آوریل شغل گزارش نشان داد نرخ بیکاری در ایالات متحده به موشک وار رفتن به 14.7 درصد در بدترین شغل زیان پس از پس از جنگ جهانی دوم دوران به عنوان coronavirus محدودیت توقیف کسب و کار برای ماه قرار داده و میلیون ها نفر از کار. مقامات دولتی در حال تلاش برای نخ سوزن بین بازگشایی بخش از اقتصاد و جلوگیری از ظهور مجدد ویروس. در حالی که این ویروس به نظر می رسد کرم در برخی از کشور اولین نقاط داغ مانند نیویورک نیوجرسی و از Detroit-metro منطقه آن است که به دست آوردن سرعت در جاهای دیگر.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 269,881
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.2 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 75,670

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:50 am: بیش از 78 درصد از کارگران دیدن اخراج موقت به عنوان یک ‘پوشش نقره ای’

تقریبا از هر پنج نفر کارگران بیکار می بیند خود را اخراج به عنوان موقت و اقتصاددانان می گویند که می تواند نشانه خوبی برای اقتصاد است. 18 میلیون نفر از کارگران که در توصیف خود را به عنوان به طور موقت گذاشته انتظار می رود به بازگشت به کار در شش ماه.

میشل مایر, بانک مرکزی امریکا سر از اقتصاد ایالات متحده گفت که یک پوشش نقره ای ” در ملال انگیز مارس شغل گزارش که نشان داد از دست دادن 20.6 میلیون دلار رسید. اما او گفت: “زمان است که از ذات” به آن دسته از کارگران به شغل خود را قبل از آنها در معرض خطر تبدیل شدن دائم اخراج. —پتی Domm

10:35 am: بلیط برای بازگشایی دیزنی شانگهای فروش

یک بازدید کننده با پوشیدن یک ماسک پیاده روی در خارج از شانگهای دیزنی توچال که بسته خواهد شد در طول سال نو قمری چینی تعطیلات پس از شیوع کروناویروس جدید, در, شانگهای, چین, ژانویه 24 سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

بلیط برای روز افتتاح دیزنی شانگهای پارک به فروش می رسد در عرض چند دقیقه از رفتن در فروش.

دیزنی لند شانگهای که بسته شده پس Jan. 25 خواهد بازگشایی برای عموم در آوریل 11.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس پارک دیدم حدود 80.000 بازدید کننده در هر روز است. دولت موظف است که دیزنی در عمل 30 درصد ظرفیت و یا در مورد 24,000 بازدید کننده زمانی که آن را بازگشایی. با این حال مدیر عامل شرکت باب Chapek گفت: این پارک به شروع عملیات زیر که ظرفیت و سطح شیب دار تا 30% آستانه در طی چند هفته.

مهمان ملزم به خرید بلیط پذیرش قبل از ورود به پارک و نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در پارک به جز در هنگام غذا خوردن. —سارا Whitten

10:30 am: رستوران ها و کافه ها در صورت سنگی مسیر بهبودی

در حالی که برخی از رستوران ها و کافه ها را بازگشایی با ظرفیت محدود هر چه زودتر به جای بعد بخش است به احتمال زیاد به صورت گسترده نابودی با توجه به صنعت و کارشناسان بهداشت و درمان.

موسسات در حال حاضر صدمه دیده طولانی مدت بسته شدن به صورت شیب دار هزینه برای بازگشایی درهای خود را و تیز به کاهش حاشیه سود به دلیل ظرفیت محدود.

و حتی اگر رستوران پیدا کردن آن از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای بازگشایی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد آمریکایی ها احساس می کنید به اندازه کافی امن به نشان می دهد تا در شماره های لازم برای بازیابی. در واقع 68 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها احساس ناراحت کننده غذا خوردن در یک رستوران با توجه به اواخر مارس نظرسنجی از SAP Qualtrics کارمند مدیریت شرکت نرم افزاری. —آملیا Lucas

10:21 am: اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش از دست می دهد 47 درصد از مشاغل در ماه آوریل

اوقات فراغت و بخش مهمان نوازی از دست داد 47 درصد از آن شغل در ماه آوریل به عنوان گسترده تر اقتصاد ایالات متحده ریختن بیشتر موقعیت ماه گذشته نسبت به هر گونه دیگر از قبل از جنگ جهانی دوم است. اکثریت قریب به اتفاق از بخش 7.7 میلیون کاهش متمرکز در صنعت مواد غذایی خدمات از جمله پیشخدمت سرآشپزها و صندوقداران. کسانی که کارگران به تنهایی دیدم خالص زیان کار مجموع 5.5 میلیون نفر است.

مراقبت های بهداشتی هم شاهد کاهش شیب 1.4 میلیون شغل به عنوان ارائه دهندگان متوقف اعمال جراحی الکتیو و بررسی منظم یو پی اس برای اولویت بندی آماده سازی برای درمان و از Covid-19 بيمار. —توماس فرانک

9:57 am: سورنتو درمان کوه سینا توسعه آنتی بادی کوکتل

Biopharma شرکت سورنتو درمان و کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک اعلام کرد آنها ملحق شده اند نیروهای خود را برای توسعه یک آنتی بادی به نام کوکتل HLB-سپر آنها امید را سپر در برابر Covid-19 عفونت تا دو ماه.

این درمان طراحی شده است که مقاوم به آینده جهش ویروس پس از آن با استفاده از سه خنثی سازی آنتی بادی به دفع کردن بیماری است.

با استفاده از یک مورد تایید FDA تست تشخیصی تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز کوه سینا محققان به نمایش در حدود 15000 Covid-19 نقاهت بیماران به صورت بسیار متمرکز ویروس-آنتی بادی خنثی است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به تولید و درمان است.

