Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دقت تست آنتی بادی مورد سوال دلتا سوزاندن 100 میلیون دلار به صورت نقدی در روز

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 178,371
  • ما موارد: بیش از 825,300
  • ما مرگ و میر: حداقل 45,075

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:08 am: AT&T نتواند درآمد برآورد به عنوان coronavirus وزن در کسب و کار

مرد پیاده روی با یک چتر در خارج از AT&T دفتر مرکزی شرکت در تاریخ 13 مارس سال 2020 در دالاس تگزاس است.

رونالد مارتینز | گتی ایماژ

AT&T برای اولین بار-درآمد سه ماهه سقوط کوتاه از وال استریت و انتظارات این شرکت کشیده سالانه هوا در روز چهارشنبه به عنوان تاثیر شیوع کروناویروس تحت الشعاع قوی رشد ماهانه مشترکان تلفن.

ایالات متحده آمریکا رسانه ها و ارتباطات از راه دور غول گفت: همه گیر کاهش درآمد 5 سنت در هر سهم. تبلیغات فروش بود که به شدت ضربه ناشی از به تعویق افتادن از زندگی ورزشی مانند جنون مارس و پایین تجهیزات بی سیم فروش منجر به 600 میلیون دلار کاهش در درآمد AT&T گزارش شده است.

این شرکت در گفت و گو با دید محدود برای بقیه سال اما اضافه کرد که آن را به حال به اندازه کافی رایگان جریان وجوه نقد به پرداخت سود سهام و پرداخت بدهی. —رویترز

9:38 am: داو جهش بیش از 400 امتیاز به عنوان روغن مراحل تیز چرخش پس از رکورد شیرجه رفتن

سهام افزایش یافت و برای اولین بار در سه روز در روز شنبه که قیمت نفت سعی در ایجاد ثبات پس از یک رکورد شیرجه رفتن.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و 450 امتیاز یا 1.9%. S&P 500 صعود 2.1% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.2%.

وست تگزاس اینترمدیت قرارداد در ماه ژوئن بود تا 12.3% تجارت در $12.99 قیمت هر بشکه نفت پس از یک زودتر به کاهش است. نفت برنت قراردادهای آتی در همین حال بودند تا 5.9% در $20.48 در هر بشکه دوره نقاهت بعد از یک تیز شبانه رها کردن. —فرد ایمبرت مگی فیتزجرالد

9:35 am: تقلا برای ایجاد بینی سواب برای coronavirus تست منجر به پرینتر 3D

3D چاپ سواب

منبع: دانشگاه فلوریدای جنوبی

برخی از کارشناسان بهداشت می گویند ایالات متحده آمریکا ممکن است مجبور به انجام میلیون ها نفر از آزمون — به عنوان بسیاری از 20 میلیون به 30 میلیون — در هر روز.

که خواهد شد بسیاری از سواب بینی — ساده اما ابزار حیاتی که در تامین کوتاه مدت.

یک گروه از بیمارستان ها و شرکت ها در حال تبدیل به 3D printers به سطح شیب دار بالا تولید. محققان در دانشگاه جنوب فلوریدا سلامت تمپا مبتنی بر مدرسه پزشکی و Northwell سلامت نیویورک بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی همکاری به منظور توسعه یک 3D-چاپ سواب که آنها می توانند در بیمارستان ها. آنها آزمایش طراحی و تولید سواب با Formlabs 3D شرکت چاپ است که قصد دارد صدها نفر از هزاران نفر از آنها را.

از گوش پاک کن استفاده می شود که رایج ترین نوع Covid-19 تست. چوب است که bristled پایان می رود به یک فرد حفره بینی و جمع آوری نمونه ای که تست شده برای coronavirus.

هزاران اضافی سواب می تواند کمک به کاهش برخی از زنجیره تامین در تلاش است که آهسته و تلاش برای گسترده تست. —ملیسا Repko

9:21 am: میسی وزن بالا بردن تا آنجا که $5 میلیارد بدهی به آب و coronavirus بحران

میسی گرفتن اقدامات شدید برای جلوگیری از وخیم نتایج مانند ورشکستگی و سعی خواهد کرد به جمع آوری میلیاردها بدهی به آب و بحران همه گیر به گفته افراد آشنا با این موضوع.

این کشور بزرگترین فروشگاه است که به دنبال بالا بردن تا آنجا که $5 میلیارد بدهی خود را پرداخت کنند. آن به دنبال استفاده از موجودی خود را به عنوان وثیقه به منظور بالا بردن $3 میلیارد و املاک و مستغلات به منظور بالا بردن $1 میلیارد دلار به 2 میلیارد گفتند. آن است که برنامه ریزی به تعهد خود نخست هرالد مربع موقعیت در نیویورک به عنوان بخشی از این معامله یکی از مردم گفت.

خرده فروش در اوایل این سال حفظ سرمایه گذاری بانک Lazard برای کمک به تقویت ترازنامه خود را. —لورن هرش

9:15 am: دلتا کتاب اول-از دست دادن سه ماهه پس از سوختن 100 میلیون دلار پول نقد در یک روز در طول coronavirus سفر رکود

هواپیما متعلق به خطوط هوایی دلتا بیکار نشستن در کانزاس سیتی فرودگاه بین المللی در آوریل 03, 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

خطوط هوایی دلتا’ روز چهارشنبه ارسال شده pretax از دست دادن $607 میلیون دلار برای سه ماهه اول و صادر تاریک و دلگیر پیش بینی می شود در این بهار به عنوان coronavirus تضعیف تقاضای سفر.

حامل آتلانتا مبتنی بر درآمد فرو 18 درصد در سه ماهه برای $8.6 میلیارد دلار است. مدیر عامل اد Bastian گفت: سه ماهه دوم سال درآمد خواهد شد به احتمال زیاد پاییز 90 ٪ در سال.

شرکت هواپیمایی صرف سه ماهه جلوگيري از پول نقد و کاهش هزینه های برای مبارزه با افت شدید در درآمد. آن سوخته را از طریق 100 میلیون دلار در روز در پایان ماه مارس نرخ آن انتظار دارد به نصف تا پایان سه ماهه دوم.

شرکت های هواپیمایی در میان صنایع سخت ترین ضربه coronavirus و اقدامات خشن برای جلوگیری از گسترش آن مانند stay-at-home سفارشات. حامل از جمله دلتا اعطا شد بخشی از $25 میلیارد دلار در دولت کمک های مالی و وام های اختصاص داده شده به پرداخت کارکنان از طریق سپتامبر. 30. —لسلی Josephs

9:04 am: Nasdaq مدیر عامل می بیند مصرف کارگران درجه حرارت به عنوان بخشی از coronavirus برنامه ریزی برای بازگشایی دفاتر خود را

Nasdaq مدیر عامل markowitz گفت CNBC در روز چهارشنبه که مصرف کارکنان درجه حرارت احتمالا بخشی از coronavirus برنامه ریزی برای بازگشت کارگران به دفاتر شرکت در سراسر جهان است.

“ما به احتمال زیاد از آنها بخواهید یک سری از سوالات خود را متوسط و انجام چیزهای دیگر را به مطمئن شوید که ما می توانیم مدیریت کارکنان ما با موفقیت” فریدمن گفت: در CNBC “Squawk Box.”

Nasdaq دفاتر در 30 کشور جهان است. فریدمن گفت که تصمیم گیری در بازگشت کارمندان به آن مکان از جمله در شهر نیویورک خواهد بود بستگی به منحنی این ویروس در هر محل خاص است.

اولین معیار در فرستادن کارگران به عقب خواهد بود که آیا تعداد Covid-19 مواردی است که در کاهش فریدمن گفت نزدک نیز ارزیابی اینکه آیا بیمارستان های محلی در حال “قادر به مدیریت از طریق بار مورد آنها داشته باشد.” —کوین Stankiewicz

8:49 am: نفت جهش 14% معکوس شیب دار ضرر و زیان پس از فرار شبانه جلسه

روغن شروع به پریدن کرد بیش از 10% در چهارشنبه معکوس شیب دار ضرر و زیان پس از فرار شبانه جلسه معاملاتی که دیدم بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از 20 سال است.

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار رز $1.73 یا 14 درصد به تجارت در $13.19 در هر بشکه رسید. قبلا در این جلسه WTI تا به حال معامله به عنوان کم به عنوان $10.26. قیمت نفت خام برنت معامله 7% یا $1.37 بالاتر در $20.68 پس از قبلا شکستن زیر $16. —سام مردیت Pippa استیونس Eustance هوانگ

7:48 am: اکثر آنتی بادی آزمایش را ‘بسیار بالا مثبت کاذب نرخ’

سرولوژی تستهای است که می تواند تشخیص حضور coronavirus آنتی بادی و شناسایی که آیا کسی در حال حاضر شده است در معرض Covid-19 را “بسیار بالا مثبت کاذب نرخ” سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

در اوایل این هفته دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و استاد Neeraj Sood که منجر زیادی آنتی بادی مطالعه در شهرستان لس آنجلس ادعا آزمون های او استفاده می شود بسیار دقیق است. اما Gottlieb شد محتاط در مورد آنتی بادی آزمایش.

“آنها باید با استفاده از این آزمون به تصمیم گیری های فردی برای تک تک بیماران” گوتلیب گفت. “آنها برای جمعیت در سطح مطالعات و آنها خوب شاید در برخی از مشاغل که در آن وجود دارد بسیار بالا قرار گرفتن در معرض coronavirus اما برای جمعیت عمومی یک آزمایش پادتن احتمالا نیست که مفید است.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

7:06 am: سوئد برابر یک مستند و پایتخت آن است که انتظار می رود برای رسیدن به ‘گله ایمنی’ در هفته

مردم لذت بردن از خود را در فضای restaruant میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در مرکز استکهلم سوئد در آوریل 20, 2020.

آندرس WIKLUND

همسایگان خود را بسته مرزهای مدارس میله ها و کسب و کار به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق اروپا اما سوئد رفت و در برابر دانه با نگه داشتن زندگی عمومی به عنوان محدودیت به عنوان امکان پذیر است.

این استراتژی مورد بحث بوده است. این کشور در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در حالی که اجازه می دهد برخی از قرار گرفتن در معرض آن با هدف ایجاد ایمنی در میان جمعیت عمومی در حالی که حفاظت از گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن. برخی از کارشناسان بهداشت و تشبیه آن به بازی رولت روسی با سلامت عمومی است.

اما در حال حاضر این کشور رئیس اپیدمیولوژی گفت: این استراتژی به نظر می رسد به کار می شود و این که “گله ایمنی” رسیده باشد می تواند در پایتخت استکهلم در چند هفته.

تعداد موارد در سوئد است که تقریبا دو برابر است که در کشور همسایه دانمارک (این 8,108 موارد گزارش شده 370 مرگ و میر) و فنلاند (با بیش از 4000 موارد و 141 مرگ و میر) که اعمال سخت مستند اقدامات است. پس از جمعیت خود هستند هر کدام در حدود 5 میلیون — نیمی از سوئد — نرخ مورد مشابه اگر چه این مقایسه می تواند اریب توسط تست اعداد در هر کشور است. اما سوئد 1,937 مرگ و میر است به مراتب بالاتر در تعداد و نسبت به دانمارک 370 و فنلاند 141. —هالی Ellyatt

6:55 am: همه گیر خواهد شد درایو انتشار کربن پایین 6%

Coronavirus همه گیر است و انتظار می رود به درایو دی اکسید کربن پایین 6 درصد در سال جاری رئیس سازمان جهانی هواشناسی گفت: در آنچه خواهد بود که بزرگترین افت سالانه پس از جنگ جهانی دوم است.

