Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا و فلوریدا آمار فزاینده عفونت به عنوان Fauci هشدار مجدد خاموش شدن ناگهانی

که هشدار این بیماری همه گیر است ‘بدتر’

این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به سرعت در سطح جهان به عنوان ویروس می رسد جدید جوامع و کشورها در تلاش برای دریافت شیوع بیماری خود را تحت کنترل سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: پنج شنبه.

“این ویروس را می توان تحت کنترل در آورده” Tedros گفت: در سخنان افتتاحیه خود به یک عضو ماموریت مطبوعاتی در ژنو است. “اما در اکثر کشورهای جهان این ویروس نیست و تحت کنترل گرفتن آن بدتر است.”

بسیاری از کشورها توانسته اند تا حد زیادی حاوی ویروس به خوشه های کوچک از عفونت است که می تواند کنترل شود Tedros گفت: با استفاده از استراتژی های اساسی مانند تست, تماس, ردیابی و جداسازی.

Tedros همچنین اعلام کرد تشکيل مستقل پنل به بررسی جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ از جمله این که اقدامات است. مستقل پنل برای همه گیر آمادگی و پاسخ خواهد بود co-ریاست نخست وزیر سابق نیوزیلند هلن کلارک و رئیس جمهور سابق لیبریا Ellen Johnson Sirleaf. —خواهد Feuer

خرید آنلاین در طول همه گیر صدمه زدن به فروشنده’ خط پایین

برای فروشنده محبوبیت خرید آنلاین در طول همه گیر ممکن است به نظر می رسد مانند یک خبر خوب — اما آن را در واقع صدمه زدن به خط پایین.

در گزارش جدید Bain & Co. می گوید فروشنده در ساعت به تعمیر خود را شکسته و مدل کسب و کار به عنوان e-commerce می شود بیشتر معنی دار بخشی از بازار خود را. این خواست شرکت ها شروع به شارژ کردن هزینه های سرمایه گذاری در اتوماسیون و نگاه به جریان درآمد جدید مانند شارژ مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده شرکت برای قرار دادن نمونه های رایگان مجازی در سبد.

خرید آنلاین اختصاص 5.1 درصد از فروش مواد غذایی در ایالات متحده در پایان سال 2019 افزایش یافت و به 6.6% به عنوان از آوریل 12 با توجه به Bain. آن نیز افزایش یافته و در مکان هایی از جمله بریتانیا و فرانسه و ایتالیا با توجه به گزارش.

Bain گزارش بازی کردن حالات مختلف است که می تواند نفوذ داشته باشد اگر تغییر در عادات مصرف چوب یا تشدید مانند زمانی که یک Covid-19 واکسن آماده است و اگر موج دوم این سقوط. بدون در نظر گرفتن آن گفت: این بیماری همه گیر اثر شبیه “کسی فشار دادن سریع به جلو را فشار دهید در این صنعت با چندین سال.”

استیو کین یکی از نویسندگان این گزارش شرح داده شده روند رو به بالا را به عنوان “بیدارباش تماس بگیرید.”

“شما نمی توانید فقط آن را اجرا کنید در یک دست” او گفت:. “شما نمی توانید نادیده بگیرد اساسی اقتصادی معادله دیگر هیچ.” —ملیسا Repko

Mnuchin هل برای باریک تر کمک بیل

به عنوان coronavirus نابسامانی های جنوبی و غربی ایالات متحده آمریکا, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin است که خواستار باریک طرح امداد از کاخ سفید پشتیبانی در اوایل این سال است.

در یک مصاحبه با CNBC پنجشنبه Mnuchin گفت کاخ سفید به حمایت از پرداخت های مستقیم به افراد و تغییر به 600 $در هر هفته فدرال بیکاری مجموعه به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه. او نگفت در چه درآمد آستانه او می خواهم چک به آمریکایی ها به فاز یا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به ساختار مداوم امداد به افراد بیکار.

Mnuchin نیز شک و تردید در ارسال کمک بیشتری به دولت و دولت های محلی گفت که او نمی خواست به “قید وثیقه” متحده “جناح” قبل از همه گیر.

