Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا رمپ تا ظرفیت بیمارستان به عنوان موارد افزایش

کالیفرنیا رمپ تا بیمارستان ظرفیت coronavirus موارد افزایش

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد در طول خبری و مطبوعاتی که دولت در حال حاضر بهداشت و درمان ظرفیت برای درمان 50,000 Covid-19 بيمار به عنوان آن را همچنان به افزایش روزانه تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان.

وقتی که در مقایسه کالیفرنیا بیمارستان داده ها از ماه مارس تا که از ماه جولای فرماندار گفت: دولت آماده تر و آماده برای مدیریت افزایش بیماران. آن ساخته شده و جایگزین, مراقبت از سایت های مانند خواب قطار عرصه تاسیس بیمارستان جدید ظرفیت مانند ستون و مستقر فدرال ایستگاه های پزشکی با توجه به Newsom.

او همچنین گفت: کالیفرنیا تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) موجودی فوق العاده افزایش یافته است از ماه مارس. دولت 232 میلیون روش ماسک و 46 میلیون N95 ماسک در انبار.

“ما هنوز در روند تهیه ماسک های بیشتر اما ما هرگز بهتر قرار” Newsom گفت.

کالیفرنیا گزارش 11,694 موارد جدید در جولای 7, رکورد بالا افزایش تعداد موارد جدید در هر روز است. اما فرماندار به ذکر است که چهار مورد تعداد است و نه یک تصویر دقیق از یک ایالت افزایش روزانه آن را به عنوان شامل تعداد موارد گزارش شده از آزمایشگاه ها در لس آنجلس.

Newsom همچنین اعلام کرد که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان به دلیل Covid-19 در حال افزایش است. بیش از دو هفته گذشته در کالیفرنیا دیده می شود 44 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان و 34 درصد افزایش در واحد مراقبت های ویژه (ICU) پذیرش.

به عنوان کالیفرنیا آماده برای یک سنبله در coronavirus بیماران مبتلا به آن اضافه شده سه شهرستان به نظارت بر لیست در مجموع 26. حدود یک هفته پیش وجود دارد 19 استان ها در این لیست با توجه به Newsom. —Jasmine کیم

Covid-19 ضربه جولای 4, سفر سخت تر در برخی از ایالت ها, مطالعه می گوید

بیشتر آمریکایی ها سفر برای استقلال بعد از پیش بینی کرد اما افزایش یا کاهش Covid-19 میزان عفونت نهفته چگونه بسیاری از سفرهای هر دولت شاهد جولای 3 تا 5. Arrivalist, نیویورک, سفر, شرکت تحقیقاتی, حال تخمین زده می شود نزدیک به 37 میلیون از ما می جاده آخر هفته گذشته. که می شده اند یک 11 درصد کاهش نسبت به ژوئیه 4 2019. در واقع سفر بودند پایین فقط 9 درصد نسبت به سال گذشته است.

یا نه Covid-19 مورد در حال سقوط و یا افزایش داده شده دولت کمک به چگونه بسیاری از سفرهای ساکنان مایل بودند به Arrivalist یافت. متحده که در آن جدید Covid-19 موارد در حال افزایش شاهد سفر نرخ 10% پایین تر از میانگین ملی, در حالی که کسانی که در آن تشخیص باید وارد تقریبا دو برابر میزان سفر آنها را بیش از آخر هفته روز یادبود. — کنت Kiesnoski

Covid-19 مورد افزایش برای جوانتر کالیفرنیا

به عنوان coronavirus موارد افزایش در کالیفرنیا افراد جوان تر به نظر می رسد آلوده شدن بیشتر در هفته های اخیر نسبت به طول اولیه شیوع با توجه به اطلاعات جدید از the California Department of Public Health.

در کالیفرنیا تایید موارد بیش از دو برابر در ماه گذشته با توجه به داده ها از جان هاپکینز با حدود دو سوم از کالیفرنیا عفونت های جدید در میان افراد سنین 18 تا 49, CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ گزارش شده است. در ماه مارس تنها در حدود نیمی از کالیفرنیا عفونت بودند در این سن و سال ، –سوزان بلیک

جهانی را هل فیلم ترسناک تخته سنگ به عنوان coronavirus موارد رشد

تصاویر جهانی به تعویق انداخته است انتشار “Candyman,” “برای همیشه لطفا برای پاکسازی” “هالووین, کشته شدن” و “هالووین به پایان می رسد.” این حرکت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در آمریکا سر به فلک کشید در هفته های اخیر.

“Candyman” در حال حاضر خواهد وارد تئاتر در Oct. 16; “برای همیشه لطفا برای پاکسازی” خواهد بود تحت فشار قرار دادند به جولای 9, 2021; “هالووین را می کشد” در حال حاضر میله میله برای اکتبر. 15, 2021; و “هالووین به پایان می رسد” را به تئاتر در Oct. 14, 2022.

حرکت است نه بی سابقه است. دیزنی و برادران وارنر در ادامه به جناس انتشار “مولان” و “شعار” را در ماه اوت به عنوان نگرانی در مورد اینکه آیا سینما خواهد بود قادر به باز کردن افزایش می یابد و سونی پیکچرز به تعویق انداخته است که اکثریت آن را فیلم منتشر شده تا 2021.

افشا: NBCUniversal است شرکت مادر Universal Pictures و CNBC.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد بسته ترین فروشگاه های اپل در ایالات متحده

پیاده گذشته آمریکایی چند ملیتی فناوری شرکت اپل فروشگاه های خرده فروشی.

الکس تای | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

از 100 فروشگاه های خرده فروشی اپل بسته در سراسر جهان در پایان هفته گذشته 92 واقع شده در ایالات متحده نشان می دهد که اپل می بیند یک ریسک محیط زیست خرده فروشی در آن کشور در مقابل بقیه جهان است.

هفته گذشته اولین بار است که بیشتر فروشگاه های اپل بسته از دوباره باز با توجه به تجزیه و تحلیل از مورگان استنلی. قبلا اپل شده بود بازگشایی بسیاری از مکان های اجتماعی فاصله اجباری پوشش و جلوگیری از سمت وانت یا خدمات انتصاب گزینه های. فروشگاه های اپل اغلب در عمده مراکز یا مراکز خرید آن را از نزدیک تماشا نشانه ای از چگونه هموار و خرده فروشی که در آن عملیات می توانید راه اندازی مجدد میان همه گیر. — Kif Leswing

نیوجرسی مسائل ایالت سفارش به پوشیدن ماسک در خارج از منزل

مردم راه رفتن و مرور در جولای 3, 2020 در نیوجرسی. نیوجرسی سواحل بازگشایی برای ژوئیه 4 تعطیلات به عنوان برخی از coronavirus محدودیت برداشته شده است همراه با قمار تفریحی و پارک های آب در ظرفیت محدود.

علامت Makela

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک در خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

“نیاز به ماسک در خارج از منزل است یک گام رک و پوست کنده که من امیدوار ما را به نگاهی … اما متاسفانه ما شاهد یک backslide در انطباق او گفت:” در طول یک کنفرانس مطبوعاتی. “آب و هوا بدست گرمتر و جای تعجب نیست که به عنوان یک نتیجه, ما رای از عفونت است به همین ترتیب تا رخنه کرد.”

استثنا برای این قانون اعمال می شود به افرادی که در حال خوردن و نوشیدن در یک فضای باز ناهار خوری استقرار کسانی که نمی توانند پوشیدن چهره و پوشش به دلایل پزشکی و کودکان با سن کمتر از دو سال با توجه به مورفی.

فرماندار اولین صادر سفارش در مارس 8 نیاز مشتریان و کارگران ضروری در کسب و کار به سایش پوشش صورت. با توجه به راهنمایی های کسب و کار باید با ارائه ماسک و دستکش برای کارکنان خود را. اگر یک مشتری حاضر به پوشیدن پارچه صورت پوشش به دلایل غیر پزشکی, کسب و کار اجازه ندارند به آنها اجازه دهید در. —یاس کیم

رژیم صهیونیستی نیویورک. Cuomo, انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن در مدرسه reopenings: ‘آن را به رئیس جمهور’

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در طول یک COVID-19 جلسه در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 در شهر نیویورک است.

دیوید دی Delgado | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اعمال فشار مقامات وزارت امور خارجه برای بازگشایی مدارس در پاییز امسال گفت: دولت فدرال از هر گونه اقتدار به انجام این کار.

“مدرسه reopenings دولت تصمیم. دوره. است که در قانون و این روشی است که ما قصد داریم به ادامه. آن را به رئیس جمهور ایالات متحده” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او به مختصری جدول زمانی در فرایند تصمیم گیری. فرماندار گفت: او اعلام خواهد کرد دولت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مدارس باز خواهد شد در ماه اوت پس از به طور کامل بررسی سلامت عمومی اطلاعات و بازگشایی طرح از مدرسه محلی منطقه.

