یک داروخانه های محلی در سنگاپور زد سهام از ماسک دست sanitisers و دماسنج میان ترس از ووهان شیوع کروناویروس. وجود دارد 18 تایید موارد ووهان coronavirus در سنگاپور که از فوریه 3 سال 2020 به عنوان گزارش شده توسط این کشور وزارت بهداشت (MOH).

SOPA تصاویر

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی. تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت شرق.

مجموع موارد: 34,886 عمدتا در چین است.
مجموع مرگ و میر: حداقل 723 در چین 1 در خارج از چین است.

4:09 pm کانادا تایید هفتمین مورد از coronavirus

این آژانس بهداشت عمومی کانادا تایید کرد این کشور هفتمین مورد از coronavirus در شنبه مقامات کانادا گفت CNBC.

به آژانس نشان داده شده در وب سایت خود را ردیابی شیوع است که کانادا در استان بریتیش کلمبیا در مجموع از چهار مورد تأیید و استان انتاریو دارای سه.

1:44 pm فولکس واگن به تعویق انداختن شروع مجدد تولید در برخی از گیاهان در چین

فولکس واگن روز شنبه گفت که آن را به عقب رانده سرگیری تولید در برخی از آن چین گیاهان رویترز گزارش داد.

این شرکت نمی خواهد راه اندازی مجدد تولید تا فوریه. 17 در اکثر گیاهان در آن سرمایه گذاری مشترک با SAIC موتور و تیانجین گیاه در آن سرمایه گذاری مشترک با گروه فاو با توجه به شیوع کروناویروس.

یک خودرو-کارخانه تولید فولکس واگن در عمل با SAIC در شانگهای و بسیاری از گیاهان در فاو سرمایه گذاری مشترک راه اندازی مجدد خواهد شد در فوریه. 10 خودروساز آلمانی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز شنبه.

فولکس واگن گفت: آن را در مواجهه با چالش های زنجیره تامین به چین می رود بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید و همچنین محدود گزینه های سفر برای کارکنان خود را.

10:19 صبح سنگاپور را تایید هفت موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت در روز شنبه را تایید کرد هفت مورد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل موارد در شهر-دولت تا 40.

پنج نفر از هفت مرتبط هستند قبلا اعلام موارد با توجه به سنگاپور خروجی اخبار The Straits Times.

از 40 مورد تأیید دو شده است از بیمارستان مرخص شده اما چهار باقی می ماند و در شرایط بحرانی این بار گزارش شده است.

9:08 a. m., فرانسه, مسائل سخت تر هشدار سفر به چین

فرانسه وزارت امور خارجه در روز شنبه صادر شده جدید توصیه های سفر برای شهروندان آن با توجه به شیوع کروناویروس گفت: آن را توصیه می کنند در سفر به چین مگر در مواردی وجود دارد یک “ضرورت” دلیل برای رفتن.

تا به حال آن را به حال به طور رسمی دلسرد سفر به ووهان, که در آن ویروس نشات گرفته از و توصیه می شود مسافران به بقیه چین هوشیار و در نظر قرار دادن سفر.

8:36 صبح فرانسه به دو مدرسه در نزدیکی پیست اسکی

دو مدرسه در نزدیکی یک پیست اسکی که در آن پنج انگلیسی ها تشخیص داده شده اند با کروناویروس جدید بسته شد هفته آینده به عنوان مقامات سعی کنید به تعیین کسی که با آن آلوده شده بود در تماس منطقه ای بهداشت گفت.

یازده انگلیسی از جمله پنج که تست مثبت برای این ویروس در حال بررسی در بیمارستان های محلی.

وجود سه فرزند در همه در میان این گروه از 11 و یک قرارداد ویروس.

8:29 صبح بانک مرکزی ایتالیا می گوید تولید ناخالص داخلی تاثیر coronavirus ممکن است قابل توجه

اثر جدید کروناویروس در اقتصاد ایتالیا سخت است برای ارزیابی و تاثیر قابل توجهی نمی توان رد کرد, بانک مرکزی ایتالیا هشدار داد در روز شنبه.

پرداختن سالانه Assiom-فارکس کنفرانس از شرکت کنندگان در بازار مالی فرماندار Ignazio Visco گفت: تاثیر که بانک مرکزی در حال حاضر در تلاش برای ارزیابی ممکن است به طور موقت و محدود به “چند نقطه اعشاری” تقاضای کل و رشد.

اما “بزرگتر جلوه نمی توان رد کرد,” او گفت:.

5:41 am: بوئینگ می گوید آن را هنوز هم خواهد شد حضور در نمایشگاه هوایی سنگاپور

آمریکا تولید کننده هواپیما بوئینگ هنوز برنامه ای برای شرکت در نمایشگاه هوایی سنگاپور این شرکت گفت: CNBC.

“بوئینگ متعهد به نمایشگاه هوایی سنگاپور خواهد شد و شرکت کنندگان فعال” شرکت در بیانیه ای گفت. “در شرایط فعلی و مانند بسیاری دیگر از شرکت کنندگان ما در حال تنظیم حضور ما در نشان می دهد.”

به گزارش رویترز دفاع ایالات متحده امریکا شرکت لاکهید مارتین گفت: آن را نمی خواهد شرکت در نمایشگاه هوایی سنگاپور با استناد به شهر-دولت اخیرا مطرح سلامت هشدار. این نمایشگاه هوایی یکی از بزرگترین جهان است که برای برنامه ریزی Feb. 11 Feb. 16.

12:46 am: شهروند ایالات متحده می میرد در ووهان

یک شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس جدید درگذشت در ووهان چین در روز پنج شنبه سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت.

“ما می توانیم تایید 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت Jinyintan بیمارستان در ووهان چین در فوریه 6. ما ارائه می دهیم ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن. از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر ،

این اولین بار است که شناخته شده مرگ در آمریکا در شیوع کروناویروس جدید. ووهان مرکز شیوع و شهر هوبئی استان که بیشترین مرگ و میر و مورد تأیید واقع شده است. —وانگ

جزئیات CNBC پوشش از ما در آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های شبانه: شهروند ایالات متحده می میرد در ووهان چین; امارات متحده عربی را تایید 2 موارد بیشتری

CNBC کریستین وانگ و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de