کروناویروس یک ‘چالش برای پوتین و” خطر بزرگ ” برای جهان کرملین هشدار

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس ویدئویی در جلسه در COVID-19 coronavirus وضعیت در روسیه در نوو-Ogaryovo اقامت.

الکسی Druzhinin

روسیه و رهبر آن رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در حال مواجهه با یک چالش بی سابقه به عنوان coronavirus شیوع تسریع در کشور, سخنگوی کرملین گفت CNBC.

“این یک چالش بزرگ و یک خطر بزرگ برای هر کشور در جهان است. این نه تنها در مورد پوتین و یا در مورد هر کشور است که با این چالش مواجه و آن را کاملا بی سابقه ما هرگز مواجه شده آن را قبل از” دیمیتری Peskov پوتین, سخنگوی, گفت CNBC شنبه.

او اشاره کرد که آن را برای اولین بار عمده بین المللی وضعیت همه گیر است که هر کسی — از جمله پوتین — تا به حال با آن مواجه است.

“برای او این یک چالش است زیرا ما می دانیم که علاوه بر خطر برای زندگی و سلامت انسان, این بحران همه گیر خواهد شد باز کردن دروازه برای بحران اقتصادی در جهان خواهد شد و این یکی دیگر از چالش” Peskov اضافه شده است.

Coronavirus گسترش از چین به اروپا در اوایل سال 2020 اما به نظر می رسد به دست گرفته اند دیگر را نگه دارید در روسیه است. پوتین خطاب به ملت در مارس 25, آنها گفتن که این کشور دیگر نمی تواند “خود را عایق” از تهدید coronavirus و نه متوقف کردن آن را از “ریختن بیش از” به کشور از همسایگان خود است.

او همچنین لغو همه پرسی تغییر قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد تا او را به خدمت بیشتر اصطلاحات و اعلام “عدم کار در هفته” که تاکنون تمدید شده تا پایان مارس به تلاش برای به تاخیر انداختن گسترش ویروس. پایتخت روسیه مسکو و عمده شهر سنت پترزبورگ رفت و به مستند آیا به عنوان دیگر نقاط کشور است.

اما تعداد موارد تایید شده از این ویروس به سرعت در حال شتاب در روسیه است. روز یکشنبه این کشور در حدود 146 میلیون نفر را دیدم بزرگترین روزانه افزایش جدید تایید موارد با بیش از 6,060. سپس روز دوشنبه این گزارش 4,268 موارد باعث امیدواری از کاهش سرعت قبل از این ارقام رسید دوباره در روز سه شنبه با افزایش 5,642 موارد با توجه به داده های از روسیه به بحران پاسخ مرکز.

این تعداد در حال حاضر در 52,763 با توجه به داده های گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. با اینحال تعداد مرگ و میر ثبت شده در روسیه باقی مانده است قابل توجه کم تا کنون در 456.

Peskov گفت که این وضعیت “است که واقعا بسیار جدی آن را بسیار به چالش کشیدن آن را بسیار مشکل ساز باعث مشکل برای مردم در سراسر جهان از جمله روسیه است.”

او افزود که این مهم به حفظ وحدت در جامعه بین المللی و عزم و اراده برای غلبه بر بحران و اشاره کرد که “این تنها راه است.”

برخی از تحلیلگران گفته اند CNBC که روسیه آهسته بود برای پاسخ به بحران و که آن را نامشخص چگونه آن سیستم مراقبت های بهداشتی است که یک کارشناس به عنوان “بیمار,” مدیریت خواهد شد. اما پوتین سخنگوی دفاع روسیه رویکرد به شیوع و گفت که آن را در حال حاضر آغاز شده برای بررسی ظرفیت بیمارستان و تجهیزات پس از شیوع بیماری در چین در آغاز سال است.

“در حال حاضر … روزانه افزایش آمار و ارقام کاملا قابل متاسفانه اما افزایش است که می تواند به خطر اندازد بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم” Peskov اصرار داشت و اضافه کرد که روسیه معتقد است آن را ببینید در اوج عفونت در ماه های آینده است و به دنبال تعدادی از عفونت های جدید به سطح در اواسط ماه مه.

“سپس ما خواهید بود در انتظار یک کاهش تدریجی در آمار و ارقام,” او اضافه شده است.

پوتین ‘هرگز نشان داد ترس ،

روسیه ارسال محموله از کمک های پزشکی و تجهیزات به آمریکا و ایتالیا به عنوان کسانی که کشورها باید برای مقابله با شیوع کروناویروس.

محموله مشخص شده با “از روسیه با عشق” نشانه درخواست برخی از بدبینی که کمک های در نظر گرفته شده به عنوان یک راه برای متقاعد کردن آمریکا و اروپا به کاهش تحریم ها علیه روسیه در بخشی خود را برای 2014 الحاق کریمه به روسیه و دخالت در سال 2016 آمریکا. روسیه را رد کرده آن را دخالت در آمریکا نظام سیاسی و خواستار تحریم های “غیر قانونی است.”

Peskov صراحت انکار کرد که پوتین شد هدف ایران از طریق این کمک ها گفت: رئیس جمهور بود “هرگز مطرح تحریم” در حالی که صحبت کردن به همتای آمریکایی خود را.

“در واقع زمانی که پوتین شنیده ام که برخی از ایالت ها در آمریکا مواجه شده بسیار دشوار وضعیت با هواکش و سایر مواد را برای اولین بار تصمیم گرفت به برخی از ارسال کمک به,” او گفت:.

“این یک زمان مناسب برای فکر می کنم از مزایا و یا انتظارات شما پس از سازماندهی این نوع کمک. او را در برابر سیاسی کمک.”

روسیه را به نگاه نزدیک به صفحه اصلی برای کاهش تاثیر اقتصادی از coronavirus با این کشور در بانک مرکزی در حال حاضر سیگنالینگ است که آن را می تواند کاهش نرخ بهره کلیدی خود را برای محافظت از اقتصاد است. با اینحال, آن را پیش بینی کرده است که اقتصاد است به احتمال زیاد قرارداد در سال 2020 با توجه به دو تاثیر coronavirus و رکود در قیمت نفت که روسیه به عنوان یک عمده نفت تولید و صادر کننده متکی هستند.

پرسید که آیا این کشور رویکرد به شیوع کروناویروس که در عین حال غیر ممکن است برای ارزیابی به طور کامل و به طور بالقوه می تواند آسیب پوتین محبوبیت رتبه بندی (که ایستاده بود در 63 درصد در ماه مارس با توجه به مستقل ناظر انتخابات از Levada مرکز با داشتن افتاده از بالا 80s در 2015) Peskov اصرار داشت آن بود که در خط مقدم از رئیس جمهور را داشته باشید.

“در طول فعالیت سیاسی خود را, پوتین هرگز نشان داد که ترس در مورد از دست دادن محبوبیت خود … او هنوز هم لذت می برد اکثریت قریب به اتفاق از حمایت در میان مردم اما این آخرین چیزی است که او فکر می کند در مورد” او گفت:.

“اولین چیزی که برای او در حال حاضر است که برای مبارزه با کروناویروس و برای صرفه جویی در زندگی برای درمان کسانی که نیاز به درمان و پس از آن برای احیای اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>