این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 382,108 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 16,574 با توجه به آخرین آمار و ارقام.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:20 pm: اندونزی گزارش بیشترین روزانه سنبله در coronavirus موارد

اندونزی گزارش اضافی 107 مورد از coronavirus شنبه با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان مارک بزرگترین افزایش روزانه برای کشور جنوب شرق آسیا.

در آن طول می کشد در این کشور تعداد کل COVID-19 عفونت به 686.

هفت بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس در 24 ساعت گذشته به معنی مرگ و میر در سراسر کشور در حال حاضر در 55. — سام مردیت

5:00 pm: انگلستان از خواب بیدار به زندگی تحت مستند پس از دولت جلوتر coronavirus محدودیت

دولت انگلیس است سخت تر محدودیت در انگلیسی عمومی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور است.

که از صبح سه شنبه همه غیرضروری ساختمان های عمومی و مکان های بسته شده اعم از کتابخانه ها به کلیساها در بیرون ورزشگاه و زمین های بازی و تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم عروسی و تعمید متوقف شده است.

عمومی شده است گفت: برای ماندن در خانه و هم اکنون می توانید تنها ترک خانه ضروری برای سفر, برای خرید مواد غذایی و یا دارو به ارائه مراقبت ضروری سفر به صورتی کاملا لازم و یا به ورزش یک بار در روز. — هالی Ellyatt

4:25 pm: لائوس ثبت اولین مورد از coronavirus

لائوس است گزارش آن در دو مورد اول از coronavirus گزارش رویترز روز شنبه به نقل از رسانه های تایلندی.

می آید در مدت کوتاهی پس از این که هشدار داد شیوع جهانی است چیدن سرعت با تقریبا هر کشوری در جهان در حال حاضر ضبط آنفولانزا مانند ویروس.

از روز شنبه بیش از 382,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند COVID-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با 16,574 مرگ و میر. — سام مردیت

3:45 pm: تایلند برای اعلام یک ماه اضطراری

تایلند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت: کشور خواهد شد در “اورژانس” حالت برای یک ماه شروع پنج شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus گزارش رویترز،.

اورژانس فرمان اجازه می دهد تا نخست وزیر قدرت اجرایی برای پیاده سازی اقدامات بیشتری از جمله به مقامات قدرت بیشتر و اجازه می دهد راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای کاهش حرکات مردم با توجه به گزارش. جزئیات بیشتر از اقدامات اضطراری اعلام خواهد شد بعد از این گزارش گفت:.

تایلند گزارش 106 مورد جدید از COVID-19 و سه اضافی مرگ و میر گزارش رویترز افزود که این کشور در حال حاضر دارای 827 موارد و چهار مرگ و میر.

در یک گزارش جداگانه ایسنا گفت: دولت تصویب کرده 107 میلیارد بات ($3.3 میلیارد دلار) در محرک برای کوسن تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس. — ین ن لی

یک کارگر كشتن هوآ Lamphong ایستگاه راه آهن برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Adisorn Chabsungnoen | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

3:23 pm: ‘نه غیر منطقی را برای اقتصاد چین به کوچک شدن 10 درصد در سه ماهه اول مستقل بررسی نشان می دهد

یک نگاه اولیه چینی در شرایط کسب و کار در ماه مارس نشان می دهد نشانه کمی اقتصاد بهبود خیلی از شوک از coronavirus در دو ماه اول سال با توجه به چین بژ کتاب.

این شرکت انجام بررسی مستقل از بیش از 3300 چینی کسب و کار در هر سه ماهه. اولیه آن شاخص های سه ماهه اول کاهش یافته و به پایین ترین سطح در نزدیک به 10 سال از پیگیری اقتصاد چین با توجه به یک نگاه اولیه مختصر است.

“قطعا این نتایج رو به وخامت گذاشته به اواسط ماه مارس زمانی که اکثر شرکت هایی بودند دوباره باز کردن و ظاهرا “بازگشت به کار” ” این گزارش گفت:. — ساناز چنگ

3:10 pm: موارد در تایوان بالای 200, همه موارد جدید وارد می شوند

تایوان مراکز کنترل بیماری گفت: آن را تایید کرده است یکی دیگر از 20 مورد آوردن مجموع به 215 تا کنون.

همه موارد جدید وارد شد که شامل افرادی که در حال سفر به مکان های از جمله آمریکا و انگلیس و ترکیه و اندونزی با توجه به بیانیه تایوان CDC.

چند اقتصاد در سراسر آسیا از جمله سنگاپور و چین گزارش داده اند که افزایش تعداد وارد COVID-19 مورد در هفته های اخیر به عنوان مسافران بازگشت از خارج از کشور. اما پکن همچنان نگران محلی شیوع بیماری در چین است. (نگاه کنید 10:42 am به روز رسانی) — ین ن لی

2:58 pm: کردیت سوئیس نام ‘پناهگاه امن’ میدارد سهام

از زمان شیوع کروناویروس شده است با نام واقعی “black swan” رویداد به معنی غیر محتمل و رویداد پیش بینی نشده. آن roiled بازار از جمله کسانی که در سراسر آسیا و اقیانوس آرام که کاهش یافته است 10 ٪ به 12 ٪ از اوج اخیر. بسیاری از آنها کاهش یافته به خرس خاک.

“از لحاظ تاریخی بازار واکنش نشان داد اکثر منفی به بیماری های ناشناخته با توجه به عدم ارتباط با آنها. این می تواند دیده می شود در اخیر واکنش به COVID-19 و همچنین شیوع سارس در سال 2003 و” کردیت سوئیس گفت: در یک گزارش منتشر شده در اوایل این ماه.

در اینجا برخی از “پناهگاه امن” سهام بانک تحلیلگران برداشت را برای سرمایه گذاران به دنبال به “عایق پرتفوی خود را از اضافی COVID-19 نزولی.” — Weizhen قهوهای مایل به زرد

1:50 pm: آلمان گزارش 4,764 موارد بیشتری

آلمان گزارش اضافی 4,764 تایید موارد coronavirus بیماری آوردن این کشور در مجموع به 27,436 با توجه به رابرت کخ موسسه آلمانی آژانس دولت فدرال مسئول کنترل و پیشگیری از بیماری.

این کشور در مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس که با افزایش 28 به 114 موسسه گفت. — ین ن لی

دکتر رکسانا Sauer لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار محافظ نشان می دهد این روش از در نظر گرفتن یک بینی گرد و خاک از یک بازدید کننده در ماشین خود را به آزمون ممکن است عفونت کروناویروس در Kreissklinik ناخالص گراو منطقه ای کلینیک در 9 مارس سال 2020 در آلمان است. درمانگاه شروع به ارائه درایو در خدمت به عنوان وسیله ای برای جلوگیری احتمالا آلوده بیماران از آینده در تماس با دیگر بیمارستان بازدید کنندگان و یا کارکنان.

الکس Grimm | گتی ایماژ

1:20 pm: هوبئی لغو محدودیت های مسافرتی در شهر ووهان در دو هفته

هوبئی استان در مرکز جدید شیوع کروناویروس در چین گفت: محدودیت های مسافرتی در شهر ووهان حذف خواهد شد شروع آوریل 8 که پایان یک مستند آغاز شد که در ژانویه. 23.

این استان گفت: محدودیت های مسافرتی برای بقیه استان برداشته خواهد شد, شروع, شنبه, در حالی که مدارس بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی.

هوبئی گزارش شده است اکثر COVID-19 موارد و مرگ و میر در چین با بسیاری از آنها در ووهان. این ویروس برای اولین بار پدید آمده در این شهر در اواخر ماه دسامبر. — ساناز چنگ

1:10 pm: صندوق بین المللی پول می گوید: خاورمیانه و آسیای مرکزی روبرو هستند ‘در هم تنیده شوک

کشورهای خاورمیانه و آسیای مرکزی رو به رو هستند “قابل توجهی” از تاثیر سقوط قیمت نفت و گسترش این بیماری کروناویروس صندوق بین المللی پول گفت: در یک پست وبلاگ.

چنین چالش مواجه کسانی که اقتصاد می تواند به شدت در ماه های آینده خواهد بود و ضربه سخت “در منطقه شکننده و درگیری تبدیل متحده” مانند عراق و سودان و یمن گفت: صندوق بین المللی پول.

در حال حاضر حدود سه چهارم از کسانی که کشور را گزارش کرده اند حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19 و برخی — از جمله ایران — در برخورد با “عمده شیوع گفت:” صندوق.

“فراتر از ویرانگر تلفات در سلامت انسان همه گیر است و باعث قابل توجهی بحران اقتصادی در منطقه از طریق به طور همزمان شوک — یک قطره داخلی و خارجی تقاضا و کاهش در تجارت اختلال در تولید و کاهش ضریب اطمینان مصرف کننده و سفت از شرایط مالی” پست وبلاگ به عنوان خوانده شده.

“در هم تنیده شوک انتظار می رود که برای مقابله با یک ضربه شدید به فعالیت های اقتصادی در منطقه حداقل در نیمه اول سال جاری به طور بالقوه ماندگار عواقب” آن اضافه شده است. — ین ن لی

12:40 pm: trump’s انتخاب مجدد بستگی دارد که چگونه او دسته شیوع ویروس ،

ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر خواهد بود یک همه پرسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس در بزرگترین اقتصاد جهان گفت: Steve black crow مشاور ارشد در مشاوره McLarty همکاران.

اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس ممکن است در ظاهر کم نور در حال حاضر آن را خیلی زود به تعداد جمهور از, black crow گفت CNBC “و نشانه های آسیا.”

“یک هفته است که یک عمر در سیاست و انتخابات است که 34 هفته دور,” او گفت:.

“اگر اقتصاد می آید و اگر این ویروس شده است شامل, اگر همه چیز شروع به عقب بر گردیم به حالت عادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در اجرا رکورد خود را از داشتن بدست این کشور از طریق آن و شاید او می تواند برنده,” او اضافه شده است. “بنابراین ما واقعا نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در آینده 34 هفته.”

دیگر کارشناسان قبلا گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب مجدد شده اند کاهش به عنوان coronavirus شیوع تهدید اقتصاد آمریکا و بازار سهام است. برخی نیز با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ آرام به وقوع. — ین ن لی

11:47 am: ماکائو به ممنوعیت بازدید از منطقه بزرگ چین که در سفر خارج از کشور در 2 هفته قبل

ماکائو نمی خواهد اجازه ورود برای بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان که سفر در خارج از کشور در 14 روز قبل با توجه به اجرایی هو Iat Seng. تصمیم گیری تنظیم شده است برای رفتن به اثر شروع مارس 25 نیمه شب هنگ کنگ زمان.

هفته گذشته قمار مقصد ممنوع کرده بود همه غیر مقیم بازدید کنندگان از خارج از منطقه بزرگ چین.

بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان را تشکیل می دهند بیش از 90 درصد از ماکائو را گردشگران سلامت گزارش شده است. هر چند ماکائو را قمار بازگشایی پس از دو هفته تعلیق در فوریه درآمد کاهش یافته است تقریبا 90% اخبار سیم اضافه شده است.

ماکائو دارای 25 تأييد موارد با 10 تا از آنها را مرخص شد. — ویویان Kam, Saheli روی Choudhury

10:42 am: چین می گوید خطر از محلی شیوع نشده دور

چینی رهبران باقی می ماند نگران حیات coronavirus در داخل کشور حتی به تعداد موارد تایید شده است کاهش یافته و با اکثر آمدن از مسافران بازگشت از خارج از کشور با توجه به گزارش های رسمی.

“خطرات به صورت پراکنده عفونت موضعی شیوع بیماری از بین نرفته است” با توجه به رسمی به زبان انگلیسی مطبوعاتی در مورد دیدار روز شنبه از چین پیشرو در پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری.

“با همه گیر وحشی در سراسر جهان وضعیت همچنان پیچیده و چالش برانگیز” آزادی گفت. “هر نیاز وجود دارد برای حفظ سرد-headedness و نه (گرفتار) خاموش نگهبان.”

برتر لی کچیانگ ریاست این جلسه که همچنین تاکید کرد که استان باید “بازگرداندن عادی اقتصادی و نظم اجتماعی” اگر گسترش ویروس باقی مانده است کم برای چندین روز متوالی. — ساناز چنگ

10:33 am: کره جنوبی گزارش 9 جدید, مرگ و میر, 76 موارد جدید

یکی دیگر از نه نفر فوت کرده اند در کره جنوبی آوردن این کشور تلفات به 120 کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. نیز وجود دارد که 76 مورد جدید گزارش شده به عنوان عفونت رای به نظر میرسد که نسبتا تثبیت شده در روزهای اخیر.

هنوز هم تعداد کل موارد عبور 9,000 و ایستاده در 9,037. یک سری از اقدامات سختگیرانه از جمله توده تست و قرنطینه تلاش به نظر میرسد که آهسته گسترش coronavirus در کره جنوبی.

هفته گذشته این کشور را به شدت توصیه می شود همه, مذهبی, ورزشی و اماکن تفریحی را تعطیل و به مدت 15 روز. آن نیز توصیه می شود شهروندان برای جلوگیری از معاشرت و سفر برای آن دوره و کره جنوبی و نخست وزیر اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی و آدرس و با توجه به گزارش رویترز. — Saheli روی Choudhury

9:41 am: مودی را تجزیه و تحلیل می گوید شیوع کروناویروس ایجاد کرده جهانی ‘سونامی اقتصادی’

مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: شیوع کروناویروس ایجاد کرده است یک “سونامی اقتصادی در سراسر جهان” است و اقتصاد جهانی “فرا گرفته در یک رکود جدی.” این ویروس باعث شده است که بخش قابل توجهی از آسیا و اروپا و آمریکا را تعطیل و یا به طور قابل توجهی کاهش فعالیت های اقتصادی.

“مالی بیشتر درد است که به سرعت در حال آمدن به اخراج کوه, کسب و کار محدود کردن سرمایه گذاری و بازنشستگی لانه تخم مرغ تبخیر” اقتصاددان ارشد علامت زندی گفت: در یک گزارش. “بانک مرکزی پاسخ داده اند اما به شدت در حال اجرا خارج از اتاق را برای مانور به عنوان نرخ بهره ضربه صفر ، تعهد است که در حال حاضر در دولت به سرعت ارائه حمایت مالی قابل توجهی را به شدت تحت فشار خانواده ها و کسب و کار.”

زندی افزود: میزان شیوع اقتصادی آسیب بستگی به مسیر ویروس و دولت چگونه به آن پاسخ دهند.

در ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان پیش بینی می کنند اخراج می تواند طیف وسیعی از 500,000 تا 5 میلیون فقط در ماه آوریل است. — Saheli روی Choudhury

8:54 am: Washington state Gov. جی Inslee مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش

دولت واشنگتن روز دوشنبه با صدور اقامت در خانه سفارش بلافاصله موثر رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد در یک سری از توییت. این سفارش می گوید: واشنگتن باید در خانه بماند به جز فعالیت ضروری است که شامل خرید مواد غذایی دکتر قرار ملاقات و کار ضروری وظیفه. مردم هنوز هم می تواند خارج رفتن برای یک پیاده روی دوچرخه سواری یا به باغ, اما آنها باقی می ماند و باید شش فوت دور از دیگران در همه زمان ها Inslee گفت.

یک لیست در حال رشد از کشورهای گفتن ساکنان به ماندن در خانه در طول coronavirus بحران به عنوان COVID-19 طول می کشد نگه دارید در ایالات متحده آمریکا — سالوادور رودریگز, هانا میلر ویلیام Feuer

8:28 am: کالیفرنیا نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان برای پاسخ به کروناویروس

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

دولت را گسترش ارائه برای تخت مورد نیاز از طریق انواع معنی, Newsom گفت. سیستم بیمارستان به تنهایی برای ارائه اضافی 30,000 تخت از طریق آن افزایش طرح است. دولت نیز به دست آورد سه بيمارستان که ارائه خواهد شد اضافی 3,000 تخت.

کالیفرنیا به دنبال به دست آوردن باقی مانده 17,000 تخت را از طریق انواع مختلفی از جمله استفاده در هتل ها, متل ها, fairgrounds همایش مراکز و امکانات دیگر Newsom گفت. — سالوادور رودریگز

8:21 am: چین گزارش 78 موارد جدید و 7 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 78 جدید تایید موارد که 74 وارد شد. یکی دیگر از هفت نفر کشته شدند که همه آنها در هوبئی استان که در آن COVID-19 بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده است. شهر ووهان گزارش اضافی مورد پس از چین گفت: در چند روز گذشته هیچ مورد جدید در آن منطقه است.

در مجموع چین تا به حال 81,171 تایید موارد که در آن 73,159 از آنها را بازیافت و 3,277 نفر کشته شده اند. — Saheli روی Choudhury

7:56 am: هیچ رای بیشتر انتظار می رود روز شنبه پس از آمریکا coronavirus محرک لایحه نتواند دوباره

وجود خواهد داشت نه بیشتر سنا رای روز دوشنبه در یک بسته محرک اقتصادی به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان همچنان به مذاکره شرایط دو مجلس سنا و مشاوران و گفت: CNBC.

اندازه گیری که دارای برچسب قیمت بیش از $1 تریلیون و در نظر گرفته شده است به منظور محدود کردن اقتصادی درد از شیوع کروناویروس شکست خورده کلیدی رویه رای گیری در سنا در روز دوشنبه بعد از ظهر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر هشدار داده بود که یک معامله خواهد عبور نمی کند تا زمانی که جمهوری خواهان توافق به تغییرات کلیدی. او گفت که مذاکرات ادامه خواهد داد حتی در حالی که سنا در زمان رویه رای دادن. — لورن هرش یعقوب Pramuk

7:48 am: S&P می گوید جهانی نور فروش خودرو کاهش خواهد یافت تقریبا 15 ٪ در سال 2020

S&P رتبه جهانی آن گفت: پیش بینی نور فروش خودرو در سراسر جهان به کاهش تقریبا 15 ٪ در سال 2020 با توجه به کروناویروس همه گیر و به شدت کاهش رشد جهانی. بسیاری از خودروسازان اعلام کرده اند به طور موقت توقف تولید در گیاهان خود را با توجه به کاهش در تقاضا برای وسایل نقلیه خود را.

“ما در به روز رسانی سناریو جهانی نور فروش خودرو احتمال کاهش به کمتر از 80 میلیون واحد در سال 2020 در مقابل 90.3 میلیون دلار در سال 2019 گفت:” S&P رتبه جهانی تحلیلگر اعتباری ویتوریا فراری, در بیانیه ای. “ما انتظار داریم این کاهش خواهد بود به خصوص شدید در سه ماهه دوم سال تنها به تدریج در دوره نقاهت پس از آن ارائه شده است که اقدامات محدود کننده موثر در کاهش سرایت.” — Saheli روی Choudhury

7:34 am: ایتالیا مرگ و میر بالاتر از 6000

ایتالیا وزارت بهداشت گفت: از 6 بعد از ظهر به وقت محلی در مارس 23, کل وجود دارد 63,927 موارد تایید شده در کشور است. این افزایش در تعدادی از عفونت های جدید کوچکترین افزایش پنج روز رویترز گزارش شد.

