وال استریت است که بسته شدن از دردناک هفته از گزارش های درآمدی با یک نقطه روشن: Clorox گزارش بالاتر سود کردن تقاضا برای محصولات تمیز کردن. به عنوان متحده در تلاش برای پیدا کردن تعادل بین حفظ جمعیت خود را امن و اجازه می دهد محل کار به خود را راه اندازی مجدد موتورهای بازار تشویق اخبار در مورد امکان Covid-19 واکسن و درمان است. علوم جلعاد و مدرن ادامه به سرفصل به عنوان داروسازان کار خشمگینانه برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 233,704
  • ما موارد: بیش از 1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 63,019

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:45 pm: جمعیت زیادی در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. Newsom ساحل بان کی مون در هانتینگتون بیچ

تظاهر کنندگان در اعتراض به دولت stay-در-خانه سفارش در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 1 مه سال 2020 در کالیفرنیا است.

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جمعیت زیادی ریخت و به هانتینگتون بیچ اسکله روز جمعه در اعتراض به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ممنوعیت در اورنج کانتی سواحل دستور داد آن را در روز پنج شنبه پس از گفت beachgoers در حال جمع در ساحل بدون زیر مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پلیس و کلانتر نمایندگان دیده می شود می تواند سوار بر موتور سیکلت عقب هل دادن خطوط از معترضان در مقابل اسکله با توجه به ان بی سی لس آنجلس.

Newsom گفت: سواحل جنوب کالیفرنیا از جمله کسانی که در نارنجی لس آنجلس و سن دیگو شهرستان را مطرح زنگ زنگ. به شوراهای شهر برای هر دو هانتینگتون بیچ و دانا پوینت عقب رانده در دستور پس از آن صادر شد و رای به اقدام قانونی. Orange County Sheriff همین بارنز گفت که نظم ناعادلانه خاص اورنج کانتی سواحل و آن را “اشتباه است و نتواند به تشخیص قربانی ساخته شده توسط ما 3 میلیون نفر با توجه به توییتی بیانیه. Newsom گفت: تصمیم خود را بر اساس مشاوره از مقامات بهداشت محلی و اطلاعات که او اعتماد به نفس در محلی مقامات قانون به انجام سفارش.

4:30 pm: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید دولت ‘روز نه هفته’ به دور از تسهیلات

زمینه شستشو ایستگاه در گرینفیلد کالیفرنیا.

برنت Stirton | گتی ایماژ

کالیفرنیا می تواند “روز نه هفته” دور از تغییرات قابل توجهی را به آن پناهگاه و محل سفارش دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

“من احساس می کنم برخی از اعتماد به نفس بیش از این دوره از هفته آینده ما در حال رفتن به قادر به ایجاد برخی از اطلاعیه ها که به مردم اعتماد به نفس بیشتری در توانایی برای کالیفرنیا به عقب بر گردیم در اقتصادی آن پا” Newsom گفت.

مقامات دولت هستند “بسیار نزدیک به ساخت برخی از اطلاعیه ها” که به نفع مردم در خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع از جمله رستوران ها ،

“اگر ما می توانیم نگه داشتن خط و همچنان به انجام کار خوب و فقط جلوگیری از وسوسه بازگشت و در جمع با مردم در راه که در آن ما می توانید یک افزایش در گسترش ما وجود دارد بسیار زودتر از بسیاری از مردم شاید فکر کنید” Newsom گفت: با توجه به گزارش CNBC نوح Higgins-دان. —Riya Bhattacharjee

4:13 pm: داو غرق بیش از 600 امتیاز به شروع ماه

سهام غرق در اولین روز معاملاتی هفته با میانگین صنعتی داو جونز ریختن 622 امتیاز یا تقریبا 2.5%. S&P 500 با کاهش 2.8% در طول جلسه و فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با کاهش بیش از 3 درصد پس از یک هفته از گزارش های درآمدی شرکت های عمده شرکت فنی.

داو در حال آمدن است خاموش آن بهترین ماه در بیش از سه دهه و کشیده شده خوشبینی از پیشرفت های اخیر از ایالات متحده coronavirus نقاط داغ و از پیشرفت در درمان های بالقوه است. بیشتر بخوانید درباره بازار از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —سارا سالیناس

3:52 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جلعاد ویروس درمان اعطا اضطراری FDA مجوز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سازمان غذا و داروی آمریکا اعطا کرده اضطراری مجوز به جلعاد علم را remdesivir مواد مخدر به عنوان یک coronavirus درمان CNBC را Feuer گزارش. در اوایل این هفته جلعاد گزارش “تشویق” نتایج اولیه در درمان Covid-19 بيمار با کوتاه رژیم از مواد مخدر است.

FDA اضطراری با استفاده از مجوز اجازه می دهد تا پزشکان به تجویز درمان در تسریع جدول زمانی بدون طولانی بررسی به طور معمول مورد نیاز است.

مواد مخدر تبدیل شده است چیزی از bellwether به صورت گسترده تر در بازار سهام و سرمایه گذاران دار زدن امید در تصویب سریع آن و اثربخشی. سهام جلعاد علامت بالاتر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد اما هنوز هم در روز به عنوان بخشی از یک بزرگتر فروش. —سارا سالیناس

3:45 pm: 7 راه coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر مصرف کنندگان رفتارهای

به عنوان مصرف کنندگان سوار کردن بیماری همه گیر کوروناویروس از خانه وجود دارد تعدادی از راه های ما عادات خرید در حال رفتن به تغییر به طور دائم. با توجه به تجربه نام تجاری شرکت های بزرگ Red Rooster وجود دارد 7 کلید تغییرات ما ممکن است از جمله خرید بیشتر محلی حفاظت شخصی ما حباب زمانی که در فیزیکی خرده فروشان و فرصت های بیشتری را امتحان کنید در لباس و طلا و جواهر ، —توماس لورن

3:40 pm: بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل شرکت می گوید محرک تاثیر خواهد رسید در طول چند هفته آینده

3:30 pm: سناتور. رامنی پیشنهاد خطر پرداخت

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا, پرده برداری از یک طرح را تا 12 دلار در ساعت در خطر پرداخت به کارگران ضروری در طول coronavirus بحران است.

آن را شبیه به یک اندازه گیری حزب دموکرات منتشر شده در ماه گذشته به منظور بالا بردن حقوق و دستمزد با 13 دلار در هر ساعت برای کارگران خط مقدم مانند مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی خدمات کارکنان. اما رامنی پیشنهاد پرداخت دست انداز خواهد گذشته از طریق ژوئیه در حالی که دموکرات ها به نفع نگه داشتن افزایش دستمزد از طریق بقیه سال.

به عنوان همه گیر نابسامانی اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی, کنگره می تواند شروع به هنر و صنعت خود را پنجم coronavirus نجات بیل در هفته آینده که مجلس سنا بازگشت به واشنگتن است. خانه نمی خواهد به بازگشت به کار تا هفته مه 11 در اولین. —یعقوب Pramuk

2:26 pm: سازمان بهداشت جهانی در دفاع از خود پاسخ اولیه به وقوع

یک داوطلب عمل یک کنترل از راه دور ضد عفونی ربات برای ضد عفونی کردن یک منطقه مسکونی در میان COVID-19 شیوع کروناویروس در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رو نصب انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد سازمان بهداشت جهانی اقدامات اولیه در coronavirus شیوع مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این گروه به رهبران جهان “زمان کافی برای دخالت کند.”

این که برچسب Covid-19 شیوع جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30 و اعلام آن را یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

Tedros گفت که یک تیم به چین در ماه فوریه هنگامی که وجود دارد “بسیاری از ناشناختهها” و وقوع “خشمگین” با توجه به یک گزارش از CNBC برکلی لاولیس جونیور —کریس Eudaily

1:59 pm: تگزاس بازگشایی ممکن است ‘نشان می دهد بیشتر از رفتن,’ کوبا می گوید

میلیاردر کارآفرین علامت کوبا CNBC گفت که کسب و کارهای کوچک در تگزاس نیاز به حمایت بیشتر دولت به عنوان آسانسور برخی از coronavirus مربوط به محدودیت.