کومو گفت: او بوده است مشاوره با مربیان و دیگران در مورد نحوه بازگشایی مدارس باید در ماه سپتامبر. در ژوئیه 13, دولت امیدوار به نهایی کردن آن راهنمایی به طوری که محلی مدارس می توانند خود را بازگشایی قصد دارد تا پایان ماه. بین Aug. 1 Aug. 7 نیویورک را اعلام کرد تصمیم خود را, او گفت:. —یاس کیم

هواپیمایی متحده هشدار 36,000 بالقوه furloughs یک ‘روده پانچ’

یک ردیف از ایالات هواپیمایی مسافر هواپیماهای پارک شده در دروازه در فرودگاه بین المللی دنور در دنور, کلرادو.

رابرت الکساندر | گتی ایماژ

هواپیمایی متحده هشدار داد که ممکن است برخی از 36,000 کارکنان که آنها به طور بالقوه می تواند furloughed این سقوط به عنوان امید برای یک چرخش در سفر هوایی تقاضا محو با افزایش عفونت کروناویروس و دولت محدودیت های مسافرتی.

این کار امکان پذیر است کاهش خواهد اثر را رسما در اکتبر. 1 زمانی که از نظر اعتبار در $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد فدرال که ایالات دلتا آمریکایی و دیگر شرکت های هواپیمایی دریافت شده برای نرم کردن ضربه از coronavirus. قانون فدرال نیاز به کارفرمایان به کارکنان اطلاع در مورد امکان اخراج و یا موقت furloughs 60 روز در پیش است.

کارکنان کاهش معادل بیش از یک سوم از ایالات نیروی کار را به درخواست کارگران خط مقدم مانند خدمه پرواز, مکانیک و خلبانان به عنوان تقاضا و به عنوان نتیجه پرواز باقی می ماند کاهش می یابد به دلیل این بیماری همه گیر.

شرکت هواپیمایی است که در تلاش برای کاهش سرشماری از طریق داوطلبانه اقدامات مانند بازنشستگی و buyouts قبل از تبدیل به کاهش شغل.

“ایالات هواپیمایی بینی کردند اعداد یک فروشي, اما آنها همچنین ارزیابی صادقانه ما دیده ایم در دولت از این صنعت گفت:” سارا نلسون, پرواز هواپیمایی و رئیس جمهور از آن کار اتحادیه انجمن از خدمه پرواز. ایالات گفت: حدود 15000 خدمه پرواز حدود 60 درصد از ایالات کابین خدمه می تواند در صورت furloughs. —لسلی Josephs

ایالات متحده فراتر از 3 میلیون مورد

ایالات متحده گزارش کرده است 3,016,515 موارد coronavirus و حداقل 131,666 که مردم از این ویروس با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده آمریکا همچنان سخت ترین آمار کشور در جهان ساخت تا 25 درصد از تمام موارد مثبت در سراسر جهان پس از برزیل و هند و روسیه است. بیست و چهار درصد از تمام مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان گزارش شده در ایالات متحده آمریکا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فکر کرد که این کشور “در یک جای خوب” تناقض کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد که “ما هنوز زانو در موج اول.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور گفت که در حالی که بسیاری از کشورهای پیشتر گسترش Covid-19 یا حذف آن را آشکار مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و به مسئولیت و نشان رهبری است. —اسپنسر کیمبال

تهمت و تهدید به خودداری از کمک های مالی از مدارس اگر آنها نمی بازگشایی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان یک رویداد در بازگشایی مدارس در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در شرق اتاق در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده آمریکا

کوین Lemarque | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به خودداری از بودجه فدرال برای مدارس اگر آنها نمی بازگشایی کلاس های حضوری در پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس به عنوان سخت گران و غیر عملی است. این دستورالعمل شامل نگه داشتن دانش آموزان شش فوت از هم جدا در کلاس های درس بسته شدن زمینه های مشترک و به روز رسانی سیستم های تهویه.

در روز سه شنبه رئیس جمهور گفت که فرمانداران فشار برای باز کردن مدارس است.

“ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس به آنها باز است. این بسیار مهم است. آن را بسیار مهم برای کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد. “این بسیار مهم است برای رفاه دانش آموز و پدر و مادر. بنابراین ما در حال رفتن به قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر خود را باز مدارس در پاییز.”

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز شنبه که جزئی دوباره دهانه همراه با کلاس های حضوری غیر قابل قبول بودند.

“در نهایت این ماده اگر مدارس نیاز به باز کردن این موضوع که چگونه” DeVos گفت: “مدرسه[s] باید بازگشایی آنها باید به طور کامل عملیاتی است.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز چهارشنبه گفت این کشور بزرگترین سیستم مدرسه نمی خواهد به طور کامل دوباره باز در پاییز. اکثر دانش آموزان را به حضور در کلاس های حضوری دو یا سه روز در هفته و یادگیری بقیه هفته از خانه. —اسپنسر کیمبال, Christina Wilkie

“ما باید بهتر’ — ققنوس شهردار خواستار دولت فدرال برای افزایش آزمایش به بیمارستان رسیدن به ظرفیت

نشانه های مستقیم ورود اتومبیل به یک کوروناویروس (COVID-19) غربالگری منطقه در یک تست سایت بنا در یک پارکینگ در کلینیک مایو در 19 ژوئن 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. بیش از 20 درصد از آریزونا COVID آزمون روز جمعه گزارش داد برگشتم مثبت است.

مسیحی پترسن

ققنوس شهردار کیت Gallego خواستار دولت فدرال برای حمایت از افزایش تست در این کشور پنجمین شهر به عنوان یک افزایش در coronavirus موارد در آریزونا سرمایه را تحت الشعاع بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران وجود دارد.

Gallego گفت: ققنوس بزرگترین شهر در ایالات متحده آمریکا که در آن دولت فدرال نیست باز زیادی تست سایت نشده است. شهردار گفت: این شهرستان در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا حتی آن را به عنوان محدودیت های تست برای sickest بیماران و مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“این آخر هفته من رفتم برای تست سایت که در آن مردم منتظر بود بیش از هشت ساعت” Gallego گفت: MSNBC. “من تو را دیدم یک مرد بود که از عرق کردن و تلاش برای نفس کشیدن سعی کنید خود را دوباره پر کردن مخزن گاز زیرا او می خواهم اجرا از سوخت در شهر ما خیابان. اگر کسی به نظر می رسد که نمی خواهید انجام دهید بهتر است برای او پس از آن من فقط آن را درک نمی کنند.”

Gallego گفت: او پرسید: برای افزایش تست ماه پیش اما دولت فدرال به او گفت ققنوس نیست از موارد به اندازه کافی برای توجیه باز کردن یک توده تست سایت در زمان. امروز ماریکوپا کانتی که در آن ققنوس واقع شده است و دارای بیش از 70,000 موارد مثبت مجموع اکثریت قریب به اتفاق بیش از 108,000 موارد گزارش شده در آریزونا. حداقل 1,963 مردم در آریزونا درگذشت از ویروس. Gallego گفت: ققنوس در حال حاضر اجرا از تخت بیمارستان و پرستاران و پزشکان خسته هستند.

“آنها می خواهم بیشتر منابع,” او گفت:. “آنها نمی رفتن به پزشکی به تصمیم می گیرید که زندگی می کند و کسی که می میرد. این است که ایالات متحده آمریکا, ما باید انجام دهیم بهتر است.” —میشل گائو

این واقعا رانده شده توسط افراد جوان’ — میامی-Dade شهردار مقصر سنبله در موارد در روز یادبود تظاهرات و reopenings

مردم ایستاده در صف برای ورود به یک رستوران در اقیانوس رانندگی در ساحل میامی, فلوریدا در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است.

Chandan Khanna | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهردار فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان است سرزنش افزایش coronavirus موارد وجود دارد در افراد جوان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و نشست تا در گروه به عنوان منطقه بازگشایی اقتصاد آن است.

میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت: MSNBC درصد از مردم تست مثبت برای این ویروس شروع به پریدن کرد از 8 درصد به بیش از 20٪. Gimenez با اشاره به روز یادبود, تعطیلات, جوان, مردم معاشرت در گروه ها و تظاهرات اخیر به عنوان عوامل مرتبط با سنبله.

“این واقعا رانده شد توسط افراد جوان به جوان بودن مردم, و, مهمانی, گرفتن, همراه, و, آن شروع به گسترش واقعا سریع در میان جوانان و بعد از آن شروع به گسترش بدیهی است که با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود” Gimenez گفت.

Gimenez گفت: مردم مسخره قوانین با هدف حصول اطمینان از امن بازگشایی اقتصاد است. میامی-Dade دستور داد هر کس به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی در هفته گذشته در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس اما Gimenez گفت: برخی از مردم هنوز هم در حال گوش دادن نیست.

