی روز جمعه به آزمون 27 مسافر که به تازگی از سفر از سرزمین اصلی چین است. CDC پاک 23 از کسانی که مسافران اما چهار نفر باقی مانده بود که باید بیشتر مورد بررسی قرار گرفت.

“همه چهار مسافر از کروز کشتی لنگر انداخت در بینن آزمایش منفی برای رمان coronavirus” مورفی توییتی. “نیوجرسی در حال حاضر هیچ مورد تأیید رمان coronavirus و خطر برای ساکنان باقی مانده است کم است.”

8:44 am: چین گزارش 89 اضافی مرگ و میر آوردن مجموع به 811 در سرزمین اصلی

چین گزارش داد که تعداد کل مرگ و میر در کشور رسیده 811 — که 89 مرگ و میر بیشتر از یک روز پیش از آن.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن وب سایت است که 2,656 مورد جدید تایید شد. این به ارمغان می آورد تعداد به 37,198 در سرزمین اصلی چین است.

7:30 am: مرگ و میر در هوبئی استان افزایش می یابد به 780

هوبئی استان گزارش شده اضافی 81 کشته و یکی دیگر از 2,147 موارد جدید که از شنبه. آن را به ارمغان می آورد تجمعی تعداد مرگ و میر در استان به 780 و تعداد موارد تایید شده به 27,100.

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس مرموز در حال حاضر بالاتر از جهانی مرگ و میر برای سارس.

چین گزارش کرده 811 مرگ و میر در سرزمین اصلی است. که به ارمغان می آورد جهانی مرگ و میر به 813 — از جمله یکی در فیلیپین و دیگر در هنگ کنگ است.

این شیوع سارس در سال 2003 کشته 774 نفر در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. (به روز رسانی: این پست به روز شده است تا منعکس کننده در چین در مجموع مرگ و میر پس از شماره منتشر شد.)

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:09 pm کانادا تایید هفتمین مورد از coronavirus

این آژانس بهداشت عمومی کانادا تایید کرد این کشور هفتمین مورد از coronavirus در شنبه مقامات کانادا گفت CNBC.

به آژانس نشان داده شده در وب سایت خود را ردیابی شیوع است که کانادا در استان بریتیش کلمبیا در مجموع از چهار مورد تأیید و استان انتاریو دارای سه.

1:44 pm فولکس واگن به تعویق انداختن شروع مجدد تولید در برخی از گیاهان در چین

فولکس واگن روز شنبه گفت که آن را به عقب رانده سرگیری تولید در برخی از آن چین گیاهان رویترز گزارش داد.

این شرکت نمی خواهد راه اندازی مجدد تولید تا فوریه. 17 در اکثر گیاهان در آن سرمایه گذاری مشترک با SAIC موتور و تیانجین گیاه در آن سرمایه گذاری مشترک با گروه فاو با توجه به شیوع کروناویروس.

یک خودرو-کارخانه تولید فولکس واگن در عمل با SAIC در شانگهای و بسیاری از گیاهان در فاو سرمایه گذاری مشترک راه اندازی مجدد خواهد شد در فوریه. 10 خودروساز آلمانی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز شنبه.

فولکس واگن گفت: آن را در مواجهه با چالش های زنجیره تامین به چین می رود بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید و همچنین محدود گزینه های سفر برای کارکنان خود را.

ردیف و ردیف از قفسه های خالی در یک سوپرمارکت های محلی در سنگاپور به عنوان وحشت خرید از طریق شهرستان پس از دولت افزایش سطح هشدار برای کشنده coronavirus در فوریه 8 سال 2020 اضطراب سنگاپور خریداران و تشکیل صف های طولانی در فروشگاه های مواد غذایی و پاک قفسه از موارد ضروری پس از شهرستان دولت مطرح آن هشدار سطح.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

10:19 am سنگاپور را تایید هفت موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت در روز شنبه را تایید کرد هفت مورد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل موارد در شهر-دولت تا 40.

پنج نفر از هفت مرتبط هستند قبلا اعلام موارد این وزارتخانه گفت: در وب سایت خود را.

از 40 مورد تأیید دو شده است از بیمارستان مرخص شده اما چهار باقی می ماند و در شرایط بحرانی آن اضافه شده است.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کانادا تایید هفتم مورد جدید کروناویروسآمریکا شهروند می میرد در ووهان

— CNBC یلنا Dzhanova کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر