Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: CDC قرنطينه تخلیه آمریکایی, شرکت های هواپیمایی تعلیق چین پرواز

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

2:31 pm: آرام نژاد را به یک coronavirus واکسن در

ایالات متحده و بین المللی بهداشت مقامات بالا بردن سرعت کار برای ایجاد یک واکسن برای مرگبار coronavirus در سراسر آسیا است که در حال حاضر رشد شیوع بیماری سارس در سال 2003 و کشته شدن دست کم 213 نفر در چین است. امیدوار به دریافت واکسن به بازار هستند اما پزشکان می خواهید به مجموعه انتظارات برای چگونه به سرعت است که می تواند اتفاق می افتد پایین. در حال توسعه و تست و بررسی هر بالقوه واکسن طولانی و پیچیده و گران تلاش است که می تواند ماه ها یا حتی سال جهانی کارشناسان بهداشت می گویند.

1:15 pm: CDC قرنطينه 195 آمریکایی از تخلیه ووهان

آمریکا مقامات بهداشتی باید قرنطینه 195 آمریکایی از تخلیه ووهان, چین با در نظر گرفتن نادر مرحله از صدور اجباری برای اولین بار در بیش از 50 سال به کمک شامل یک شیوع کروناویروس جدید است که به حدود 10 ، 000 نفر در سراسر جهان است. “در حالی که ما می دانیم این است که یک اقدام بی سابقه ما بی سابقه ای مواجه خطرات بهداشت عمومی” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه.

11:34 am: پنتاگون مسائل دستورالعمل های مسافرت به نیروهای

پنتاگون صادر ارشاد به نیروهای ایالات متحده و پرسنل غیر نظامی خدمت در خارج از کشور در مورد چگونگی پاسخ به کروناویروس به عنوان یک تعداد زیادی از کشورهای تخلیه شهروندان خود و دیپلمات ها از قطعات از چین است. “ما در حال آگاه از نگرانی. ایمنی از خدمات ما اعضای, کارکنان غیر نظامی و شهروندان ما هر دو در اینجا و خارج از کشور است که از بیشترین نگرانی” ارتش ستوان سرهنگ دیو Eastburn نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC.

10:30 am: سوئدی اقتدار بهداشت تایید اولین مورد

سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: آزمایش مثبت برای coronavirus و نگهداری جدا شده در یک بیمارستان در جنوب سوئد کشور, اولین مورد تایید شده. زن بازدید ووهان و با تجربه علائم پس از بازگشت او به سوئد آژانس گفت.

10:15 am: دلتا آمریکا را به حالت تعلیق در تمام چین پرواز شروع Feb. 6

خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا در حال برنامه ریزی برای تعلیق خود را در حال حاضر کاهش خدمات به چین به عنوان گسترش سریع coronavirus لطمه می زند و تقاضا به این کشور برای شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان است. دلتا گفت: آن چین خدمات تعلیق آغاز خواهد شد Feb. 6 و آخرین از طریق آوریل 30, اما آن را ادامه خواهد داد به کار این سرویس تا پس از آن به “اطمینان مشتریان به دنبال خروج چین باید گزینه برای انجام این کار است.” ده ها تن از حامل از جمله ایالات متحده (Cathay اقیانوس آرام بریتیش ایرویز و دیگران را کاهش و یا به حالت تعلیق خدمات به چین به دلیل شیوع. دلتا برای اولین بار در ایالات متحده به تعلیق سرویس در دسترس نباشد.

10 صبح: ایتالیا اعلام coronavirus اضطراری

ایتالیا اعلام کرد در شش ماه وضعیت اضطراری پس از دو گردشگران چینی در این کشور آزمایش مثبت برای coronavirus در موارد شناسایی شده در کشور است. این حرکت را قادر خواهد ساخت تا مقامات به تصمیم گیری سریع در صورت نیاز. ایتالیا در حال حاضر ممنوع تمام پروازها به مقصد و از چین است. دو بيمار آمد از ووهان کانون ویروس و بیمار در طول سفر خود را به ایتالیا.

7:30 am: چین می گوید: موارد تایید شده از coronavirus صعود به نزدیک به 10 ، 000

تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافته است به 9,782 در سرزمین اصلی چین به گفته مقامات چینی. این موارد جدید در چین را جهانی در مجموع به حدود 10 ، 000 موارد با حداقل 213 مرگ و میر. نهادهای بهداشت و درمان تایید دو مورد اول از coronavirus در انگلیس در کمتر از 24 ساعت پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی.

6:50 am: سنگاپور و مغولستان بان مسافران چینی

سنگاپور و وزارت بهداشت ورود ممنوع به همه بازدید کنندگان چینی و خارجی با سابقه اخیر از سفر به چین است. این حرکت که به طور موثر در خاموش کردن این جزیره بزرگترین گروه از بازدید کنندگان اثر طول می کشد شنبه. آن است که برای اولین بار در جنوب شرقی آسیا کشور برای اجرای ممنوعیت سفر برای مسافران چین برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اعلام کرد: وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشورتی در روز پنج شنبه برای چین از سطح 3 به سطح 4. مغولستان نیز گفت: این بسته شدن تمام پورت های ورودی و از چین به شهروندان تا فوریه. 6 به خانه.

6:46 am: چینی فیلم به برتر آنلاین پس از شیوع ویروس

فیلم “ورود چربی اژدها” را برتر از طریق جریان ویدئو در شنبه سازان چین iQiyi Inc گفت: پس از برنامه ریزی برای اکران در سینما شد تحت تاثیر شیوع. این خواهد بود که فیلم دوم به اولین بازی آنلاین به دلیل شیوع زیر Taiyuan گروه رسانه ای تصمیم به اکران فیلم “گمشده در روسیه” در Bytedance را در سیستم عامل آنلاین.

جزئیات CNBC پوشش از ما آسیا-اقیانوسیه تیم یک شبه: چین می گوید coronavirus تلفات بازدید 213 به عنوان بریتانیا, روسیه, گزارش اولین موارد

— مهر و CNBC سام مردیت کمک این گزارش است.

اصلاح: نسخه قبلی گزارش نادرست شکل برای سرزمین اصلی چین است. از 7:30 a. m. ET 9,782 موارد گزارش شده وجود آوردن در سراسر جهان در مجموع به حدود 10000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>