Coronavirus: رئیس صندوق بین المللی پول می گوید: شیوع ‘اغلب با فشار دادن عدم اطمینان” برای اقتصاد جهانی

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مدیر عامل Kristalina Georgieva ارائه می شود او پرده بیدار سخنرانی بررسی مسائل کلیدی به خطاب در جلسات سالانه در واشنگتن در اکتبر 8, 2019.

نیکلاس KAMM | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

صندوق بین المللی پول سر Kristalina Georgieva گفت: کروناویروس جدید یا COVID-19, شیوع “اغلب با فشار دادن عدم قطعیت” در مواجهه با اقتصاد جهان در حال حاضر.

بین المللی بهداشت و درمان اضطراری “ما پیش بینی نیست در ماه ژانویه” در حال حاضر تهدید به از خط خارج شدن رشد اقتصاد جهانی است که در حال حاضر تحت فشار از یک جنگ تجارت جهانی و مبارزه با تروریسم در اروپا او گفت: روز شنبه در یک پست وبلاگ منتشر شده در صندوق بین المللی پول ،

“این یک استارک یادآور چقدر شکننده بازیابی می تواند در معرض خطر حوادث پیش بینی نشده,” او اضافه شده است.

این ویروس در حال حاضر کاهش رشد اقتصادی چین در سال جاری Georgieva گفت: چقدر بستگی دارد چگونه به خوبی از رهبران جهان می تواند شامل سرعت گسترش شیوع.

“اگر این اختلال از این ویروس به سرعت به پایان انتظار داریم که اقتصاد چین به گزاف گویی به زودی,” او نوشت:, و اضافه کرد که رشد تولید ناخالص داخلی چین به شدت به قطره در لیتر 2020 این امر می تواند جزئی آمار در سال است. “سرریز به کشورهای دیگر باقی خواهد ماند نسبتا جزئی و کوتاه مدت عمدتا از طریق موقت زنجیره تامین اختلالات, گردشگری و سفر, محدودیت.”

منشاء آن در شهر ووهان جدید کروناویروس آلوده بیش از 75,200 مردم در بیش از دو دوجین از کشورها قتل حداقل 2000 نفر از یکشنبه.

حاوی ویروس شهرستانها در سراسر چین صادر قرنطینه دستورات است که باید به طور موثر تعطیل به طور معمول شلوغ شهرستانها. شیوع بیماری و همچنین تلاش برای مهار آن در حال حاضر چند ملیتی به رهبری شرکت هایی مانند اپل برای هشدار دادن به سرمایه گذاران در مورد کاهش تقاضا و عرضه زنجیره ای وقفه.

صندوق بین المللی پول Georgieva هشدار می دهد که یک مدت طولانی شیوع می توانست عواقب قابل توجهی برای چینی و اقتصاد جهانی.

“آن جهانی تاثیر خواهد بود از طریق تقویت بیشتر قابل توجهی زنجیره تامین اختلالات و مداوم در کاهش اعتماد سرمایه گذاران به خصوص اگر اپیدمی گسترش فراتر از چین,” او گفت: در پست.

Georgieva گفت CNBC در هفته گذشته است که در این هفته و بعد بسیار مهم در تعیین تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری به عنوان کارخانه در سراسر چین در حال تنظیم برای از سرگیری عملیات. او همچنین هشدار داد در برابر مقایسه COVID-19 شیوع سارس در سال 2003 که برخی از اقتصاددانان برآورد هزینه اقتصاد جهانی 45 میلیارد دلار.

چین تنها نماینده 8 درصد از اقتصاد جهان در اوایل 2000s و در حال حاضر باعث می شود تا 19 درصد سهم او اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>