این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 268,000
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,254,740) اسپانیا (221,447) ایتالیا (215,858) انگلستان (207,977) و روسیه (177,160).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:54 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

2:10 pm: استرالیا به سهولت محدودیت در فرایند سه مرحله ای

استرالیا را به سهولت محدودیت در یک فرآیند سه مرحله نخست وزیر اسکات موریسون گفت: با توجه به رویترز.

در مرحله اول رستوران ها و کافه ها را مجاز به بازگشایی — با حداکثر 10 مشتریان در هر زمان. اگر هیچ عمده شیوع بیماری اتفاق می افتد پس از آن مرحله دو می تواند پا زدن در آن ورزشگاه و سینما می تواند دوباره باز با حداکثر 20 مشتریان در یک زمان این گزارش گفت:.

مرحله سوم خواهد اجازه تجمعات تا 100 نفر و همچنین اجازه می دهد تا کارکنان برای بازگشت به دفاتر. مسافرت داخلی نیز اجازه داده شود با توجه به انتخاب. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

شناگران بازگشت به Bondi ساحل در آوریل 28 سال 2020 در سیدنی استرالیا است.

بروک میچل | گتی ایماژ

1:40 pm: کشورهای خاورمیانه در حال کاهش coronavirus محدودیت. در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

این Covid-19 وضعیت در خاورمیانه است و به احتمال زیاد به تحت کنترل با وجود کاهش محدودیت در هفته های اخیر به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله و بهداشت در ادامه به اقدامات اجرا شود کارشناسان CNBC گفت.

کشورهای سراسر خلیج فارس را برداشته مستندات و بازگشایی کسب و کار تصمیم گیری است که به نظر می رسد انگیزه های هر دو ماه رمضان و تمایل به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی.

“اگر انزوا از کارگران خارجی به خوبی کار می کند و اگر مردم احترام اجتماعی فاصله و امن اقدامات من فکر نمی کنم که محدودیت های بلند منجر به افزایش موارد” گفت: Cédomir Nestorvic استاد جغرافیای سیاسی و اسلامی کسب و کار در دانشکده کسب و کار. کارگران مهاجر شده اند برخورد سخت با بحران بهداشت و درمان در منطقه است. —ابیگیل Ng

12:30 pm: آلمان گزارش 1,209 جدید موارد 147 اضافی مرگ و میر

آلمان در مجموع coronavirus موارد شروع به پریدن کرد 1,209 به 167,200 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 147 به 7,266 داده ها نشان داد. —ین ن لی

12:05 pm: آمریکا-چین رقابت افزایش مییابد که همه گیر می تواند شیب قدرت های جهانی در پکن به نفع

این بیماری همه گیر کوروناویروس را افزایش می دهد در حال حاضر بد رقابت بین آمریکا و چین است. پکن است به احتمال زیاد به استفاده از بحران به عنوان یک فرصت برای بالا بردن مشخصات آن و گسترش نفوذ خود به ویژه بیش از کشورها سخت-ضربه گیر تحلیلگران می گویند.

هر دو کشور در حال squabbling در چند جبهه از جمله درست حد و منشاء شیوع کروناویروس.
چین متهم شده است نه فقط آمریکا بلکه در انگلستان و استرالیا برای آن پاسخ اولیه به وقوع آن مورد انتقاد قرار گرفته بود آهسته و غیر شفاف است.

اما که نمی خواهد متوقف کردن غول های آسیایی از گسترش خود در سطح جهان است. —Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:00 am: سنگاپور دومین گزارش بانک 43 درصد سقوط در سه ماهه اول سود خالص

خارجی-چینی بانکی پارسیان, سنگاپور دومین وام دهنده اعلام کرد که 43 درصد سال بیش از سال افت در سه ماهه اول سود خالص به 698 میلیون دلار سنگاپور (494.6 میلیون) — زیر Refinitiv را برآورد متوسط 941 میلیون دلار سنگاپور (666.7 میلیون).

بانک و مانند آن سنگاپوری و خارج از کشور همسالان کنار پول به صورت بالقوه وام ضرر و زیان است که می تواند به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید اقتصادهای جهانی است. OCBC افزایش وام خود را از دست دادن مقررات به 657 میلیون دلار سنگاپور (465.5 میلیون) از 249 میلیون دلار سنگاپور (176.4 میلیون) از یک سال پیش.

سنگاپور, ثروتمند جنوب شرقی آسیا کشور است که انتظار می رود به ثبت نام خود بدترین رکود اقتصادی در تاریخ این سال است. خود بانک مرکزی هشدار داد در ماه گذشته که تجارت وابسته به اقتصاد می تواند انجام بدتر از پیش بینی های رسمی اقتصادی انقباض بین 1% تا 4%. —ین ن لی

10:05 am: بین المللی, ورود توریست می تواند سقوط 60 درصد به 80 درصد در سال جاری

این بیماری همه گیر است منجر به 22 درصد در سال بیش از سال افت در مجموع تعداد گردشگر در سه ماهه اول این سال با توجه به آخرین پیش بینی سازمان ملل متحد سازمان جهانی گردشگری. این تعداد می تواند سرعت بخشیدن به 60 درصد به 80 درصد برای کل سال 2020 UNWTO گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه.

مارس بدترین ضربه ماه در سه ماهه اول با ورود توریست کاهش 57 درصد به عنوان بسیاری از کشورها شروع به اجرای اقدامات از جمله بسته شدن مرزها و فرودگاه ها — حاوی ویروس گسترش گفت: این گزارش.

این سازمان برشمرد سه سناریوی احتمالی در مورد چگونه همه گیر خواهد گذارد مسافرت های بین المللی در ماه های آینده:

  • تدریجی باز کردن مرزهای بین المللی و کاهش محدودیت های مسافرتی در اوایل ماه جولای که منجر به ورود توریست در حال سقوط توسط 58 ٪ در سال 2020 در مقایسه با یک سال پیش;
  • اگر باز کردن مرزهای بین المللی و لغو محدودیت های مسافرتی شروع در اوایل ماه سپتامبر کاهش در گردشگری خواهد رسید 70%;
  • اگر مرز تعطیلی و محدودیت های مسافرتی کاسته در اوایل دسامبر ورود توریست خواهد سقوط 78% سال بیش از سال. —ین ن لی

9:30 am: مکزیک گزارش بالاترین روزانه مرگ و میر تا کنون در 257

مکزیک در روز پنج شنبه گزارش داد 1,982 موارد جدیدی از کروناویروس و 257 مرگ و میر — بالاترین روزانه مرگ و میر در این کشور تا کنون رویترز گزارش داد.

که طول می کشد تعداد کل افراد آلوده به 29,616 و مرگ و میر به 2,961.

دولت مکزیک گفت: تعداد واقعی از عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از موارد گزارش شده. —Huileng قهوهای مایل به زرد

9:10 am: چین گزارش 1 مورد جدید مرگ

چین گزارش داد یکی از جدید کروناویروس مورد و بدون مرگ و میر برای سه شنبه. آن را گزارش هر گونه وارداتی موارد از مسافران است.

آورده است که تعداد کل افراد آلوده به 82,886 گفت: ملی این کشور کمیسیون بهداشت. مرگ و میر باقی مانده در 4,633.

این NHC نیز گفت: تاکنون 16 جدید بدون علامت موارد در روز پنج شنبه که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:55 am: چین بررسی روز کارگر تعطیل مهار اقدامات

دولت چین در حال بررسی “ثابت موثر شیوه های” حاوی coronavirus خواهد شد و موضوع دستورالعمل به دولت های محلی برای از سرگیری فعالیت های منظم با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت امور خارجه. آن منتشر شد و پس از پنج جلسه به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ.

اقدامات انجام شده در طول کار بعد از تعطیلات ممکن است 1-5 بررسی خواهد شد. در طی استراحت چین ثبت شده 115 میلیون توریست سفر در داخل کشور.

یک نیروی کار خواهد بود صدور اصلاح دستورالعمل ها به دولت های محلی. “بهتر متمرکز مهار روال به نوبه خود آن را آسان تر برای باز کردن بیشتر مصرف کننده خدمات و امکانات به خار هزینه های مصرف کننده و به طور موثر تر به زندگی و کار به روال عادی خود بازگشت گفت:” آزادی مطبوعات.

مقامات همچنین تسهیل بازگشایی مدارس و reusmption تولید و خدمات مصرفی آن اضافه شده است. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:30 am: تشدید در ایالات متحده-چین تنش است ‘آخرین چیزی که” هر کسی نیاز دارد می گوید: JPMorgan

یک reignition در ایالات متحده-چین تجارت تنش خواهد بود “آخرین چیزی که” هر کسی نیاز دارد که جهان در حال حاضر با وضعیتی وخیم از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: JPMorgan مدیریت دارایی را الکساندر Treves.

Treves نظر آمد که واشنگتن و پکن گرفته تا لفاظی در روزهای اخیر با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفته بود که “مقدار قابل توجهی از شواهد” نشان می دهد که این ویروس از یک دولت آزمایشگاهی در ووهان چین که در آن موارد اول ظهور در اواخر سال گذشته.

چین به شدت رد ادعا می کند که این ویروس فرار از ووهان موسسه ویروس شناسی. اکثر کارشناسان بر این باورند که این ویروس به احتمال زیاد منشأ در بازار در ووهان شد و سپس انتقال به انسان از طریق خفاش ها و یا pangolins. —Eustance هوانگ

7:45 am: مارس رکورد ما زیان کار می رود به بیش از 20 میلیون نفر به دلیل ویروس خاموش شدن ناگهانی

آوریل استخدام در انتظار گزارش نشان می دهد که یک رکورد 21.5 میلیون شغل از دست داده بودند به عنوان ایالات متحده تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

با توجه به داو جونز نرخ بیکاری انتظار می رود که برای صعود به 16 درصد که بالاترین سطح از سال 1939.

انتظار می رود که غلظت بالایی از زیان کار خواهد بود محور در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش های خرده فروشی و از آنجا که آن دسته از موسسات به طور کامل تعطیل. اما آنها همچنین ضرر و زیان گسترش به طور گسترده تر به تولید و ساخت و ساز.

“این بزرگترین و حاد شوک دیده ایم در پس از جنگ تاریخ است. این کاهش چشمگیر خروجی در یک دوره بسیار کوتاه از زمان گفت:” میشل مایر سر از ایالات متحده آمریکا اقتصاد در بانک مرکزی امریکا. —پتی Domm

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: سان فرانسیسکو اهداف مارس 18 برای برخی از کسب و کار به رزومه کاری به کالیفرنیا رونمایی بازگشایی دستورالعمل

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de