“مردم هنوز هم بیرون رفتن آنها هنوز هم معاشرت آنها هنوز هم در حال گرفتن همراه با مردم که شاید دوستان اما با درجه بالایی از مثبت است که ما را در اینجا در این شهرستان شما بیش از احتمال زیاد به روبرو می شوند کسی که Covid-19, حتی نمی دانند که آنها آن است و گسترش آن به دیگر مردم” Gimenez گفت. “همین دلیل است که ما نیاز به نگه داشتن ما ماسک بر روی صورت نگه داشتن ما فاصله و قوانین را دنبال کنید.”

Gimenez سخنان آمده به عنوان Covid-19 موارد باید رسید در روزهای اخیر در فلوریدا. روز شنبه, فلوریدا گزارش 11,445 موارد جدید, بالاترین واحد در روز در مجموع برای دولت پس از همه گیر آغاز شد. —الکس Harring

نیویورک مدارس دولتی نمی خواهد به طور کامل بازگشایی این سقوط de Blasio می گوید:

یک معلم جمع آوری وسایل شخصی و لوازم مورد نیاز برای ادامه آموزش از راه دور از طریق پایان سال تحصیلی در Yung بال مدرسه P. S. 124 در ژوئن 09, 2020 در شهر نیویورک است.

مایکل Loccisano | گتی ایماژ

شهر نیویورک در مدارس دولتی این کشور بزرگترین منطقه خواهد شد به طور کامل بازگشایی برای فرد در کلاس این سقوط, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

د Blasio گفت: “اکثریت” از منطقه 1.1 میلیون دانش آموز را به کلاس دو تا سه روز در هر هفته در حالی که شرکت در آموزش از راه دور در روز دیگر.

“در واقع این مخلوط مدل — این نوع از تقسیم روم مدل — چیزی است که ما می توانیم تحت شرایط فعلی” د Blasio گفت: با استناد به این نیاز اجتماعی را حفظ فاصله.

“همه ما می دانیم از راه دور یادگیری کامل نیست اما ما نیز دیده می شود بسیاری کودکان و نوجوانان بهره مند سپاسگزاری از آن را در طول این ماه گذشته و ما می دانیم که ما قادر خواهیم بود آن را حتی بهتر است در ماه های آینده.” —کوین Stankiewicz

‘اضطراب بالا است’: رفتن به مدرسه نمی خواهد همان خواهد شد این سال است. در اینجا آنچه در آن به معنی برای خرده فروشان

صنعت خرده فروشی است دست و پنجه نرم کردن با چه بازگشت به مدرسه و بازگشت به کالج فصل خرید ممکن است مانند نگاه در سال 2020 است.

برای بسیاری از شرکت ها این می تواند بزرگترین فرصت فروش سالانه, پشت تعطیلات زمستانی است. اما coronavirus بحران را به طور کامل مختل است. در حال حاضر 66 درصد از والدین نگران فرستادن بچه های خود را به شلوغ کلاس های درس دوباره پاییز امسال با توجه به همه گیر با توجه به سالانه back-to-school نظرسنجی توسط شرکت Deloitte که به بررسی 1,200 پدر و مادر آنلاین از مارس 29 ژوئن 5. در ضمن تنها 43 درصد از پدر و مادر نظرسنجی احساس های اخیر در صفحه اصلی-آموزش و پرورش فرزندان خود را دریافت کرد در طول بحران آمادگی آنها را برای آینده در سطح کلاس.

مجموع back-to-school هزینه در ایالات متحده انتظار می رود مقدار به $28.1 میلیارد دلار یا $529 هر خانواده با توجه به Deloitte. که خواهد بود نسبتا مسطح از 2019. پدر و مادر انتظار می رود به صرف بیشتر در مورد فن آوری مانند کامپیوتر و کمتر در پوشاک سنتی و لوازم مدرسه.

بسیاری از معلمان و دانش آموزان هنوز هم نمی دانم چه رفتن به مدرسه در حال رفتن به مانند خود و به طوری که آنها می تواند نگه داشتن در هر گونه خرید های بزرگ, تحلیلگران می گویند. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: سیستم مدارس دولتی — که آموزش بیش از 1.1 میلیون کودکان و نوجوانان در ماه سپتامبر خواهد استقبال بیشتر دانش آموزان عقب فقط دو یا سه روز در هفته برای اطمینان اجتماعی فاصله. —توماس لورن

سهام ایالات متحده باز کمی بالاتر

سهام باز کمی بالاتر به عنوان سرمایه گذاران وزن آخرین متحده coronavirus اطلاعات و تاثیر آن بر بهبود اقتصادی. شاخص Dow Jones Industrial Average 66 امتیاز و یا 0.2%. S&P 500 صعود 0.4% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.6% گزارش CNBC فرد ایمبرت و مگی فیتزجرالد. —Melodie وارنر

رئیس جمهور برزیل با استفاده از هیدروکسی کلروکین پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro حرکات قبل از ملی عمل بالا بردن پرچم مراسم در مقابل الوردا کاخ میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در برازیلیا, برزیل 9 ژوئن 2020.

