Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا مسائل ماندن صفحه اصلی نظم جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 209,839 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 8,778 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان:

4:16 pm: جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش یافته است بالاتر از 10 ، 000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد دقیق بود در 10,031 در صبح روز جمعه با تعداد موارد تایید شده در 244,523.

در روز پنج شنبه, ایتالیا پیشی گرفت و چین به مرگبارترین در جهان, کانون با 3,405 مرگ و میر ثبت شده است. —پرچ

4:05 pm: نروژ بانک مرکزی کاهش نرخ بهره دوباره

Norges بانک قطع کلید آن سیاست رای دادن به یک رکورد کم 0.25% از 1% و را رد نمی کند کاهش بیشتر در نرخ بهره به گزارش رویترز،.

این نروژی بانک مرکزی دوم کاهش نرخ بهره با توجه به شیوع کروناویروس. این Norges بانک قطع آن سیاست نرخ نیم درصد در مارس 13, زمانی که فرماندار Oeystein اولسن گفت: اقتصاد در یک حالت اضطراری با توجه به گزارش. — ین ن لی

3:50 pm: کارشناسان روانشناسی به اشتراک گذاری راهنمایی برای حفظ سلامت روانی خود را در قرنطینه

در یک حرکت است که می شده اند غیر قابل تصور فقط ماه پیش قرنطینه و اجتماعی فاصله را در حال حاضر تبدیل به امری عادی در سطح جهان به عنوان دولت تلاش های هماهنگ برای مبارزه با فزاینده شیوع کروناویروس.

این اقدامات بوده که شهروندان از آمریکا به هند یا تشویق و یا اجرا به ماندن در خانه های خود تلقی شده توسط کارشناسان پزشکی لازم در کاهش گسترش ویروس. اما این مفاهیم برای مردم سلامت روانی نمی توان نادیده گرفت.

یک مطالعه اخیر از مجله پزشکی لانست اشاره می کند که تاثیر روحی و روانی از قرنطینه می شود و در نتیجه طیف وسیعی از سلامت روانی و نگرانی از اضطراب و خشم به اختلالات خواب افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه (PTSD). — کارن Gilchrist

3:20 pm: Pornhub ارائه شده است عضویت در حق بیمه رایگان به برخی از کشورها در مستند

سرگرمی بزرگسالان سایت Pornhub فقط به مردم گیر در coronavirus مستند یک راه برای عبور از وقت خود را.

این شرکت این هفته اعلام کرد حق بیمه رایگان عضویت برای بینندگان در فرانسه و اسپانیا پس از انجام همین کار را برای ایتالیا یک هفته قبل.

“در پرتو گسترش قرنطينه ما در حال گسترش رایگان ، حق بیمه برای این ماه را به دوستان ما در فرانسه! Pornhub نیز اهدای این ماه فروش از Modelhub… شجاعت فرانسه!” شرکت در آن نوشته شده حساب توییتر شنبه.

آن را اعلام کرد و همین کار را برای اسپانیا در یک شبیه جیر جیر. Modelhub است ، به محتوای اصلی. — ناتاشا Turak

3:05 pm: وجود خواهد داشت ‘عظیم’ برروی آن بکشید از زنجیره تامین جهانی

جهانی زنجیره تامین مجموعه به صورت عمده تجدید سازمان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض آسیب پذیری کشورها و شرکت هایی که تکیه به شدت در تعداد محدودی از شرکای تجاری.

جدید کروناویروس بیماری به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19 بود که اولین گزارش در مرکزی چین در شهر ووهان. از اواخر ماه ژانویه موجی از شهرستان تعطیل و قرنطينه در چین را تعطیل کارخانه ها در جهان و دومین اقتصاد اخلال در زنجیره تامین در سطح جهان است.

“یکی از چیزهایی که واقعا آشکار شد با COVID-19 سریع تغییر است که رخ داده است از نظر توده مهم از زنجیره ارزش که ساخته شده در چین از سال 2003 زمانی که ما تا به حال سارس 2019 گفت:” الکس Capri, بازدید از یک عضو ارشد در دانشگاه ملی سنگاپور مدرسه کسب و کار.

