تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

12:37 pm: اولین انسان به انسان انتقال کروناویروس در آمریکا را تایید کرد

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و ایلینوی مقامات بهداشت عمومی تایید دوشنبه ملت را اول از فرد به فرد انتقال coronavirus. بیمار جدید است که همسر از شیکاگو که آورده عفونت بازگشت از ووهان, چین, کانون شیوع ایلینوی مقامات بهداشت گفت: در طول یک CDC نشست خبری. این انتقال باعث می شود که ایالات متحده حداقل پنجمین کشور که در آن عفونت است که در حال حاضر پخش از طریق انسان به انسان تماس بگیرید.

11:20 am: اقتصاددانان می گویند coronavirus می تواند ضربه اقتصاد آمریکا

آینده کمترین سال از رشد در سه سال اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه اول سال 2020 انتظار می رود که به کم کردن سرعت و حتی بیشتر با توجه به تاثیر بوئینگ و در حال حاضر پتانسیل کارت های وحشی از coronavirus. این ویروس در حال حاضر آمار رشد اقتصادی چین به عنوان شهرهای نزدیک و افراد منزوی خود را در خانه های خود. “این رفتن به یک ضربه در چین هزینه های” بارکلیز متحده آمریکا اقتصاد Jonathan Millar گفت. “ما ممکن است بیشتر از آن در ایالات متحده, اما ما فقط نمی دانم در این نقطه است. آن را بسیار نامشخص است.”

10:03 am: نه “بهداشت عمومی گزینه را از روی میز” برای حفاظت از مردم آمریکا HHS الکس آذر می گوید:

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: CNBC در روز پنج شنبه دولت نمی خواهد “هر بهداشت عمومی گزینه های روی میز” برای محافظت از آمریکایی ها از coronavirus نیز آلوده کرده است که پنج تن از شهروندان ایالات متحده. او افزود که خطر عفونت پایین باقی مانده برای آمریکا است و ایالات متحده به مقامات بهداشت در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم.

9:30 am: Coronavirus موارد بالا 8,200 — بیش از سال 2003 شیوع سارس در کمتر از یک ماه

بیش از 8,200 coronavirus موارد را در حال حاضر تایید شده است در سراسر جهان پیشی تعداد کل عفونت بیش از نه ماه شیوع سارس در کمتر از یک ماه. همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 8,123 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به تنهایی با توجه به رسانه های دولتی و بیش از 100 مورد در جای دیگر در سراسر جهان است. ویروس جدید برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین در دسامبر. 31. کشنده سارس, ویروس, مقایسه آلوده در مجموع 8,098 مردم در سطح جهان از نوامبر. 1 سال 2002 از طریق جولای 31, 2003 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

9:20 am: ویلبر راس میگه coronavirus می تواند به شغل و تولید و بازگشت به ایالات متحده

اداره ویلبر راس گفت coronavirus می تواند تاثیر مثبت در اقتصاد ایالات متحده. “من نمی خواهم به بحث در مورد پیروزی دامان بیش از یک بسیار تاسف بسیار بدخیم بیماری” راس گفته فاکس کسب و کار شبکه است. “اما این واقعیت است که آن را به کسب و کار چیز دیگری که در نظر بگیرید هنگامی که آنها از طریق بررسی خود از زنجیره تامین خود را.”

من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به شمال امریکا” او گفت:. “برخی به ایالات متحده به مکزیک به عنوان به خوبی.”

8:15 am: کشتی کروز دارای 6,000 مسافران در نزدیکی ایتالیا

کاستاریکا کشتی در حال برگزاری 6,000 مسافران روی عرشه کشتی کوستا Smeralda در نزدیکی ایتالیا پس از یک زن چینی پایین آمد با تب بالا بردن نگرانی است که او ممکن است ویروس, ایتالیایی, آژانس خبری Agenzia ملی Stampa Associata گزارش شده است. خط کروز کاستا کروز در بیانیه ای گفت که برگزاری است که 54 سال از ماکائو در انزوا همراه با او همراه سفر خود را. “سازمان بهداشت شده بلافاصله مطلع است و در حال حاضر در هیئت مدیره برای انجام تمام اقدامات مربوط,” این شرکت اعلام کرد. “این است که ما بیشترین اولویت برای اطمینان از سلامت و ایمنی مسافران و خدمه.”

7:48 am: روسیه بسته مرز با چین

روسیه قصد دارد به بستن مرز خود را با چین برای جلوگیری از گسترش coronavirus با توجه به کشور و رسانه های دولتی. “یک دستور العمل مربوطه امضا شد امروز. کار بر روی آن در حال حاضر در حال پیشرفت است. ما اطلاع رسانی به همه کسانی که نگران درستی در مورد اقدامات برای بستن مرز در شرق دور و منطقه و دیگر مراحل دولت گرفته شده (برای جلوگیری از گسترش coronavirus در روسیه)” نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin گفت: TASS news agency.

ساعت 7 صبح: شیوع می رسد تقریبا 8,000 با 170 مرگ و میر در چین

تعداد کل موارد به بیش از 7,900 در سراسر جهان با 170 مرگ و میر در چین, چینی, های بین المللی و مقامات بهداشت گفت. اکثر موارد در سرزمین اصلی چین با حداقل 7,801 موارد بیش از تعداد کل موارد سارس در آن کشور در سال 2003 بیماری همه گیر. حداقل 101 دیگر موارد گزارش شده در سراسر بیش از یک دوجین از کشورها در سراسر جهان از جمله ایالات متحده آمریکا

5:46 am: وزارت امور خارجه آمریکا می گوید بیشتر پروازها از ووهان در حال برنامه ریزی برای دوشنبه

بیشتر تخلیه پرواز از شهر ووهان برای شهروندان ایالات متحده برگزار خواهد شد روز دوشنبه وزارت امور خارجه گفت:. رویترز گزارش داد که کسانی که در پرواز خواهد بود موضوع را به نمایش و نظارت مورد نیاز است.

5:27 am: هند تایید اولین مورد از coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im