Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هواپیمایی رسیدن به شرایط برای میلیاردها وام; آمریکا می افزاید: 1.6 میلیارد دلار به واکسن فشار

که بررسی نقش انتقال هوابرد

مردم پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها می رسند در ساحل در طول شیوع جهانی این بیماری کروناویروس (COVID-19) در اوشن ساید کالیفرنیا 22 ژوئن 2020.

مایک بلیک | ایسنا

سازمان جهانی بهداشت گفته است که با بررسی تحقیقات جدید به چه میزان قابل توجهی coronavirus می تواند گسترش از طریق ذرات موجود در هوا به عنوان آژانس چهره های افزایش فشار از دانشمندان در سراسر جهان است.

که به مدت طولانی گفت: این ویروس در درجه اول گسترش از فردی به فرد دیگر از طریق قطرات تنفسی اغلب ساطع شده از سرفه و عطسه. آژانس قبلا گفته ذرات از جمله قطرات ممکن است تبدیل به هوا در برخی از محیط های اما گفت که آن را یک راننده اصلی در جمعیت عمومی است.

در حال حاضر صدها نفر از دانشمندان از سراسر جهان با انتشار نامه ای اعلام کرد نقش هوابرد انتقال باید به طور جدی تر در نظر گرفته که در آن گفت: در ادامه به بررسی این پژوهش است.

“بدن از شواهد همچنان به رشد می کنند و ما در انطباق با” دکتر Soumya Swaminathan این که دانشمند ارشد گفت. “این را ما بسیار جدی است. ما البته با تمرکز بر بهداشت عمومی ارشاد.” —خواهد Feuer

5 بیشتر شرکت های هواپیمایی رسیدن به شرایط برای میلیاردها وام های فدرال

دروازه عوامل کمک به مسافران در یک Delta Air Lines, Inc. کیسه رها کردن شمارنده در San Diego International Airport (سان) در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه, آوریل 27 سال 2020 است.

بینگ Guan | بلومبرگ | گتی ایماژ

پنج بیشتر خطوط هوایی ایالات متحده — دلتا ایالات JetBlue غرب و آلاسکا — به توافق با وزارت خزانه داری بیش از نظر برای میلیاردها وام های فدرال با هدف کمک به آنها آب و تاثیر coronavirus. شرایط, که, نیست, فاش, نیاز به وام گیرندگان برای جبران مالیات دهندگان با ابزار از جمله حکم, سهام و یا ارشد بدهی های وزارت خزانه داری گفت.

پنج دیگر شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا در حال حاضر توافق وزارت خزانه داری گفت: هفته گذشته است.

به 2.2 تریلیون دلار مراقبت در عمل کنار گذاشته $25 میلیارد وام برای ایالات متحده مسافری خطوط هوایی. آن تضمین شده نیست که شرکت های هواپیمایی را ضربه بزنید وام. حامل نیز دریافت 25 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد پشتیبانی است که نیاز به نگه داشتن آنها را به کارکنان پرداخت می شود از طریق سپتامبر. 30 اما دلتا و ایران آغاز کرده اند هشدار کارکنان است که دولت موظف اطلاع از پتانسیل furloughs آمده می تواند در این ماه برای هزاران نفر از اعضای هیات.

شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای اگزوز داوطلبانه اقدامات مانند buyouts و اوایل بازنشستگی قبل از تبدیل شدن به غیر ارادی کاهش است. —لسلی Josephs

رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای Covid-19

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای coronavirus شنبه. Bolsonaro گفت او شروع به احساس بیمار در روز یکشنبه.

Bolsonaro تایید او است که مصرف آزیترومایسین و هیدروکسی کلروکین نه از آن شناخته شده موثر در برابر Covid-19, CNBC سام مردیت و کوین Breuninger گزارش.

در ماه های اخیر جناح راست رئیس جمهور توصیف کرده است Covid-19 به عنوان چیزی بیشتر از “کمی آنفولانزا” نشان می دهد که گذشته خود را به عنوان یک ورزشکار او را ایمنی بدن به شدید ترین نشانه های این ویروس است. برزیل با بیش از 1.6 میلیون تایید موارد Covid-19 و بیش از 65 ، 000 مرگ و میر مرتبط است دوم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سوزان بلیک

مدرن ایالات متحده با دولت در تقابل در فشار برای واکسن

مدرن درمان آزمایشگاه.

منبع: Moderna درمان

دولت ایالات متحده قرار داده است نزدیک به نیم میلیارد دلار و پشتیبانی به مدرن را coronavirus واکسیناسیون پروژه. اما رویترز آموخته دولت ایالات متحده و شرکت زیست فناوری باید squabbled بیش از موضوعات مانند فرایند محاکمه و شرکت نسبی بی تجربگی در آزمایشات انسانی.

فاز سه دادگاه برای این پروژه در اصل قرار است برای راه اندازی 10 ژوئیه اما عقب رانده شد, آمار, اخبار, گزارش هفته گذشته است.

یک منبع گفت: Moderna که هرگز تولید مورد تایید واکسن و یا اجرای یک بزرگ محاکمه “می تواند در برنامه اگر آنها بیشتر تعاونی” رویترز اولین گزارش روز دوشنبه. مدرن است و هرگونه اشتباه بود اما با اذعان به “اختلاف نظر” بین شرکت و کارشناسان دولت درگیر.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی که جایزه $483 میلیون دلار برای مدرن در مارس در بیانیه ای گفت: به دنبال این است که از همکاری مثبت بوده است و مدرن است واکسن پروژه امیدوار کننده ترین از همه گزینه های فعلی. –الکس Harring

گله ایمنی استراتژی به سوال نامیده می شود پس از coronavirus آنتی بادی تحصیل در اسپانیا

محققان از اسپانیا و ایالات متحده آمریکا به بازیگران شک در گله ایمنی استراتژی پس از پیدا کردن تنها 5 درصد از اسپانیایی و جمعیت آن در حمل آنتی بادی برای Covid-19.