هیئت منصفه هنوز در مورد نحوه موثر درمان آنتی بادی در برابر Covid-19. FDA در حال حاضر در تلاش برای تشخیص چه سطح ایمنی مردم را پس از آنها بهبود از ویروس. —لری Ioannou

9:50 am: سهام با وجود افزایش سرسام آور زیان کار

9:32 am: Moderna مدیر عامل شرکت می گوید عرضه coronavirus واکسن خواهد بود محدود به ما کمک خواهد کرد که تصمیم می گیرید که می شود آن را برای اولین بار

مدرن پیش بینی آن کار خواهد کرد “بسیار نزدیک” با دولت ایالات متحده به تعیین خواهد شد که از دریافت اولین دوز از آن واکسن آزمایشی آن است که اگر ثابت به کار مدیر عامل استفان Bancel گفت CNBC. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که سازمان غذا و دارو پاک بالقوه آن واکسن برای فاز 2 آزمایش.

“همه ما خواهد بود عرضه محدود برای مدتی به این معنی که ما نمی خواهد بود قادر به ایجاد به عنوان بسیاری از محصول را به عنوان مورد نیاز خواهد بود برای واکسینه کردن هر کس در این سیاره,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.”

خواندن کامل گزارش مدیر عامل شرکت مدرن استفان Bancel مصاحبه از CNBC ویلیام Feuer. —Melodie وارنر

9:13 am: تسلا, Fremont, گیاه سر گرفته خواهد شد ‘محدود عملیات’ روز جمعه

تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.

نوح برگر | ایسنا

تسلا خواهد شد تلاش برای راه اندازی مجدد تولید در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت: کارکنان در یک e-mail ارسال یک شبه. گیاه خواهد از سرگیری “عملیات محدود” با آوردن بازگشت حدود 30% از کارکنان که به طور معمول کار در شیفت گفت: تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر در یک ایمیل مجزا.

آالمدا کانتی که در آن گیاه واقع شده است و دارای یک پناهگاه در محل سفارش موثر از طریق مه 31, با توجه به بخش بهداشت عمومی اداره سایت.

خواندن گزارش کامل تسلا فرمونت عملیات کارخانه از CNBC Lora Kolodny. —Melodie وارنر

8:43 am: نرخ بیکاری جهش به 14.7% به عنوان یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل

بازار کار ایالات متحده در ماه آوریل کاهش یافته و به تاریخی سطح به 20.5 میلیون کارگران از کاهش اشتغال بخش غیرکشاورزی ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7 درصد به وزارت کار. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال برای ریختن به 21.5 میلیون نفر و نرخ بیکاری برای رفتن به 16٪.

ماه آوریل نرخ بیکاری در صدر پس از جنگ ثبت 10.8 درصد بود اما کوتاه از رکود بزرگ بالا در برآورد 24.9%. بحران مالی اوج بود 10 درصد در اکتبر 2009.

خواندن گزارش کامل به بازار کار ایالات متحده از CNBC Jeff Cox. —Melodie وارنر

8:10 am: نقاط داغ از موارد جدید در کشورهای جنوب شرقی

7:31 pm: که خواستار تحقیقات بیشتر به نقش ووهان بازار

این عکس گرفته شده در 15 آوریل سال 2020 نشان می دهد فروشنده با پوشیدن ماسک صورت به عنوان پیشنهاد میگو برای فروش در ووهان Baishazhou بازار در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. هکتور RETAMAL | خبرگزاری گتی ایماژ

هکتور RETAMAL

غذاهای دریایی بازار در ووهان چین نقش مهمی در شیوع اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا آن را منبع ویروس و یا یک “تقویت تنظیمات” سازمان بهداشت جهانی گفت: با توجه به رویترز.

که مقامات قبلا گفته coronavirus پدید آمده از دریایی بازار در ووهان و به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها پس از آن شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است. دانشمندان همچنان به اجرای آزمایش بر روی حیوانات مختلف اما تا کنون یافت نشد میزبان مسئول شیوع.

“بازار نقش مهمی در صورتی که روشن است. اما آنچه نقش [بود] ما نمی دانیم که آیا آن را منبع و یا تقویت محیط و یا فقط یک تصادف است که برخی از موارد شناسایی شده در داخل و اطراف آن در بازار گفت:” دکتر پیتر بن Embarek که متخصص در ایمنی مواد غذایی و زئونوز ویروس رویترز گزارش داد.

این است که در مذاکرات با چین برای ارسال یک پیگیری ماموریت به کشور به بررسی حیوانات منبع این ویروس که یک مقام رسمی گفت. —خواهد Feuer

7:03 am: اندونزی برطرف ممنوعیت سفر زودتر از برنامه ریزی

اندونزی هنرمند نقاشی دیواری Bayu Rahardian شمار در مقابل آثار هنری خود را در میان COVID-19 coronavirus همه گیر در دپک در 16 آوریل سال 2020 است.

Adek بری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی کاهش ممنوعیت های داخلی هوایی و دریایی سفر زودتر از برنامه ریزی شده با توجه به انتخاب.

این کشور دو هفته پیش در محل قرار داده ممنوعیت در برخی از مسافرت داخلی با قصد نگه داشتن محدودیت در محل تا پایان ماه مه. دولت برداشته کسانی که محدودیت برای اندونزی که در امنیت و دفاع و خدمات بهداشتی و درمانی; کسانی که اورژانس دلایل بهداشتی و کارگران مهاجر در بازگشت به خانه رویترز گزارش داد.

مسافران باید آزمایش منفی برای Covid-19 و باید یک نامه از کارفرمای خود. —سارا سالیناس

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا, به گزارش چشم انداز مثبت در روزانه مرگ و میر; استرالیا برنامه بازگشایی در 3 مرحله

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de