کنگره خواهد شد و بازگشت از آن در چهارم جولای شکستن اواخر این ماه و تنها دو هفته به سادگی یک لایحه جدید قبل از آن اوت زنگ تفریح. دموکرات ها می خواهند جارو امداد از جمله پرداخت های مستقیم خطر پرداخت پول برای دولت و شهرداری ها و اجاره و وام مسکن کمک به سرعت در حال گسترش همه گیر است و کشته شدن بیش از 132,000 آمریکایی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت شدت بحران به عنوان او سلامتی برای بهبود اقتصادی پیش از سال 2020 انتخابات. —یعقوب Pramuk

کالیفرنیا و فلوریدا به رکوردهای جدید به صورت روزانه به طور متوسط موارد به عنوان ایالات متحده بستری شدن در بیمارستان خروش

کالیفرنیا و فلوریدا بودند در میان 12 کشور که آمار شکستن رکورد هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدید در روز چهارشنبه با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر ایالات متحده coronavirus موارد رشد در 40 متحده از روز شنبه بر اساس هفت روز میانگین متحرک با توجه به تجزیه و تحلیل. در سراسر کشور, موارد, رشد بیش از 20 درصد نسبت به یک هفته پیش است.

کالیفرنیا به حال 7,697 جدید تایید موارد بر اساس هفت روز میانگین متحرک است که بیش از 26 درصد بالاتر در مقایسه با هفته پیش با توجه به تجزیه و تحلیل.

فلوریدا هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی بود در 9,255 به عنوان چهارشنبه — نزدیک به 30 درصد پرش از هفته گذشته.

فلوریدا نیز شاهد یک جهش در درصد مثبت Covid-19 آزمون در 18.4% در چهارشنبه پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کشورهای به اصطلاح مثبت رای بود “تراز وسط قرار دارد.”

تعداد افراد بستری شده با Covid-19 همچنین رشد 5% یا بیشتر در روز شنبه در 25 متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط در حال حرکت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه. از 25 متحده, 13 آمار بالاترین رکورد در میانگین بستری شدن در بیمارستان. آنها عبارتند از, Arizona, California, کارولینای جنوبی و تگزاس. —یاس کیم

آمریکا, ایالات انصراف از هنگ کنگ پرواز بیش از اجباری تست

یک مسافر با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته an American Airlines Group Inc. هواپیما tail fin در رونالد ریگان ملی فرودگاه (DCA) در آرلینگتون ویرجینیا 9 ژوئن 2020.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

خطوط هوایی آمریکا و ایران شرکت های هواپیمایی را به نام خدمت به هنگ کنگ پس از محلی مقامات بهداشت گفت: آنها نیاز به خدمه تحت Covid-19 آزمون پس از ورود, آخرین مانع برای خطوط هوایی’ به از سرگیری برنامه های منظم پروازهای بین المللی.

عمیق در گلو, گلو بزاق نمونه خواهد بود جمع آوری شده هنگامی که خدمه می رسند در هنگ کنگ شهر مقامات بهداشت گفت: در این هفته. هواپیمایی خدمه خواهد بود موضوع را به محلی بستری اگر آنها تست مثبت است.

آمریکا برنامه ریزی شده برای از سرگیری پروازها به مقصد هنگ کنگ در روز پنج شنبه پس از تعلیق آنها در ماه فوریه به این بیماری در سراسر جهان پخش شد اما گفت: این امر به تعویق انداختن آنها بیشتر به اوت. 5. آمریکایی خلبانان اتحادیه خلبانان متفقین انجمن گفت: این بحث نگرانی در مورد تست های مورد نیاز با مدیریت.

ایالات گفت که تعلیق پروازها از طریق پنج شنبه و که این تصمیم تاثیر می گذارد هر دو مسافر و بار پرواز. —لسلی Josephs

متحده با بد شیوع بیماری باید در نظر بگیرید ‘بستن’ Fauci می گوید:

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی CDC مدیر Dr Robert Redfield و Adm. برت Giroir مدیر متحده coronavirus تشخیصی تست شهادت در طول بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده 30 ژوئن 2020.

کوین Dietsch | ایسنا

متحده که در حال دست و پنجه نرم با گسترش شیوع کروناویروس باید به طور جدی در نظر گرفتن سرعت پایین به این کشور را در ماه مارس کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

“آنچه ما شاهد رشد نمایی. آن را از به طور متوسط حدود 20000 تا 40000 و 50000 تا. که دو برابر. اگر شما همچنان دو برابر, دو برابر 50 100” Fauci گفت: در وال استریت ژورنال پادکست. “هر کشوری است که با داشتن یک مشکل جدی است که دولت باید به طور جدی نگاه بستن. آن را برای من می گویند چرا که هر ایالت متفاوت است.”

ایالات متحده همچنان به فشار جدید و سوابق, روزانه, را افزایش می دهد در coronavirus موارد است. آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس را به خود اختصاص نزدیک به نیمی از تمام موارد جدید در ایالات متحده در روزهای اخیر. افزایش اخیر به ضعف برخی از جنبه های آمریکا پاسخ از جمله تست. برخی از آزمایشگاه باید گفت زمان چرخش به روند یک تست تشخیصی می تواند شش روز در برخی از مناطق.

“هنوز هم وجود دارد یک تاخیر از زمان هنگامی که شما دریافت آزمون به عقب و اگر شما در حال رفتن به انجام تماس ردیابی و آزمون دوباره در پنج تا هفت روز شما ممکن است به عنوان به خوبی انجام نمی تماس با ردیابی چون در حال حاضر خیلی دیر” Fauci گفت. —خواهد Feuer

CDC نیست تجدید نظر در مدرسه بازگشایی دستورالعمل مدیر می گوید:

یک زن هل یک کودک در یک سبد در گذشته ورود به مدرسه عمومی 133 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک, شهر نیویورک, ایالات متحده 8 ژوئیه سال 2020 است.

شانون استاپلتون | ایسنا

CDC به موضوع اطلاعات اضافی برای کمک به بازگشایی مدارس در پاییز اما نه تجدید نظر در دستورالعمل های است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انتقاد بیش از حد سخت و غیر عملی CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: ABC” صبح به خیر آمریکا”.

“این یک تجدید نظر در دستورالعمل های آن را فقط به ارائه اطلاعات اضافی برای کمک به مدارس قادر به استفاده از راهنمایی که ما رو” Redfield گفت.

در چهارشنبه تهمت و تهدید توییتر را به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که سر کلاس های حضوری پاییز امسال. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: پنج اسناد جدید از CDC, حاوی دستورالعمل هایی هستند که به عنوان “سخت” به عنوان دستورالعمل های جاری.

کسانی که دستورالعمل های تماس برای دانش آموزان به اقامت 6 فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک صورت در میان اولویت های دیگر.

“این یک سوال از باز شدن مدارس در مقابل عامه” Redfield ABC گفت. “موضع من این است که بهداشت عمومی از دانش آموزان در این کشور است که بهترین خدمت گرفتن این مدارس بازگشایی شد.”

Redfield همچنین گفت CDC قرار می دهد دستورالعمل های مورد نیاز نیست و این که او شخصا و CDC خواهد بود غمگین اگر این دستورالعمل مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ مدارس بسته شده است. –سوزان بلیک

سهام باز بالاتر به عنوان مدعیان بهتر از حد انتظار

سهام باز کمی بالاتر پس از داده ها نشان داد که بیشتر از حد انتظار کاهش هفتگی مدعیان. S&P 500 به دست آورد 0.2% در حالی که میانگین صنعتی داو جونز بالای معامله flatline. شاخص Nasdaq Composite با عملکرد بهتری نسبت به افزایش 0.7% به یک رکورد تازه بالا است. —Melodie وارنر

Walgreens به قطع بیش از 4000 شغل در انگلستان

Walgreens چکمه داد قطع خواهد شد بیش از 4000 شغل در آن چکمه های کسب و کار انگلستان و شاتر 48 از آن پزشک مراکز در بریتانیا به این بیماری همه گیر نکنه و فروش و افزایش هزینه های.

جهانی داروخانه های زنجیره ای گزارش مالی خود را از سه ماهه سوم سال در زمان ضربه آن را به عنوان پر کمتری نسخه صرف بیشتر در کارکنان و مطابق با اصول بهداشتی و شاهد کاهش ترافیک پا. آن کسب و کار بین المللی در خصوص کشیده پایین فروش آن است.

که شیب افت معنی این شرکت نیاز به کاهش هزینه ها از طریق اخراج و دیگر اقدامات این شرکت اعلام کرد. Walgreens که در حال حاضر در وسط یک هزینه-برش تلاش کرده است هدف خود را به بیش از 2 میلیارد دلار صرفه جویی سالانه تا سال 2022. —ملیسا Repko

هفتگی مدعیان کل 1.314 میلیون کمتر از حد انتظار

هفتگی مدعیان کمتر از انتظار هفته گذشته به عنوان کارکنان به آرامی بازگشت به کار در پی افزایش coronavirus موارد گزارش CNBC Jeff Cox.