“این بحران تا به حال تاثیر بر انتشار گازهای گلخانه ای” WMO دبیر کل Petteri Taalas گفته مجازی مطبوعاتی در ژنو است. “ما تخمین می زنند که وجود دارد رفتن به 6 درصد کاهش در انتشار کربن در این سال به دلیل عدم تولید گازهای گلخانه ای از حمل و نقل صنعتی و تولید انرژی.” —رادیو فردا

5:52 am: موارد بیش از 10000 در لهستان

یک نقاشی دیواری ادای احترام به قربانی از پزشکان و پرستاران و امدادگران مبارزه با اپیدمی جدید کروناویروس COVID-19 دیده میشود و در ورشو لهستان, در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است.

Wojtek Radwanski | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تعداد تایید عفونت گذشت 10,000 در لهستان. یادآوری نقطه عطف می آید به عنوان کشور آماده برای انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10. لهستان در میان اولین کشور در اروپا برای تحمیل مستند اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

معاون وزیر بهداشت گفت: افزایش عفونت های جدید “شده بود موجود به درجه” رویترز گزارش داد.

“ما هنوز هم شاهد افزایش” سخنگوی وزارت Wojciech Andrusiewicz به خبرنگاران گفت:. “آنچه که ما می تواند دستیابی به سطح آنها را خاموش. اگر آن را برای محدودیت های ما می تواند از دیدن 30 ، 000 تا 40 ، 000 نفر آلوده.” —هالی Ellyatt

5:15 am: اسپانیا روزانه نرخ مرگ و پایدار باقی می ماند

یک پرستار و یک آتش نشان در حال صحبت کردن در دیده می شود در ویلللبا بیمارستان عمومی در آوریل 05, 2020 در مادرید اسپانیا است.

دیوید بنیتو

اسپانیا و مرگ و میر از افزایش یافته است به 21,717 از 21,282 روز گذشته افزایش 435 مرگ و میر در کشور وزارت بهداشت گفت.

اسپانیا گزارش 430 مرگ و میر در سه شنبه, بالاتر از 399 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه. تعداد کل موارد رسیده 208,389 تا 4,211 از روز قبل. —هالی Ellyatt

4:50 am: هند توقف آنتی بادی تست های قابلیت اطمینان مورد سوال

هند دستور داده است تا یک وقفه در تست برای آنتی بادی به دلیل نگرانی بیش از دقت و صحت نتایج مقامات بهداشت گفت: گزارش رویترز.

پیش از آن در مارس هند مقامات بهداشتی مورد تایید آزمایش خون برای coronavirus آنتی بادی به عنوان یک راه سریع برای تقویت غربالگری تلاش و به آنها دستور داد بیش از یک و نیم میلیارد تست کیت از چین است.

اما رئیس اپیدمیولوژی در شورای تحقیقات پزشکی هند گفت که او خواسته است مقامات بهداشتی به طور موقت متوقف تست برای آنتی بادی به دلیل نتایج متناقضی. هند تقریبا 20,000 تایید موارد Covid-19. —هالی Ellyatt

4:31 am: ویروس است که یک چالش بزرگ برای روسیه و پوتین و عبدالله می گوید

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس ویدئویی در جلسه در COVID-19 coronavirus وضعیت در روسیه در نوو-Ogaryovo اقامت.

الکسی Druzhinin

روسیه و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روبرو هستند “بسیار مشکل” وضعیت به عنوان coronavirus شیوع تسریع در کشور, سخنگوی کرملین گفت CNBC در روز سه شنبه.

“این یک چالش بزرگ و یک خطر بزرگ برای هر کشور در جهان است. این نه تنها در مورد پوتین و یا در مورد هر کشور است که با این چالش مواجه و آن را کاملا بی سابقه ما هرگز مواجه شده آن را قبل از” دیمیتری Peskov پوتین, سخنگوی, گفت CNBC شنبه.

او اشاره کرد که آن را برای اولین بار عمده بین المللی وضعیت همه گیر است که هر کسی — از جمله پوتین — تا به حال با آن مواجه است.

روسیه تایید کرد 5,236 موارد جدید در روز چهارشنبه در آوردن این کشور رسمی شمارش به 57,999. با اینحال رسمی تلفات باقی می ماند کاملا پایین — 513 نفر است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: هند توقف آنتی بادی آزمون; لهستان مجموع موارد بیش از 10000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>