“وجود این همه پایین دست مسائل که واقعا نمی پرداخته شده است و در عین حال او گفت:” مانند هزینه های مربوط مطابق با استانداردهای ایمنی و بهداشت. “من فکر می کنم آن را بیشتر نشان می دهد از رفتن اما ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

دولت محدودیتی در عامل ظرفیت نیز با چالش هایی برای کارگران که تکیه بر نکات کوبا گفت. “مگر در مواردی که کارفرما در حال رفتن به آنها را تضمین نرخ بسیار بالاتر از آنجا که شما در حال رفتن به کاهش تعداد مشتریان و سپس آنها در حال رفتن به می خواهید به بازگشت به کار” در “مخزن کوسه” سرمایه گذار و دالاس ماوریکس مالک گفت. —کوین Stankiewicz

1:44 pm: سان فرانسیسکو باعث می شود رایگان coronavirus تست در دسترس

افرادی که زندگی می کنند و یا کار در سان فرانسیسکو می توانید دسترسی رایگان coronavirus آزمون در صورتی که علائم با توجه به یک صدای جیر جیر از شهردار لندن نژاد است. بیمه مورد نیاز است برای دریافت یک آزمون و نتایج ارائه خواهد شد در عرض 1 تا 3 روز است.

لس آنجلس شد و برای اولین بار عمده ایالات متحده در شهرستان به ارائه رایگان coronavirus تست CNBC کریستینا فار گزارش روز شنبه. ساکنان می تواند دسترسی به آزمون حتی اگر آنها علائم. —هانا میلر

1:37 pm: به روز رسانی نقشه از نقاط داغ در ایالات متحده به عنوان تعداد کل بازدید عفونت 1,070,032

12:50 pm: بریتانیا می گوید: آن رسیده 100,000 روزانه coronavirus آزمون

انگلستان به سرعت ramped تا آن روزانه Covid-19 تست این هفته از 52,000 روز سه شنبه به 122,347 در روز پنج شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

در اوایل این ماه, Hancock, گفت که دولت را انجام 100,000 روزانه آزمون تا پایان ماه آوریل است.

تست هدف است که به عنوان “شاه ماهی قرمز” توسط ملی سلامت ارائه دهندگان خدمات CNBC سام مردیت و رایان براون گزارش. —کریس Eudaily

12:22 pm: NY مدارس بسته باقی می ماند برای سال تحصیلی رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت مدارس و کالج ها خواهد ماند بسته باقی مانده از سال تحصیلی به عنوان دولت همچنان به استخدام آموزش از راه دور در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کومو گفت: مقامات دولت اعتقاد ندارم مدارس می تواند به توسعه یک برنامه در زمان بازگشایی برای سال تحصیلی است که دانش آموزان امن است. تصمیم گیری در مدرسه تابستانی اعلام خواهد شد در پایان ماه مه CNBC نوح Higgins دونن و یاس کیم گزارش. —تری کالن

12:17 pm: ویروس سرزنش برای سقط جنین

تحقیقات جدید نشان داده است که در سه ماهه دوم سقط جنین در Covid-19 بيمار نسبت به یک جفت عفونت ویروس و برخی از آمریکایی متخصصان زنان متوجه شده اند یک چشم انداز مثبت در هنوز هم پس از تولد این بیماری همه گیر, ضربه, CNBC یاس کیم گزارش شده است.

گزارش ها نشان می دهد که ممکن است یک Covid-19 ناشی از جفت عفونت با توجه به تحقیقات پنج شنبه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

“این مورد سقط جنین در طول سه ماهه دوم بارداری در یک زن با Covid-19 به نظر می رسد مربوط به جفت عفونت با SARS-CoV-2 پشتیبانی شده توسط virological یافته در جفت” محققان گفتند. —تری کالن

12:01 pm: ساخت مخازن در مارس اما نه به عنوان بسیار به عنوان انتظار می رود

یک کارمند کار می کند به هواکش به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده مایک پنس بازديد جنرال موتورز قطعات برگزاری گیاه است که تولید هواکش برای استفاده در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Kokomo Indiana, مارس 30 سال 2020 است.