دولت گفت: مدعیان اولیه بیکاری آمار 1.314 میلیون در هفته گذشته در مقایسه با داو جونز برآورد 1.39 میلیون. تعداد مشخص شده از یک کاهش کوچک از هفته گذشته در مجموع 1.43 میلیون اما هفتگی ادعا مانده اند بالای 1 میلیون برای 15 هفته متوالی. —یون لی

مسکو مدارس و کالج ها بازگشایی در هفته آینده

یک دانش آموز دارای درجه حرارت بدن او را اندازه گیری قبل از یک دولت واحد آزمون (EGE) در زبان روسی در دبیرستان هیچ 1534.

آنتون Novoderezhkin | TASS | گتی ایماژ

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اعلام کرد که مدارس و دانشگاه ها را بازگشایی در هفته آینده به عنوان او به نظر می رسد برای کاهش محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس رویترز گزارش داد.

سوبیانین گفت: مدارس ، دانشگاه ها ، مراکز فرهنگی و اردوهای تابستانی هستند و گروه بعدی از فضاهای به بازگشایی در این شهرستان است. ساکنان نیز دیگر نیاز به پوشیدن ماسک خارج خواهد شد اما هنوز هم نیاز به انجام این کار در فروشگاه تجهیزات پزشکی و در حمل و نقل عمومی سوبیانین گفت.

تئاتر, سالن کنسرت و سالن های ورزشی می تواند باز در ماه آینده به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند در نیمی از ظرفیت با توجه به انتخاب.

روسیه گزارش 6,509 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن به کل به 707,301 چهارم بزرگترین در جهان به گزارش رویترز’ شمارش. خود را شمارش همچنین گزارش 10,843 coronavirus مرگ و میر در کشور پس از همه گیر آغاز شد. —الکس Harring

آفریقا CDC می گوید کشورهای سراسر منطقه باید اولویت بندی تست

کارکنان مراقبت های بهداشتی نگه داشتن نشانه اعتراض به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول بیماری کروناویروس (COVID19) شیوع خارج از بیمارستان در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی, ژوئن 19 سال 2020 است.

مایک Hutchings | ایسنا

برجسته کنترل بیماری در آفریقا و کشور خواست در سراسر این قاره به سطح شیب دار تا تست برای coronavirus گزارش رویترز مدت کوتاهی پس از منطقهای موارد پیشی گرفته 500,000.

“این بیماری همه گیر در حال شتاب گرفتن است” جان Nkengasong سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در طول یک مجازی اخبار جلسه.

او کشور خواست برای تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک صورت و انجام تست و ردیابی اقدامات است.

تا به امروز بیش از 522,000 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در آفریقا با 12,206 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Africa CDC. —سام مردیت.

هنگ کنگ دعوا جدید خوشه

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی از COVID-19 coronavirus رفت و آمد در یک قطار در هنگ کنگ در 4 آوریل سال 2020 است.

دیل De La ری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

هنگ کنگ مورد ستایش قرار داد به صورت اولیه آن و تهاجمی coronavirus پاسخ این است که در حال حاضر دست و پنجه نرم با افزایش موارد برای دومین روز متوالی به عنوان شهر گزارش 42 مورد جدید در روز پنج شنبه با توجه به انتخاب.

هنگ کنگ گزارش شده است فقط 1,366 موارد و هفت مرگ و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار گسترش وجود دارد رویترز گفت. مقامات به سرعت مهر شیوع بدون نیاز به خاموش کردن شهر توسط تست به شدت انجام دقیق تماس ردیابی و جداسازی هر کسی که ممکن است در معرض ویروس.

در نور از مجموعه ای از موارد جدید مقامات گفتند آنها را کلاه تعدادی از مردم در هر جدول در یک رستوران به هشت و بیش از چهار نفر خواهد بود و مجاز به نشستن در یک بار با هم آغاز نیمه شب روز جمعه رویترز گزارش داد. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: کالیفرنیا رمپ تا ظرفیت بیمارستان به عنوان موارد افزایش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>