Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین تایید 15,152 جدید, موارد, 254 اضافی مرگ و میر

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:26 pm: سفر رکود اسپرد از چین به منطقه آسیا و اقیانوسیه داده ها را نشان می دهد

Coronavirus است و باعث تقاضای سفر به رکود در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط سفر تجزیه و تحلیل شرکت ForwardKeys روز پنج شنبه با منطقه شاهد 10.5 درصد کاهش در خروجی سفر رزرو برای ماه های مارس و آوریل (به استثنای سفر به و از چین و هنگ کنگ).

همانطور که از فوریه 9 شکست به نظر می رسد به احتمال زیاد اکثر مشخص شده در جنوب شرق آسیا که در آن خروجی رزرو برای ماه مارس و آوریل در حال 17.1% پشت جایی که آنها در معادل لحظه سال گذشته است.

5 pm: تقاضای جهانی نفت را برای دیدن اولین فصلنامه کاهش بیش از 10 سال آژانس بین المللی انرژی می گوید:

4:12 pm: چین تایید 15,152 جدید, موارد, 254 اضافی مرگ و میر

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در چین گفت: آن را تایید 15,152 موارد جدید و 254 اضافی مرگ و میر. این اعداد و ارقام شامل آنهایی که قبلا گزارش توسط هوبئی استان خود تشخیص روش. (نگاه کنید 7:55 صبح و 10:40 a. m. به روز رسانی).

به ارمغان می آورد که این کشور تعداد مرگ و میر به 1,367 به تعداد افراد آلوده به آمار 59,804 با توجه به دولت است.

یک سخنگوی شانگهای کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که از این روش برای تشخیص coronavirus تغییر نکرده در هر استان و یا شهرداری ها به جز هوبئی.

سلامت کارگران در هوبئی استان شروع به استفاده از یک روش جدید برای تشخیص ویروس در این هفته.

قبلا عفونت تنها مجاز به تأييد نوکلئیک اسید تست است که می تواند به روز به روند اما هوبئی استان در حال حاضر با استفاده از سی تی اسکن است که می تواند در تشخیص این ویروس به سرعت بیشتر. — وانگ چنگ, تیلور

3:13 pm: چین می گوید هیچ جدید تایید موارد خارجی با کروناویروس

چین وزارت امور خارجه گفت: هیچ مورد جدید خارجی با این ویروس آلوده. همچنین گفت: یکی دیگر از خارجی شده بود مرخص آوردن که مجموع رقم به هشت مورد. — چنگ

3:07 pm: چینی خودرو فروش شیرجه رفتن در ماه ژانویه صنعت ارتباط می گوید:

رویترز گزارش داد که داده های اولیه از چین انجمن تولید کنندگان خودرو نشان می دهد که چین در ماه ژانویه فروش خودرو کاهش یافته است 18%. اخبار آژانس اشاره کرد که دولت های محلی شروع به اعمال محدودیت های مسافرتی در دو هفته گذشته از ماه.

2:57 pm: هوبئی استان گسترش کار خاموش کردن دوباره

هوبئی چین استان سخت ترین ضربه توسط ویروس, تمدید خاموش شدن ناگهانی در منطقه گفتن کسب و کار به سر کار قبل از Feb. 21. مقامات همچنین گفت که مدرسه reopenings شده اند به تعویق افتاد اما مشخص نیست یک تاریخ است.

1:25 pm: چین در سطح ملی عفونت و مرگ اعداد دوباره به تعویق افتاد

به عنوان از 1:25 بعد از ظهر ملی چین کمیسیون بهداشت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده مرگ و میر و تعداد زیادی از عفونت ها در سراسر کشور.

این دومین روز متوالی است که اعداد به تعویق افتاده اند. در روز چهارشنبه داده بود گزارش داد حدود دو ساعت دیرتر از معمول زمان انتشار فقط قبل از ساعت 8 صبح پکن زمان.

آمار و ارقام منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد که در سراسر کشور مرگ و میر در کشور از شیوع کروناویروس در صدر 1,100 که از سه شنبه شب.

ساعت 12:30: 44 موارد جدید در الماس شاهزاده کشتی کروز

یکی دیگر از 44 نفر در الماس شاهزاده کشتی کروز را آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به ژاپن وزارت بهداشت. که به ارمغان می آورد کل به 218 آلوده در میان افراد در کشتی.

کشتی در حال حاضر لنگر انداخت در سواحل ژاپن و حمل بیش از 3,700 مسافران و خدمه قرنطینه شده از اوایل فوریه پس از یک مهمان قبلی آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از پیاده.

11:35 am: چین جایگزین هوبئی رئیس

یک shakeup است که اتفاق می افتد در میان ارشد رتبه در ویروس کانون هوبئی میان سنگین انتقاد در مورد نحوه مقامات وجود دارد موفق شده اند شیوع.

شانگهای شهردار یانگ یونگ جایگزین خواهد شد جیانگ Chaoliang به عنوان حزب از استان هوبی, چینی, دولت, خبرگزاری ایسنا گفت: پنج شنبه.

این یک تصمیم ساخته شده توسط کمیته مرکزی چین حزب کمونیست با توجه به گزارش.

حزب از جینان وانگ Zhonglin نیز مجموعه ای به جای Ma Guoqiang حزب از ووهان شهرداری.

11:15 am: چین نظامی می فرستد بیشتر پرسنل پزشکی به هوبئی

چین نظامی است ارسال 2,600 اضافی پرسنل پزشکی به هوبئی برای کمک به در درجه اول با ویروس تلاش های کنترل در ووهان اخبار استان پخش دوربین مدار بسته خبر داد.

دسته اول از 1,400 پرسنل وارد در ووهان روز پنج شنبه در گزارشی گفت ارتش اعزام در مجموع سه دسته از بیش از 4000 پرسنل پزشکی. — چنگ

11:00 am: هنگ کنگ گسترش تعطیلی مدارس برای سومین بار

هنگ کنگ تمدید تعلیق مدارس برای سومین بار از سال جدید قمری با تاریخ دقیق از سرگیری هنوز تایید نشده است.

مدارس را با استفاده از سیستم عامل آموزش آنلاین در عین حال گفت: Kevin یونگ, دلار هنگ کنگ, وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد که دانش آموزان باید سعی کنید به ماندن در خانه و جلوگیری از مکان های شلوغ.

هنگ کنگ شمارش از موارد آلوده می ایستد در 50 عنوان از چهارشنبه. — Kam

10:40 am: هوبئی تغییرات روش گزارش موارد

مقامات بهداشتی در هوبئی استان روز پنجشنبه گفت که “از نظر بالینی تشخیص داده” موارد برای محاسبه مقدار افزایش در “مورد تایید شده” تعداد منجر به افزایش در موارد تایید شده برای قبل از روز است. (see 7:55 am به روز رسانی)

تغییر ساخته شده بود به طوری که بیشتر بیماران می تواند دریافت درمان به عنوان یک مورد تایید شده را با توجه به CNBC ترجمه رسمی اعلام چینی متن.

آنلاین انتشار اخبار در سطح ملی virus پاسخ طرح صادر شده در هفته گذشته است که گسترش تعریف بالینی موارد تشخیص داده شده در هوبئی استان شامل موارد مشکوک برای آنها سی تی اسکن نشان داد نشانه ای از این بیماری است. آن را بلافاصله روشن نیست چرا هوبئی شد اجرای اقدامات این هفته است. — چنگ

9:40 am: United Airlines گسترش چین لغو شد تا اواخر مارس

هواپیمایی متحده روز چهارشنبه گفت: این امر گسترش لغو آن چین خدمات حداقل تا آوریل 24, حدود یک ماه بعد از حامل قبلا برنامه ریزی شده به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود. ایران به طور معمول در عمل 12 پرواز در روز از آن ایالات متحده هاب به پکن چنگدو شانگهای و هنگ کنگ و حامل بیشتر خدمات به چین نسبت به سایر ایالات متحده هواپیمایی.

فرمت زیر گام های مشابه آمریکا یک روز پیش از آن. “ما همچنان به نظارت بر وضعیت در چین و ارزیابی برنامه های ما را به عنوان ما همچنان در تماس نزدیک با CDC و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان” ایران در بیانیه ای گفت. — Josephs

9:20 am: دوری کشتی کروز در نهایت اسکله در کامبوج

یک کشتی کروز که تبدیل شده بود به دور توسط پنج کشور در ترس است که کسی روی ممکن است آلوده شد و در نهایت پذیرفته شده توسط کامبوج. این فرود در این کشور روز پنج شنبه با توجه به رویترز با استناد به کشتی ردیابی اطلاعات.

MS Westerdam رد شد و ژاپن و تایوان و تایلند و فیلیپین و گوام و حدود دو هفته در دریا.

مورد الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن هزاران نفر شده اند و تهدید کرده بود ترس دامن زده. الماس شاهزاده در حال حاضر قرنطینه در سواحل ژاپن و بیش از 170 مردم پردازنده یافت شده است به توان و حذف از Feb. 12.

8:55 am: 14 coronavirus مورد در آمریکا را تایید کرد

CDC تایید یک مورد جدید در کالیفرنیا در نظر گرفتن تعداد کل موارد در ایالات متحده به 14. بیمار است که در میان یک گروه تحت قرنطینه پس از بازگشت آنها به آمریکا در یک پرواز چارتر از هوبئی.

7:55 am: هوبئی استان گزارش 14,840 موارد جدید

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 242 مرگ و میر و 14,840 موارد جدید از Feb. 12 — افزایش شدید از روز قبل. استان گفت آن است که شروع به “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در آمار و ارقام خود را و که 13,332 جدید موارد زیر می گیرند که طبقه بندی.

دولت گفت که در مجموع 1,310 های مردمی در این استان و این که 48,206 مردم آلوده شده اند در منطقه است.

7:41 am: سنگاپور موارد آمار 50 یکی از بالاترین در خارج از چین

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: از Feb. 12 ظهر تعداد کل تایید عفونت موارد آمار 50 با سه آنهایی که اضافی گزارش شده است. دولت شهر دارای یکی از بالاترین تعداد موارد گزارش شده از این ویروس در کنار چین و ژاپن و همچنین بیش از 170 مورد پردازنده یک کشتی کروز که قرنطینه کردن ژاپن در ساحل.

وزارت بهداشت و درمان گفت: تماس با ردیابی برای تایید موارد در حال انجام است و نتایج آزمون برای 125 موارد مشکوک در حال انتظار. از تایید موارد بیش از نیمی از آنها یک نتیجه از محلی انتقال که در آن افراد مبتلا را ندارد هر سفر تاریخچه و یا لینک به چین است. سنگاپور در روزهای اخیر شاهد افزایش وحشت از خرید مواد غذایی و ضروری دیگر آیتم های خانگی. —Roy Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

2:12 pm: کنگره جهانی موبایل پس از لغو عمده شرکت های با تکنولوژی جلو

برگزارکنندگان کنگره جهانی موبایل بزرگترین نمایشگاه تجاری برای صنعت تلفن همراه را لغو کنفرانس میله میله برای شروع در بارسلونا در کمتر از دو هفته. Facebook و دیگر شرکت های بزرگ را بیرون کشیده و از MWC در روز های اخیر در حال رشد در میان نگرانی از شیوع بیماری.

“با توجه به توجه به محیط امن و سالم در بارسلونا و کشور میزبان امروز GSMA را لغو کرده است, MWC بارسلونا 2020 به دلیل جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA به برگزاری این رویداد” GSMA در بیانیه ای گفت. — براون

12:29 pm: رئیس صندوق بین المللی پول می گوید coronavirus ‘به وضوح بیشتر تاثیرگذار در رشد اقتصاد جهانی از سارس

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت CNBC سارا ایسن در یکشنبه جدید کروناویروس که در چین آغاز شده است “به وضوح بیشتر تاثیرگذار” در اقتصاد جهان از 2002-2003 شیوع بیماری سارس. “چین متفاوت بود [پس از آن] جهان متفاوت بود” گفت: Georgieva در مصاحبه با Ivanka Trump از وزارت امور خارجه رویداد در توانمندسازی اقتصادی برای زنان است.

در طول شیوع سارس در چین شد تنها 8 درصد از اقتصاد جهانی Georgieva اشاره کرد. “امروز چین تولید 28 درصد با تاثیر ممکن است از طریق زنجیره ارزش در کشورهای دیگر است.” — کوشک

11:50 am: CDC آماده برای جامعه شیوع در آمریکا

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال آماده سازی برای coronavirus نام COVID-19 به “یک جای پا در آمریکا” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت.

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر گفت: r. schultze ، . “این باعث یک تغییر در پاسخ ما استراتژی است.” — Lovelace

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کنگره جهانی موبایل لغو CDC آماده برای شیوع در ایالات متحده است.

— CNBC کریستین وانگ چوپان تیلور ویویان Kam, ساناز چنگ لسلی Josephs, Saheli روی Choudhury و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>