کریس Bergin | ایسنا

ایالات متحده در بخش تولید تحت فشار شدید در ماه آوریل سقوط به بدترین سطح خود در 11 سال اما اقتصاددانان با اشاره به افت شد نه به عنوان بد به عنوان آنها می ترسید.

ISM شاخص تولید کاهش یافته و به 41.5 در مقایسه با برآورد 35 اما به شدت پایین از ماه مارس 49.1, CNBC Jeff Cox گزارش. خواندن زیر 50 نشان می دهد رکود در این بخش است. —تری کالن

11:56 am: سه ماهه دوم چشم انداز برای برخی از فناوری بزرگ و آگهی شرکت های تیره تر از Q1

به عنوان درآمد نجومی لگد به دنده بالا شرکت هایی که به شدت متکی به درآمد تبلیغات گزارش شیب افت تبلیغات در مارس هر چند آن را به عنوان مبرم به عنوان تحلیلگران انتظار می رود.

سه ماهه دوم به احتمال زیاد به یک کل داستان متفاوت است. CNBC مگان گراهام گزارش در چه الفبا, Twitter, Facebook, آمازون, و برخی از بزرگترین تبلیغ شرکت ها گفت: در مورد جریان چهارم چشم انداز. —تری کالن

11:40 am: Apple app maker آماده است برای رونق در میان بحران

حداقل یک سیب کسب و کار انتظار coronavirus بحران برای اضافه کردن به خط پایین خود را به جای وزن آن نزدیک به چشم انداز کوتاه مدت. کسب و کار برنامه توسعه Claris که فروش پایین-کد نرم افزار توسعه نرم افزار به نام FileMaker.

“وجود دارد یک فرصت برای پایین کد به کمک در Covid-19 وضعیت” گفت: مدیر عامل شرکت Claris براد Freitag.

Claris مشغول به کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به منظور توسعه برنامه های در به عنوان کوتاه به عنوان یک روز با توجه به گزارش CNBC اریک روزنبام. یک نرم افزار توسعه داده شد برای یک بیمارستان که در اروپا بحرانی شد را در زمان واقعی تصمیم گیری پزشکی برای Covid-19 بيمار. —تری کالن

11:32 am: وام مسکن برنامه هایش بالن دوباره به عنوان مالکان بیشتر قرار پرداخت

گتی ایماژ

تعداد فزاینده ای از وام گیرندگان تاخیر در پرداخت وام مسکن ماهانه به عنوان بخشی از دولت در برنامه هایش به صفوف بیکاران در ادامه به تورم با توجه به شیوع کروناویروس.

از روز شنبه بیش از 3.8 میلیون صاحب خانه یا 7.3 ٪ از همه وام مسکن فعال بودند و در تحمل با توجه به وام مسکن داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت شوالیه سیاه.

فدرال برنامه اجازه می دهد تا وام گیرندگان برای به تاخیر انداختن تا به ارزش یک سال از پرداخت هر چند آنها باید ساخته شود تا بعد از طریق هر برنامه بازپرداخت و یا وام مسکن تغییرات با توجه به CNBC trulia. —تری کالن

11:15 am: بیشتر کارفرمایان بزرگ در حال صحبت کردن در مورد کار دائم-از-خانه موقعیت

شرکت ها مجبور شده اند به آغوش کنترل از راه دور کار در میان stay-at-home سفارشات برای تمام موقعیت های غیر ضروری و کسب و کار.

با اثبات این که بهره وری نمی کند رنج می برند بیشتر کارفرمایان بزرگ از جمله Mondelez در سراسر کشور و بارکلیز بحث در مورد تغییر دائمی به کار از خانه و کاهش فضای اداری.

خواندن گزارش کامل از CNBC Adedayo Akala در کارفرمایان صحبت کردن در مورد کار دائم-از-خانه موقعیت اینجا. —Melodie وارنر

11:10 am: یک سیستم قرعه کشی تنها راه عادلانه برای اعطای PPP وام علامت کوبا می گوید

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت CNBC تنها راه عادلانه به کار فدرال چک حفاظت از برنامه و یا PPP است از طریق یک قرعه کشی.

