Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: موارد در آلمان پرش با 4,000 منطقۀ یورو نتواند برای رسیدن به محرک مقابله

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,426,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 81,865
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (396,223) اسپانیا (141,942) ایتالیا (135,586) فرانسه (110,065) و آلمان (107,663).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 7 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

2:40 pm: منطقه یورو نتواند برای رسیدن به یک معامله جدید کروناویروس محرک پس از 16 ساعت مذاکرات

نشست وزرای دارایی منطقه یورو شناخته شده به عنوان دارایی منطقه یورو به پایان رسید شنبه پس از 16 ساعت با عدم توافق بیش از محرک به کمک بلوک اقتصاد آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر.

Eurogroup سر ماریو Centeno گفت در توییتر که وزرای آمد “نزدیک به یک معامله اما ما هنوز وجود دارد.” او گفت: مذاکرات ادامه خواهد داد پنج شنبه.

1:40 pm: موارد پرش در آلمان

تعداد موارد تایید شده در کشور آلمان شروع به پریدن کرد 4,003 در 24 ساعت گذشته به کل از 103,228 با توجه به داده ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

تعداد مرگ و میر افزایش 254 به کل از 1,861. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

1:05 pm: استرالیا در مجلس تنظیم و به تصویب مشوق بزرگ طرح به عنوان S&P اعتبار آژانس را کاهش می دهد ‘AAA’ چشم انداز

رتبه بندی غول های S&P کاهش چشم انداز در استرالیا “AAA” رتبه حاکمیت به “منفی” از “پایدار” با توجه به گزارش رویترز.

“این COVID-19 شیوع پرداخته استرالیا شدید اقتصادی و مالی شوک” S&P گفت: با توجه به گزارش. “ما انتظار داریم اقتصاد استرالیا به شیرجه رفتن به رکود اقتصادی برای نخستین بار در تقریبا 30 سال باعث وخامت قابل توجهی از دولت مالی سقف در ‘AAA’ امتیاز سطح.” سه گانه-یک امتیاز اعتبار داده شده برای کشور تنها با قوی ترین امور مالی در جهان است.

پارلمان این کشور روز چهارشنبه بازگشت و به تصویب اضطراری بسته محرک اقتصادی به ارزش $130 میلیارد دلار استرالیا (80 میلیارد دلار) برای تقویت اقتصاد وضعیتی وخیم از تاثیر این بیماری همه گیر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:25 pm: هنگ کنگ گسترش ممنوعیت اجتماعی فاصله اقدامات

هنگ کنگ گفت: محدودیت هایی از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر و همچنین تعطیلی برخی از میله های زندان می تواند تمدید شود تا مارس 23 با توجه به گزارش رویترز.

آن گفت: تعداد موارد در شهر مشخصی بیش از دو برابر در دو هفته گذشته به 936 ساخت فرمت لازم است در این گزارش گفت:. آن را نیز به طور نامحدود در یک هفته دو بسته از فرودگاه خود را به بازدید کنندگان خارجی است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:45 am: قیمت برنج افزایش به 7 سال به بالا به عنوان coronavirus جرقه انباشت

11:25 am: تسلا به بریده بریده کارمند پرداخت کردند ساعتی کارگران تا مه 4

تسلا قطع خواهد شد پرداخت هزینه برای همه کارکنان خود را کردند و همه کارگران ساعتی تا مارس 4, هنگامی که آن را در نظر دارد برای از سرگیری تولید خودروهای برقی با توجه به یک ایمیل داخلی که کارمندان متعدد مشترک با CNBC.

سلامت دستورات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مجبور برق خودرو ساز به باد کردن خودرو جدید تولید در اصلی آن خودرو گیاه در فرمونت کالیفرنیا.

هفته گذشته تسلا مطلع نیروی انسانی سازمان است که این امر می تواند توقف همه کار قرارداد تا اطلاع ثانوی. صدها نفر از دماهای رد شد از خود تسلا کنسرتهایی به عنوان یک نتیجه. – Lora Kolodny

10:45 am: نبرد در برابر coronavirus گذشته یک زمان بسیار طولانی’ می گوید وزیر سنگاپور

Coronavirus بحران شامل چندین نسل و عواقب آن به احتمال زیاد خواهد شد به مراتب جدی تر از گذشته بحران های مالی با توجه به K. Shanmugam, سنگاپور, صفحه اصلی وزیر امور.

“شما دنبال آن هستید در ویرانی اقتصادی. کسب و کار تخریب زندگی مردم را از بین برد و در چنین شرایطی شما نمی بحث قرارداد. شما بحث سهام شما بحث عدالت صحبت شما در مورد آنچه درست به انجام,” او گفت: CNBC “Squawk Box” در روز چهارشنبه.

یک روز زودتر سنگاپور مجلس به تصویب یک لایحه جدید که فراهم می کند تسکین موقت به افراد و کسب و کار اگر آنها قادر به انجام تعهدات قراردادی خود را به دلیل شیوع کروناویروس مانند پرداخت اجاره. آنها خواهد بود محافظت از اقدام قانونی برای شش ماه.

