Coronavirus است که بسیار مسری’ اما ‘ما گذشته این اپیدمی’ top داروسازی مدیر عامل شرکت می گوید

یک مرد می پوشد یک ماسک در محله چینی ها پس از شیوع رمان coronavirus در شیکاگو, ایلینوی, ژانویه 30 سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | ایسنا

این گونه جدید از کروناویروس که ایجاد کرده است یک بیماری همه گیر مرگبار در چین است “خیلی بیشتر مسری” از آنفولانزا بالا داروسازی مدیر عامل شرکت گفت: CNBC.

صحبت کردن با CNBC Julianna Tatelbaum جمعه, AstraZeneca مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot گفت: این ویروس به طور رسمی به نام COVID-19 یک عفونت بسیار مسری.

“آنچه همه ما آموخته است که این ویروس منجر به مرگ و میر کمتر از ویروس آنفلوانزا اما آن را خیلی بیشتر مسری ویروس بسیار مسری است,” او گفت:. “من نمی خواهد می گویند آن را کاملا کنترل می شود اما من امیدوار هستم که در طول چند ماه آینده که ما آن را تحت کنترل است.”

حداقل 19 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده آلوده شده اند این فصل آنفولانزا با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در نتیجه از 10 ، 000 مرگ و میر و 180,000 بستری شدن در بیمارستان.

با وجود بالا سرایت نرخ COVID-19, Soriot CNBC گفت او خوشبین است که مقامات چینی خواهد بود قادر به مهار این ویروس اشاره کرد که “ما به گذشته” شیوع H1N1 — همچنین به عنوان شناخته شده آنفولانزای خوکی — حدود یک دهه پیش.

“دولت چین واقعا چرخش بسیاری از منابع بسیاری از تلاش در کنترل این بیماری تا آنجا که آنها می توانند در کشور شده است وجود دارد مقدار زیادی از کار در حال حاضر برای کنترل سفر برای متوقف کردن مردم از گسترش بیماری” او توضیح داد.

“در هوبئی منطقه ووهان است که واقعا کنترل می شود. این تلاش باید تاثیر طول زمان و به همین دلیل ما بر این باورند که ما در گذشته این بیماری همه گیر.”

در آن سال هدایت برای سال 2020 AstraZeneca گفت: آن را بر عهده داشتند و “نامطلوب تاثیر از چین به مدت تا چند ماه به عنوان یک نتیجه از رمان اخیر شیوع کروناویروس.”

“با توجه به تاثیر COVID-19 اپیدمی درآمد کل است که انتظار می رود به افزایش بالا تک رقمی به پایین درصد دو رقمی و هسته EPS است که انتظار می رود به افزایش متوسط به بالا, نوجوانی, درصد,” داروسازی غول گفت: در آن درآمد گزارش روز جمعه اشاره کرد که این امر با ارائه یک به روز رسانی با آن در سه ماهه اول نتایج برای این سال است.

محققان در حال حاضر هشدار داد که COVID-19 ممکن است مسری از داده های کنونی نشان می دهد.

در پایان ماه ژانویه که تخمین زده می شود که R جز این ویروس بین 1.4 و 2.5. تحقیق از جز یا R0, رتبه 1 این معنی است که فرد به طور متوسط با این ویروس آلوده خواهد شد و گسترش آن را به یک نفر دیگر.

شیوع است که انتظار می رود برای ادامه اگر یک بیماری است که با توجه به تحقیق هیچ ارزشی بالاتر از 1 در طول یک رویداد مانند بیماری همه گیر در حال حاضر اتفاق می افتد در چین است.

تحقیقات منتشر شده در ماه گذشته برآورد R جز برای COVID-19 در حدود 2.2 معنی هر بیمار آلوده خواهد شد حداقل دو نفر — که coronavirus بیشتر عفونی از آنفولانزای فصلی.

در همین حال یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه لنکستر انگلستان پیشنهاد کرد در ماه ژانویه که coronavirus ممکن است یک R جز از 3.1 در حالی که دانشمندان چینی گفت: از آن می تواند حتی بالاتر است.

“ما برآورد ميانگين R0 اعم از 3.30 به 5.47” آنها گفت: در یک مقاله منتشر شده در ماه گذشته.

مسابقه به توسعه یک واکسن

محققان در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن برای این گونه جدید از coronavirus به طور رسمی به نام COVID-19 که اعلام شده است “قبر تهدید” توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و تا کنون آلوده بیش از 60 ، 000 نفر در سراسر جهان.

چند شرکت های دارویی از جمله ویر بیوتکنولوژی مدرن و Inovio دارو پیشنهاد کرده اند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن برای ویروس که برای اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در دسامبر 31.

با وجود تلاش جهانی برای توسعه یک واکسن کارشناسان پزشکی هشدار داده اند این می تواند در حالی که برای یکی پاک می شود برای استفاده عمومی است.

این گونه جدید از coronavirus تولید خفیف علائم سرماخوردگی در حدود 80% از بیماران که رسمی به خبرنگاران گفت: روز شنبه. حدود 15 درصد از کسانی که قرارداد COVID-19 به پایان رسید تا با پنومونی در حالی که 3 ٪ تا 5 ٪ از تمام بیماران نیاز به مراقبت های ویژه, او گفت:.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش اضافی 121 مرگ و میر و 5,090 موارد جدید COVID-19 سراسر سرزمین اصلی برای فوریه 13.

مقامات در هوبئی استان است که در کانون بحران در چین روز جمعه گفت که 51,986 مردم در این منطقه شده است با آلوده coronavirus تا کنون.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و جسیکا Bursztynsky کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>