Coronavirus است که بیشتر منجر به مرگ در مردان نسبت به زنان عمده مطالعه نشان می دهد

یک پرستار در یک دست کت و شلوار محافظ تغذیه یک coronavirus بیمار در داخل یک بخش جدا شده در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان در فوریه 8 سال 2020 است.

چین روزانه از طریق رادیو فردا

مردان بیشتر در معرض خطر مرگ از زنان اگر آنها قرارداد سویه جدید از coronavirus محققان چینی به این نتیجه رسیدند در بزرگترین مطالعه در شیوع به تاریخ.

در تحقیقات منتشر شده دوشنبه تحلیلگران مورد مطالعه 72,314 سوابق بیمار از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (john marshall).

سوابق دقیق 44,672 موارد تایید شده از coronavirus 16,186 موارد مشکوک و 889 مواردی که حامل coronavirus ها نمایش داده می شود هیچ نشانه ای ندارند. بيماران طبقه بندی به سه گروه با توجه به اینکه علائم خود بودند خفیف شدید و یا انتقادی.

اکثریت قریب به اتفاق موارد تایید شده ثبت شد در افراد بین سنین 30 تا 69, با توجه به پژوهش است. بسیاری از کسانی که مبتلا به کروناویروس — به طور رسمی به نام COVID-19 — تا به حال گزارش “ووهان مربوط به مواجهه” در حالی که 81 درصد از تایید موارد طبقه بندی شده به عنوان خفیف.

با توجه به يافته ها فقط 4.7 درصد مورد تأیید رسیده بود “بحرانی” وضعیت به این معنی بیماران به نمایش گذاشته علائم مانند نارسایی تنفسی سپتیک شوک و اختلال در عملکرد ارگان های متعدد و یا شکست است. اما نیمی از این موارد به عنوان بحرانی تبدیل شده بود منجر به مرگ داده ها نشان داد.

The john marshall داده ها همچنین پیشنهاد کرد که نرخ مرگ و میر بالاتر در میان مردان بیش از زنان است. مقامات ثبت 2.8% مرگ و میر برای بیماران مرد در حالی که 1.7 درصد موارد در زنان منجر به مرگ شود.

بيمار مرد اختصاص 22,981 یا 51 درصد از کل موارد تایید شده در حالی که coronavirus تاييد شده بود در 21,691 بيمار زن به عنوان 11 فوریه هنگامی که جمع آوری داده ها به پایان رسید.

اما صحبت کردن با CNBC در یک تماس تلفنی در روز سه شنبه سیمون کلارک دانشیار در سلولی میکروب شناسی توضیح داد که تفاوت آماری در جنس نر و ماده ممکن است به دلیل زیست شناسی.

“این ممکن است به نوعی از مردان و زنان شامل تجزیه و تحلیل; ممکن است بيماران در مواجهه با موقعیت هایی که آنها را در معرض خطر — آن را نمی ممکن است زمینه ای بیولوژیکی دلیل,” او گفت:. “شما باید قادر به حذف تمام انواع دیگر عوامل اجتماعی به منظور قادر به می گویند واقعی وجود دارد بیولوژیکی تفاوت — از آن می تواند به شرایط است.”

که بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?

افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی بودند بیشتر در معرض خطر ابتلا به کشنده مورد COVID-19 محققان همچنین اشاره کرد.

مورد مرگ و میر با افزایش سن, با 14.8 درصد موارد در افراد بالای سن 80 سالگی و در نتیجه مرگ شود. بیماران بین سنین 70 و 79 تا به حال 8% نرخ مرگ و میر, در حالی که کسانی که در سن 60 تا 69 به حال مرگ و میر 3.6%.

محققان محاسبه و به طور کلی مرگ و میر 2.3% با مجموع 1,023 مرگ و میر ثبت شده در میان موارد تایید شده از این ویروس در مطالعه است.

بیماری های قلبی عروقی بود از قبل موجود شرایط بیشتر در ارتباط با افزایش مرگ و میر با مطالعه گزارش یک مرگ و میر از 10.5 درصد در بیمارانی که رنج می برد با این بیماری است. افراد مبتلا به دیابت به حال مرگ و میر 7.3 درصد فراوانی مرگ و میر نیز بالاتر از کلی رای در افراد مبتلا به بیماری های مزمن تنفسی و فشار خون بالا و سرطان است.

در بیماران با گزارش اساسی در شرایط مرگ و میر کاهش یافته و به 0.9% با توجه به مطالعه است.

“در میان 1,023 مرگ و میر اکثریت شده اند (بیش از) 60 سال سن و/یا تا به حال از قبل موجود … وضعیت” محققان گفت: در گزارش. آنها برجسته شده است که تنها کسانی که شناخته شده به عنوان داشتن علائم حیاتی مرده بود و این ویروس تا به حال ثابت نشده کشنده برای هر کسی که در “خفیف” و یا حتی “شدید” دسته بندی.

این پژوهش نرخ مرگ و میر — که رسیده بود با تقسیم تعداد کل مرگ و میر از تعداد موارد تایید شده — را متفاوت از دیگر محاسبات. برخی از کارشناسان معتقدند تعداد کل coronavirus موارد می تواند بسیار بالاتر از این سوابق نشان می دهد که می تواند میزان مرگ و میر پایین تر از در حال حاضر تخمین زده می شود.

“از آنجا که در اکثر مردم آن را نسبتا خفیف, ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم COVID-19. احتمال باقی می ماند که بسیاری از افراد آن را دارند و نمی دانند که آنها آن را” کلارک اضافه شده است. “اما ما نمی دانیم که و مگر اینکه ما روی صفحه نمایش جمعیت در مقیاس بزرگ وجود دارد هیچ راهی برای دانستن.”

صحبت کردن با CNBC “ارز” در هفته گذشته, Dr. Ian Lipkin از دانشگاه کلمبیا گفت: این امکان پذیر نیست به صورت رسمی مرگ و مير به طور مشخص به دلیل متغیرهای تعداد نامعلومی از عفونت بدون علامت و متفاوت تشخیص روش.

“من تخمین می زنند این است که واقعی مرگ و مير در حال رفتن به پایین تر احتمالا کمتر از 1%” او گفت:.

این گونه جدید از coronavirus تولید خفیف علائم سرماخوردگی در حدود 80% از بیماران که رسمی به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. حدود 15 درصد از کسانی که قرارداد COVID-19 به پایان رسید تا با پنومونی در حالی که 3 ٪ تا 5 ٪ از تمام بیماران نیاز به مراقبت های ویژه, او گفت:.

مقامات چینی روز سه شنبه گفت وجود داشته است 1,886 موارد جدیدی از کروناویروس در فوریه 17, آوردن مجموع تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی به 72,436 به تاریخ.

در حالی که تعداد مرگ و میر در استان هوبئی — منطقه در مرکز چین اپیدمی شد کمی پایین تر در مقایسه با روز قبل در 93, تیم تحقیقاتی در پشت دوشنبه مطالعه هشدار داد که “با بسیاری از مردم از بازگشت از تعطیلات چین نیاز به آماده شدن برای امکان دوباره بجای اول برگشتن این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>