Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اپل می گوید آن را از دست ندهید فصلنامه ارشاد در میان شیوع کروناویروس

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.
تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:30 p. m. اپل می گوید آن را به سه ماهه پیش بینی فروش و سرزنش coronavirus

اپل روز دوشنبه گفت که آن را نمی خواهد دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد به دلیل محدود در سراسر جهان عرضه آن از اپل و کاهش تقاضای چین ناشی از شیوع ویروس.

این شرکت می گوید آیفون خود را شریک ساخت سایت تمام بازگشایی شد اما که آنها “ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود.”

“آی فون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان” اپل اضافه شده است.

اضافه کردن به این موضوع بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی از جمله سیب خود مغازه ها بسته شده اند و یا ارائه تنها کاهش ساعت برای چند هفته گذشته. —الیزابت ساقی کردوا

2:05 بعد از ظهر دونده نفرین coronavirus به عنوان سازمان نزدیک توکیو ماراتن به غیر حرفه ای

دو هفته قبل از توکیو ماراتن شروع تفنگ بود که میله میله به آتش مسابقه دهندگان بوت غیر حرفه ای دونده دوی ماراتن. برخی از زمان به رسانه های اجتماعی به صدای خود را به سرخوردگی و ناامیدی بیش غرق ورود هزینه ها و هزینه های بلیط هواپیما و همچنین به عنوان به طور بالقوه از دست دادن زمان و تلاش آموزش. رایان Lederer شیکاگو CNBC گفت که در حالی که او در موافقت با اولویت ایمنی عمومی عدم توانایی خود را به اجرا در مارس احساس می کند مانند “یک بیت از یک زباله” پس از ماه مطبوع و رژیم غذایی. — Franck

2:00 p. m. 10 الماس شاهزاده مسافران تلقی “خطر بالا” گرفته شده و به بیمارستان نبراسکا

ده الماس شاهزاده مسافران کشتی کروز تلقی ریسک بالا همراه با همسرانشان منتقل شده اند به دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در اوماها روباز انتخابی برای جداسازی وزارت امور خارجه ایالات متحده گفته.

سه مسافر که با هواپیما به پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا با تجربه دماهای بالا و گرفته شد به یک بیمارستان محلی برای ارزیابی است. آنها پاک خواهد شد به بازگشت به خانه پس از 14 روز تحت نظارت.

حدود 60 آمریکایی ها از این کشتی هنوز در ژاپن از جمله کسانی که در بیمارستان بستری هستند. — لوکاس

12:15 بعد از ظهر ماکائو قمار به بازگشایی جمعه

کازینو در ماکائو خواهد بازگشایی سه شنبه آسوشیتد پرس گزارش با استناد به ماکائو را پخش عمومی TDM.

خاک چینی تحمیل دو هفته تعلیق در عملیات بازی برای جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات گفتند که در ماکائو است گزارش هر مورد جدید از فوریه. 4. —لوکاس

11:35 صبح Coronavirus روند خارج از چین به نظر می رسد امیدوار کننده اما هر سناریو هنوز روی میز است که رهبر می گوید

آخرین اطلاعات ارائه شده توسط چین نشان می دهد کاهش در موارد جدید عفونت کروناویروس اما “هر سناریو هنوز روی میز است” در شرایط اپیدمی تکامل سازمان بهداشت جهانی می گوید.

دکتر مایک رایان رئیس سازمان شرایط اضطراری برنامه ذکر یک روند مثبت در این ویروس وجود در خارج از چین است. “مسئله اصلی این است که آیا ما شاهد کارآمد جامعه انتقال در خارج از چین و در زمان حاضر ما در حال مشاهده است که” او گفت:. —رویترز

11:00 a. m. توکیو ماراتن لغو غیر حرفه ای دونده

توکیو ماراتن بنیاد روز دوشنبه گفت که آن را لغو رویداد در حال اجرا برای دونده غیر حرفه ای به عنوان coronavirus همچنان در برخواهد داشت بهداشتی تهدید برای حوادث در مقیاس بزرگ. بیش از 35,000 دونده تا به حال ثبت نام برای 1 مارس ماراتن که در حال حاضر خواهد شد باز تنها به رقابتی دونده. توکیو ماراتن المپیک است که محاکمه مسابقه. تام Franck

10:30 صبح اختراعات ژنو نمایشگاه به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

سالانه نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو برگزار شد به تعویق افتاده است شش ماه به دلیل بیماری کروناویروس آن سازمان روز دوشنبه گفت:. نیمی از آن 700 غرفه داران آمده از آسیا است.

این نمایشگاه قرار است به ویژگی های 1,000 جدید اختراعات و محصولات از 40 کشور با توجه به سازمان و برخی از 57,000 بازدید کنندگان انتظار می رود برای حضور در.

“…به مدیریت نمایشگاه انتخاب کرده بود و عاقلانه و تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن بزرگترین رویداد از نوع خود در جهان تا سپتامبر” سازمان در بیانیه ای گفت: با استناد به مشکلات مخترعان برنامه ریزی سفرهای خود را. —رویترز

10:05 صبح Beijing Auto Show با تاخیر

سازمان از چین سالانه خودرو نشان می دهد که برنامه ریزی شده برای اواخر ماه آوریل را به تاخیر می اندازد این رویداد با توجه به شیوع گزارش رویترز در روز دوشنبه.

یک تاریخ جدید برای این خودرو نشان می دهد هنوز تعیین شده است. — آملیا Lucas

9:35 صبح Coronavirus می تواند تاثیر 5 میلیون شرکت در سراسر جهان تحقیقات جدید نشان می دهد

جدید شیوع کروناویروس و پس از آن خاموش کردن از swathes از چین می تواند تاثیر بیش از 5 میلیون کسب و کار در سراسر جهان با توجه به یک مطالعه جدید از کسب و کار جهانی شرکت تحقیقات Dun & Bradstreet.

استان بیشتر تحت تاثیر این ویروس پیچیده مرتبط به کسب و کار جهانی شبکه. مناطق آسیب دیده با 100 یا بیشتر موارد تایید شده به عنوان از Feb. 5 خانه را به بیش از 90 ٪ از همه فعال کسب و کار در چین با توجه به این گزارش و در اطراف 49,000 کسب و کار در این مناطق هستند و شاخه ها و شعب شرکت های خارجی است.

حدود 19 درصد از شرکت ها با شرکت های تابعه در نهفته مناطق مستقر هستند در ایالات متحده آمریکا الیوت اسمیت

9:10 صبح چین استریل نقدی در تلاش برای جلوگیری از coronavirus, پخش كردن

چینی بانک ها دستور داده شده است برای ضد عفونی نقدی قبل از صدور آن به عموم مردم در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که تا کنون به کشته شدن 1,770 مردم در کشور است.

دولت چین گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که بانک ها را مجاز به انتشار صورتحساب جدید بوده و سترون.

پول برداشته شده از سایت های با خطر بالا مانند بیمارستان ها و بازار خواهد بود مهر و موم شده و به خصوص درمان می شود اما این امر پس از آن برگزار می شود توسط بانک خلق چین به جای دوباره وارد گردش خون, مقامات گفت. چوپان تیلور

8:50 صبح بیوتکنولوژی شرکت Novacyt سهام پرش در coronavirus تست به روز رسانی

Novacyt گفت: در روز دوشنبه که آن را راه اندازی کرده است یک “CE-Mark” مولکولی تست برای کمک به تشخیص COVID-19 جدیدی از کروناویروس که دچار چین است.

Novacyt مدیر عامل گراهام Mullis می گوید: این تست می تواند تولید یک نتیجه در کمتر از دو ساعت. Novacyt سهام شروع به پریدن کرد بیش از 30 درصد در اواخر جلسه معاملاتی در پاریس. —رویترز

7:50 a. m. سازمان تجارت جهانی هشدار می دهد که COVID-19 بیشتر می تواند به تضعیف می رود رشد تجارت جهانی در محصولات

رشد تجارت جهانی در محصولات است به احتمال زیاد باقی می ماند و ضعیف در اوایل سال 2020 سازمان تجارت جهانی روز دوشنبه گفت:, و اضافه کرد که در زیر روند عملکرد می تواند کاهش می یابد و حتی بیشتر با جدید کروناویروس.

سازمان تجارت جهانی گفت که بر اساس کاهش آن تجارت چشم انداز شاخص در سال در سال کالا رشد تجارت ممکن است به سقوط دوباره در سه ماهه اول سال 2020 است. —رویترز

6:50 a. m.: چین مصرف کنندگان دریافت مبارک ساعت margaritas تحویل به درب خود را به عنوان coronavirus مستند همچنان ادامه دارد

بارها در شهرستانها عمده در چین در حال ارائه خود را در یک ساعت یک مبارک نوشیدنی معاملات به مشتریان و محل اقامت به عنوان یک تعداد زیادی از مردم باقی می ماند گیر در داخل خانه به دلیل شیوع کروناویروس جدید.

اما با مردم ماندن در خانه در چین و برخی از شهرستانها قرار دادن ممنوعیت ناهار خوری در گروه به تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس میله مصرف نوشیدنی که در آن مشتریان خود هستند.

در جنوب چین شهر گوانگژو عمده تجاری و اقتصادی hub تعدادی از میله شروع به ارائه خود را با تخفیف می نوشد. Bandidos مکزیکی رستوران است و بسته بندی آن 25 یوان ($3.58) Margaritas به شیشه و ارسال آنها را با نی به مشتریان. خود را یک ساعت یک مبارک است از دوشنبه تا جمعه بین ساعات 4 بعد از ظهر تا 7 p.m محلی کنونی. مشتریان می توانند با تماس با یکی از نمایندگان به صورت نوار در پیام برنامه WeChat برای سفارش نوشیدنی های خود را. — Arjun Kharpal.

5:30 صبح: روسیه تایید شهروند روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی coronavirus

روسیه تایید کرده است یک شهروند که روی الماس شاهزاده بوش کروز مستقر در ژاپن در بندر یوکوهاما دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

زن را گرفته و به بیمارستان تحت یک دوره درمان در آینده نزدیک سفارت روسیه به ژاپن گفت: در یک پست در Facebook در روز دوشنبه.

او تصور می شود اولین ملی روسیه به قرارداد COVID-19 بعد از دو موارد قبلی از این ویروس در کشور بودند هر دو شهروندان چینی.

5:15 صبح: هنگ کنگ Cathay Pacific Airways هشدار ضربه به نتایج در نیمه اول سال

Cathay Pacific Airways هشدار داده مالی آن نتایج در نیمه اول سال خواهد بود “قابل توجهی” کمتر از سال گذشته است.

هنگ کنگ مبتنی بر خطوط هوایی روز دوشنبه گفت که آن را به حال کاهش کلی ظرفیت مسافر 40 درصد در ماه فوریه و مارس به نقل از شیوع کروناویروس. همچنین گفت: کاهش ظرفیت مسافر بود و به احتمال زیاد در ماه آوریل است.

“نیمه اول سال 2020 در حال حاضر انتظار می رود می شود بسیار چالش برانگیز مالی” Cathay Pacific رئیس گروه مشتری و تجاری افسر رونالد لام در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک نتیجه از این بیشتر کاهش قابل توجهی در تقاضا برای پرواز و متعاقب ظرفیت کاهش ناشی از رمان coronavirus شیوع نتایج مالی برای نیمه اول سال 2020 خواهد بود به طور قابل توجهی پایین در مدت مشابه سال گذشته است.”

3:10 am: ما تایید می کند 14 مورد از coronavirus از مسافران در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز

ایالات متحده تسهیل بازگشت داوطلبانه بیش از 300 شهروندان ایالات متحده و فوری خود را به اعضای خانواده که مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

در طول روند تخلیه و بار مسافران بود متحرك کشتی است که در حال حاضر قرنطینه در ژاپن در بندر یوکوهاما مقامات ایالات متحده گفته اند که متوجه 14 مسافر تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پس از مشورت با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, وزارت امور خارجه تصمیم به اجازه می دهد این 14 نفر “بودند که در انزوا و جدا از سایر مسافران و همچنان بدون علامت باقی می ماند در این هواپیما برای تکمیل روند تخلیه.”

این پرواز که ترک ژاپن در حدود 4:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه فرود آمد در ایالات متحده آمریکا صبح روز دوشنبه. همه مسافران را در حال حاضر باقی می ماند تحت قرنطینه برای 14 روز.

“مسافران که نشانه توسعه در پرواز و کسانی که با آزمايش مثبت باقی خواهد ماند جدا شده در پرواز و حمل و نقل خواهد شد به یک مکان مناسب برای ادامه انزوا و مراقبت از” بیانیه ای گفت:.

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم یک شبه در اینجا: ما تایید می کند 14 جدید موارد repatriates مسافران کشتی کروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>