سارس و یا سندرم حاد تنفسی بود نوع دیگری از کروناویروس که شکست در سال 2002 و 2003 که ساخته آسیب به اقتصاد چین است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

2:45 pm: مسافران به چین سعی کنید به حرکت به یک تغییر انواع قرنطینه سیاست

بسیاری از خارجی ها در تلاش برای بازگشت به شغل در چین صورت کشت تازه قرنطینه سیاست های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

این که آیا آن را از دو هفته از انزوا در تعیین, هتل, مستقیم کردن هواپیما یا 14 روز در خانه محلی مقامات چینی متفاوت در مورد نحوه رسیدگی به سرعت در حال توسعه وضعیت. اگر چه برخی از مسافران هستند سریع به یاد داشته باشید که چگونه مودبانه کارکنان ناگهانی تغییر سیاست هنوز هم می تواند منجر به سردرگمی در عمل و افزود: هزینه های کسب و کار خارجی.

“روز به روز آن را تغییر و وجود (عدم وجود) هماهنگی” کارلو d’آندریا شانگهای مبتنی بر معاون رئیس جمهور از اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

“این بد است برای کسب و کار”, او گفت:, توجه, مدیران شرکت های عضو در مورد اعزام هیات به چین است. — ساناز چنگ

1:50 pm: مالزی برای اعزام ارتش به اجرای محدود جنبش سفارش

مالزی استقرار ارتش شروع یکشنبه برای کمک به پلیس در اجرای یک جنبش محدود سفارش با هدف نگه داشتن مردم در خانه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, گزارش رویترز،.

این کشور روز چهارشنبه تعطیل مرزهای خود را به مسافران و همچنین نزدیک مدارس و برخی از کسب و کار. بسته شدن است و انتظار می رود تا آخرین مارس 31, اما نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین گفت: shutdown می تواند تمدید شود و اگر این وضعیت را بهبود نمی بخشد.

مالزی گزارش شده 900 تایید موارد جدید کروناویروس — کمترین تعداد در آسیای جنوب شرقی و دو کشته و پنج شنبه با توجه به وزارت بهداشت. از تایید موارد 576 مرتبط به جمع 16,000 مسلمان مبلغان در ماه گذشته در حومه کوالالامپور پایتخت با توجه به انتخاب. — ین ن لی

1:05 pm: Cathay Pacific قطع خواهد شد ظرفیت مسافر توسط 96 درصد در آوریل, مه,

هنگ کنگ پرچم حامل Cathay Pacific گفت: آن را قطع کلی آن ظرفیت مسافر توسط 96 درصد در آوریل و مه به عنوان مداوم شیوع کروناویروس باعث شده است که بیشتر دولت برای تشدید محدودیت های مسافرتی.

“ما نیاز به سخت اما سرنوشت ساز اقدامات به عنوان مقیاس از چالش روبرو جهانی صنعت هوانوردی بی سابقه است,” رونالد لام Cathay Pacific ارشد مشتری و تجاری افسر در بیانیه ای گفت.

“ما هیچ چاره ای اما به طور قابل توجهی کاهش ظرفیت مسافر به عنوان محدودیت های مسافرتی در حال ساخت آن را به طور فزاینده ای دشوار برای مشتریان ما را به سفر و تقاضا به شدت کاهش یافته است,” او اضافه شده است. — ین ن لی

12:45 pm: که کار به سطح شیب دار تا تست کیت عرضه

سازمان بهداشت جهانی در حال همکاری با کروناویروس کیت تست سازان و بخش خصوصی به مقیاس تولید و بهبود زنجیره تامین است.

“عرضه زنجیره ای قادر به نگه دارید تا با تقاضا” گفت: Soumya Swaminathan رئیس دانشمند در که. او افزود که کمبود هستند و نه فقط برای تست اما شامل طیف وسیعی از محصولات از سواب نیاز به نمونه برداری به طور معمول مورد استفاده در آزمایشگاه مواد.

Swaminathan گفت: آن را تشویق می کنند که چین گزارش صفر محلی موارد برای دومین روز متوالی در روز جمعه اما گفت که این امر دقت و توجه به 14 روز صبر کنید تا مطمئن شوید که محلی انتقال را متوقف کرده است.

“آنچه ما شنیده ایم که بسیار دلگرم کننده است و این امید را می دهد که به فکر بقیه جهان است که اقدامات صورت گرفته در برابر این ویروس می تواند نتایج عملکرد,” او گفت:. اما “آنچه ما نمی دانیم که چگونه به سرعت و یا اینکه آیا این ویروس در واقع بازگشت هنگامی که مردم شروع به حرکت در اطراف و بازگشت به فعالیت های عادی.” — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:20 pm: ویتنام گسترش خارجی ممنوعیت صدور ویزا

ویتنام را به طور موقت به حالت تعلیق سفر بدون روادید برای شهروندان و ژاپن و روسیه و بلاروس شروع شنبه این کشور به وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

جنوب شرقی آسیا کشور در هفته گذشته هفته اعلام شد که در آن تعلیق چشم پوشی ویزا برای نه کشورهای اروپایی و کره جنوبی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

ویتنام گزارش شده 85 تایید موارد COVID-19 گزارش “رویترز” با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان. — ین ن لی

11:40 am: ناسا به طور موقت خاموش دو امکانات

آژانس فضایی آمریکا ناسا گفته است که به طور موقت بسته شدن دو موشک امکانات تولید شروع جمعه پس از یک کارمند مشغول به کار در یکی از سایت های تست مثبت برای جدید کروناویروس.

امکانات دو هستند Michoud مجمع تسهیلات در نیواورلئان و Stennis Space Center در می سی سی پی, ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت. او افزود که شده است وجود دارد افزایش تعداد COVID-19 مورد در مناطق محلی که در آن امکانات واقع شده است.

کارمند که آزمایش مثبت بود از این تیم در Stennis در این بیانیه عنوان خوانده شده.

این بسته می تواند تحت تاثیر قرار دهد این سازمان قصد دارد به ارسال آمریکایی ها به ماه دوباره توسط 2024, گزارش رویترز،. — ین ن لی

11:20 am: برزیل میله شهروندان از برخی از کشورها از ورود

برزیل اعلام کرد که نوار شهروندان از برخی از کشورها تحت تاثیر شیوع از ورود به آن کشور است. این شامل اتحادیه اروپا و چین و ژاپن و استرالیا و مالزی و کره جنوبی با توجه به گزارش رویترز. ایالات متحده معاف از ممنوعیت.

تعدادی از عفونت در برزیل عبور 600 در روز پنج شنبه بیش از دو برابر در دو روز, این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:40 am: نخستوزیر هند اعلام کرد یک روز حکومت نظامی برای مبارزه با ویروس

هند نارندرا نخست وزیر گفت: شهروندان به رعایت یک روز مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 در یک فیلم ویدئویی نشانی در روز پنج شنبه شب. او از مردم خواست در خانه بمانند و از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر

“موفقیت یک مردم را منع رفت و آمد در 22 مارس و تجربه حاصل از آن را نیز آماده سازی ما برای آینده ما چالش ها” مودی گفت: با توجه به رسمی ترجمه انگلیسی از سخنان خود.

هند حداقل 173 تایید موارد خارج از 19 که باید درمان شده و چهار نفر کشته شده اند. هر چند نگرانی های رشد کرده در مورد یک بیماری با توجه به نحوه پر جمعیت هند است و مقامات باید گفت تاکنون هیچ گونه شواهد در عین حال از جامعه انتقال است. — Saheli روی Choudhury

10:00 am: فرماندار کالیفرنیا مسائل ایالتی برای ‘اقامت در خانه’

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز پنج شنبه با صدور ایالت سفارش برای همه ساکنان به ماندن در خانه’ در میان شیوع کروناویروس.

اقامت خانه سفارش در محل تا اطلاع ثانوی.

همه ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه و تناسب اندام استودیو بسته خواهد شد با توجه به سفارش. وقایع عمومی و تجمعات نیز مجاز نیست. خدمات ضروری باز خواهد ماند اما مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, takeout و تحویل رستوران ها و بانک ها.

کالیفرنیا تخمین می زند که بیش از نیمی از دولت — 25.5 میلیون نفر — را دریافت جدید کروناویروس در طول هشت هفته. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:35 am: کره جنوبی گزارش 87 جدید موارد 3 و میر

کره جنوبی در گزارش جدید 87 مورد تأیید و سه مرگ و میر بیشتر از صبح روز جمعه.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 8,652 موارد و 94 مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. روزانه عفونت های جدید در این کشور را به طور کلی در یک سیر نزولی طی هفته گذشته.

8:55 am: لس آنجلس مسائل اضطراری در خانه بمانند سفارش

لوس آنجلس صادر کرد که “امن تر در خانه” اورژانس به معنای ساکنان باید “بلافاصله محدود تمام حرکات خارج از خانه خود را فراتر از آنچه که مطلقا ضروری” شهردار اریک Garcetti گفت.