کوبا پیشنهاد کرد که تمام برنامه های کاربردی برای کسب و کار کوچک امداد وام را به یک مخزن در وزارت خزانه داری و پس از آن مقامات را به طور تصادفی انتخاب مقدار معینی از وام برای تصویب CNBC کوین Stankiewicz گزارش.

“آنها چه تعداد است و با این حال مقدار پول در سمت چپ آنها باید آنها را به بعد از 50000 تا زمانی که پول از بین رفته است,” او گفت:. “این تنها راهی است که به هدف و عادلانه است.” کوبا شده است انتقادی از PPP برنامه را رول.” —تری کالن

10:56 am: امید برای درمان فشار biotech به بهترین صورت ماهیانه به دست آورید در دو دهه

دانشمندان تیم کار

گتی ایماژ

Biotech دیدم بهترین افزایش ماهیانه در دو دهه گذشته به عنوان سرمایه گذاران پیدا کردن امید در coronavirus مواد مخدر و تست تحولات است که ممکن است کمک به کاهش این بیماری همه گیر.

S&P 500 بهداشت و درمان بخش به دست آورد 12 درصد در آوریل و بخش بالا انجام سهام بودند تشخیصی شرکت در قلب Covid-19 تست گسترش است. برای ماه Hologic رسید 42%; Quest Diagnostics افزایش یافت 36 درصد; و Incyte Corp. که در حال توسعه یک coronavirus درمان پرید 33%.

خواندن گزارش کامل از CNBC برتا کومبس در biotech اینجا. —Melodie وارنر

10:50 am: همه گیر می تواند گذشته 18 تا 24 ماه دانشمندان می گویند

Coronavirus همه گیر می تواند تا دو سال با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه از دانشمندان در دانشگاه مینه سوتا است.

دانشمندان گفت که coronavirus تر است مسری از آنفولانزا دارای یک نرخ بالاتر از بدون علامت انتقال و ادامه خواهد داد به گردش پس از موج اول این بهار با توجه به گزارش CNBC زیبا. —هانا میلر

10:19 am: Moderna امیدوار به شروع به ساختن بالقوه واکسن ‘در اوایل ژوئیه’

ایالات متحده شرکت زیست فناوری مدرن است که با هدف به شروع ساخت تایید نشده coronavirus واکسن “در اوایل ماه جولای” مدیر عامل استفان Bancel گفت CNBC.

این شرکت وارد شده به 10 سال مشارکت با سوئیس در داروسازی Lonza به سرعت به جلو حرکت می کند با تولید آزمایشی واکسن mRNA-1273 است که در حال حاضر در فاز 1 انسانی محاکمه. پتانسیل واکسن شد اولین نامزد برای ورود به فاز 1 آزمایش در ماه مارس هر چند نتایج این دادگاه هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است, با توجه به گزارش CNBC را Feuer. —هانا میلر

10:00 am: Target, Walmart کارگران و دیگران طرح ‘sickout’ تظاهرات بیش از coronavirus ایمنی

کارگران در حال برنامه ریزی برای تماس با خارج از کار امروز را به عنوان بخشی از یک کارمند در سراسر کشور “sickout” شامل شرکت هایی مانند هدف تمام غذاهای آمازون Instacart فدرال اکسپرس و خارج شده است.

آنها در اعتراض به کاهش ساعت ناپایدار برنامه و نیاز به توضیح بیشتر مزایای بهداشت و درمان. آنها همچنین درخواست برای ایمنی بیشتر حمایت از coronavirus در شغل خود.

خواندن گزارش کامل از NBC کارگران در اعتراض به برنامه های در اینجا. —هانا میلر

9:50 am: Coronavirus بیماران توصیف علائم است که یک ماه یا بیشتر

ترزا رودریگز

منبع: ترزا رودریگز

ترزا رودریگز گفت: در مارس 23, او از خواب بیدار شد احساس بسیار خسته و سلامت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت از وجود دارد. آن را در حال حاضر شده است بیش از یک ماه و او هنوز مبارزه طولانی سردرد و سرفه و خستگی.

