Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمازون تست ضد عفونی کننده مه در نیویورک انبار پس از تظاهرات

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,407,100
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 80,759
  • ما موارد: بیش از 383,200
  • ما مرگ و میر: حداقل 12,021

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

5:05 pm: آمازون خلبانی ضد عفونی کننده مه در نیویورک انبار پس از تظاهرات

آمازون کارگر دارای یک نشانه در آمازون ساختمان در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در جزیره استاتن قصبه شهر نیویورک, مارس 30 سال 2020 است.

Jeenah ماه | ایسنا

آمازون خلبانی استفاده از مواد ضد عفونی کننده مه شروع روز سه شنبه در یک انبار در استاتن آیلند نیویورک در روز تظاهرات در پيشگيري بیش از نگرانی های بهداشتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بزرگترین خرده فروش آنلاین گفت: این تست به عمل معمولا توسط شرکت های هواپیمایی و بیمارستان ها برای تمیز کردن امکانات بیشتر در بالا معرفی حرارت چک و ماسک برای کارکنان.

در هفته گذشته 15 نفر در نیویورک انبار شناخته شده داخلی به عنوان JFK8 اعتراض به تقاضای ساختمان بسته شدن زیر یک مورد از کروناویروس که گزارش شده در میان کارکنان. اضافی تظاهرات صورت گرفت دوشنبه ، —رادیو فردا

4:47 pm: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید کالیفرنیا منحنی است “خم و کشش’

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت منحنی از coronavirus موارد نشانه هایی از “خم شدن و کشش” به عنوان افزایش در افراد بستری در بیمارستان به صورت روزانه آغاز شده است به تدریج کاهش است. Newsom گفت که 2,611 از دولت 15,865 موارد در بیمارستان یک 4.1 درصد افزایش از دوشنبه و 1,108 از کسانی که در بخش های مراقبت ويژه 2.1% افزایش روزانه.

او گفت: چهره های جدید هستند “نه افزایش دو رقمی که ما در بستری نرخ و یا ICU نرخ حتی یک هفته یا بیشتر پیش است.” او در این گفت و ادامه داد: فاصله فیزیکی آغاز شده و به سرعت افزایش از دولت منحنی و یا تعداد زیادی از عفونت ها را نیز گسترش بالقوه اوج به اواسط ماه مه. “ما مدل سازی نشان می دهد که ما در اوج در یک یا دو هفته. ما شاهد آهسته و ثابت, افزایش, اما آن را در حد متوسط” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “آن را در حد متوسط به دلیل اقدامات همه از شما گرفته اند از نظر فیزیکی فاصله.” −نوح Higgins-دان

4:33 pm: خطوط هوایی آمریکا تعلیق آموزش خلبان

خطوط هوایی آمریکا است که تعلیق همه آموزش خلبانی در میان نگرانی های بهداشتی اطراف COVID-19. فدرال موظف دوره های آموزشی شامل کلاس درس و در یک شبیه ساز پرواز. “بهداشت و ایمنی از تیم ما همچنان اولویت ما بنابراین ما نگه داشته و چشم و نزدیک در این مورد با توجه ویژه متمرکز شده که چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر مناطق که در آن ما انجام آموزش پرواز”

خطوط هوایی آمریکا مقامات گفته خلبانان در یادداشتی که دیده می شد توسط CNBC. دنیس Tajer سخنگوی انجمن خلبانان متفقین که نشان دهنده برخی از 15,000 آمریکا خلبانان خطوط هوایی, نام آن را “محتاطانه تماس” که “در بهترین منافع ما خدمه.” آمریکا برای از سرگیری برنامه های آموزشی در آوریل 11. —لسلی Josephs

4:15 pm: توییتر مدیر عامل مجموعه کنار $1 میلیارد دلار در میدان سهام برای موسسه خیریه امداد coronavirus

مربع و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در گفت و اهدای $1 میلیارد دلار در میدان سهام برای حمایت از تلاش های امدادی برای COVID-19 تلاش.

“من در حال حرکت $1B از میدان عدالت (~28 درصد از ثروت من) به #startsmall LLC به صندوق جهانی COVID-19 امداد” دورسی ” در توییتر.

دورسی گفت که پس از “ما خلع سلاح” COVID-19 او را وقف پول به جهانی درآمد اولیه (UBI) و بهداشت و آموزش و پرورش.

“چرا جلو فقط از مربع و توییتر ؟ به سادگی: من خود را خیلی بیشتر مربع,” او گفت:. “و من باید به سرعت به فروش بیش از برخی از زمان. تاثیر این پول را باید به نفع هر دو شرکت در بلند مدت به دلیل آن را به کمک به مردم ما می خواهند به خدمت می کنند. —تاد Hasleton

ساعت 4: سهام کلوز پایین تر پس از roller-coaster جلسه داو می دهد تا 900 نقطه خروش

سهام بسته پایین تر در روز سه شنبه به یک تجمع عظیم از پیش از آن در روز به عنوان وال استریت ارزیابی آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 26 امتیاز پایین تر یا 0.1%. 30-میانگین سهام افزایش یافت تا آنجا که 937.25 امتیاز یا 4.1 درصد در جلسه آن بالا است. S&P 500 به پایان رسید روز 0.2% پایین تر پس از پریدن بیش از 3 درصد است. شاخص Nasdaq Composite 0.3% زیر 3 درصد رالی.

برخی از سرمایه گذاران اعتقاد بر این قیمت سهام بودند جلوتر از واقعیت که در آن coronavirus خاموش شدن ناگهانی هستند به احتمال زیاد به وزن در اقتصاد به طور قابل توجهی فراتر از سه ماهه دوم. عمده میانگین بسیج حدود 20% از 23 مارس پایین. —فرد ایمبرت

3:37 pm: فرانسه چهارمین کشور به تصویب 10,000 coronavirus مرگ و میر

یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک در مقابل برج ایفل.

گتی ایماژ

فرانسه رسما ثبت نام بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس و آن را چهارمین کشور برای عبور از آستانه است که پس از ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده است.

میزان افزایش در تعداد مرگ و میر نیز افزایش یافت و برای دومین روز متوالی آمار و ارقام رسمی نشان داد.

جروم Salomon رئیس بهداشت عمومی اقتدار یک کنفرانس خبری گفت که همه گیر شد و هنوز هم در حال گسترش در فرانسه است که در حال حاضر در هفته چهارم از ملی مستند سعی کنید برای جلوگیری از گسترش آن.

اما او گفت: تعداد جدی coronavirus موارد تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه واحد افزایش یافته بود تنها 0.8% در 24 ساعت — هشتمین روز متوالی است که این میزان تنزل کرده است.

Salomon گفت: تعدادی از افرادی که فوت کرده اند در بیمارستان ها پس از ابتلا به کروناویروس افزایش یافته بود به تجمعی در مجموع 7,091. اما اگر اطلاعات جزئی در مرگ و میر در خانه های سالمندان گنجانده شده است مرگ و میر از این بیماری در حال حاضر 10,328, او گفت:.

تعداد کل تایید coronavirus موارد در بیمارستان ها در حال حاضر 78,167 و تعداد تایید و یا موارد ممکن است در خانه های سالمندان است 30,902. —رویترز

3:07 pm: پس از نیویورک-منطقه کاهش, ایالات اسلش پرواز در کالیفرنیا به عنوان COVID-19 درایوهای پایین تقاضا

هواپیمایی متحده است کاهش خدمات در کالیفرنیا یکی از بزرگترین بازارهای خود را به عنوان تقاضای سفر در ادامه به سقوط. شیکاگو مستقر در خطوط هوایی خود را کاهش پروازها در فرودگاه بین المللی لس آنجلس از 33 روز به 13 و در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی به 50 پرواز در هر روز از 65. “این اقدام نیز نیاز به کارکنان کمتر به سایت در آن مکان ساخت اجتماعی فاصله روش های آسان تر برای اجرای” گرگ هارت ایالات ارشد افسر عملیات گفت: کارکنان. تغییرات آمده تنها چند روز پس از این شرکت هواپیمایی اعلام کرد حتی عمیق تر کاهش در نیویورک که حدود 140,000 موارد گزارش شده از COVID-19 بیش از هر کشور دیگر. —لسلی Josephs

2:55 pm: بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی در حال اجرا هستند از هیدروکسی کلروکین

به عنوان رئیس جمهور تهمت بارها و به شدت تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان بالقوه برای رمان coronavirus مواد مخدر شده است پرواز کردن قفسه های در داروخانه ها. قبلا در این ماه خود ایمنی بیماران می تواند آن را پیدا کنید در یک داروخانه در منطقه, حتی اگر آن را به معنای فراخوانی یک تعداد انگشت شماری. اما در این هفته تعدادی از پزشکان گفت: CNBC وجود دارد کمبود گسترده در سراسر بسیاری از ایالات و آن را بدست چالش کشیدن برای پیدا کردن آن را در هر نقطه.

جان هاپکینز’ لوپوس مرکز توصیف هیدروکسی کلروکین به عنوان کمک به کاهش flareups در برخی از بیماران “تا آنجا که 50 درصد” اشاره کرد که برخی ممکن است در این دارو برای بقیه زندگی خود را برای کمک به نگه داشتن علائم خود را در خلیج است. هیدروکسی کلروکین است که معمولا تجویز می شوند برای شرایط خود ایمنی در مقابل دیگر ضد مالاریا به دلیل آن را به طور کلی اعتقاد بر این به علت عوارض جانبی کمتری دارند.

در نور از کمبود پزشکان درمان خود ایمنی بیماران در حال فشار دادن سیاست گذاران و تولید کنندگان مواد مخدر به افزایش تولید به سرعت به عنوان امکان پذیر است. —کریستینا فار

2:45 pm: بیکاری آمریکایی به مشاهده پرداخت های اضافی به عنوان به زودی به عنوان این هفته

آمریکایی که شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس جدید شروع خواهد شد گرفتن افزایش مزایای بیکاری به عنوان به زودی به عنوان این هفته به عنوان متحده اعزام صدها میلیارد دلار در دولت فدرال کمک, دولت, مقامات گفت.

کنگره تصویب اضافی $600 هفتگی پرداخت برای بیکاری کارگران به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه $2.3 تریلیون نجات بسته به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ،

آن را می تواند چندین هفته است که پول برای فیلتر کردن از طریق فدرال و ایالتی بوروکراسی دولت به حساب های بانکی بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که پرتاب شده است ،

مقدماتی نیویورک ساکنان را ببینید اضافی پرداخت سود این هفته گفت: Deanna کوهن سخنگوی وزارت امور خارجه کار است. در میسوری پرداخت خواهد شد شروع به بیرون رفتن در اوایل این هفته از آوریل 12, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت کار.

مقامات در ایالت مین و کالیفرنیا گفت: آنها هنوز نمیفهمد که آنها قادر خواهد بود برای توزیع پول است. کشورهای دیگر بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. —رویترز

2:34 pm: نیویورک شل تست مورد نیاز برای دانش آموزان فارغ التحصیل در میان ویروس خاموش

نیویورک امور خارجه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد, آن را لغو ژوئن 2020 ادارات دولتی دبیرستان رجنت امتحانات در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این بخش ایجاد تغییرات برای ارزیابی نیاز است که همه دانش آموزان باید به منظور پاسخگویی به دبیرستان فارغ التحصیل. این تغییرات اعمال می شود به تمام دانش آموزان ثبت نام شده در کلاس های 7 تا 12 طول 2019-2020 سال تحصیلی.

این گروه در بیانیه ای گفت که دانش آموزان بودند که رفتن را به یک یا بیشتر رجنت امتحانات در ماه ژوئن خواهد بود “معاف از الزامات مربوط به عبور از جمله 2 امتحانات به منظور صدور دیپلم.” الزامات واجد شرایط بودن برای دانش آموزان واجد شرایط برای معافیت ذکر شده در این بیانیه است.

همه دانش آموزان در نیویورک دولت باید با تصویب پنج رجنت امتحانات با نمره حداقل 65 فارغ التحصیل. —یاس کیم

1:55 pm: نیوجرسی بسته ترین پارک های عمومی گسترش اقامت در خانه سفارش به افزایش مرگ و میر

نیوجرسی را گسترش بهداشت عمومی اورژانس و بسته شدن تمام استان و شهرستان پارک ها به عنوان coronavirus مرگ و میر, آمار بالاترین تک روز افزایش COVID-19 مرگ و میر در عین حال رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد.

مورفی گفت: 232 نفر از coronavirus بیش از روز گذشته در آوردن دولت در مجموع به 1,232. او افزود که 3,361 مردم آزمایش مثبت در روز گذشته که به ارمغان می آورد کل در نیوجرسی به 44,416.

“ما را نیز از دست داد و این است که متاسفانه ما کمترین تلفات به تاریخ ما از دست داده اند یکی دیگر از 232 از ارزش ما همکار جدید Jerseyians به COVID-19-عوارض مربوط به” او گفت:. “بهترین راه ما می تواند به حفاظت از این نیوجرسی خانواده اجتماعی فاصله.” —خواهد Feuer

1:27 pm: ویسکانسین رای دهندگان به پای صندوقهای رای با وجود بالا coronavirus خطرات

Hali فیشر, 24, منتظر در صف برای رای دادن در ریورساید دبیرستان 1615 E. ملخ سنت در میلواکی در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. ویسکانسین اولیه در حال حرکت رو به جلو در پی coronavirus اپیدمی پس از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers به دنبال تعطیل کردن روز انتخابات در یک حرکت تاریخی دوشنبه بود که به سرعت رد محافظه کار اکثریت ویسکانسین دیوان عالی کشور در پایان روز.

مایک د Sisti | Milwaukee Journal Sentinel | آمریکا | ایسنا

یک روز قبل از ویسکانسین برنامه ریزی اولیه انتخابات دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers صدور یک فرمان اجرایی را به حالت تعلیق در شخص رای گیری و تمدید مهلت رای گیری غایب در تلاش برای کاهش رای دهندگان قرار گرفتن در معرض coronavirus.

بعد از آن روز بازگشایی چراغ قوه مقننه به چالش کشیده است که تصمیم گیری و ویسکانسین دیوان عالی کشور دادگاه زده Evers’ فرمان اجرایی. دیوان عالی ایالات متحده پس از آن رای دادند 5-4 همراه ایدئولوژیک خطوط در حمایت از دادگاه پایین تر تصمیم به سرنگونی فرماندار سفارشات.

در روز سه شنبه رای دهندگان به انتظارنشسته بودند تا رای خود را به صورت دموکراتیک رقبای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز در میان ملی بهداشت بیماری همه گیر است که آلوده حداقل 368,449 آمریکایی و کشته شدن حداقل 10,993 از آنها. —آدم جفری

1:14 pm: کره جنوبی گسترده coronavirus تست استراتژی می تواند صاف منحنی ما در مناطق متخصص می گوید

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ و مناسب پیاده روی را از طریق فرودگاه بین المللی اینچئون در اینچئون کره جنوبی روز دوشنبه 9 مارس سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

“گسترده” آزمون ها از مردم برای coronavirus که انجام شد در کره جنوبی می تواند به طور قابل توجهی کاهش سرعت گسترش این بیماری در بخش هایی از ایالات متحده است که در حال حاضر تعداد نسبتا کمی از موارد COVID-19 یک متخصص بیماری های عفونی گفت.

آن باقی مانده است دیده می شود اما آیا به اندازه کافی قابل اعتماد coronavirus آزمون ها و منابع کافی از تجهیزات مرتبط با آن می تواند مستقر در این مناطق به سرعت به اندازه کافی برای مسطح کردن این بیماری را صعودی منحنی وجود دارد. این مناطق شامل swaths بزرگ از غرب است.

کره جنوبی زمان بوده است برای ضربه زدن به پایین شیوع آن پس از به کارگیری یک استراتژی تهاجمی از تست بیش از 440,000 مردم برای coronavirus همراه با سایر اقدامات کاهش.

ایالات متحده در حال حاضر مشغول است در شرایط اضطراری و تلاش برای “صاف منحنی” و یا میزان افزایش جدید COVID-19 موارد به منظور جلوگیری از خسته کننده ظرفیت بیمارستان سیستم و کاهش میزان مرگ ناشی از ویروس است. —دن منگان

1:01 pm: جدید کروناویروس موارد در ایتالیا سقوط به 25 روز پایین مرگ و میر, افزایش 604

مرگ و میر ناشی از بیماری کروناویروس در ایتالیا افزایش یافت 604 پایین روزانه شمارش از 636 دیده می شود روز قبل در حالی که تعداد موارد جدید ارسال شده بالاترین افزایش از ژانویه 13.

کل مرگ و میر در جهان, سخت ترین-آمار کشور پس از آن شیوع آمد به نور در فوریه. 21 گل رز به 17,127 مدنی سازمان حفاظت گفت.

تعداد موارد تایید شده افزایش 3,039 روز سه شنبه به 135,586 دوم پی در پی روزانه کاهش تأکید رشد اعتماد به نفس است که این بیماری در عقب نشینی با تشکر از سراسر کشور مستند معرفی شده در مارس 9.

موارد جدید افزایش 3,599 در روز دوشنبه. قبلی روزانه را افزایش می دهد پس مارس 17 تا به حال تمام شده است در طیف وسیعی از 4,050-6,557. —رادیو فردا

12:52 pm: وام دهنده خود را ممکن است به شما اجازه دست چند پرداخت وام مسکن

صاحبخانه که منابع مالی شده است ضرب و شتم توسط coronavirus ممکن است بخواهید به فکر می کنم دوباره قبل از به تعویق انداختن پرداخت وام مسکن خود را.

کنگره ارائه کرده است برخی از کمک به وام گیرندگان وام مسکن که در حال تجربه فشار مالی از این بیماری همه گیر را ترک کرده است که سیل از اخراج در پی آن است.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل است ارائه می دهد که اجازه می دهد تحت تاثیر قرار مالکان برای درخواست تا 12 ماه تاخیر در برخی از وام های مسکن.

وام گیرندگان نمی ببخشند. در عوض دولت فدرال و COVID-19 اقدامات تماس برای تحمل – به تعویق افتادن و یا کاهش پرداخت وام به علت. —Darla Mercado

12:32 pm: سهام پرش برای دومین روز داو دستاوردهای بیش از 700 امتیاز

12:24 pm: Cramer: وال استریت ‘در گزارش ها’ داستان چیزی نیست که من شنیدن در خیابان اصلی

CNBC جیم کرامر گفت: وال استریت اخیر خوش بینی بیش از یک آشکار رکود در coronavirus موارد به اشتراک گذاشته شده است توسط بسیاری از آمریکایی ها در خیابان اصلی.

“وجود” مبارک روز در اینجا دوباره’ وال استریت تصور در مقابل آنچه من می شنوم … مردم گفت: “می توانم ، چگونه می توانم یک ماسک? من می خواهم یک N95?'” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.”

با استناد اخیر COVID-19 مورد داده های جی پی مورگان را Marko Kolanovic به تازگی گفته مشتریان است که “محدود بازگشایی” از اقتصاد ایالات متحده می تواند به زودی اتفاق می افتد.

“من آن را دوست دارم. من عاشق خوش بینی … اما من نمی خواهم گرفتن بیمار” کرامر گفت او احساس می کند بیشتر وجود دارد بیم و هراس نسبت به راه اندازی مجدد چیزی شبیه زندگی عادی از بازار سهام حرکت های اخیر در حال نشان دادن است. —کوین Stankiewicz

12:08 pm: سنا به رأی به تصویب بیشتر کسب و کار کوچک کمک پنج شنبه, مک کانل می گوید:

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که او امیدوار است برای تصویب بودجه بیشتر برای وام کسب و کار کوچک برنامه در روز پنج شنبه.

“من کار خواهد کرد با Mnuchin و رهبر شومر و امیدواریم به تصویب بودجه بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در هنگام برنامه ریزی شده بعدی مجلس سنا در جلسه روز پنج شنبه” او در بیانیه ای گفت.

مارکو روبیو سناتور. پرچم این خبر در یک صدای جیر جیر لحظات قبل از مک کانل ، —لورن هرش یعقوب Pramuk

11:58 am: آمریکا اصرار بوئینگ به فدرال کمک به گیاهان تعطیل بیش از coronavirus همه گیر

آمریکا به نمایندگی از واشنگتن خواسته اند که بوئینگ برای پذیرفتن کمک دولت برای کمک به آب و coronavirus همه گیر پس از هواپیما ساز ارشد اجرایی خودداری کردند در امکان دولتی سهام عدالت در بورس برای تسکین.

“با توجه به آسیب شدید ملت صنعت هوا و فضا و زحمتکش مردان و زنان در شرکت بوئینگ در حال تجربه در طول این همه گیر ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید با استفاده از کمک های اقتصادی ارائه شده توسط مراقبت در عمل برای حفاظت از هزاران شغل در شرکت بوئینگ در ایالت واشنگتن و در سراسر کشور” گفت: نامه ارسالی دوشنبه به بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون از Rep. Rick Larsen. لارسن یک دموکرات از دولت است رئیس خانه حمل و نقل هوایی فرعی. آن را امضا توسط شش تن دیگر از نمایندگان مجلس از دولت که در آن بوئینگ در مورد استخدام 70,000 مردم است.

بوئینگ هنوز تصمیم نگرفته که آیا آن را برای درخواست فدرال کمک های اولیه است و در انتظار راهنمایی از وزارت خزانه داری در مورد شرایط و الزامات مورد نیاز برای امداد با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. —لسلی Josephs

11:49 am: بازارهای کاملا آمادگی برای چه مدت اقتصاد را به عادی پس از coronavirus اقتصاددان می گوید:

بازارهای سهام هستند “کاملا آمادگی” برای چه مدت اقتصاد را به عادی پس از coronavirus بحران یک استراتژیست گفت CNBC.

بازارهای جهانی فرو شده است در آشفتگی به عنوان سرمایه گذاران در واکنش به افزایش coronavirus بحران است. این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 به پایین حدود 20 درصد بیش از سه ماهه اول, در حالی که بازارهای سهام اروپا ارسال شده بدترین سه ماهه از سال 2002. بسیاری از شاخص های بسیج در روزهای اخیر به عنوان داده پیشنهاد گسترش COVID-19 در اروپا و ایالات متحده می تواند شروع به کند.

Steen Jakobsen اقتصاددان ارشد در بانک Saxo گفت: خوش بینی می تواند زودرس ادعا و سرمایه گذاران از عدم قیمت در دراز مدت عواقب بحران است.

“من هنوز هم فکر می کنم بازار کاملا آماده برای آنچه در حال آمدن است در شرایط زمانی که ما باز تا گفت:” CNBC “Squawk Box اروپا” سه شنبه. “بازار جشن و بسیار درستی است که ما باید صاف کردن منحنی سمت راست در حال حاضر از نظر مردم آلوده بودن اما واقعی اقتصادی درام خواهد بود زمانی که ما رسیدن به طرف دیگر از این به دلیل باز شدن را ماه پس از ماه است.” —چوپان تیلور

11:25 am: نیویورک مرگ و میر شروع به پریدن کرد 731 دوشنبه, تک-بزرگترین افزایش روزانه Gov. کومو می گوید:

Coronavirus مرگ و میر در نیویورک رسید توسط 731 روز دوشنبه تنها-بزرگترین روزانه پرش در COVID-19 تلفات پس از وقوع آغاز شد که چند ماه پیش رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت.

پرش در مرگ و میر می آید حتی به عنوان مراقبت های ویژه پذیرش شروع به کاهش دادن دولت مورد نیاز برخی از اتاق تنفس به سطح شیب دار تا منابع و کارکنان برای رسیدگی به انتظار موج از موارد بیش از چند هفته آینده, او گفت:. تا کنون 5,489 نفر در کشور فوت کرده اند از coronavirus حسابداری برای حدود نیمی از تمام مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

نیویورک است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از نیمی از موارد در دولت در شهر نیویورک با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —برکلی لاولیس Jr., William Feuer نوح Higgins-دان

11:14 am: جف بزوس’ Blue Origin 3D چاپ قطعات سپر چهره

جف بزوس’ فضای سرمایه گذاری آبی منشاء اتحاد پیوست موشک دیگر شرکت های داوطلب تولیدی خود تخصص برای کمک به ایجاد محصولات مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس بحران است.

Blue Origin کارگران از آن بود-4 موتور موشک تیم خود داوطلبانه به قطعه پلاستیکی مورد نیاز برای سپر چهره های این شرکت گفت: در تصویری سه شنبه منتشر شد. موشک شرکت حدود 38 انواع پلاستیک است که آن را می توانید چاپ 3D در خانه با پرینتر کار روز و شب را به قطعات.

Blue Origin می پیوندد همکار موشک سازندگان باکره مدار و SpaceX در تولید تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز بیمارستان برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. —مایکل Sheetz

10:43 am: شهردار نیویورک, بیل د Blasio می گوید: تعدادی از بیماران نیاز به هواکش است ‘بهبود’

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: تعدادی از coronavirus بیماران قرار می گیرد هواکش در روزهای اخیر شده است بهتر از انتظار می رود به این شهرستان در وقت با ارزش برای ایمن سازی لوازم مورد نیاز برای یک موج از بیماران انتظار می رود به آمار بیمارستان ها در چند هفته آینده.

“باید ببینیم در روزهای آینده اگر آن چیزی که پایدار و چیزی که اظهارات او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل Alfred E. Smith, مکان عمومی, مدرسه ابتدایی در مرکز شهر منهتن در روز سه شنبه. “اما من می خواهم برای به حداقل توجه داشته باشید کمی بهبود در چند روز گذشته و با تشکر از خدا برای آن است.”

وجود دارد حداقل 72,181 تایید COVID-19 موارد و 3,485 مرگ و میر در شهر نیویورک بدترین شیوع در ایالات متحده دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات گفت: صبح روز سه شنبه. حدود 22 درصد از موارد در شهر نیویورک به پایان رسید تا بستری با توجه به نیویورک در بخش بهداشت و درمان. که بیش از دو برابر جهانی میزان بستری شدن, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. —ویلیام Feuer نوح Higgins-دان

10:39 am: روسای دانشگاه ها, ورزشی مدیران را کاهش دستمزد با توجه به مشکلات مالی

دانشگاه استنفورد است تصویب 20% کاهش پرداخت برای کشيش Persis Drell و رئیس جمهور مارک Tessier-لوین در میان مالی زمان به چالش کشیدن به عنوان دانشگاه چهره هزینه های افزایش یافته برای مقابله با کروناویروس همه گیر Drell گفت.

دانشگاه اورگان رئیس جمهور مایکل Schill همچنین اعلام کرد او را داوطلبانه 12% کاهش پرداخت. موسسه 10 معاون رئیس جمهور و مدیر ورزشی در حال گرفتن 10 درصد کاهش است. این کاهش انتظار می رود به شش ماه گذشته اما می تواند تمدید به پایان 2020-2021 سال تحصیلی.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی پیوست در کاهش حقوق اعضای ارشد رهبری افسران. کارول Folt, دانشگاه, رئیس جمهور, را 20 درصد کاهش در حالی که کشيش ارشد معاون رئیس جمهور و رؤسای را 10% کاهش.

“ما با وجود انعطاف پذیری و نقدینگی قدر از شوک قابل توجهی خواهد شد. ما در حال تجربه قابل ملاحظه هزینه های اضافی در ارتباط با توقف گسترش COVID-19 در ما 80,000 جامعه قوی و با ما درد و رنج کاهش قابل توجهی در بسیاری از منابع مهم درآمد” USC کشيش Charles F. Zukoski و معاون ارشد رئيس جمهور از سرمایه گذاری James M. استاتن در بیانیه ای گفت. —یاس کیم

10:10 am: آمریکا برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی با پنس Fauci, Birx در coronavirus پاسخ

معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر اعضای کلیدی کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد شد برگزاری یک کنفرانس تلفنی با آمریکا در روز چهارشنبه به ارائه به روز رسانی و زمینه سوال در مورد ایالات متحده در پاسخ به این بیماری همه گیر.

کاخ سفید تیم که رهبری پنس به روز رسانی خواهد شد خانه دموکراتیک حزبی در چندین جنبه از پاسخ تلاش از جمله وضعیت تامین و زنجیره تامین یک منبع آشنا با نیروی کار گفت: CNBC. این تیم را نیز شکست داده های کنونی و مدل سازی در ویروس این منبع گفت.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci و coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx نیز مجموعه ای به حضور در این کنفرانس تلفن است که برنامه ریزی شده برای 1 p. m. ET. —کوین Breuninger لورن هرش

9:47 am: هند اجازه می دهد تا محدود صادرات از ضد مالاریا مواد مخدر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از اقدامات تلافی جویانه هشدار

هند و جهان تامین کننده اصلی داروهای ژنریک گفت: این اجازه خواهد داد که محدود صادرات از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل سلاح در مبارزه با کروناویروس.

