Coronavirus به روز رسانی های زنده: استرالیا برای تحمیل خود به قرنطینه در تمام واردان آمریکایی دیگر پروازهای بین المللی

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون.

مارک گراهام | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 142,649 با توجه به آخرین اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 5,393 با توجه به آخرین داده ها از که

تمام بار زیر در پکن زمان.

1:48 pm: همسر نخست وزیر اسپانیا آزمایش مثبت

همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس گزارش رویترز با استناد به ساعت ، هر دو سانچز و همسرش, Begona گومز در حال انجام خوب این خبرگزاری گفت.

خبر می آید که اسپانیا تحمیل 15 روز در سراسر کشور مستند آغاز شد که در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که حداقل 6,391 مردم در این کشور تا کنون با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. اسپانیا در حال حاضر دومین شماره از تایید COVID-19 مورد در اروپا پس از ایتالیا. —جوانا قهوهای مایل به زرد

1:14 pm: استرالیا به اعمال 2-هفته خود قرنطینه در هر ورود از خارج از کشور

استرالیا تحمیل خواهد شد دو هفته قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که از خارج از کشور, نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد در روز یکشنبه. جدید اقدامات صورت گرفته به عنوان کشور جنگ شامل بسیار مسری coronavirus خواهد اثر را از نیمه شب. “همه مردم از آمدن به استرالیا مورد نیاز خواهد بود — مورد نیاز خواهد بود من استرس به خود منزوی برای 14 روز,” او گفت:.

علاوه بر این کشور خواهد بود محرومیت تمام کشتی های کروز از بنادر خارجی به صورت اولیه 30 روز بیشتر قبل از تصمیم گیری ساخته شده او گفت:.

وجود دارد 249 تایید موارد از جمله 3 مرگ و میر در استرالیا به عنوان 10:30 صبح به وقت محلی روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: در آخرین به روز رسانی. —جوانا قهوهای مایل به زرد

11:32 am: خطوط هوایی آمریکا را به حالت تعلیق تقریبا تمام مسافت های طولانی پروازهای بین المللی

خطوط هوایی آمریکا شروع خواهد شد مرحله به مرحله تعلیق تقریبا همه آن مسافت طولانی پروازهای بین المللی از ایالات متحده شروع دوشنبه شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. پرواز تحت تاثیر عبارتند از کسانی که در آسیا و اقیانوسیه اروپا و آمریکای جنوبی است.

آخرین حرکت اجرا خواهد شد از 16 مارس تا مه 6 و بین المللی را کاهش دهد ظرفیت 75% در سال در سال حامل گفت. آن را می آید به دولت آمریکا تحمیل محدودیت های مسافرتی بیش از شیوع کروناویروس که در حال حاضر ضعیف تقاضا است.

آمریکا هواپیمایی بوئینگ 787-8 Dreamliner هواپیما.

نیکولاس Economou | NurPhoto | گتی ایماژ

“این تغییرات به مسافت های طولانی پرواز خواهد شد در نتیجه خطوط هوایی پارکینگ حدود 135 widebody هواپیما — تقریبا کل آن widebody ناوگان — در طول این زمان” این شرکت اعلام کرد. “علاوه بر بین المللی تغییرات شرکت هواپیمایی پیش بینی داخلی آن ظرفیت در ماه آوریل کاهش خواهد یافت 20 درصد نسبت به سال گذشته است و ممکن است داخلی ظرفیت خواهد شد 30 ٪ کاهش در یک سال بیش از سال بر اساس.” —جوانا قهوهای مایل به زرد

11:19 am: ژاپن در موارد افزایش به حدود 1500 نفر از جمله کسانی که از کشتی کروز

تعداد COVID-19 عفونت در ژاپن افزایش یافت و به 1,484 روز یکشنبه گزارش رویترز با استناد به پخش عمومی NHK. از کل افراد آلوده 697 بودند از الماس شاهزاده کشتی کروز و 14 بازگشته بود در پروازهای چارتر از چین, ایسنا گفت, به نقل از اطلاعات از NHK.

این گزارش گفت: تعداد کل مرگ و میر در کشور در حال حاضر در 29 با 7 از کسانی که کشته شدند از کشتی کروز. —جوانا قهوهای مایل به زرد

10:30 am: کارت اعتباری صادر کنندگان در حال کمک به مصرف کنندگان آسیب دیده توسط ویروس

تعدادی از برترین صادر کنندگان کارت اعتباری — از جمله تعقیب, ولز فارگو, سرمایه یکی سیتی و بانک ایالات متحده آمریکا — ارسال داشته اند اطلاعات خود را در وب سایت به آدرس نگرانی های مشتری و ارتقای آمادگی در میان گسترده اختلالات ناشی از وقوع.

