افسران پلیس در لباس شخصی حمله پزشکی فروشگاه عرضه به اتهام احتکار و overpricing ماسک صورت به ترس بیش از چین در ووهان Coronavirus رشد می کند, در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در مانیل فیلیپین است.

عزرا Acayan | گتی ایماژ

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

1:00 pm: موردی از این ویروس تایید شده در ماساچوست

یک مورد از این ویروس تایید شده است در بوستون ماساچوست در یک مرد در 20s خود که به تازگی از سفر به ووهان, چین, ماساچوست وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد. تا کنون هشت مورد تایید شده اند در ایالات متحده: سه نفر در کالیفرنیا دو در آمریکا و در ایالت آریزونا و ماساچوست است.

11:30 am: دلتا تسریع برنامه را به حالت تعلیق در ایالات متحده آمریکا-چین پرواز

دلتا گفت: آن را سرعت بخشیدن به طرح خود را به طور موقت به حالت تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و چین به Feb. 2 بر اساس جدید ایالات متحده مورد نیاز است که انکار ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده اند در دو هفته گذشته.

آخرین چین محدود دلتا پرواز از ایالات متحده برگ Feb. 1 و آخرین بازگشت پرواز از چین به ایالات متحده برگ Feb. 2. هواپیمایی قبلی برنامه ریزی شده بود به حالت تعلیق پروازهای شروع Feb. 6.

10:00 am: تحقیقات جدید نشان می دهد بیش از 75 ، 000 مردم آلوده در چین

تقریبا 2,100 موارد جدیدی از کروناویروس تایید شده است در چین افزایش جهانی در مجموع به حدود 12000 با توجه به چینی ها و سازمان بهداشت جهانی. مرگ و میر رسیده 259. همه از چین در استان ها و مناطق متاثر شده اند شیوع ویروس.

اما تا به 75,800 نفر در ووهان چین, کانون شیوع ویروس ممکن است آلوده به این ویروس به عنوان Jan. 25 با توجه به یک گزارش جدید از مجله پزشکی لانست.

8:00 am: ویتنام و قطر ایرویز تعلیق پروازها به مقصد چین

ویتنام ممنوع تمام پروازها به مقصد چین بیش از coronavirus نگرانی, دولت اعلام کرد, در بیانیه ای. هواپیمایی قطر گفت: آن تعلیق پروازها به مقصد چین از فوریه 3 تا اطلاع ثانوی.

این شرکت هواپیمایی که به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین در میان شیوع ویروس:

ویتنام هواپیمایی قطر ایرویز خطوط هوایی دلتا (تا 30 آوریل), American Airlines (تا مارس 27), Air France (تا فوریه. 9), British Airways, Air سئول Egyptair شیر هوایی لوفت هانزا سوئیس شرکت های هواپیمایی و شرکت هواپیمایی اتریش (تا پایان مارس) کنیا ایرویز RwandAir (تا اطلاع ثانوی), Vietjet (موثر Feb. 1) همه روسی airlines (به جز Aeroflot).

7:30 am: چین را تقویت خواهد کرد و حمایت مالی برای ضد ویروس کمپین

چین معاون بانک مرکزی پان Gongsheng گفت: در مصاحبه ای با دولت در اجرای خبرگزاری ایسنا که در صورت نیاز بانک تزریق نقدینگی به بازار پس از باز کردن در فوریه 3 دلیل استرس بیش از گسترش ویروس و کاهش در وال استریت.

6:40 am: چین لغو تعرفه های برخی از ویروس پیشگیری از مواد وارداتی از آمریکا

پکن اعلام کرد که ایالات متحده به واردات است که برای کمک به مبارزه با این ویروس آلوده خواهد شد معاف از تلافی جویانه تعرفه اعمال شده در ایالات متحده-چین از جمله محصولات مانند مواد ضد عفونی کننده.

2:16 am: اپل بسته تمام فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین

اپل به طور موقت تعطیل, تمام فروشگاه های آن, شرکت, دفاتر و مراکز تماس در سرزمین اصلی چین از طریق Feb. 9 شرکت در روز شنبه است. فروشگاه آنلاین در چین باز خواهد ماند. این شرکت در عمل 42 فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین است.

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im