حداقل 7,432 مردم بهبود از بیماری های تنفسی COVID-19 و در مورد 6,077 نفر کشته شده اند.

مردم با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در نزدیکی Piazza del Popolo در طول Coronavirus اضطراری در دریا. 14, 2020, در, رم, ایتالیا. دولت ایتالیا گرفته شده اقدام بی سابقه ای در سراسر کشور مستند با بستن همه کسب و کار به جز خدمات ضروری مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های سخت افزار و توتون و بانک ها در تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

آنتونیو Masiello | گتی ایماژ

آن را به عنوان تلاش برای مقابله با شیوع ویروس های دولت عملا تعطیل ترین کشور است. حرکات محدود شده به عنوان افراد تنها مجاز در خارج از منزل در کسب و کار ضروری; کافه و رستوران و دیگر اماکن عمومی بسته شده است.

به تازگی تمام صنعتی تولید و تقریبا همه خصوصی و ادارات دولتی دستور داده شد به تعطیل. تنها آنچه که مقامات در نظر به “محصولات ضروری” می رویم به توسعه می شود. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:18 pm: آنچه که مردم در حال خرید به آنها توجه stay-at-home سفارشات

در این هفته از ایالات متحده خود را تایید اولین مورد از COVID-19 عادات مصرف شده است تغییر.

پزشکی, ماسک ضد عفونی کننده دست و دستکش و کاغذ توالت باید پرواز کردن قفسه ها در آمریکا که بیشتر مردم شروع به نگاه برای محافظت از خود و آماده شدن برای مدت طولانی نانامی به بازی جدا شده در خانه های خود. اما کسانی که نه تنها موارد که مصرف کنندگان پول خرج کردن در فروشگاه ها و آنلاین.

در علاوه بر این به لوازم پزشکی مانند سرماخوردگی, پزشکی, دماسنج ها و بافت ها و اقلام برای شربت خانه مانند کنسرو و بطری آب مردم را آغاز کرده اند توپخانه از پول برای سرگرمی. تخته, بازی, پازل ها و بازی های ویدئویی را تبدیل به آیتم های محبوب. —سارا Whitten

7:04 pm: به روز رسانی نقشه از ما coronavirus موارد که در مجموع 43,214

6:59 pm: داوطلبان از شرکت های فن آوری مانند آمازون و اپل و گوگل ساخت coronavirus-ردیابی در سایت در شش روز

در هفته گذشته یک گروه از سی داوطلبان از شرکت های فن آوری مانند اپل و آمازون و حروف الفبا کنار هم قرار دادن یک وب سایت به نام “covidnearyou” است که با هدف پیگیری coronavirus آن را به عنوان گسترش می یابد.

این ایده زمانی آغاز شد که پپ گواردیولا Ramaswami سر محصول در الفبای پیاده رو Labs و همسرش, شروع به احساس بیمار بیش از یک هفته پیش. زمانی که او در تلاش برای دریافت یک آزمون برای coronavirus خود دکتر به او گفت که ممکن نخواهد بود. با توجه به Ramaswami او را از دسترسی به این آزمون به دلیل او تا به حال شده است در تماس با هر کسی که تا به حال آزمایش مثبت است.

Ramaswami که قبلا مشغول به کار در پروژه های بهداشت در گوگل, تعجب که چگونه او می تواند کمک به دیگران در همان قایق است. —کریستینا فار

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما موارد بالا 43,000 فلوریدا موسسات نیویورک و نیوجرسی سفر قوانین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im