بیش از 251,700 موارد coronavirus تایید شده است در اسپانیا به تاریخ و کشور سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر نسبت به جمعیت در جهان, با توجه به جهان داده است.

شيوع آنتی بادی در اسپانیا با جمعیت عمومی بود “کافی برای ارائه گله ایمنی” دانشمندان استدلال می کنند با وجود این ملت بودن یکی از بدترین برخورد با این بیماری همه گیر.

کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز تخمین می زنند که حداقل 70% از جمعیت که نیاز به ایمنی را به Covid-19 گله ایمنی به دست آورد. —چوپان تیلور

فعالیت های اقتصادی کاهش یافت و در همه دولت ها در طول سه ماهه اول افزایش نگرانی های بالقوه کاهش

افراد منتظر در صف به عنوان SF-مارین بانک مواد غذایی دست 1600 کیسه های مواد غذایی در سان فرانسیسکو در مه 20, 2020. کار furloughs و اخراج های ایجاد شده توسط coronavirus پناهگاه در محل سفارشات در حال رانندگی هزاران نفر به دنبال کمک های غذایی.

سان فرانسیسکو کرونیکل | Hearst Newspapers via Getty Images

فعالیت های اقتصادی کاهش یافت و در هر دولت در سه ماه اول سال به عنوان همه گیر آورده به توقف فعالیت با توجه به دولت داده است.

هیچ اقتصاد دولتی رشد در طول سه ماهه داده ها نشان داد در حالی که در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین اندازه گیری از اقتصاد کشور — قرارداد 5 درصد.

در حالی که حمایت مالی ایجاد شده از طریق مراقبت در عمل تخمین می زند از مرکز سیاست های مالیاتی نشان می دهد متحده می تواند یک $200 میلیارد دلار درآمد کسری در سال 2020 سال مالی. متحده در حال حاضر در حال کاهش وزن به خدمات اساسی از جمله آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و امنیت عمومی به عنوان یک نتیجه, CNBC اسکات کوهن ،

سازمان های اعتباری را نیز گرفته اطلاع از تغییر وضعیت مالی. در مه, مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران کاهش چشم انداز خود را برای دولت ایالات متحده بخش به “منفی” از “پایدار” برای اولین بار پس از بحران مالی 2008. –الکس Harring

داو می افتد 200 امتیاز به عنوان سفر سهام اسلاید

سهام باز پایین تر رهبری سهام که به طور مستقیم بهره مندی از یک بهبود اقتصادی به گزارش CNBC فرد ایمبرت و یون Li. میانگین صنعتی داو جونز معامله 200 امتیاز پایین تر و یا 0.8%. S&P 500 تضعیف 0.6% و شاخص Nasdaq Composite با افت 0.3%. —Melodie وارنر

Regeneron نشانه $450 میلیون قرارداد با دولت ایالات متحده برای آن coronavirus درمانی

برزیل Bolsonaro تست شده برای Covid-19 پس از احساس ناخوشی

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به نظر می رسد بر روی سطح شیب دار از Planalto کاخ به موج حامیان خود در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در Planalto کاخ در مارس 15 سال 2020 در برازیلیا.

Andressa Anholete | گتی ایماژ

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تست شده برای coronavirus مدت کوتاهی پس از کاخ ریاست جمهوری تایید به ان بی سی نیوز که او تا به حال شده احساس ناخوشی و در حال اجرا بود یک درجه حرارت بالا است.

وابسته به سی ان ان در برزیل گزارش داده بود که جناح راست رهبر آزمایش مثبت برای ویروس اما این تایید نشده توسط CNBC یا رسما تایید کرد.

نتایج Bolsonaro آزمون برای Covid-19 انتظار می رود در حدود 11 a. m. ET. —سام مردیت

Novavax می پیوندد عملیات سرعت در پیچ و تاب

شرکت زیست فناوری Novavax اعلام آن اهدا شد 1.6 میلیارد دلار از دولت آمریکا برای کمک به سرعت بخشیدن به اواخر مرحله توسعه و تولید از آن coronavirus واکسن نامزد رویترز گزارش داد.

این بزرگترین سرمایه گذاری ساخته شده تا کنون از طریق عملیات پیچ و تاب سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای تسریع در توسعه و تولید دارو و واکسن برای کمک به مبارزه با ویروس. Novavax سهام افزایش یافت و بیش از 35% در premarket تجارت در اخبار.

دولت فدرال نیز سرمایه گذاری از طریق عملیات پیچ و تاب سرعت در جانسون و جانسون را کانديد واکسن و همچنین به عنوان مدرن است. ایالات متحده نیز اعطا بودجه به AstraZeneca بالقوه واکسن است که در حال توسعه با دانشگاه آکسفورد.

Novavax گفت: این جایزه کمک خواهد کرد که صندوق آن را در سه فاز آزمایشی انتظار می رود برای شروع در پاییز و کمک به آماده 100 میلیون دوز برای توزیع به عنوان اوایل به عنوان پایان سال اگر واکسن ثابت می کند بی خطر و موثر در انسان است. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: استرالیا بسته ایالتی مرز; کالیفرنیا می پرسد داخلی کسب و کار به

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>