بیماران مبتلا و یا مشکوک به Covid-19 ارسال از طریق انجمن های آنلاین و رسانه های اجتماعی در مورد علائم است که احساس بی پایان. بسیاری می گویند آن را می آید در امواج. آنها شروع به احساس بهتر بعد از چند هفته از آن بازدید آنها را دوباره و همچنان ادامه دارد.

خواندن گزارش کامل از CNBC کریستینا فار در coronavirus علائم بیماران در اینجا. —Melodie وارنر

9:40 am: داو می افتد 400 امتیاز پس از بهترین ماه در سه دهه آمازون پیشرو با تکنولوژی پایین تر

9:30 am: اکسون گزارش سه ماهه اول از دست دادن در writedowns به ياوه نفت

قیمت های سوخت در حال نمایش داده شده در یک Exxon Mobil Corp ایستگاه گاز در آرلینگتون ویرجینیا, ایالات متحده, در تاریخ چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

اکسون موبیل از دست داد $610 میلیون دلار در سه ماهه اول به دلیل نوشتن فراز به سقوط قیمت نفت است. وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت معیار کاهش یافته است بیش از 70 درصد این سال است.

“Covid-19 قابل توجهی نهفته کوتاه مدت تقاضا و در نتیجه نفت بازار و فشار بی سابقه ای بر قیمت کالاها و حاشیه” مدیر عامل شرکت دارن جنگل در بیانیه ای گفت.

خواندن گزارش کامل از CNBC Pippa استیونس در اگزون اول-چهارم نتایج اینجا. —Melodie وارنر

9:12 am: آمازون اجازه می دهد تا برخی از کارکنان کار از خانه از طریق Oct. 2

آمازون کارکنان است که می تواند انجام دهد شغل خود را از خانه خواهد بود و مجاز به ادامه کار از خانه تا حداقل Oct. 2. این شرکت گفت: جدول زمانی جدید امر به کارگران در سراسر جهان انتخاب شده است.

آمازون را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چه مقدار از آن به طور کلی نیروی کار از راه دور یا که نقش گنجانده شده است. در روز پنج شنبه آمازون گفت: آن صرف خواهد شد و همه از آن سود برای سه ماهه دوم سال 2020 حداقل 4 میلیارد دلار در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن گزارش کامل از رادیو فردا در آمازون گسترش کار از خانه سفارش اینجا. —الیزابت ساقی کردوا

9:04 am: اقتصادی آلمان پاسخ یک مثال برای جهان, اتحادیه رئیس می گوید:

آلمان رویکرد به اشتغال در coronavirus بحران است یک مثال از اینکه چگونه جهان می تواند در مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر سر از ایالات کشور کار آژانس است.

گای رایدر مدیر کل سازمان بین المللی کار (ILO) گفت: CNBC که تحت آلمان “Kurzarbeit” یا “کوتاه مدت کار” برنامه کارگران به خانه فرستاده و یا دیدن ساعت خود را کاهش داد اما در حال پرداخت می شود حدود دو سوم از حقوق و دستمزد خود را توسط دولت است.

خواندن گزارش کامل از CNBC ویکی McKeever در ILO مدیر کل گای رایدر نظرات در اینجا. —Melodie وارنر

7:25 am: Clorox می بیند 15% فروش پرش بر روی تقاضا

Clorox اعلام کرد نتایج مالی خود را برای سه ماهه سوم, گزارش 15 درصد جهش در فروش به عنوان تقاضا برای محصولات تمیز کردن سر به فلک کشید.

درآمد خالص و سود هر سهم نیز افزایش یافت در سال بیش از سال آینده در $241 میلیون دلار یا $1.89 هر سهم.

خواندن گزارش کامل از CNBC آملیا لوکاس در Clorox درآمد در اینجا. —سارا سالیناس

7:15 am: چین هوبئی که در آن Covid-19 اولین بار شناسایی مجموعه به استراحت مستند

مسافران پیاده روی به خروج از Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان در مرکز چین هوبئی چهار شنبه, مارس 08, 2020, پس از 76 روز از مستند این شهرستان با توجه به Covid-19.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

چین مرکزی استان هوبئی که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر 2019, گزارش آماده به سهولت مستند محدودیت.

هوبئی سلامت کمیسیون ارسال شده در رسمی آن WeChat حساب در روز جمعه که آن را به حرکت به پایین آن پاسخ اضطراری سطح دوم-بالاترین درجه در روز شنبه با توجه به انتخاب.

آن را نشانه یک نقطه عطف بزرگ در چین مبارزه با شیوع کروناویروس. نظریه ها در مورد ریشه های شیوع عبارتند از: که در آن پدید آمده از دریایی بازار در ووهان هوبئی استانی سرمایه در ماه دسامبر.

تا به امروز بیش از 3.27 میلیون نفر قرارداد Covid-19 در سراسر جهان با 233,704 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

6:45 am: ایران گزارش 63 جدید, مرگ و میر, مرگ و میر در 6,091

ایران و بهداشتی کارگران ضد عفونی قم را حرم معصومه در فوریه 25 سال 2020 برای جلوگیری از گسترش coronavirus که رسیده ایران که در آن وجود دارد و نگرانی در این وضعیت ممکن است بدتر از رسما اذعان کرد.

MEHDI MARIZAD | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایران گزارش تعداد موارد رسیده 95,646 وزارت بهداشت گفت: با توجه به رویترز.

این وزارت همچنین تایید 63 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل Covid-19 مرگ و میر در کشور به 6,091.

جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهایی سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در خاورمیانه است. —سام مردیت

6:00 am: اسپانیا کشته شدگان صعود به 24,824

دو سرباز ارتش اضطراری واحد دیده می شود حمل مواد ضد عفونی پرستاری و بعد مرکز ORPEA Sanchinarro برای بار دوم به جلوگیری از عفونت کروناویروس در مارس 01, 2020 در مادرید اسپانیا است.

Europa Press News

اسپانیا گزارش 281 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: مصرف در سراسر کشور مرگ و میر به 24,824. روز قبل از مرگ و میر بود و 268.

تعداد موارد افزایش به 215,216 از 213,435 روز قبل از. اسپانیا گزارش دوم-بیشترین تعداد Covid-19 عفونت در سراسر جهان است.

ایالات متحده ثبت کرده است ترین coronavirus موارد حسابداری برای حدود یک سوم جهانی در مجموع پس از بیش از 1 میلیون نقطه عطف در اوایل این هفته. —سام مردیت

5:20 am: چگونه گاز است که به جهان ویاگرا می تواند کمک به درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

ویاگرا قرص

جان Greim | LightRocket | گتی ایماژ

مطالعات و آزمایش های بالینی در حال انجام در بیمارستان عمومی ماساچوست با هدف پیدا کردن که آیا استنشاق اکسید نیتریک می تواند کمک به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

نیتریک اکسید است بی رنگ و بی مزه و کوتاه-بازیگری گاز که وسیعتر از رگ های خونی در ریه ها در هنگام استنشاق.

داده های اولیه نشان داده است که استنشاق اکسید نیتریک می تواند ویروس-قتل در اثر coronavirus عمومی ماساچوست گفت: در یک بیانیه آنلاین. آن است که با توجه به ژنومی شباهت بین Covid-19 و کسانی که باعث سارس و شیوع بیماری MERS. مطالعات در طول شیوع سارس در سال 2004 تا 2005 نشان داد که اکسید نیتریک مؤثر بود در اینکه کشتن ویروس.

مطمئن باشید اثر نیتریک اکسید در درمان جدید کروناویروس مطالعه نشده است قبل از. وجود دارد هیچ واکسن شناخته شده و یا خاص و داروهای ضد ویروسی در برابر Covid-19.

در ’90s اکسید نیتریک نقش محوری را در توسعه اختلال نعوظ, داروی ویاگرا. — سام مردیت

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اتحادیه اروپا رئیس پشت رسیدگی به ویروس منبع; روسیه گزارش ثبت سنبله در موارد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر