Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Auto خرده فروشان کردند کارگران Fauci هشدار در مورد ‘حذفی مواد مخدر’

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,066,706
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 56,767
  • ما موارد: حداقل 258,214
  • ما مرگ و میر: حداقل 6,605

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

6:09 pm: بعد coronavirus امداد لایحه باید مراقبت های بهداشتی در اولویت قرار مک کانل می گوید:

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که مراقبت های بهداشتی باید در بالای لیست” در آینده coronavirus نجات بسته است.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس خواه رهبر گفت: کنگره باید تمرکز بر اصلاح هر گونه کاستی در-گذشت 2.2 تریلیون دلار کمک بیل و تکیه بر کارشناسان بهداشت برای راه حل به “پاک کردن” ویروس.

“وجود خواهد داشت یک بعدی و اندازه گیری” مک کانل گفت: در مورد چه خواهد بود چهارم coronavirus کمک بیل از کنگره است.

کنتاکی جمهوری گفت: بعد از بسته “باید بیشتر هدف پاسخ به آنچه که ما اشتباه است و آنچه که ما انجام نمی به اندازه کافی — و در بالای این لیست وجود دارد را باید مراقبت های بهداشتی بخشی از آن است.” —آسوشیتد پرس

6:02 pm: وزارت خزانه داری می کند coronavirus شرایط وام کمتر مطلوب برای کسب و کارهای کوچک

وزارت خزانه داری تغییر شرایط در برخی از وام آن را ارائه به کسب و کارهای کوچک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت آنها کمتر مطلوب برای وام گیرندگان ،

وام در موضوع ساخته شده از طریق چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که تا 10 میلیون دلار در ماه رجب وام به کسب و کار با 500 یا کمتر کارکنان.

این برنامه که به صورت رسمی افتتاح شد برای بسیاری از وام گیرندگان در صبح روز جمعه خواهد دل تا $349 میلیارد به بیمار کسب و کارهای کوچک برای کمک به پوشش هزینه های حقوق و دستمزد و اجاره و آب و برق. وام های ساخته شده از طریق وام دهندگان تایید شده توسط اداره کسب و کار کوچک و دیگر موسسات. —گرگ Iacurci

5:45 pm: CDC توصیه می کند پارچه صورت پوشش برای محافظت در برابر coronavirus تهمت می گوید:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند با استفاده از یک پارچه صورت پوشش برای محافظت در برابر coronavirus اما گفت که او قصد ندارد به انجام این کار خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که توصیه شد “داوطلبانه”.

CDC وب سایت توضیح داده شده که هدایت شد به روز رسانی پس از مطالعات جدید که برخی از افراد آلوده می تواند انتقال coronavirus حتی بدون نمایش علائم این بیماری است.

“در پرتو این شواهد جدید CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” مانند در فروشگاه های مواد غذایی و یا داروخانه ها “به خصوص در مناطق قابل توجهی از جامعه مبتنی بر انتقال” CDC می گوید. —کریستینا Wilkie

5:25 pm: Ace سخت افزار رمپ تا استخدام به عنوان همه گیر فصل بهار منجر به تقاضای بیشتر

Ace سخت افزار قصد دارد به استخدام بیش از 30 ، 000 کارکنان به عنوان آنها را ببینید بیشتر تقاضا برای خانه و موارد تعمیر و تمیز کردن محصولات در طول coronavirus بیماری همه گیر. ایلینوی مبتنی بر سخت افزار تعاونی است, استخدام تمام وقت, پاره وقت و فصلی کارکنان در آن بیش از 4,300 فروشگاه در سراسر ایالات متحده بهبود صفحه اصلی خرده فروشان از جمله Ace سخت افزار معمولا فصلی استخدام در بهار.

شلوغ ترین فصل برای فروشگاه ها به مردم امکان استفاده از آب و هوای گرمتر به باغ و یا انجام پروژه های خانه. در این سال مشتریان در حال تبدیل به فروشگاه در طول همه گیر هم به تمیز کردن وسایل یا آیتم برای خانه نگهداری و تعمیرات به عنوان آنها در خانه بمانند. لاو که همچنین گفت: در آن دیده می شود بیشتر کسب و کار و خانه انبار نیز به دنبال پر کردن هزاران شغل. —ملیسا Repko

5 pm: Auto خرده فروشان کردند کارگران

Sloanetoyotaglenside ملت آمریکا خودرو نمایندگی های زنجیره ای است که با قرار دادن 7,000 کارکنان در مرخصی بدون حقوق, کاهش اجرایی پرداخت و به تعویق انداختن بیش از 50 میلیون دلار از هزینه های سرمایه به عنوان آن سال بیش از فروش سال کاهش یافته و حدود 50 درصد در ماه گذشته با توجه به یک جمعه پر کردن با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

این شرکت به عنوان خودروسازان را قبلا در این هفته اشاره کرد “پناهگاه در محل” یا “stay-at-home” سفارشات از فدرال و ایالتی و محلی به عنوان دلایل کاهش فروش.

J. D. Power در اوایل هفته هوا خرده فروشی در این ماه به کاهش حدود 80 درصد در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به اقامت در خانه سفارشات و COVID-19 کلی تاثیر بر اقتصاد و اعتماد مصرف کننده. خرده فروشی را شامل نمی شود فروش به ناوگان مشتریان مانند دولت و یا کسب و کار.

Sloanetoyotaglenside اقدامات مشابهی را دنبال کاهش از دیگر عموم معامله خودرو خرده فروشان مانند Penske گروه خودرو و گروه 1 خودرو. —مایکل Wayland

4:45 pm: کالیفرنیا امنیت 7,000 اتاق های هتل برای بی خانمان ها

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom

Agustin پوللیر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کالیفرنیا امن 7,000 اتاق و امید به ذخیره به عنوان بسیاری از 15000 نفر به خانه افراد بی خانمان به عنوان دولت دعوا COVID-19 شیوع کروناویروس.

در مجموع 869 مردم نقل مکان کرده اند تا کنون رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت. “بی خانمانی یک بحران است که predates بحران کنونی است. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای دیدار با آن سر” او گفت:. این پروژه به نام “کلید اتاق” خواهد بود بخشی از بودجه توسط FEMA خواهد شد که بازپرداخت شهرها و استان ها برای 75 ٪ از هزینه ها با توجه به Newsom.

Newsom اعلام می آید یک روز پس از سان فرانسیسکو گزارش اول خود را COVID-19 مورد در یک پناهگاه بی خانمان. —Kif Leswing

4:30 pm: مکزیک متوقف می شود دم تاج آبجو تلقی غیر ضروری در اپیدمی

مکزیک Grupo Modelo گفت: آن را به طور موقت متوقف دم تاج آبجو و دیگر مارک های صادر شده به 180 کشور پس از آن فعالیت های کسب و کار اعلام شد غیر ضروری تحت یک دولت منظور با هدف مهار گسترش coronavirus.

دولت مکزیک در این هفته اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری و دستور تعلیق غیر ضروری فعالیت های پس از تعدادی از coronavirus موارد در کشور پیشی گرفته 1,000. در روز پنج شنبه این گزارش 1,510 موارد و 50 مرگ و میر. —رویترز

4:20 pm: آسیب های اقتصادی افزایش می یابد به عنوان coronavirus آمار بدتر – در اینجا چیزی است که برای تماشای

آخرین گزارش اشتغال در روز جمعه درخشید نور در آسیب های اقتصادی از coronavirus بحران است.

اشتغال بخش غیرکشاورزی ایالات متحده کاهش یافته است 701,000 شغل در ماه مارس با توجه به وزارت کار. این می آید پس از آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که شکستن رکورد 6.6 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است.

پنج کارشناسان وزن در اقتصادی خرید اینترنتی. —Ivana فریتس

4:03 pm: داو قطره بیش از 300 امتیاز به یکی دیگر از وحشی هفته در وال استریت

سهام کاهش یافت و در روز جمعه به پایان یکی دیگر از فرار هفته از تجارت تحت فشار توسط سنبله در coronavirus مربوط به مرگ و میر در نیویورک در حالی که سرمایه گذاران هضم ملال انگیز مشاغل آمریکا در گزارش.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 357 امتیاز یا 1.7% در تجارت است. S&P 500 با کاهش 1.5%. شاخص Nasdaq Composite نیز به عقب کشیده 1.5%. —فرد ایمبرت سیلویا عمرو توماس فرانک

3:31 pm: دیوان عالی کشور به تعویق انداختن بیشتر شفاهی

دیوان عالی ایالات متحده گفت: آن را به تعویق شفاهی برنامه ریزی برای دو هفته آخر فوریه و در سمت چپ باز این احتمال که برخی از آنچه قبلا برنامه ریزی شده موارد شنیده نمی شود و در همه قبل از پایان ترم جاری.

دادگاه اعلام کرد در ماه گذشته که موارد تعیین شده برای اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل خواهد بود با تاخیر به عنوان یک بهداشت احتیاط ذکر است که آخرین بار چنین احتیاط گرفته شده بود و برای سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. در میان تاخیر موارد بالا مشخصات اختلافات رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی.

“دادگاه در نظر گرفته خواهد شد تغییر زمان برخی موارد از ماه مارس و آوریل جلسات قبل از پایان مدت اگر شرایط اجازه در نور عمومی ایمنی و سلامت راهنمایی که در آن زمان” یک سخنگو در بیانیه ای گفت. “دادگاه خواهد شد در نظر گرفتن طیف وسیعی از برنامه ریزی گزینه ها و جایگزین های دیگر اگر استدلال نمی توان برگزار شد در دادگاه قبل از پایان مدت است.”

دادگاه ادامه خواهد داد و به تصمیم گیری در مورد که در آن در حال حاضر شنیده استدلال با نظرات ارسال شده بر روی وب سایت خود را. دادگاه عالی مدت به طور معمول به پایان می رسد در ماه ژوئن. —تاکر و هیگگینس

3:24 pm: میدان بیمارستان رفتن در سراسر جهان

اورژانس بیمارستان صحرایی ساخته شده است و در پارک مرکزی شهر نیویورک ایالات متحده در مارس 30, سال 2020 است.

Lokman Vural | Elibol | Anadolu Agency | گتی ایماژ

سیستم بهداشت و درمان در کشور در سراسر جهان چیره شده و مبارزه با این بیماری همه گیر وادار کردن دولت به ساخت موقت بیمارستان برای کمک به مقابله با تعداد رو به رشد خود را آلوده به جمعیت.

در ووهان چین که در آن کروناویروس اولین سرچشمه دو اورژانس بیمارستان ساخته شد فقط در 10 روز. در نیویورک, کانون از موارد در ایالات متحده بیمارستان در حال حاضر راه اندازی شده است در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون و پارک مرکزی و USTA Billie Jean King ملی تنیس مرکز تبدیل شده است به یک 350 تخت بیمارستان.

در اینجا عکس هایی از میدان بیمارستان ها در سراسر جهان است. —آدم جفری

3:12 pm: پنتاگون تنظیم فرآیند غربالگری برای مراقبت در بیمارستان کشتی در نیویورک

پنتاگون اعلام کرد آن را تغییر فرآیند غربالگری برای افرادی که برای دریافت مراقبت در بیمارستان کشتی USNS راحتی به منظور کاهش تعداد بیماران در نیویورک بیمارستان.

غربالگری تلاش خواهد شد در حال حاضر رخ می دهد اسکله-سمت و دیگر نمی خواهد نیاز به یک بیمار برای تست منفی برای coronavirus.

“هر بیمار را هنوز هم خواهد شد به نمایش های متوسط و کوتاه پرسشنامه” پنتاگون گفت. “این کمک های بیشتر خواهد شد unburden بیمارستان محلی و آمبولانس سیستم در این مناطق اجازه می دهد آنها را به تمرکز بر روی جدی تر COVID-19 موارد است.”

روز پنجشنبه کاپیتان نیروی دریایی ایالات متحده دو بیمارستان کشتی گفت که عروق درمان کمتر از 20 بيمار پس از استقرار در نیویورک و لس آنجلس است. —آماندا Macias

2:49 pm: دیزنی مجموعه تاریخ های جدید برای ‘Mulan’ ‘Black Widow,’ ‘جنگل کروز” و بیشتر

دیزنی در حال ساخت تغییرات شدید به آن 2020 فیلم تخته سنگ در پی وقوع.

این شرکت نشان داد تعدادی از فیلم خواهد بود معطوف به بعد از آن تاریخ در تقویم این سال و به 2021 و 2022. فیلم های دیگر خواهد بود تحت فشار قرار دادند به دیزنی+ یا نمی شد با توجه به تاریخ انتشار عنوان نشده است.

در اینجا دیزنی جدید تخته سنگ. —سارا Whitten

2:42 pm: هر کسی که در نزدیکی تهمت یا پنس داده خواهد شد سریع coronavirus آزمون-کاخ سفید

با کروناویروس سرایت پخش كردن, کاخ سفید گفت: هر کسی انتظار می رود نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس داده خواهد شد سریع COVID-19 تست.

“به عنوان پزشک به رئیس جمهور و کاخ سفید عملیات همچنان به حفاظت از بهداشت و ایمنی از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از امروز شروع هر کسی که انتظار می رود در مجاورت نزدیک به هر کدام از آنها اجرا خواهد شد یک COVID-19 آزمون برای ارزیابی قبل از علامت دار یا بدون علامت حامل وضعیت به حد غیر عمدی انتقال گفت:” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere. —رویترز

2:35 pm: Etsy در تماس های فروشندگان به ماسک و صورت را پوشش می دهد

تجارت الکترونیکی وب سایت Etsy خواستار موجود در آن فروشندگان به ماسک و صورت را پوشش می دهد در میان رشد تقاضا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال تجربه بی سابقه تقاضا” Etsy گفت: در یک برنامه هشدار از طریق ارسال به فروشندگان. “شما می توانید تفاوت را.”

این شرکت ارائه دستورالعمل در مورد چگونه به لیست صورت را پوشش می دهد و ماسک در بازار آنلاین از جمله هشدارها در برابر سلامت یا پزشکی ادعا می کند در مورد موارد و در برابر فروش تجاری محصولات ساخته شده. این شرکت همچنین ارائه پیشنهادات و انتقادات در مورد چگونه برای مطابقت با شرح محصولات با آنچه که خریداران در حال جستجو برای. —سارا Whitten

2:22 pm: بانک مرکزی امریکا می گوید: 58,000 کسب و کارهای کوچک خواسته اند برای 6 میلیارد دلار وام از ساعت 9 صبح

2:16 pm: برنامه وام با تاخیر و به صورت مستقل پیمانکاران و کارگران خود اشتغال

2:01 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت مجبور به ایجاد بحرانی منابع اما بسیاری از آنها در حال حاضر انجام آن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از اكراه است و با استفاده از قدرت دفاع تولید عمل به وادار کردن شرکت ها برای تولید اقلام در تامین کوتاه مدت است که کمک ایالات متحده در پاسخ به مرگبار coronavirus.

بخش عمده ای از شرکت های کمک به تامین اضطراری تولید شد مجبور به انجام این کار در روز پنج شنبه بیش از دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی تحریک جنگ کره-عصر قانون. در بیانیه ای گفت او منظور خواهد “به طور کامل اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان داخلی می تواند تولید هواکش مورد نیاز به صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

“سفارش من به وزیر بهداشت و خدمات انسانی و وزیر امنیت داخلی کمک خواهد کرد که تولید کنندگان داخلی مانند جنرال الکتریک, Hill-Rom, Medtronic ResMed رویال فیلیپس و Vyaire پزشکی حفظ منابع آنها نیاز به ساخت هواکش مورد نیاز برای شکست دادن ویروس” در این بیانیه ادامه داد.

بسیاری از آنها در حال حاضر ramped تا تولید. —یلنا Dzhanova

1:55 pm: شرکت های هواپیمایی دستور داد به بازپرداخت — نه فقط کوپن — هنگامی که پروازهای axed میان coronavirus

یک کارگر پیاده روی را از طریق یک ادعا چمدان منطقه در تقریبا خالی o’hare International Airport در تاریخ 2 آوریل سال 2020 در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

وزارت حمل و نقل گفت که شرکت های هواپیمایی باید به مشتریان بازپرداخت زمانی که پرواز لغو و یا به تاخیر میان coronavirus.

این سازمان گفت: آن را دریافت کرده است افزایش تعداد شکایت از هواپیمایی مشتریان که گفت: آنها محروم بودند بازپرداخت برای لغو و یا به تاخیر پرواز و به جای آن با توجه کوپن برای استفاده در سفر و در تاریخ بعد.

“در به رسمیت شناختن این واقعیت است که COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی تا به حال معضل اساسی در صنعت هواپیمایی حمل و نقل هوایی اجرای کار را ورزش آن اختیار دادستانی و ارائه حامل یک فرصت برای تبدیل شدن به سازگار قبل از اقدام بیشتر” آژانس گفت. —لسلی Josephs

1:44 pm: داو قطره 500 امتیاز به عنوان فروش شتاب به پایان یک هفته

1:11 pm: Coronavirus همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی راه بدتر از بحران مالی جهانی’ رئیس صندوق بین المللی پول می گوید

Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است یک بحران اقتصادی “شبیه هیچ دیگر” بالا صندوق بین المللی پول رسمی گفت.

“هرگز در تاریخ صندوق بین المللی پول ما شاهد اقتصاد جهان به وقفه گفت:” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva.

“این است که در طول زندگی بشریت را تاریک ترین ساعت یک تهدید بزرگ را به تمام جهان است و این نیاز برای ما ایستاده, متحد, متحده,” Georgieva گفت: در سازمان بهداشت جهانی در کنفرانس مطبوعاتی.

“این راه بدتر از بحران مالی جهانی” از 2008-09, او گفت:. “این یک بحران شبیه هیچ دیگر است.” —دن منگان

12:55 pm: که می گوید کشورهایی که با عجله به مهار خطر ‘شدید و طولانی مدت’ آسیب به اقتصاد

کشورهایی که با عجله به آسانسور قرنطینه محدودیت خطر یک “و حتی بیشتر شدید و طولانی مدت” رکود اقتصادی و تجدید حیات در COVID-19 موارد سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد.

“ما همه آگاه عمیق اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر” Tedros گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو. “در نهایت بهترین راه برای کشورها برای پایان دادن به محدودیت ها و سهولت اقتصادی خود را در اثر حمله ویروس.” —برکلی لاولیس جونیور

12:46 pm: مجبور کردن مبارزات انتخاباتی توسط coronavirus خانه نامزدها رسیدن به رای دهندگان بیشتر از همیشه

Coronavirus همه گیر اتحادش را تغییر تقریبا همه چیز را در مورد زندگی در آمریکا. کسب و کار بسته مردم هستند و برای میلیون ها نفر از ویرانی اقتصادی شده است زندگی تغییر.

برای کسانی که در حال اجرا برای مجلس نمایندگان این بحران به شمار مشکلات منحصر به فرد. مبارزه است, دست دادن, بوسه نوزاد, کسب و کار, و پس از آن حیاتی — جمع آوری کمک های مالی. شما نمی توانید رای اگر شما نمی توانید دریافت کنید.

اما مصاحبه با نامزدها استراتژیست و جمع آوری اعانه در روز های اخیر نشان می دهد که رقیب در هر دو طرف در حال تنظیم به رکود با نشانه های اولیه از موفقیت است. وجود دارن که پول خشک خواهد شد اما آن را هنوز نمی دانند. رای دهندگان cooped در خانه و نگران آینده هستند و در تنظیم.

“آنچه ما در حال یادگیری است که مردم به دنبال به جلو به حواس پرتی در حال حاضر گفت:” مایک گارسیا, کالیفرنیا جمهوری خواه که در حال اجرا است در یک انتخابات ویژه برای خانه صندلی خالی سابق تشکر. کتی هیل. “مردم در حال توجه است.” —تاکر و هیگگینس

12:27 pm: دیترویت خودروسازان ایجاد جدید “آرسنال سلامت’

فورد موتور کارمند پت تاکر است که در میان autoworkers کمک دیترویت خودروسازان در ایجاد یک جدید “گل درمانی” برای کمک به مراقبت از سلامت کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

55 ساله مادر بزرگ کار کرده است تا 12 ساعت شیفت در هر روز برای نزدیک به دو هفته به ساخت بسیار مورد نیاز پزشکی سپر چهره در یک فورد تابعه مرکز در Plymouth, Michigan.

“من می خواهم برای کمک به پایان دادن به این. من می خواهم به اینجا به تماشای من نوه رشد و فارغ التحصیل, و ازدواج, و من آنها را می خواهید به قادر به رشد” او گفت: CNBC پنج شنبه شب. “من لذت بردن از کمک به مردم است.”

او به تنهایی است. به عنوان آنها نزدیک به 80 سال پیش به کمک “آرسنال از دموکراسی” در طول جنگ جهانی دوم کارکنان در هر یک از خودروسازان دیترویت در حال کمک به جایی که آنها می توانید.

فورد COVID-19 تلاش هستند با نام کد “پروژه آپولو است.” جنرال موتورز است که اجرای پروژه “V” و “پروژه M.” فیات کرایسلر نیست کد-نام آن در تلاش است اما کمک در تغذیه کودکان آمریکایی و ساخت تجهیزات در هنگام وقوع به عنوان به خوبی. —مایکل Wayland

12:18 pm: بانک های ایالات متحده به پردازش بیش از $875 میلیون دلار در کسب و کار کوچک امداد وام

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: جامعه بانک ها را پردازش بیش از $875 میلیون وام کسب و کار کوچک با هدف تحکیم اقتصاد در میان جهانی coronavirus همه گیر و او صدا یک نکته مثبت در مورد یک برنامه جدید است که وام دهندگان استقبال با شک و تردید.

“#PPPloan در حال حاضر بیش از $875,000,000 پردازش تقریبا همه از جامعه بانک!” Mnuchin در توییتر نوشت. “بانک های بزرگ در نظر گرفتن برنامه های کاربردی و ارسال آنها را به زودی.” —رادیو فردا

12:05 pm: وعده های غذایی رایگان در دسترس به نیویورک

شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش در حال ساخت سه رایگان روزانه وعده های غذایی در دسترس به هر نیویورکر. مردم می توانند انتخاب کنید تا وعده های غذایی در هر شهرستان را 400 غذا هاب در روزهای هفته با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

کودکان و خانواده ها می توانند دسترسی به این مراکز از ساعت 7:30 صبح تا 11:30 صبح در حالی که بزرگسالان می توانند از 11:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر ثبت نام یا شناسایی مورد نیاز است برای به دست آوردن غذا و حلال و گزینه های گیاهی در دسترس هستند.

نیویورکی می توانید با استفاده از DOE وعده غذایی Hub مراجعه آنلاین ابزار برای پیدا کردن یک موقعیت وانت.—هانا میلر

11:55 am: ‘آن را فقط حق’ — کرامر یک صاحب رستوران می گوید: دولت بسته شده و ما پس از آن باید به کمک

با تکیه بر تجربه خود را به عنوان یک رستوران صاحب CNBC جیم کرامر گفت: دولت آمریکا موظف است برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که در حال تعطیل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من تا به حال کسب و کار است که بسته شد. آن انجام و سپس یک روز من آموخته من بسته شد” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.” “شما بهتر کمک کند.”

کرامر صاحب نوار سن میگوئل و شرکت صاحب باربر لنگرگاه بندر هر دو در بروکلین نیویورک.

این “پول دیوانه” میزبان نظرات جمعه آمد در روز راه اندازی یک $350 میلیارد برنامه دولت برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک که در حال تلاش برای حرکت شوک اقتصادی از coronavirus. —کوین Stankiewicz

11:47 am: کلاهبرداران موجد خسارت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus کلاهبرداری در حال افزایش است.

سازمان های دولتی مانند IRS کمیسیون تجارت فدرال و اداره تامین اجتماعی هستند, هشدار به مصرف کنندگان مراقب باشند به عنوان کلاهبرداران سعی کنید به استفاده از آنها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“هر زمان که بحران فوران کلاهبرداران و متقلبان باید اوج گفت:” سالی Greenberg مدیر اجرایی ملی مصرف کنندگان لیگ های حمایت از مصرف کننده ، “ما خیلی تقلب مربوط به COVID-19 زیرا مردم نیاز به پاسخ نیست تفکر مستقیم و تا حدودی اشتباه است.”

شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در تقلب مالی متصل به 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده در هفته گذشته. —گرگ Iacurci

11:39 am: بازار انتظار افسردگی در سطح زیان کار است اما مدت زمان خاموش شدن ناگهانی بسیار بزرگتر است نگران نباشید

سهام و اوراق قرضه به حال نسبتا خاموش پاسخ به مارس گزارش اشتغال که به مراتب بدتر از پیش بینی اما به سختی منعکس سقوط بی سابقه بازار کار و از دست دادن میلیون ها شغل از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش 701,000 در ماه مارس هفت برابر آنچه که پیش بینی شد اما فقط کسری از شغل واقعی از دست داد که در حال حاضر نشان داده شده است تا در 10 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در نیمه دوم ماه مارس.

آنچه مارس گزارش اشتغال می کند و نشان می دهد از دست دادن 459,000 شغل در صنعت اوقات فراغت نشان میدهد که چگونه به سرعت رستوران و هتل صنعت مقایسه به کارکنان و حتی جلوتر از عمده دولت shutdown سفارشات.

“همه ما می دانیم همه چیز وحشتناک است. همه ما می دانیم که میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود گفت:” پیتر Boockvar رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Bleakley گروه مشاوره. “ما تا به حال این کاهش شدید در انتظار این اخبار. دسته بعدی از اخبار ما نمی دانیم که چه مدت از این و چه در حال رفتن به اتفاق می افتد ممکن است. ما امیدواریم که در پایان ماه آوریل است که ما به دنبال در یک آهسته بازگشایی.” —پتی Domm

11:31 am: آن را ‘مضحک’ – 3M مدیر عامل دفاع coronavirus پاسخ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی DPA

مدیر عامل شرکت 3M گفت: شرکت خود را به حداکثر رساندن تلاش های خود را برای دریافت ماسک ماسک برای ایالات متحده سلامت کارگران مبارزه با کروناویروس هل دادن به عقب بر آنچه که او به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “پوچ” پیشنهاد که تولید کننده انجام نمی شد همه از آن می تواند.

“هیچ چیز بیشتر از حقیقت” مدیر عامل مایک رومی گفت: در CNBC “Squawk در خیابان” وقتی گفت از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای کوبیدن 3M “پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه با صدور حکمی از زیر دفاع تولید قانون کارگردانی بازیگری وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به “استفاده از هر و همه قدرت در دسترس تحت عمل برای به دست آوردن از هر گونه مناسب تابعه و یا وابسته از 3 شرکت تعداد N-95 ماسک که مدیر تعیین می شود مناسب است.”

بعد از پنج مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما آمار 3M سخت است.” —کوین Breuninger

11:25 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید دولت شاهد بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که 562 نیویورک درگذشت از coronavirus گذشته بیش از 24 ساعت بالاترین واحد افزایش در مرگ و میر ناشی از شیوع شروع چند هفته پیش. در مجموع 2,935 نیویورک فوت کرده اند از coronavirus.

“منحنی همچنان به بالا رفتن” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی با اشاره به تعداد COVID-19 نفر در سراسر دولت است. وجود دارد 102,863 موارد تایید شده در سراسر کشور 10% پرش یک شبه با توجه به نمودار ارائه شده در کنفرانس مطبوعاتی. شهر نیویورک به تنهایی حساب برای 57,159 مجموع موارد بالا 5,350 بیش از 24 ساعت گذشته. —نوح Higgins-دان

اصلاح: این مطلب به روز شده است تا منعکس کننده که 562 نیویورک درگذشت از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته.

11:16 am: Dr. Anthony Fauci هشدار ما نباید فرض کنیم هیدروکسی کلروکین یک حذفی مواد مخدر’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, شرکت در روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در 31 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

آمریکایی ها نباید فرض کنیم هیدروکسی کلروکین یک “حذفی مواد مخدر” در پیشگیری و یا درمان COVID-19, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد.

“ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در فاکس نیوز. “اما زمانی که شما لازم نیست که اطلاعات آن قابل درک است که چرا مردم ممکن است بخواهید به چیزی به هر حال حتی با کوچکترین اشاره از موثر بودن.”

ایالت نیویورک در هفته گذشته آغاز شد و برای اولین بار در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی به دنبال هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus پس از غذا و دارو سریع ردیابی روند تصویب. —برکلی لاولیس جونیور

11:12 am: این نمودار نشان می دهد که صنایع را دیدم بزرگ از دست دادن شغل در ماه مارس سال 2020

در میان سخت ترین ضربه حوزه اقتصاد در ماه مارس بود محل اقامت و غذا و بخش خدمات که بیش از نیمی از ماه را زیان خالص. کسب و کار است که آماده سازی وعده های غذایی و میان وعده و نوشیدنی برای مشتریان برای هر دو فرض (sit-down رستوران ها و کافه ها) و یا خارج از فرض (تحویل و take-out) مصرف دیدم payman اسلاید توسط 417,000.

گسترده تر اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش که شامل که 417,000 کاهش در مواد غذایی, خدمات, صنعت, دیدم payman کاهش 459,000 به عنوان هتل ها و دیگر محل سکونت کسب و کار نیز شغل را کاهش دهد. این اشتغال کاهش نزدیک به جبران سود تعلق بیش از دو سال گذشته.

دولت توصیف میزان ضرر و زیان در این صنعت (به عنوان به خوبی به عنوان در مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی) به عنوان “قابل توجه” و گفت: nosedive نشان دهنده تلاش در سراسر کشور شامل گسترش COVID-19. —توماس فرانک

11:02 am: 3M هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن است که توقف صادرات را کاهش می دهد تعدادی از ماسک در دسترس ما

3M هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست این شرکت برای متوقف کردن صادرات ماسک ماسک می تواند محافظ دنده کمتر در دسترس در ایالات متحده آمریکا

آمریکا تولید لوله مشترک که احتیاط یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند به نیروی 3M به تولید ماسک تنفسی.

این شرکت گفت که در حال حاضر با دولت در گرفتن بیشتر ماسک به آمریکا —Kevin Breuninger

10:57 am: اخراج ما حامل کاپیتان به reassigned در طول پروب اقدام وزیر نیروی دریایی می گوید:

کاپیتان برت Crozier, افسر فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت, آدرس خدمه در طول یک دست تماس در کشتی عرشه پرواز در اقیانوس آرام شرقی 19 دسامبر 2019.

متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh | نیروی دریایی ایالات متحده

اخراج فرمانده یک ناو هواپیمابر ایالات متحده که دچار شیوع کروناویروس نخواهد بود پرتاب نیروی دریایی بلکه reassigned اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly به رویترز گفت و اضافه کرد که تحقیق و تفحص را تعیین کند اگر او باید در صورت اقدام انضباطی.

Modly گفت: این کاوشگر را نگاه به ارتباطات و زنجیره ای از فرمان پس از سروان. برت Crozier برطرف شد از دستور خود را برای به اشتراک گذاری یک داغدار نامه در مورد شیوع این ویروس در یو اس اس تئودور روزولت بیش از حد به طور گسترده ای به طور موثر اجازه می دهد آن را به بیرون درز می شود به رسانه ها.

“او به reassigned او پرتاب از نیروی دریایی” Modly گفت. —رادیو فردا

10:51 am: آمریکا, اسپانیا, ایتالیا و در ادامه به سبقت گرفتن جهان در تعدادی از موارد

10:46 am: برزیل رهبر تحت تشدید فشار بیش از coronavirus انکار

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است موجب اعتراض عمومی بیش از خود بی بند و faire دست زدن به coronavirus بحران با یک حرکت به استیضاح جناح راست رهبر ناسیونالیست به دست آوردن حمایت مردمی. رئیس جمهور امریکا بزرگترین اقتصاد بارها بازی کردن تهدید از همه گیر رد آن را به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و محکوم کردن دولت فرمانداران برای تحمیل مستندات که باعث زیان کار است.

او همچنین مغایر با خود وزیر بهداشت مشاوره بیش از خود انزوا و اجتماعی فاصله تشویق مردم به پایان وقت خود را در قرنطینه و بازگشت به کار.

اما سه از برزیل 27 متحده حاضر به استراحت مستند اقدامات و شهروندان در بسیاری از مراکز شهری شنیده می شود کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از خانه های خود را هر شب به عنوان یک عمل اعتراضی به رئیس جمهور خواسته است. —سام مردیت

10:21 am: شکل دیگری در شغل گزارش رنگ حتی gloomier تصویر از آسیب

دولت در نظرسنجی موسسات تصویری تیره و تار از وضعیت اشتغال آمریکا از طریق اوایل ماه مارس, اما آن نظرسنجی از خانوارها به مراتب بدتر است.

خانواده بررسی می پرسد که فردی ساکنان چگونه بسیاری از مردم در حال کار وجود دارد نشان داد خیره کننده قطره 2,987,000 کارگران برای ماه.

که در مقایسه با 701,000 اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش گزارش شده در ایجاد نظر سنجی و چشم انداز دیگری به چقدر بد وضعیت رفت از اقتصاد است اما تعطیل برای محافظت در برابر coronavirus گسترش یافته است. —Jeff Cox

10:09 am: فلوریدا در نهایت طول می کشد مسافران کروز برخی از روی برانکار

یک بیمار گرفته شده است خاموش زاندم کشتی کروز پس از آن را وارد پورت های باتلاقی در مارس 02, 2020 در فورت Lauderdale ،

جو Raedle | گتی ایماژ

مسافران از یک بد بخت کروز بودند با دقت آزاد از کابین خود و مجاز به لمس زمین خشک برای اولین بار در هفته پس از حذف از 14 بدحال مردم بودند که چرخ به فلوریدا بیمارستان فرح برای یورش coronavirus بیماران.

خروج از Zaandaam و خواهر خود کشتی روتردام بود و انتظار می رود برای ادامه در طول روز است. فلوریدا شد, شدن, اول, دنبال, دیگر مسافران.

حداقل چهار اتوبوس به ارمغان آورد و اولین گروه های کوچک به فورت Lauderdale-هالیوود فرودگاه بین المللی, جایی که آنها آماده به هیئت مدیره دو هواپیما در انتظار آسفالته. مسافران ماسک عینک در حالی که امدادگران و کارکنان خطوط هوایی به طور کامل مناسب و نقاب در دنده محافظ.

آنها خواهید بود به دنبال چه کارناوال گفته بود که آخرین آن کشتی حامل مسافران به ایالات متحده بندر پس از همه گیر اعلام شد. مرجان شاهزاده خانم است که انتظار می رود برای رسیدن به پورت های باتلاقی ترمینال در روز شنبه با بیش از 1000 مسافر شده اند که جداسازی در کابین خود از جمله 12 تایید موارد COVID-19 در هیئت مدیره. —آسوشیتد پرس

10:03 am: آمار ، در حالی که اشتغال قطره ISM گزارش

فعالیت بخش خدمات ایالات متحده به بیش از 3½ سال اخیر در ماه مارس با صنایع گزارش اعتدال در سفارشات جدید و کاهش اشتغال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

موسسه مدیریت عرضه گفت: آن nonmanufacturing فعالیت های شاخص کاهش یافت و به خواندن 52.5 ماه گذشته به پایین ترین سطح از ماه اوت سال 2016 از 57.3 در ماه فوریه است.

خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد توسعه در بخش خدمات که حساب برای بیش از دو-سوم از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود شاخص انداختن به خواندن 44.0 در ماه مارس است. —رادیو فردا

9:55 am: فدرال اکسپرس اسلش مدیر عامل حقوق و دستمزد, تساوی 1.5 میلیارد دلار از آن خط اعتباری

فدرال اکسپرس گفت: این امر خود را بریده بریده اجرایی را پرداخت و جلب پایین 1.5 میلیارد دلار از تسهیلات اعتباری به عنوان خدمات تحویل گرفتن آمار از coronavirus-led مستندات در سراسر جهان است.

این شرکت نیز به حالت تعلیق در چشم انداز مالی گفت: هیئت مدیره خود را تا به حال تصویب 91 درصد کاهش در مدیر عامل فردریک اسمیت حقوق و دستمزد پایه برای دوره شش ماهه از 1 آوریل تا سپتامبر. 30. —رادیو فردا

9:51 am: Pelosi می خواهد بیشتر کسب و کار کوچک وام های مستقیم پرداخت مزایای بیکاری

ما مجلس نانسی پلوسی صحبت می کند به مطبوعات پس از خانه گذشت 2 تریلیون دلار محرک لایحه در مارس 27, 2020, در کنگره ایالات متحده در واشنگتن, DC.

الکس Edelman | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مجلس نانسی پلوسی به نام برای یکی دیگر از لایحه به گسترش مقررات در حدود 2 تریلیون بسته بندی کنگره تصویب هفته گذشته به حد ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

“این کافی نیست” پلوسی گفت CNBC “Squawk در خیابان” در مورد آخرین امداد و اندازه گیری, بعد از دولت اشتغال گزارش نشان داد که اقتصاد ایالات متحده از دست 701,000 شغل در اوایل ماه مارس به عنوان کسب و کار آغاز شده است ،

کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت که او می خواهد بیشتر پرداخت های مستقیم به افراد فراتر از تکه های تا 1200 $قانونگذاران قبلا تایید شده است. او تحت فشار قرار دادند برای بیشتر کسب و کار کوچک وام بودجه فراتر از $350 میلیارد دلار در سال گذشته, قانون و تمدید beefed تا بیمه بیکاری برای دو ماه. —یعقوب Pramuk

9:44 am: کاخ سفید سعی کردم به زور 3M به ارسال ماسک صورت برای ما به جای آن از آسیا گزارش می گوید

کاخ سفید این گزارش سعی کردم به زور 3M به صادرات 10 میلیون N95 ماسک ماسک از آن سنگاپور امکانات به آمریکا به جای فرستادن آنها به بازار در آسیا و بار مالی اولین گزارش با استناد به یک فرد آشنا با مکالمات.

مینه سوتا-بر اساس شرکت تمایلی به قبول کاخ سفید درخواست قانونی و دلایل انسان دوستانه پس از مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر منطقه خواهد بود بدون محافظت در سمت چپ این فرد گفت.

پیتر ناوارو, کاخ سفید, مشاور در تجارت و ساخت و گفت که دولت “تا به حال برخی از مسائل مربوط به” ساخت مطمئن شوید که تمام تولید 3M می کند در سراسر جهان در حال رفتن به مکان های راست. کاخ سفید استناد دفاع تولید عمل در این شرکت در تلاش برای افزایش تولید خود از ماسک صورت.

در یک بیانیه 3M گفت: دولت نیز درخواست شرکت بس صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین و بازار آن وجود دارد گفت: مهم انسانی مفاهیم ، —نوح Higgins-دان

9:15 am: جدید سایت گوگل نشان می دهد که در آن مردم در حال گرفتن اجتماعی فاصله جدی — و که در آن آنها نیست

گوگل راه اندازی یک وب سایت جدید است که با استفاده از اطلاعات موقعیت مکانی ناشناس جمع آوری شده از کاربران از محصولات و سرویسهای Google برای نشان دادن سطح اجتماعی فاصله گرفتن محل در مکان های مختلف.

این COVID-19 جامعه تحرک گزارش وب سایت را نشان می دهد جمعیت داده روند شش دسته بندی: خرده فروشی و تفریح و سرگرمی, مواد غذایی و داروسازی, پارک, حمل و نقل, ایستگاه, محل های کار و مسکونی. داده ها را پیگیری تغییرات در این دوره از چند هفته و به عنوان اخیر به عنوان 48-به-72 ساعت قبل خواهد شد و در ابتدا پوشش 131 کشور به عنوان فردی شهرستانهای استان در برخی از کشورهای خاص.

گوگل می گوید این داده ها جمع آوری خواهد شد در مجموع و نه در سطح فردی و آن را نمی خواهد نشان می دهد تعداد مطلق از مردم در پارک ها و یا فروشگاه های مواد غذایی. این ایده به جای آن که به طرح درصد است که برجسته بالقوه موج در حضور و غیاب. —جنیفر الیاس

9:00 am: ‘داغ منطقه’ نویسنده هشدار بعدی همه گیر می تواند ‘بالون سریع تر’ از coronavirus

جهان را تجربه دیگر همه گیر و این می تواند حتی بیشتر شدید از coronavirus نویسنده ریچارد پرستون گفت CNBC در روز جمعه.

“ما از شنیدن برخی از افراد گفت:” خوب این است که یک بار-در-یک-100-رویداد سال.’ آن است که مطلقا نه” پرستون ” در “Squawk Box.” “من فکر می کنم بدتر سناریو می تواند بدتر از coronavirus.”

پرستون است که نویسنده از سال 1994 کتاب “داغ منطقه: وحشتناک, داستان واقعی از ریشه از ویروس ابولا است.” این اساس 2019 TV mini-series از National Geographic Channel. —کوین Stankiewicz

8:56 am: کسب و کارهای کوچک ” یک میلیون سوال در مورد چک امداد وام به عنوان برنامه های کاربردی آمده است با توجه

میلیون ها نفر از صاحبان کسب و کار کوچک در روز جمعه شروع خواهد شد تقاضا برای اوراق با پشتوانه وام های که به شما اجازه آنها را پرداخت مردم به کار با این امید که یک بار اقتصاد بازگشایی شرکت می توانید انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش. اما سردرگمی در مورد مدیریت کسب و کار کوچک وام های گسترده در بانک ها و در میان وام گیرندگان بالقوه است.

بانک ها مسئول پذیرش برنامه های کاربردی و توزیع پول نیست همه چیز به سرعت و هولناک با سوالات هستند رله متفاوت پیام به مشتریان خود را. CNBC گزارش روز پنج شنبه که جی پی مورگان چیس بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا گفت: مشتریان از طریق ایمیل است که این امر به احتمال زیاد نمی تواند آماده برای شروع به در نظر گرفتن برنامه های کاربردی در روز جمعه.

وام در سوال این است که چک protection program (PPP) و حساب آن را برای $349 میلیارد از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات و یا مراقبت در عمل توسط کنگره تصویب و به قانون امضا شده در هفته گذشته. کسب و کار با کمتر از 500 کارمند واجد شرایط هستند و که شامل پیمانکاران مستقل. کارفرمایان می توانند برای دریافت تا 2.5 برابر آنها به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد هزینه از جمله بهداشت و درمان-مراقبت از منافع سالانه حقوق تا 100.000 دلار. وام حداکثر در 10 میلیون دلار. —Ari لوی

8:40 am: کاخ سفید سعی کردم به زور 3M به ارسال صورت ماسک های از سنگاپور به ما گزارش می گوید

کاخ سفید سعی کردم به زور 3M به صادرات 10 میلیون N95 ماسک ماسک از آن سنگاپور امکانات به آمریکا به جای فرستادن آنها به بازار در آسیا و بار مالی اولین گزارش با استناد به یک فرد آشنا با مکالمات. مینه سوتا-بر اساس شرکت تمایلی به قبول کاخ سفید درخواست حقوقی و بشردوستانه پس زمینه بهداشت و درمان کارگران در سراسر منطقه خواهد بود بدون محافظت در سمت چپ این فرد گفت FT.

کاخ سفید استناد دفاع تولید عمل در تلاش برای افزایش 3M تولید ماسک صورت. در یک بیانیه 3M گفت: دولت نیز درخواست شرکت بس صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین بازار. اما آن وجود دارد گفت: مهم انسانی مفاهیم ،

“توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود” این شرکت در بیانیه ای گفت. “اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش می دهد.” —نوح Higgins-دان

8:33 am: ما payman رها 701,000 در ماه مارس اولین شغل کاهش از سال 2010

اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش 701,000 در ماه مارس با توجه به وزارت کار اعداد است که شروع به نشان دادن آسیب های اقتصادی ساخته شده توسط coronavirus بحران است.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به 4.4% به عنوان کارفرمایان فقط شروع به کاهش اشتغال جلوتر اجتماعی فاصله شیوه که تعطیل swaths بزرگ از اقتصاد آمریکا به منظور متوقف کردن ویروس گسترش یافته است.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال حقوق و دستمزد کاهش 10000 و نرخ بیکاری به افزایش 3.7%. —Jeff Cox

8:20 am: Cannes Lions تبلیغات جشنواره قبلا به تعویق افتاد و در حال حاضر لغو

این Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت آگهی صنعت عمده جوایز جشنواره و کنفرانس در فرانسه برگزار شد و هر تابستان, لغو شده است, با توجه به کوروناویروس.

این جشنواره در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 22 تا 26 ژوئن به تعویق افتاد در ماه مارس تا اکتبر. 26 طریق Oct 30, اما سازمان اعلام کرد این تصمیم به لغو آن برای این سال است.

“به عنوان تاثیر از COVID-19 همچنان احساس می شود در سراسر جهان مصرف کنندگان و مشتریان ما در سراسر بازاریابی خلاق و رسانه های صنایع روشن شده به ما مشتریان ما اولویت را معطوف به نیاز به محافظت از مردم برای خدمت به مصرف کنندگان با اقلام ضروری و تمرکز بر حفظ شرکت های, جامعه و اقتصاد” سازمان در بیانیه ای گفت جمعه.

بعد از جشنواره برگزار خواهد شد ژوئن 21 از طریق 25 ژوئن 2021. —مگان گراهام

8:09 am: ایتالیایی لوکس کفاش Sergio Rossi می میرد

ایتالیایی لوکس کفاش Sergio Rossi درگذشت در سن 85 پس از بستری با coronavirus شهردار طراح شهر گفت.

ایتالیا ثبت شده مرگ و میر بیشتر از coronavirus بیش از هر کشور دیگری در جهان با 13,915 مرگ و میر به عنوان پنج شنبه. افراد مسن شده اند به خصوص ضربه. رسی درگذشت و در روز پنج شنبه در شهر کوچک سسنا در مرکز ایتالیا.

“او یکی از بنیانگذاران high-end کفش زنان منطقه در منطقه Forlì و چزنا در اواسط قرن 20” گفت: Luciana Garbuglia شهردار San Mauro Pascoli که در آن رسی متولد شد و در سال 1935 و در جایی که او تاسیس خود را با نام تجاری.

فرانسوی, لوکس, مد, گروه Kering در زمان بیش از این نام تجاری در سال 1999. سپس آن گذشت به دست, ایتالیایی, صندوق سهام خصوصی Investindustrial در سال 2015 زمانی که رسی در حال حاضر بازنشسته شد. —رویترز

7:56 am: اسپانیا موارد پیش افتادن از ایتالیا در حال حاضر دوم در جهان

یک نمای کلی از موقت بیمارستان برای COVID-19 بیماران واقع در Ifema کنوانسیون و نمایشگاه مرکز در مادرید اسپانیا گرفته شده در مارس 03, 2020.

Pierre-Philippe Marcou | خبرگزاری گتی ایماژ

همانطور که از 6 a. m. ET, اسپانیا گزارش شده بود 117,710 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بیش از کل تعداد موارد در ایتالیا اصلی کانون در اروپا شیوع. با توجه به هاپکینز ایتالیا گزارش داده بود 115,242 موارد از 6 صبح که اسپانیا دوم در جهان برای COVID-19 موارد پشت تنها آمریکا و اسپانیا به طور معمول گزارش روزانه موارد جدید چند ساعت جلوتر از ایتالیا و اعداد احتمال تغییر در طول روز است. —خواهد Feuer

7:30 am: انگلستان وزیر بهداشت نشان می دهد در سراسر کشور اوج می تواند یکشنبه عید پاک

انگلستان وزیر بهداشت itMatt Hancock این گزارش گفت: مرگبارترین اوج بریتانیا coronavirus شیوع می تواند در یکشنبه عید پاک.

در مصاحبه با Sky News, Hancock, گفت که او “که تسلیم به دانشمندان در پیش بینی دقیق” اما اوج انگلستان شیوع سقوط در مارس 12 بود “یکی کاملا نتیجه ممکن است.”

به تاریخ انگلستان گزارش شده بیش از 34,000 موارد از COVID-19 عفونت با 2,926 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

7:19 am: BMW مدیر عامل شرکت می گوید این شرکت در حال کار برای حفاظت از نقدینگی

یک کارمند بازرسی بدن فریم از یک BMW X4 ابزار ورزشی خودرو در کارخانه مونتاژ در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

اولی اجرایی الیور Zipse گفت: این خودروساز است که با تمرکز بر حفظ سلامت ترازنامه و نیروی کار است.

“هیچ شرکت احتمالا می تواند دریافت از طریق چیزی شبیه به این صدمه ندیده است. تضمین ما نقدینگی نیاز به اتفاق می افتد بسیار سریع است. مدیریت هیئت مدیره در حال حاضر جلسه دو بار به عنوان اغلب به عنوان طبیعی, بنابراین ما می تواند تصمیمات لازم,” Zipse در بیانیه ای گفت.

“ما در حال آماده سازی را به سطح شیب دار بالا تولید به عنوان به زودی به عنوان زمان مناسب است در انطباق کامل با تمام جنبه های ایمنی و با هماهنگی های بین المللی. آن را ضروری است که ما همگام با تامین کننده شبکه در این,” او اضافه شده است. —رویترز

7:10 am: مارس زیان کار می تواند بدترین در یک دهه

در ماه مارس گزارش اشتغال می تواند نشان می دهد بیشترین ماهانه زیان کار در یک دهه اما این تنها بخشی از آمار واقعی به نیروی کار آمد که زمانی که بسیاری از کشورهای صادر stay-at-home سفارشات در اواخر این ماه.

اقتصاددانان انتظار یک اجماع کاهش 100,000 اشتغال بخش غیرکشاورزی که اطلاعات منتشر شده در 8:30 am ET با توجه به Refinitiv. اما برای بررسی این گزارش انجام شد قبل از بسیاری از ایالت ها شروع به گفتن ساکنان خانه بمانند. برای نهایی دو هفته از ماه, 10 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری به عنوان کسب و کار و مدارس بسته به متوقف کردن گسترش coronavirus. —پتی Domm

7:06 am: کسب و کار در اروپا فعالیت چاله به بروکسل مسابقه برای پیدا کردن یک “معتبر’ طرح بودجه

Coronavirus همه گیر است و ضربه زدن به اقتصاد کشورهای اروپایی به شدت با آخرین داده های اقتصادی نشان آبشار عظیم در خدمات فعالیت در سراسر منطقه است.

در ایتالیا, خدمات, صنعت, صنعت کاهش یافته است در ماه مارس در سریع ترین نرخ از IHS Markit بررسی در سال 1998 آغاز شد. در آلمان بخش خدمات گذاشته کارکنان در شدیدترین نرخ در حدود 23 سال است. در اسپانیا, خدمات, فعالیت های قراردادی برای اولین بار در شش و نیم سال است.

اطلاعات منتشر شده جمعه نشان داد که کامپوزیت نهایی شاخص مدیران خرید که شامل خدمات و تولید — برای کل منطقه یورو سقوط کرد و به پایین ترین رکورد از 29.7 در ماه مارس از 51.6 در ماه فوریه است. این بزرگترین ماهانه سقوط پس از بررسی آغاز شد. —سیلویا عمرو

6:00 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر می افتد برای اولین بار پس از آوریل 26

تابوت حاوی اجساد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus (COVID-19) هستند اندود شده تا در دراز مدت در پارکینگ از Collserola سردخانه قبل از آنها و یا دفن و یا سوزانده در آوریل 02, 2020 در بارسلونا ،

دیوید راموس | گتی ایماژ

مقدار زیادی از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در اسپانیا دیده است اول آن روزانه سقوط از مارس 26. در مجموع 932 نفر در 24 ساعت گذشته از 950 نفر روز گذشته با توجه به مهر که با اشاره به اعلام وزارت بهداشت و درمان. اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر در 10,935. —مت پرچ

5:33 am: بانک مرکزی چین اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی جدید

بانک خلق چین گفت که کاهش مقدار پول نقد که کوچک و متوسط بانک ها نیاز به نگه داشتن در رزرو. آن را گزارش رایگان تا حدود 400 میلیارد یوان ($56.38 میلیارد دلار) نقدینگی و کمک به اقتصاد کشور است که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. —مت پرچ

4:50 am: سنگاپور تعطیل, مدارس بسته ترین محل های کار

مردم نشسته در یک مرکز مواد غذایی در تفرجگاه ساحلی خلیج شنهای مرکز خرید با توجه به امن فاصله نشانگر در مارس 30, 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong اعلام کرد سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات در دولت شهر پیوستن به یک گروه کر از کشورهای جهان است که باید انجام شود بنابراین برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این اقدامات عبارتند از بسته شدن اکثر محیط های کاری به جز کسانی که ارائه “خدمات ضروری مانند مواد غذایی, موسسات و بيمارستان ها و حمل و نقل لی گفت. تمام مدارس نیز خواهد شد به طور موقت بسته است. نخست وزیر همچنین گفت دولت او است که بازنگری آن مشاوره است که فقط کسانی که بیمار نیاز به پوشیدن ماسک. —ین ن لی

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا, خدمات, صنعت, سوابق ‘بی سابقه’ کاهش, بررسی نشان می دهد

اصلاح: این وبلاگ به روز شده است به املای Cannes Lions در تیتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>