این لایحه همچنین تشدید محدودیت های بیشتر و ممنوع انواع گردهمایی های اجتماعی در مکان های عمومی و فضاهای خصوصی و محدود به جنبش مردم است. این همچنین باعث می شود یک ارائه برای مصادره زمین و اموال یا خدمات مورد نیاز به سطح شیب دار بالا سنگاپور مراقبت های بهداشتی ظرفیت و بهداشت عمومی ،

از شنبه ظهر در این شهر-دولت تا به حال حداقل 1,481 موارد است. در میان آنها شش نفر فوت کرده اند و 377 شده اند درمان و مرخص شد. – Saheli روی Choudhury

10:40 am: برنده جایزه گرمی عامیانه آمریکایی و خواننده کشور جان Prine می میرد از coronavirus عوارض

برنده جایزه گرمی عامیانه آمریکایی و خواننده کشور جان Prine درگذشت روز سه شنبه از عوارض ناشی از کوروناویروس او روزنامه نگار را تایید کرد به NBC News. Prine شد 73.

Prine در بیمارستان بستری شد در نشویل در 26 مارس پس از درد و رنج از علائم COVID-19 گزارش رویترز با استناد به همسر و مدیر فیونا Whelan Prine. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:50 am: کره جنوبی گزارش 53 موارد جدید, 8 مرگ و میر

کره جنوبی روز چهارشنبه گزارش داد 53 مورد جدید از عفونت است. وجود هشت مرگ و میر.

دوشنبه و سه شنبه این کشور گزارش شده کمتر از 50 نفر در هر روز کمترین روزانه گزارش شماره برای کشور از اواخر فوریه که شیوع و گسترش تصاعدی در درون مرزهای آن.

کره جنوبی در مجموع گزارش 10,384 موارد عفونت و 200 نفر را به شکست در برابر بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کره جنوبی است که به طور کلی ستایش تلاش خود را برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که تحت تاثیر قرار است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

8:20 am: چین گزارش 62 جدید موارد مرگ و میر 2

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش 62 موارد جدید و دو کشته و 7 آوریل.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,802 مورد تایید شده و 3,333 مرگ و میر با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 137 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم.

چین آغاز شده از جمله موارد بدون علامت در آن گزارش روزانه شروع آوریل 1. — Huileng قهوهای مایل به زرد

8:10 am: ووهان بیشتر برطرف مستند اجازه می دهد تا مردم را به ترک شهر

مرکزی چین در شهر ووهان — که در آن کروناویروس اولین بار گزارش — شروع به اجازه دادن به مردم برای ترک برای اولین بار پس از آن قفل شده در Jan. 23 برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اولین قطار حامل خروج مسافران در سمت چپ این شهرستان در ساعت 5 به وقت محلی گزارش رویترز و خروجی بزرگراه ها باز شد به وسایل نقلیه در اطراف همان زمان.

بر اساس فروش بلیط 55,000 مردم را ترک خواهد کرد ووهان با قطار روز چهارشنبه رسانه های چینی گزارش شده است.

مقامات چینی برداشته بیش از دو ماه ممنوعیت سفر عازم ناحیه دور دست از شهر که در آن همه گیر جهانی اول پدید آمده است.

Hecto Retamal | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بیش از 50000 نفر مبتلا به این ویروس در ووهان و مرگ و میر در این شهرستان رسیده است 2,572 حدود 80 درصد از کل مرگ و میر در چین با توجه به آمار رسمی.

مقامات چینی به تدریج کاسته محدودیت در شهر ووهان به عنوان اپیدمی وضعیت بهبود یافته است. در یک زمان صنعتی شهرستان را 11 میلیون نفر از مردم محدود به خانه های خود. — Huileng قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

8 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن را مقصر می داند که برای گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه را تهدید به خودداری بودجه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش سازمان بهداشت جهانی برای گرفتن “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه و تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان های بین المللی.

“آنها با ما بسیار بد بازی تماس … با توجه به ما و آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از گرما به دلیل آنها نمی خواهند به مرزهای بسته و آنها آن را به نام اشتباه. آنها واقعا به من می گویند هر جنبه ای از آن اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

که مقامات اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر در مارس 11, زمانی که وجود دارد فقط 121,000 جهانی موارد است. در ایالات متحده وجود دارد بیش از 380,000 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —سحر Kopecki برکلی لاولیس جونیور

7:04 pm: Jim Cramer پیش بینی ‘U’ شکل بازیابی می گوید اقتصاد “گزاف گویی خواهد شد به تدریج’

CNBC Jim Cramer پیشنهاد سرمایه گذاران را به استفاده از بازار های اخیر روند صعودی به فروش برخی از سهام و ایجاد برخی از پول نقد برای آینده شیب.

“بدون V-شکل بازیابی شما را به شک و تردید از این حرکت بزرگ بالاتر” به “پول دیوانه” میزبان گفت. “از آنجا که در یک U شکل بهبودی من انتظار بازار سهام را دوباره و این وقتی است که شما می توانید مقداری پول به کار می کنند.”

V شکل بهبودی اتفاق می افتد زمانی که یک کاهش سریع در فعالیت های اقتصادی است که ملاقات با یک ناگهانی جهش در فعالیت های U شکل بازیابی است که در آن اقتصاد به تدریج صعود از رکود اقتصادی محیط زیست است که می تواند تا دو سال.

بر اساس روز دوشنبه 7 درصد بازار تجمع سرمایه گذاران امیدوارند که اقتصاد یک V-شکل بازیابی کرامر گفت که فعالیت های کسب و کار snaps back اگر حال شیوع است quelled به زودی.

“‘V’ است چه توجیه دیروز تجمع” اما “من باور نمی کنم در ‘V’ وقتی که می آید به این بازیابی,” او گفت:. —تایلر کلیفورد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما موارد بالا 387,000 آمازون تست ضد عفونی کننده مه در نیویورک انبار پس از تظاهرات

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>