Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اتریش توقف قطار ترافیک با ایتالیا و ترکیه می بندد ایران مرز

مردم با پوشیدن ماسک محافظ در ونیز ایتالیا, در فوریه 23, 2020 به دلیل نگرانی بیش از coronavirus عفونت است.

NurPhoto

تمامی زمان ها وقت شرق آمریکا.

4:18 pm: اسرائیل ممکن است به قرنطینه 200 کره جنوبی بازدید کنندگان

اسرائیل ممکن است به قرنطینه برخی از 200 بازدید کننده از کره جنوبی در یک پایگاه نظامی در یک شهرک در کرانه بیش از coronavirus نگرانی با توجه به اسرائیل “وای. نت” سایت خبری. اسرائیل وزیر کشور Veronique دری گفت به طور جداگانه به او دستور داده بود کره جنوبی و ژاپن به اضافه یک لیست از کشورهای آسیایی که به سفر به و از اسرائیل بودن محروم.

3:48 pm: اتریش توقف قطار ترافیک با ایتالیا

اتریش متوقف آموزش ترافیک با همسایه جنوبی آن نگرانی که دو مسافر بر در محدود قطار از ایتالیا با آلوده شدند coronavirus. ایتالیا دست و پنجه نرم کردن با بیشترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا با بیش از 130 موارد گزارش شده و سه مرگ و میر.

3:03 pm: Air New Zealand کاهش 2020 چشم انداز

Air New Zealand خود را قطع کرد تا سال 2020 چشم انداز به عنوان تاثیر از coronavirus و متعاقب آن کاهش ظرفیت به نظر می رسد مجموعه ای برای جبران منافع از کاهش قیمت سوخت جت رویترز گزارش داد. شرکت هواپیمایی گفت: تاثیر منفی به درآمد بین $22.2 میلیون و 47.4 میلیون رویترز گفت.

1:08 pm: چهار مسافر تست مثبت برای coronavirus در انگلستان

چهار مسافر آزمایش مثبت برای این ویروس در انگلستان پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن با توجه به افسر ارشد پزشکی کریس Ersin.

“چهار بیشتر بیماران در انگلیس آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد کل موارد در انگلستان به سیزده” در این بیانیه از افسر ارشد پزشکی انگلستان گفت.

12:25 pm: Mnuchin: بانک مرکزی نگاه کنید در گزینه ها برای پاسخ به ویروس

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin سخنرانی خود پس از نشست G20 مالی رهبران به خبرنگاران گفت که بانک مرکزی را در گزینه ها برای پاسخ به این ویروس به عنوان مورد نیاز است. “من قصد ندارم به اظهار نظر در سیاست های پولی, اما بدیهی است که بانک مرکزی را در نگاه های مختلف گزینه های مختلف به این تاثیر اقتصاد,” او گفت:.

11:47 am: رسمی: سوم شخص می میرد در شیوع کروناویروس در شمال ایتالیا

سوم شخص مبتلا به کروناویروس مرده است در ایتالیا و منطقه ای رسمی گفت: همانطور که دولت در تلاش برای مهار شیوع این بیماری در شمال کشور با بیش از 130 مورد گزارش پس از جمعه. لومباردی منطقه ای عضو شورا Giulio Gallera به خبرنگاران گفت: قربانی یک زن مسن از شهر کرما شرق میلان بود که آن هم مبتلا به سرطان است. دو نفر دیگر از بيماران سالمند در شمال ایتالیا فوت کرده اند بیش از 48 ساعت گذشته است. دولت قرار ده شهرهای تحت قرنطینه و تعطیل مدارس.

11:29 am: وجود یک “روشن خواهد شد’ از دولت به واکنش نشان می دهند اگر coronavirus شیوع همچنان ادامه دارد: کمیسر اتحادیه اروپا

Paolo Gentiloni این کمیسر اروپا در امور اقتصادی CNBC گفت که “روشن خواهد شد” از دولت به واکنش نشان می دهند اگر شیوع ویروس همچنان ادامه دارد. “ارزیابی ما که اینجا در G20 بود برای به روز رسانی به طور مداوم اطلاعات در این وضعیت و آماده برای واکنش نشان می دهند اگر خطر حرکت نزولی خواهد, تحقق,” او گفت:.

پیش از آن در روز Gentiloni گفت: اتحادیه اروپا می بیند “بدون نیاز به وحشت” بیش از یک شیوع کروناویروس در ایتالیا است که در حال حاضر به کشته شدن دو نفر و آلوده بیش از 100 کشور. نظرات پس از نشست G20 رهبران مالی در عربستان سعودی است.

10:28 am: G20 آماده به اتخاذ سیاست های محدود اقتصادی تاثیر ویروس

عربستان سعودی وزیر مالیه گفت که نشست گروه 20 اقتصادهای عمده توافق برای ادامه نظارت خطر از شیوع کروناویروس و اتخاذ سیاست های مناسب به منظور محدود کردن اقتصادی جهانی تاثیر است.

9:45 am: رئیس صندوق بین المللی پول می بیند منفی اقتصادی از ویروس حتی اگر شیوع موجود

Coronavirus که در چین نشات گرفته خواهد شد که تاثیر منفی بر اقتصاد جهانی حتی اگر آن را به سرعت مهار و این امر می تواند عاقلانه برای آماده شدن برای مهم تر عواقب رئیس صندوق بین المللی پول گفت. صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در بیانیه صادر شده پس از یک جلسه نشست از 20 اقتصاد بزرگ خواستار اقدام هماهنگ برای مهار انسانی و اقتصادی تاثیر این ویروس.

9:21 am: کارناوال ونیز به متوقف شد با توجه به شیوع

دو روز گذشته از کارناوال ونیز که به تساوی گردشگران از سراسر جهان لغو شده به دلیل شیوع کروناویروس رئیس منطقه ونتو لوکا Zaia گفت. رویدادهای برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در تالاب شهرستان ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. “اما در این شب وجود خواهد داشت ممنوعیت کارناوال ونیز و همچنین در تمام رویدادهای ورزشی و همچنین تا 1 مارس فراگیر” Zaia گفت.

9:15 am: ترکیه نزدیک به ایران, مرز توقف پروازهای

ترکیه نزدیک مرز خود را با ایران به عنوان یک اقدام احتیاطی برای توقف پتانسیل گسترش coronavirus پس از آن کشور گزارش شده 43 مورد از این بیماری ترکیه, وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت. تمام بزرگراه ها و خطوط راه آهن بسته خواهد شد که از 5 p. m. به وقت محلی در روز یکشنبه و پروازها از ایران به حالت تعلیق درآمد.

6:52 am: کره جنوبی در آماده باش تایید ششم مرگ

کره جنوبی مطرح آن coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” را به عنوان موارد به افزایش ادامه داد. ششمین فرد فوت شده از coronavirus در کره جنوبی, این کشور مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری گفت: یکشنبه شب. کره جنوبی موارد جدید شروع به پریدن کرد بیش از 169 آخر هفته, آوردن مجموع آن آلوده به 602.

6:07 am: چین یازدهم می گوید coronavirus وضعیت هنوز هم “جدی و پیچیده”

نخست وزیر چین شی جین پینگ گفت: coronavirus وضعیت در چین است که هنوز هم “جدی و پیچیده” با توجه به انتخاب و ترجمه رسانه های دولتی. او همچنین گفت که این کشور حفظ خواهد یک “محتاطانه” سیاست های پولی و معرفی سیاست جدید اقدامات در موقع راه رویترز گزارش داد.

یازدهم گفت: این بیماری همه گیر شد و عمده بهداشت عمومی اورژانس با “سریعترین گسترش وسیع ترین طیف وسیعی از عفونت ها و سخت ترین پیشگیری و کنترل در چین” پس از تاسیس جمهوری خلق چین, به گزارش رسانه های دولتی.

چین است که کانون جدید coronavirus با 76,936 موارد و 2,442 مرگ و میر در سرزمین اصلی به عنوان Feb. 22. بسیاری از کسب و کار و مدارس باقی می ماند بسته با اقتصاددانان پیش بینی کاهش سرعت رشد اقتصادی این کشور از 1.4 میلیارد دلار است.

— CNBC Weizhen قهوهای مایل به زرد, Natasha Turak و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>