Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دقت تست آنتی بادی مورد سوال و روسیه مواجه چالش بزرگ

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 178,371
  • ما موارد: بیش از 825,300
  • ما مرگ و میر: حداقل 45,075

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:48 am: اکثر آنتی بادی آزمایش را ‘بسیار بالا مثبت کاذب نرخ’

سرولوژی تستهای است که می تواند تشخیص حضور coronavirus آنتی بادی و شناسایی که آیا کسی در حال حاضر شده است در معرض Covid-19 را “بسیار بالا مثبت کاذب نرخ” سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

در اوایل این هفته دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و استاد Neeraj Sood که منجر زیادی آنتی بادی مطالعه در شهرستان لس آنجلس ادعا آزمون های او استفاده می شود بسیار دقیق است. اما Gottlieb شد محتاط در مورد آنتی بادی آزمایش.

“آنها باید با استفاده از این آزمون به تصمیم گیری های فردی برای تک تک بیماران” گوتلیب گفت. “آنها برای جمعیت در سطح مطالعات و آنها خوب شاید در برخی از مشاغل که در آن وجود دارد بسیار بالا قرار گرفتن در معرض coronavirus اما برای جمعیت عمومی یک آزمایش پادتن احتمالا نیست که مفید است.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

7:06 am: سوئد برابر یک مستند و پایتخت آن است که انتظار می رود برای رسیدن به ‘گله ایمنی’ در هفته

مردم لذت بردن از خود را در فضای restaruant میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در مرکز استکهلم سوئد در آوریل 20, 2020.

آندرس WIKLUND

همسایگان خود را بسته مرزهای مدارس میله ها و کسب و کار به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق اروپا اما سوئد رفت و در برابر دانه با نگه داشتن زندگی عمومی به عنوان محدودیت به عنوان امکان پذیر است.

این استراتژی مورد بحث بوده است. این کشور در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در حالی که اجازه می دهد برخی از قرار گرفتن در معرض آن با هدف ایجاد ایمنی در میان جمعیت عمومی در حالی که حفاظت از گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن. برخی از کارشناسان بهداشت و تشبیه آن به بازی رولت روسی با سلامت عمومی است.

اما در حال حاضر این کشور رئیس اپیدمیولوژی گفت: این استراتژی به نظر می رسد به کار می شود و این که “گله ایمنی” رسیده باشد می تواند در پایتخت استکهلم در چند هفته.

بخش عمده ای از سوئد 15,322 تایید موارد در استکهلم و مناطق اطراف آن. این کشور ثبت کرده است 1,765 مرگ و میر با این حال و این تعداد به مراتب بالاتر از همسایگان خود که اعمال شده به مراتب سختگیرانه تر مستندات. —هالی Ellyatt

6:55 am: همه گیر خواهد شد درایو انتشار کربن پایین 6%

Coronavirus همه گیر است و انتظار می رود به درایو دی اکسید کربن پایین 6 درصد در سال جاری رئیس سازمان جهانی هواشناسی گفت: در آنچه خواهد بود که بزرگترین افت سالانه پس از جنگ جهانی دوم است.

“این بحران تا به حال تاثیر بر انتشار گازهای گلخانه ای” WMO دبیر کل Petteri Taalas گفته مجازی مطبوعاتی در ژنو است. “ما تخمین می زنند که وجود دارد رفتن به 6 درصد کاهش در انتشار کربن در این سال به دلیل عدم تولید گازهای گلخانه ای از حمل و نقل صنعتی و تولید انرژی.” —رادیو فردا

5:52 am: موارد بیش از 10000 در لهستان

یک نقاشی دیواری ادای احترام به قربانی از پزشکان و پرستاران و امدادگران مبارزه با اپیدمی جدید کروناویروس COVID-19 دیده میشود و در ورشو لهستان, در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است.

Wojtek Radwanski | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تعداد تایید عفونت گذشت 10,000 در لهستان. یادآوری نقطه عطف می آید به عنوان کشور آماده برای انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10. لهستان در میان اولین کشور در اروپا برای تحمیل مستند اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

معاون وزیر بهداشت گفت: افزایش عفونت های جدید “شده بود موجود به درجه” رویترز گزارش داد.

“ما هنوز هم شاهد افزایش” سخنگوی وزارت Wojciech Andrusiewicz به خبرنگاران گفت:. “آنچه که ما می تواند دستیابی به سطح آنها را خاموش. اگر آن را برای محدودیت های ما می تواند از دیدن 30 ، 000 تا 40 ، 000 نفر آلوده.” —هالی Ellyatt

5:15 am: اسپانیا روزانه نرخ مرگ و پایدار باقی می ماند

یک پرستار و یک آتش نشان در حال صحبت کردن در دیده می شود در ویلللبا بیمارستان عمومی در آوریل 05, 2020 در مادرید اسپانیا است.

دیوید بنیتو

اسپانیا و مرگ و میر از افزایش یافته است به 21,717 از 21,282 روز گذشته افزایش 435 مرگ و میر در کشور وزارت بهداشت گفت.

اسپانیا گزارش 430 مرگ و میر در سه شنبه, بالاتر از 399 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه. تعداد کل موارد رسیده 208,389 تا 4,211 از روز قبل. —هالی Ellyatt

4:50 am: هند توقف آنتی بادی تست های قابلیت اطمینان مورد سوال

هند دستور داده است تا یک وقفه در تست برای آنتی بادی به دلیل نگرانی بیش از دقت و صحت نتایج مقامات بهداشت گفت: گزارش رویترز.

پیش از آن در مارس هند مقامات بهداشتی مورد تایید آزمایش خون برای coronavirus آنتی بادی به عنوان یک راه سریع برای تقویت غربالگری تلاش و به آنها دستور داد بیش از یک و نیم میلیارد تست کیت از چین است.

اما رئیس اپیدمیولوژی در شورای تحقیقات پزشکی هند گفت که او خواسته است مقامات بهداشتی به طور موقت متوقف تست برای آنتی بادی به دلیل نتایج متناقضی. هند تقریبا 20,000 تایید موارد Covid-19. —هالی Ellyatt

4:31 am: ویروس است که یک چالش بزرگ برای روسیه و پوتین و عبدالله می گوید

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس ویدئویی در جلسه در COVID-19 coronavirus وضعیت در روسیه در نوو-Ogaryovo اقامت.

الکسی Druzhinin

روسیه و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روبرو هستند “بسیار مشکل” وضعیت به عنوان coronavirus شیوع تسریع در کشور, سخنگوی کرملین گفت CNBC در روز سه شنبه.

“این یک چالش بزرگ و یک خطر بزرگ برای هر کشور در جهان است. این نه تنها در مورد پوتین و یا در مورد هر کشور است که با این چالش مواجه و آن را کاملا بی سابقه ما هرگز مواجه شده آن را قبل از” دیمیتری Peskov پوتین, سخنگوی, گفت CNBC شنبه.

او اشاره کرد که آن را برای اولین بار عمده بین المللی وضعیت همه گیر است که هر کسی — از جمله پوتین — تا به حال با آن مواجه است.

روسیه تایید کرد 5,236 موارد جدید در روز چهارشنبه در آوردن این کشور رسمی شمارش به 57,999. با اینحال رسمی تلفات باقی می ماند کاملا پایین — 513 نفر است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: هند توقف آنتی بادی آزمون; لهستان مجموع موارد بیش از 10000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>