آدریانو ماچادو | ایسنا

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت آزمایش مثبت برای coronavirus اما ابراز خوشبینی او را بهبود می یابند با استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر که قبلا ترویج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ثابت شده است موثر در برابر Covid-19.

Bolsonaro گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که تب فروکش کرد که او نسبت به هیدروکسی کلروکین از آسوشیتد پرس گزارش داد. برزیل تا به حال بیش از 1.5 میلیون عفونت و 65,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس و Bolsonaro شده است برای انتقاد از رویکرد خود را به این ویروس به عنوان او دیده شده است, دست دادن و در زمان بدون ماسک. —الکس Harring

Walgreens برای باز کردن دکتر دفاتر در صدها نفر از داروخانه ها

Walgreens و VillageMD

منبع: Walgreens

صدها نفر از فروشگاه های Walgreens به زودی مطب دکتر همراه با یک داروساز. همه گیر الهام گرفته از داروخانه های زنجیره ای به تمرکز بر روی یکی دیگر از ویژگی های گسترش مراقبت های بهداشتی ارائه: پزشکی از راه دور.

Walgreens اولیه و مراقبت های شرکت VillageMD زده یک معامله برای باز کردن دکتر دفاتر در 500 تا 700 فروشگاه در طول پنج سال آینده. بیماران می توانند با مراجعه به درمانگاه ها در فرد و یا آنها می توانید درخواست یک بازدید مجازی در سراسر ساعت. این دو شرکت در حال یکپارچه سازی فن آوری خود را.

حتی قبل از همه گیر Walgreens بود تجربه جدید با مدل های کسب و کار. برای مثال این تست کوچک-فرمت داروخانه. آن سرنشین اصلی جدید-مدل مراقبت در منطقه هوستون. VillageMD مدیر عامل تیم بری گفت: استفاده از پزشکی از راه دور رسید از تک رقمی به بیش از 80 درصد به دلیل بیماری همه گیر. او گفت: آن را در حال حاضر حدود 50 درصد است. —ملیسا Repko

تعداد موارد تایید شده در آفریقا در حال حاضر بیش از 500 ، 000

قاره آفریقا ثبت شده است و بیش از 500,000 coronavirus موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Africa مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, با حدود 12000 مربوط به مرگ و میر.

در سراسر این قاره در حدود 1.2 میلیارد نفر از مردم آفریقای جنوبی ثبت کرده است تا کنون بیشترین تعداد Covid-19 عفونت های حسابداری برای بیش 215,000 موارد در حالی که مصر تایید کرده است بیش از 77,000 موارد است.

سازمان بهداشت جهانی پیشتر ابراز نگرانی کرد که آفریقا دیده می شود افزایش تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. جهانی سلامت بدن است پس به خواست دولت در سراسر این قاره به اقدامات موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان کشورهای رزومه تجاری عملیات پرواز. —سام مردیت

ایالات متحده در گزارش دیگری رکورد تک-بعد سنبله

آمریکا گزارش درباره 60,021 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه یک تک روز افزایش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روزانه موارد جدید کاهش یافت و به زیر 50000 تا در روزهای اخیر هر چند برخی از مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند وجود دارد می تواند یک نتیجه از گزارش با توجه به چهارم جولای تعطیلات آخر هفته. ایالات متحده گزارش کرده است در مورد 51,383 موارد جدید به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته تا حدود 24.5 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط هاپکینز.

این کشور در حال حاضر نزدیک به 3 میلیون نفر و گذشت 131,000 مرگ و میر پس از اولین متحده مورد گزارش شده در ژانویه. شیوع بیماری همچنان به سرعت در تعدادی از کشورها به ویژه تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا که در مجموع گزارش شده نزدیک به نیمی از همه آمریکایی موارد در روز سه شنبه. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده اینجا هستید:: سان فرانسیسکو تاخیر بازگشایی داخل سالن ناهار خوری به عنوان ایالات متحده نزدیک 3 میلیون نفر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>