سفارش خواهد اثر را از 11:59 p. m. PT شنبه تا مارس 19. Garcetti همچنین گفت: کارگران از “نهفته کسب و کار” اضافی 24 ساعت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:21 am: بسیاری از مکزیک را بالا بانکداران قرنطینه پس از کنوانسیون شرکت کنندگان آزمون های مثبت

بسیاری از مکزیک برتر بانکداری و مالی مردم قرار داده شده است در قرنطینه و یا گفت: برای کار از خانه پس از حضور در یک کنوانسیون با حضور صدها نفر که در آن حداقل یک بعد مثبت آزمایش با توجه به گزارش رویترز.

کسانی که حضور داشتند شامل مکزیک رییس جمهور و وزیر دارایی و صدها نفر از بانکداران ارشد این گزارش گفت:.

بانک ها که با حضور کارکنان این کنفرانس و گفته شد به کار از خانه شامل Citigroup مکزیکی عملیات Citibanamex و HSBC با توجه به گزارش. موارد در مکزیک پریدم 27 درصد در روز گذشته به 118. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:00 am: چین گزارش موارد جدید 39

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده 39 مورد تأیید و سه اضافی مرگ و میر به عنوان Mar. 19. چین گفت: تمام موارد جدید وارد شد معنی افرادی که از سفر خارج از کشور. این NHC گفت که به ارمغان می آورد چین تعداد کل وارداتی موارد به 228.

چین همچنین گفت که هیچ یک از موارد جدید در هوبئی کانون کشور شیوع. این کشور گزارش کرده است در مجموع 80,967 مورد تأیید و 3,248 مرگ و میر در حالی که 71,150 مردم مرخص شده. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

اعضای هیات بررسی اطلاعات از مسافران ورود به کشور چین در فرودگاه بین المللی Pudong شانگهای در 18 مارس سال 2020 است.

دینگ تینگ | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:05 pm: کالیفرنیا تخمین می زند بیش از نیمی از دولت را دریافت ویروس

کالیفرنیا تخمین می زند که بیش از نیمی از دولت — 25.5 میلیون نفر — را دریافت جدید کروناویروس در طول هشت هفته و با توجه به نامه ارسال شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 126 جدید COVID-19 موارد 21 درصد افزایش یافته است. در برخی از نقاط کشور ما مورد ما با نرخ دو برابر شدن هر چهار روز” Newsom نوشت: در نامه مورخ چهارشنبه. Newsom خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام USNS Mercy Hospital کشتی به بندر لس آنجلس از طریق سپتامبر. 1 برای کمک به با هجوم موارد قابل انتظار.

دولت گزارش داد حدود 699 موارد تایید شده به عنوان از 9 p. m. و جمعه شب با توجه به کالیفرنیا در بخش بهداشت و درمان. Newsom گفت: این ویروس در حال گسترش در جامعه در 23 استان ها در سراسر کشور. این سومین سخت ترین ضربه دولتی در ایالات متحده در پشت ایالت واشنگتن است که 1,376 موارد از 6 p. m. EDT پنج شنبه و نیویورک است که حداقل 5,000 موارد است.—سحر Kopecki

6:55 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن لغو فرد G-7 جلسه تعیین شده برای ماه ژوئن در کمپ دیوید

3:15 pm: اپل محدودیت عمده آنلاین خرید از اپل در میان محدودیت عرضه

اپل محدود کردن خرید بخش عمده ای از اپل و دیگر محصولات آن را به عنوان چهره محدودیت عرضه.

فروشگاه آنلاین اپل شروع به محدود کردن مشتریان ایالات متحده به دو واحد از هر مدل آیفون در هر فرد این هفته است. مشتریان هنوز هم می توانید با خرید بیش از دو اپل در یکی از سفارش, اما آنها را به مدل های مختلف — برای مثال دو آی فون 11s و دو آی فون 11 جوانب مثبت.

این محدودیت اعمال می شود به iPhone 8, iPhone 8 Plus, آیفون, XR, آیفون, 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Max.

دیگر محصولات از جمله iPad Pro مدل های اعلام شده در چهارشنبه نیز خرید محدودیت. —Kif Leswing

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما در حال حاضر دارای بیش از 13000 موارد فرماندار کالیفرنیا تخمین 25.5 میلیون نفر را از دریافت ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>