Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: موارد به افزایش ممکن است; ‘جای تعجب نیست’ ویروس در فرانسه در ماه دسامبر که می گوید

به عنوان بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی برای کسب و کار جدی در مورد برآورد پتانسیل گسترش Covid-19 در ایالات متحده در حال ظهور است. یک رزمی گزارش از ایالات متحده در بخش های امنیت و سلامت و خدمات انسانی پیش بینی شده تعدادی از coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد به حدود 3000 هر روز در اوایل ماه ژوئن است. این تجزیه و تحلیل همچنین گزارش پیش بینی که ایالات متحده را ببینید در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان این ماه است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3,600,106
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 251,898
  • ما موارد: بیش از 1,180,634
  • ما مرگ و میر: حداقل 68,934

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:06 am: موارد احتمال افزایش مارس سابق FDA آمریکا

6:53 am: چه کسی می گوید آن را “تعجب آور نیست’ ویروس در فرانسه در ماه دسامبر

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفته است که “تعجب آور” است که گزارش های پدید آمده از Covid-19 گردش در فرانسه در اوایل ماه دسامبر, رویترز گزارش داد. چین رسما هشدار داده که به شیوع کروناویروس جدید در دسامبر. 31 هر چند موارد گردش قبل از آن که مقامات این کشور به دنبال شناسایی ویروس مرموز.

یک بیمارستان در فرانسه مجددا نمونه های قدیمی از ذات الریه, بیماران و کشف حضور ویروس است که باعث Covid-19 بیمار که تحت درمان قرار گرفت در اوایل دسامبر ، 27 با توجه به انتخاب. دولت فرانسه نمی خواهد خود را تایید اولین مورد از Covid-19 برای نزدیک به یک ماه است.

“آن را نیز ممکن است وجود دارد زود تر موارد یافت می شود” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: U. N. مطبوعاتی در ژنو است. او را تشویق دیگر کشورها برای بررسی اینکه آیا این ویروس در گردش بود زودتر از قبلا شناخته شده به منظور شناسایی یک “جدید و تصویر واضح تر” از وقوع. —خواهد Feuer

5:50 am: ایران در مرگ و میر افزایش می یابد به 6,340

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده در ایران افزایش یافته است 63 در 24 ساعت گذشته برای رسیدن به 6,340, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur در بیانیه ای گفت: دولت در روز سه شنبه گزارش رویترز.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایران رسیده است 99,970, او گفت:. —هالی Ellyatt

5:20 am: اسپانیا گزارش 185 جدید مرگ و میر

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا افزایش یافته است 185 روز سه شنبه وزارت بهداشت گفت: به مناسبت سومین روز متوالی است که تعداد مرگ و میر باقی مانده است زیر 200.

کشور وزارت بهداشت گفت: تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته است به 25,613. به طور کلی تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 219,329 از 218,011 روز قبل از. —ثانیهolly Ellyatt

5:04 am: روسیه گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید برای سومین روز متوالی

بيماران مشکوک به coronavirus (COVID-19) عفونت آورده شده توسط مقامات بهداشتی پوشیدن دنده محافظ با آمبولانس به Kommunarka بیمارستان در مسکو, روسیه در آوریل 3 سال 2020 است.

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

روسیه گزارش کرده است 10,102 جدید کروناویروس عفونت در جمعه آوردن تعداد کل موارد به 155,370. این سومین روز متوالی است که روسیه گزارش کرده است بیش از 10 ، 000 مورد جدید.

بحران کشور در پاسخ گفت: مرکز 1,451 مردم در حال حاضر از درگذشت ویروس. آن گفت: 4.4 میلیون نفر آزمون انجام شده است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه می بیند بیشتر از 10 ، 000+ موارد; اسپانیا روزانه مرگ و میر پایدار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>