این می آید به عنوان شرکت بیمه سپرده فدرال تشویق موسسات مالی برای آماده شدن برای بیشتر مصرف کنندگان آمریکایی دچار مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اینجا چند راهنمایی در مورد آنچه حمایت از صادر کننده کارت خود را ممکن است قادر به ارائه در طول این زمان آشفته:

  • بانکداری تلفن همراه است که مهم تر در حال حاضر به عنوان صادر کننده کارت مشتریان را تشویق به استفاده از منابع دیجیتال
  • تبلیغاتی تامین مالی می تواند مفید باشد — تا زمانی که شما یک برنامه
  • درخواست صادر کننده کارت خود را در مورد تسکین موقت

مگان Career Geek

10:06 am: چین می گوید: 10 مرگ و میر بیشتر و 20 مورد جدید گزارش شد

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 20 جدید موارد تایید شده در مارس 14, آوردن تعداد تجمعی موارد به 80,844. وجود دارد 10 اضافی مرگ و میر و همه آنها را از آمد هوبئی مرکزی استان که در آن اولین بیماری گزارش شده است. سرزمین اصلی در حال حاضر گزارش 3,199 مرگ و میر در کل. —جوانا قهوهای مایل به زرد

کره جنوبی سربازان با پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده راه حل در برابر coronavirus در Guryong زاغه در 3 مارس سال 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ

9:52 am: کره جنوبی گزارش 76 موارد جدید و 3 بیشتر مرگ و میر

کره جنوبی گزارش وجود دارد 76 موارد جدید در پایان روز شنبه, آوردن تعداد کل شناخته شده عفونت در کشور به 8,162. آخرین تعداد موارد جدید کاهش یافت و به زیر 100 برای اولین بار در حداقل 5 روز.

با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از 3 نفر کشته شدند, در نظر گرفتن مرگ و میر در سراسر کشور به 75. —جوانا قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:48 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این coronavirus, با توجه به کاخ سفید پزشک.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتند به آزمون پس از دبیر مطبوعاتی برای حضور رئیس جمهوری برزیل آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن dined با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و دبیر مطبوعاتی خود در Mar-a-Lago. Bolsonaro روز جمعه گفت که او آزمایش منفی برای ویروس.

با توجه به توجه داشته باشید از کاخ سفید پزشک “شب گذشته پس از یک در عمق بحث و گفتگو با رئیس جمهور در مورد COVID-19 تست او انتخاب به عنوان خوانده شده.”

“در این شب” کاخ سفید پزشک گفت: “من تایید دریافت که تست منفی است.” —لورن هرش

4:39 pm: اسپانیا تحمیل مستند در سراسر کشور

دولتی اسپانیا قرار دادن تنگ محدودیت در حرکات و بسته شدن رستوران ها و دیگر موسسات در کشور از 46 میلیون نفر از مردم به عنوان بخشی از یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت کروناویروس.

با توجه به فرمان دولت, مردم را تنها مجاز به ترک خانه های خود را به خرید مواد غذایی و دارو و رفت و آمد به محل کار رفتن به مراکز درمانی و بانک ها و یا سفرهای مربوط به مراقبت برای جوانان و افراد مسن. محدودیت های آن موثر هستند بلافاصله.

بلافاصله موثر اسپانیا نیز بسته شدن تمام رستوران ها و هتل ها و مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور و غیر ضروری دیگر رسانه های خرده فروشی, یک حرکت برخی از سخت ترین ضربه جوامع در حال حاضر انجام شده است. —آسوشیتد پرس

3:19 pm: فرانسه, بسته, رستوران ها, کافه سینما, دیگر غیر ضروری مغازه

فرانسه تمام فروشگاه های غیر ضروری به منظور جلوگیری از گسترش سریع coronavirus در اروپا, نخست وزیر ادوارد Philippe اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

منظور امر به رستوران ها و کافه ها سینما ها و کاباره ها فیلیپ گفت. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و ایستگاه های گاز باز باقی خواهد ماند ،

وجود دارد حداقل 3,667 تایید موارد coronavirus در فرانسه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —اسپنسر کیمبال

12:56 pm: ما گسترش محدودیتهای سفر به انگلستان و ایرلند

آمریکا اضافه خواهد شد انگلستان و ایرلند به محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دلسرد افکار عمومی از سفر مگر اینکه لازم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته اعلام کرد که خارجی ها شده اند که در 26 کشور اروپایی بیش از دو هفته نمی تواند اجازه به آمریکا برای 30 روز. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: قوانین خواهد اثر را در نیمه شب دوشنبه. —لسلی Josephs

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: فرانسه بسته اکثر فروشگاه ها در coronavirus نگرانی اسپانیا تحمیل مستند ما محدود انگلستان سفر

— CNBC لسلی Josephs لورن هرش و اسپنسر کیمبال کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر