Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا به نزدیک سواحل پس از تعطیلات آخر هفته جمعیت فصلنامه نتايج نشان دهنده فشار

تورنت از عمده درآمد شرکت ها نتایج ادامه داد: روز شنبه با مک دونالد, CNBC پدر و مادر Comcast در توییتر و کرافت هاینز در میان بسیاری از شرکت ها گزارش قبل از باز کردن بل در وال استریت. فروش و سود گرفته اند و شتم برای بسیاری از شرکت ها در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان اثرات اولیه این بیماری همه گیر شروع به آمریکا به شدت تغییر عادات مصرف. مطالعه بیشتر در برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در حال خرید و فروش با خرید اینترنتی از Covid-19 شیوع.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 227,971
  • ما موارد: بیش از 1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 60,999

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:31 am: آخرین ما نقاط داغ

8:30 am: تقاضای انرژی تنظیم شده است برای دیدن رکورد رها کردن این سال

آژانس بین المللی انرژی گفت: این انتظار جهانی تقاضای انرژی به شیرجه رفتن در این سال در پاریس مستقر در سازمان به نام بزرگترین افت از زمان جنگ جهانی دوم است.

با حدود 4.2 میلیارد نفر در سراسر جهان موضوع به نوعی از مستند در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus آژانس بین المللی انرژی است و پیش بینی 6 درصد کاهش در تقاضای انرژی برای سال. در مطلق این است که بزرگترین در تاریخ ثبت شده. در صد عاقلانه آن را شدیدترین کاهش در 70 سال است.

تقاضا آمار از این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به هفت برابر بیشتر از کاهش در پی بحران مالی در سال 2008.

“در مطلق کاهش بی سابقه است — معادل از دست دادن کل تقاضای انرژی هند در جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی” آژانس جهانی انرژی ، —Pippa استیونس

8:22 am: میسی قصد دارد به تمام فروشگاه ها بازگشایی در 6 هفته

میسی در حال برنامه ریزی برای بازگشایی 68 فروشگاه شنبه در ایالت از جمله ایالت کارولینای جنوبی و گرجستان که در آن دولت های محلی در حال شل شدن مستند محدودیت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این انتظار که همه از آن حدود 775 فروشگاه بازگشایی در شش هفته باید Covid-19 عفونت نرخ مخروطی و دولت های محلی اجازه می دهد تا خرده فروشان به ادامه سخنگوی تایید به CNBC.

موج دوم حدود 50 فروشگاه برنامه ریزی شده است برای بازگشایی, مارس 11. میسی که همچنین صاحب Bloomingdale و Bluemercury گفت: از آن ارائه شده است منظقه وانت در حدود 20 میسی مکان برای هفته گذشته در یک پیشنهاد به رانندگی برخی از فروش.

68 میسی فروشگاه مجموعه به بازگشایی soonest خواهد بود عامل در کاهش ساعت از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر. حدود 25 درصد از این محل هستند و در سیمون اموال گروه مراکز. همه میسی فروشگاه ها بسته شده اند پس از 19 مارس ، —توماس لورن

8:18 am: رژیم صهیونیستی است. Newsom انتظار می رود برای بستن تمام سواحل کالیفرنیا

هزاران نفر از ساحل را برانگیخت لذت بردن از هوای گرم و آفتابی روز در ساحل در میان دولت موظف به اقامت در خانه و اجتماعی فاصله دستور به دفع کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در هانتینگتون بیچ, CA, در مارس 25 سال 2020 است.

Allen J. Schaben | لس آنجلس | گتی ایماژ

کالیفرنیا روسای پلیس انجمن گفت: اعضای یک ایمیل در روز شنبه که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام خواهد شد شنبه که تمام سواحل خواهد بود بسته به عنوان از آوریل 1 برای جلوگیری از این نوع از ازدحام دیده می شود در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که آب و هوای گرم باعث شد هزاران نفر به گله به اورنج کانتی خط ساحلی است.

پارک دولت نیز انتظار می رود بسته شود.

این ایمیل که به نظر می رسد که شامل یک یادداشت تایید شد به ان بی سی نیوز با دو منابع اجرای قانون. —NBC News

8:09 am: فصلنامه نتايج نشان دهنده فشار

یک تعداد انگشت شماری از گزارش های سه ماهه از عمده شرکت های ایالات متحده نشان داد تحت فشار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در اینجا این است که به ارائه به روز رسانی این صبح است.

—سارا سالیناس

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC.

7:08 am: Prada به تدریج بازگشایی تولید خواهد شد و استفاده از آنتی بادی آزمون

ویکتور Sokolowicz | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایتالیا پرادا گفت: آن را به حال به تدریج بازگشایی تولید در سایت های مختلف در سراسر ایتالیا پس از تقریبا دو ماه از مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

مد شرکت گفت: آن را به حال بازگشایی آن در سایت های صنعتی در توسکانی در آوریل 20 و کسانی که در مناطق مرکزی از Umbria, Marche و شمال منطقه ونتو — یکی از سخت ترین-آمار مناطق — پس از آن.

آن اضافه شده است که برخی از کارگاه های آموزشی در آن میلان ستاد نیز در کار است. این گروه گفت: این اجرا در یک طیف گسترده ای از اقدامات امنیتی برای کارکنان آن از جمله دو روش غربالگری برای کارکنان و استفاده از آنتی بادی آزمایش. —رادیو فردا

7:01 am: انگلستان محققان باید بدانید ژوئیه اگر واکسن موثر است

زنده نمونه در لوله های آزمایش برگزار شد در یک ظرف ملکه الیزابت بیمارستان دانشگاه در گلاسکو اسکاتلند در مارس 22 سال 2020 است.

اندرو میلیگان | WPA استخر | گتی ایماژ

انگلستان می دانید در ماه جولای که آیا آن Covid-19 واکسن موثر است, غول دارویی AstraZeneca گفت.

این شرکت گفت که در حال همکاری با دانشگاه آکسفورد برای کمک به توسعه و توزیع واکسن در حال تحقیق توسط Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن ، تحت توافق AstraZeneca خواهد بود مسئول در سراسر جهان تولید و عرضه آکسفورد واکسن که وارد فاز یک کارآزمایی های بالینی در هفته گذشته.

مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت: رادیو بی بی سی 4 “امروز” نشان می دهد که این شرکت می دانیم در ماه, آیا coronavirus واکسن موثر بود.

“توسط ژوئن, ژوئیه, ما در حال حاضر یک ایده بسیار خوبی از جهت سفر از لحاظ پتانسیل اثر,” او گفت:. —چوپان تیلور

5:44 am: ژاپن در حال آماده سازی برای گسترش اورژانس برای حدود یک ماه

ژاپن آماده گسترش آن وضعیت اضطراری برای حدود یک ماه دولت منابع به رویترز گفت. این در اصل مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 6.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: مجلس که او را به مشورت با کارشناسان بیماری های عفونی در مورد اینکه آیا به گسترش اورژانس که او اعلام کرد در 7 آوریل برای هفت استان از جمله توکیو. این جلسه برگزار خواهد شد در روز جمعه وزیر اقتصاد گفت:. —هالی Ellyatt

5:32 am: اسپانیا روزانه تلفات سقوط به کمترین میزان در شش هفته

یک پرستار و یک آتش نشان در حال صحبت کردن در دیده می شود در ویلللبا بیمارستان عمومی در آوریل 05, 2020 در مادرید اسپانیا است.

دیوید بنیتو

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در اسپانیا کاهش یافت و به 268 آن وزارت بهداشت گفت: به مناسبت کمترین شمارش در نزدیک به شش هفته رویترز گزارش داد.

تعداد کل مرگ و میر افزایش به 24,543 روز پنج شنبه از 24,275 در روز قبل وزارت گفت. تعداد کل موارد در اسپانیا در حال حاضر در 213,435 تا 1,309 از روز قبل. —هالی Ellyatt

5:15 am: سوئد هیچ مستند اما آسیب های اقتصادی می تواند فقط به عنوان بد

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. – سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

سوئد جلب توجه جهانی برای اعمال کامل مستند به عنوان دیده می شود در بسیاری از اروپا به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اینحال اطلاعات منتشر شده از این کشور در بانک مرکزی و پیشرو در سوئد فکر می کنم تانک نشان می دهد که اقتصاد خواهد بود فقط به عنوان به شدت ضربه به عنوان همسایگان اروپایی خود است.

سوئد بانک مرکزی, بانک مرکزی سوئد به دو سناریوی احتمالی برای چشم انداز اقتصادی ایران در سال 2020 آن گفت: “بستگی دارد در چه مدت گسترش عفونت در ادامه و در چه مدت این محدودیت اجرا به سرعت آن را در محل هستند.” هر دو حالات ممکن است تلخ هستند.

در اولین سناریو تولید ناخالص داخلی قرارداد با 6.9 درصد در سال 2020 قبل از بازگشت به رشد 4.6 درصد در سال 2021. در بیشتر منفی پیش بینی تولید ناخالص داخلی می تواند قرارداد توسط 9.7% و بازیابی می تواند آهسته تر با اقتصاد در حال رشد 1.7 درصد در سال 2021.

در هر دو پیش بینی نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت و می تواند به 10.1 درصد در سال 2020 در بدترین سناریو از 7.2% در حال حاضر. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: منطقه یورو اقتصاد غرق; اسپانیا روزانه مرگ و میر در کمترین شمارش تقریبا در 6 هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>