دولت هند تا به حال قرار داده و نگه دارید و بر روی صادرات هیدروکسی کلروکین و همچنین در مسکن پاراستامول و گفت: سهام شد تهی به دلیل ضربه به جهانی زنجیره تامین پس از coronavirus پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سخن نخست وزیر نارندرا مودی بیش از آخر هفته به دنبال تامین و در روز دوشنبه گفت: هند ممکن است به تلافی اگر آن را نمی برداشت ممنوعیت صادرات است.

هند همسایگان از جمله نپال نیز به دنبال ضد مالاریا مواد مخدر است. —رویترز

9:33 am: افزایش شاخص سهام برای دومین روز در میان نشانه هایی از کاهش سرعت ویروس جدید, موارد, Dow جهش 800 امتیاز

سهام بسیج در روز سه شنبه ساختمان های قوی سود از جلسه قبلی به عنوان سرمایه گذاران رشد بیشتر خوش بینانه در مورد کاهش جدید کروناویروس موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 846 امتیاز بالاتر در باز کردن و یا بیش از 3 درصد است. S&P 500 به 3.2% در حالی که نزدک کامپوزیت رسید 2.8%.

سهام رسید در روز دوشنبه به عنوان یک کشت از coronavirus عناوین با اشاره به پتانسیل تثبیت در ایالات متحده داو افزایش یافت 1,600 امتیاز های ارسال و ویرایش سوم آن-بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون. S&P 500 با افزایش 7 درصد به بالاترین سطح خود از مارس 13. با روز دوشنبه تجمع S&P 500 منعکس حدود 20 درصد از آن کم 52 هفته در 23 مارس. —فرد ایمبرت, یون لی

9:28 am: NJ دموکراتیک می گوید: باغ دولت مسطح است coronavirus منحنی

Coronavirus همه گیر است شروع به نشان دادن نشانه هایی است که آن را در حال نزدیک شدن به اوج در نیوجرسی در کنگره جاش Gottheimer D-N. J. گفت CNBC در روز سه شنبه.

“آنچه ما در حال انجام کار” Gottheimer گفت: “Squawk Box.” “ما مرگ و میر است که هنوز هم راه بیش از حد بالا و آن را فقط افتضاح تعدادی از افرادی که بیمار هستند. … اما خبر خوب این است که به نظر می رسد وجود دارد این است که برخی از نور در افق.”

وجود دارد بیش از 41,000 تایید موارد COVID-19 در نیوجرسی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. بیش از 1000 نفر کشته شده اند.

Gottheimer گفت: حدود 20 درصد از دولت را مورد شده اند در شمال نیوجرسی منطقه که شامل برگن و ساسکس شهرستان. —کوین Stankiewicz

9:24 am: ما coronavirus نتایج آزمون

9:12 am: Major League Baseball بحث در مورد برنامه ریزی برای بازی همه بازی ها در آریزونا پس از coronavirus توقف

لیگ اصلی بیس بال مورد بحث و بررسی امکان بازی در تمام بازی ها در آریزونا با تیم مستقر در محیط های محدود با توجه به گزارش های متعدد. باشگاه خواهد بازی در بهار آموزش ballparks در اطراف منطقه ققنوس به عنوان بخشی از MLB طرح برای از سرگیری عملیات پس از coronavirus همه گیر مجبور به تعلیق در سراسر جهان از ورزش است. تعقیب زمینه خانه آریزونا دایاموند بکس نیز یک گزینه است.

آسوشیتد پرس گفت: لیگ مقامات مورد بحث و بررسی این طرح با بازیکنان MLB انجمن در دوشنبه روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد آمریکا با ورزش در کمیسیون بررسی اثر اقتصادی این ویروس در لیگ.

تهمت ملاقات با خبرنگاران پس از تماس گفت او می خواهد برای دیدن طرفداران در عرصه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. —جباری جوان

8:42 pm: آخرین ما مورد شمارش

8:19 am: نخست وزیر بوریس جانسون ‘ثبات’ اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه

یک سخنگوی نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون گفت که او “پایدار” و “ارواح خوب” اما همچنان در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر دوشنبه بعد از ظهر.

صحبت با خبرنگاران, سخنگوی جانسون گفت: تا به حال دریافت اکسیژن درمان بود اما تنفس بدون هر گونه کمک. —هالی Ellyatt

8:09 am: Walgreens برای باز کردن 15 درایو از طریق آزمایش سایت برای coronavirus در سراسر 7 متحده

Walgreens برنامه ای برای باز کردن 15 درایو از طریق تست مکان برای coronavirus در سراسر هفت متحده شروع شد و این هفته است.

این سایت خواهد بود در آریزونا و فلوریدا, ایلینوی, کنتاکی, لوئیزیانا, تنسی و تگزاس داروخانه های زنجیره ای در انتشار اخبار گفت. آنها را با استفاده از Abbott Laboratories,’ سریع COVID-19 تست.

Walgreens در انتشار اخبار گفت که آن را به انتخاب سایت های جدید با وزارت بهداشت و خدمات انسانی بر اساس پیش بینی نقاط داغ برای موارد COVID-19. آن گفت که انتظار دارد برای تست تا 3000 نفر در هر روز در سراسر سایت.

تست رایگان برای افرادی که با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را معیار. سریع COVID-19 آزمون که در سایت استفاده خواهد شد ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در عرض 13 دقیقه. —ملیسا Repko

7:10 am: USNS راحتی crewmember تست مثبت

یک افسر نظامی در کنار USNS راحتی نیروی دریایی کشتی بیمارستانی واقع در اسکله 90 برای مراقبت از بیماران مربوط به dr. motte-19 در 31 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

پابلو Monsalve | گتی ایماژ

Crewmember در بیمارستان نیروی دریایی کشتی فرستاده شده به شهر نیویورک به اصل درمان noncoronavirus بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه نیروی دریایی گفت.

“Crewmember است جدا شده از بيماران و دیگر crewmembers,” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت به NBC. “وجود دارد هیچ تاثیری به راحتی ماموریت و این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی برای آسایش برای دریافت بيماران است. کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه crewmembers و بیماران در هیئت مدیره است.”

راحتی که لنگر انداخت در منهتن طرف غرب مستقر شد برای از بین بردن این شهر بیمارستان از noncoronavirus بیماران. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق روز دوشنبه اجازه می دهد تا 1000 تخت بیمارستان کشتی مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار.

کشتی تا به حال استفاده شده است برای درمان فقط تعداد انگشت شماری از بیماران بدون COVID-19 منجر به انتقاد شده است که آن را کم و یا هیچ کمک به بیمارستان بحران در نیویورک است. —خواهد Feuer

6:55 am: VW قصد دارد به بخشی از بازگشایی یک گیاه در اسپانیا در آوریل 20

فولکس واگن امیدوار است به بخشی از بازگشایی کارخانه خود را در اسپانیا, Navarra منطقه در 20 آوریل پس از بسته شدن آن در اواسط ماه مارس سخنگوی گفت.

این گیاه در شمال اسپانیا باید بازگشایی با یکی از آن روزانه سه شیفت کار چهار روز در هفته اول, گیاه سخنگوی گفت. هدف این است که برای اضافه کردن یک دوم تغییر هفته بعد بسته به اینکه چگونه به خوبی عرضه زنجیره ای کار می کند, او گفت:.

همه کارگران خواهد پوشیدن ماسک و دستکش و گیاه را ضد عفونی می تواند به شدت او اضافه شده است. این گیاه در اطراف 4,800 کارگران و تولید Polo T-Cross مدل. —رویترز

6:30 am: یکی دیگر از انگلستان وزیر خود ايزوله گزارش های رسانه ها

وزیر امور خارجه بوریس جانسون و محیط زیست, منشی, Michael Gove ترک 10 خیابان داونینگ در 15 ژوئن 2017 در لندن ،

Chris J Ratcliffe | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

انگلستان وزیر کابینه مایکل گوو رفته به خود انزوا به مدت هفت روز پس از یک عضو از خانواده اش پایین آمد با علائم COVID-19 اخبار آسمان و دیگر آژانس های خبری گزارش شده است.

گوو آخرین در یک رشته از انگلستان سیاستمداران و مقامات که از خود جدا و پس از آنها یا اعضای خانواده نمایش داده می شود علائم و نشانه های این ویروس است. نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر دوشنبه. —هالی Ellyatt

5:30 am: اسپانیا می بیند و چشم انداز مثبت در مرگ و میر روزانه

سردخانه کارکنان با پوشیدن ماسک صورت حمل و نقل یک تابوت از COVID-19 coronavirus قربانی در لا Almudena گورستان در مارس 04, 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا گزارش 5,478 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد به 140,510 وزارت بهداشت گفت.

تعداد مرگ و میر افزایش یافته است 743 موارد به 13,798 که بالاتر از 637 مرگ و میر ثبت شده از روز قبل ، —هالی Ellyatt

4:47 am: ژاپن اعلام وضعیت اضطراری آماده در نزدیکی $1 تریلیون محرک

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد با اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با کروناویروس عفونت در مراکز عمده جمعیتی و پرده برداری از یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین ($990 میلیارد دلار).

آبه اعلام وضعیت اضطراری با هدف قرار دادن سرمایه توکیو و شش دیگر استان — حسابداری برای حدود 44 درصد از ژاپن جمعیت — برای یک دوره از حدود یک ماه رویترز گزارش داد.

“ما تصمیم به اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ما در نظر گرفته است که سریع گسترش coronavirus در سراسر کشور می توانست تاثیر زیادی بر روی زندگی و اقتصاد گفت: پیش از آن.

کابینه خود را نیز نهایی کردن بسته محرک — که برابر با 20 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی — به کوسن تاثیر بیماری همه گیر در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. — هالی Ellyatt

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>