Coronavirus به احتمال زیاد به بازگشت ‘که در ماه’ می گوید: دانشمند ارشد

میلیون ها نفر از انگلیسی ها نیاز به قرارداد coronavirus به منظور کنترل تاثیر این بیماری است که به احتمال زیاد به بازگشت “در سال” دولت مشاور ارشد علمی است که اخبار آسمان.

حدود 60 درصد از جمعیت بریتانیا را نیاز به تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس در جهت جامعه به “گله ایمنی” از آینده شیوع Sir Patrick blue palace hotel گفت.

گله ایمنی و مقاومت به بیماری مسری در درون یک جمعیت چون به اندازه کافی مردم را تبدیل به ایمنی بدن و پس از آن است که سخت تر برای آن به گسترش است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن در دسترس برای کوروناویروس.

تا کنون 10 نفر در بریتانیا که تا به حال COVID-19 – بیماری که توسعه از coronavirus – فوت کرده اند.

Patrick Vallance still
تصویر: آقا پاتریک می گوید: بسیاری از مردم نیاز به دریافت coronavirus برای رسیدن به گله ایمنی

تعداد موارد تایید شده در انگلستان رسیده 590 روز پنج شنبه – با 134 در 24 ساعت اگر چه آقا پاتریک معتقد است که تعداد واقعی افراد آلوده در بریتانیا در حال حاضر می تواند بین 5000 تا 10,000.

Sir Patrick توصیف COVID-19 به عنوان “زننده بیماری” اما تاکید کرد اکثر مردم تنها تجربه یک “خفیف” بیماری.

بیشتر از Covid-19

او توضیح داد که چگونه اکثریت انگلستان جمعیت بیش از 65 میلیون خواهد نیاز به کامپیوتر coronavirus خطر گسترده شیوع آینده به عقب رفتن.

“ما فکر می کنم این ویروس به احتمال زیاد به یکی می آید که در سال در سال, می شود, مثل یک ویروس فصلی,” او گفت, اخبار آسمان.

“جوامع را تبدیل به ایمنی بدن به آن است و رفتن به بخش مهمی از کنترل این مدت طولانی.

“حدود 60 درصد است که مرتب کردن بر اساس شکل شما نیاز به دریافت گله ایمنی است.”

با وجود پیشنهادات میزان مرگ ناشی از کوروناویروس می تواند حدود 1% از کسانی که آلوده آقا پاتریک گفت: برآورد که چگونه بسیاری از ممکن است مرگ شد “دشوار” از آنجا که ممکن است وجود دارد بسیاری از مردم که نشده اند تشخیص داده نشده است.

“همین دلیل است که برخی از آزمایش های جدید که در حال توسعه هستند در حال حاضر در حال رفتن به بسیار مهم است بنابراین ما واقعا می تواند در درک چگونگی این بیماری در حال گسترش است و ما لازم نیست که یک دسته که هنوز,” او اضافه شده است.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است که به همه گیر جهانی پس از شیوع کروناویروس در سراسر بسیاری از کشورها است.

نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه تایید کرد که دولت وارد فاز دوم خود در پاسخ به COVID-19 – حرکت از تلاش برای مهار این ویروس به تأخیر انداختن آن گسترش یافته است.

Prime minister Boris Johnson has called the coronavirus pandemic 'the worst public health crisis in a generation'.
PM: کسانی که با علائم باید جدا به مدت هفت روز

هر کسی با سرفه مداوم و یا درجه حرارت بالا در حال حاضر به خود منزوی کردن و ماندن در خانه به مدت هفت روز در حالی که مدارس شده اند خواست به انصراف از برنامه ریزی سفرهای خارج از کشور.

آقا پاتریک کمک به نظارت دولت در پاسخ به کروناویروس و دفاع انگلستان استراتژی در برخورد با این بیماری است.

وزرای رو به رشد سوال در مورد اینکه چرا انگلستان نیست بازیگری در یک روش مشابه به دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه و ایتالیا که اقدامات انجام شده اعم از ممنوعیت اجتماعات بزرگ به quarantining کل جمعیت.

آقا پاتریک گفت: “انگلستان “کمی پشت” که در آن شیوع کروناویروس در کشورهای دیگر با توجه به اقدام اولیه در ردیابی و جداسازی کسانی که آلوده می شوند.

“آنچه که ما نمی خواهید برای انجام شده است برای دریافت به kneejerk واکنش های که در آن شما باید شروع به انجام اقدامات در اشتباه سرعت به خاطر چیزی که اتفاق افتاده را,” او اضافه شده است.

“بنابراین ما در حال تلاش برای حفظ جلوتر از آن ما در حال تلاش برای ذخیره کردن مسیر به طوری که مردم می توانید ببینید که چه اقداماتی هستند که هستند توصیه می شود.”

Sir Patrick نیز روز پنجشنبه اقدام صورت گرفته توسط آقای جانسون به عنوان “بسیار بزرگ اندازه گیری” اضافه کرد: “این رفتن به کاملا یک تاثیر بزرگ در سراسر تعدادی از مردم و تعدادی از خانواده ها تعداد زیادی از مردم.

“من فکر نمی کنم که بی اهمیت اندازه گیری در همه.”

ممنوعیت تجمع جرم و جداسازی کل خانواده ها گام های بعدی در نظر گرفته شده توسط دولت Sir Patrick نشان داد.

اما او استدلال بیشتر از انتقال از coronavirus رخ می دهد در تجمعات به جای بزرگتر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>