Coronavirus بازدید تجاری املاک و مستغلات در بریتانیا به عنوان خرده فروشان سقوط در اجاره

یک عابر پیاده با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 پیاده روی گذشته بسته کردن مغازه ها خالی نایب السلطنه خیابان در لندن در تاریخ 2 آوریل سال 2020 به عنوان زندگی در بریتانیا همچنان در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

TOLGA AKMEN

Coronavirus همه گیر ضربه انگلستان ملک تجاری به عنوان خرده فروشان نزدیک برای مدت نامعلوم و خریداران باقی می ماند قفل شده است و در خانه است.

این کشور را “آجر و ملات” بخش خرده فروشی شده است در دولت لرزان برای بسیاری از دهه گذشته به عنوان یک تعداد زیادی از مردم تصمیم گرفتند به فروشگاه آنلاین. اما مشتریان که هنوز هم چشیده در فروشگاه تجربه در حال حاضر در خانه گیر کرده و پس از دولت انگلیس اعمال شده در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس است.

تنها فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی می ماند به این معنی است که رستوران ها و بارها و دیگر فروشگاه های خیابان بالا بسته شده با مشتریان و بسیاری از آنها در تلاش برای پرداخت اجاره خود را.

“ما انتظار داریم لندن تجاری ارزش ملک به شدت سقوط در سه ماهه دوم. بخش خرده فروشی که در حال حاضر مبارزه با ساختاری تغییر نسبت آنلاین هزینه های است که به احتمال زیاد سخت ترین ضربه” امی چوب اموال اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت: CNBC هفته گذشته است.

Intu یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد با کل دارایی از £10 میلیارد دلار از جمله فضاهای خرده فروشی در سراسر انگلیس گفت: این دریافت تنها 29 درصد از اجاره بها با توجه به سه ماهه دوم منتهی به مارس 25. در مقایسه این شرکت دریافت کرده بود 77 درصد از پرداخت ها با توجه به زمان در سال گذشته است.

Hammerson یکی دیگر از عمده توسعه دهنده املاک و مستغلات با پارک های خرده فروشی در بریتانیا نیز هشدار داد که در اواخر مارس آن را دریافت کرده بود تنها 35 درصد از سه ماهه دوم اجاره از آن حق بیمه رسانه ها در انگلیس در بزرگترین شهرستانها.

“ما دریافت کرده اند انواع درخواست ها برای اجاره deferrals پرداخت های ماهانه و چشم پوشی است که ما در حال بررسی مورد به مورد بر اساس” Hammerson گفت: در هفته گذشته.

Landsec یک انگلستان مدیریت املاک و مستغلات اشاره کرده است یک “تغییر بزرگ” در ساختمان آن چگونه استفاده می شود با توجه به “گسترش سریع از CV-19”. این شرکت اضافه شده است که 65 درصد از اجاره بها با توجه بر 25 مارس پرداخت شد 31 مارس در مقایسه با 96% برای همان آخرین دوره سال است.

“این وضعیت به نظر می رسد بسیار مخاطره آمیز,” Osmaan ملک جهانی سر از املاک و مستغلات در UBS گفت CNBC هفته گذشته است. او اضافه کرد که چشم انداز آینده خرده فروشی ملک را بسیار بستگی دارد در چه مدت این مستند به طول می انجامد.

دولت دستور به ماندن در خانه معرفی شدند در مارس 23, و اگر چه آنها با توجه به بررسی هفته آینده وجود ندارد و پایان تاریخ برای مستند نشده است.

اما کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات دولتی هشدار داده اند که زندگی نمی بازگشت به حالت عادی یک شبه. وجود دارد و انتظار می رود مراحل تدریجی به سمت عادی که باعث می شود آن مشخص نیست زمانی که مغازه ها و کافه ها سینما ها و رستوران ها باز خواهد شد درهای خود را دوباره.

ویموته انگلستان – مارس 05: کل نظرات بسته فروشگاه Debenhams در مارس 05, 2020 در ویموته, United Kingdom.

Finnbarr وبستر

در ضمن رستوران ایتالیایی زنجیره ای Carluccio و اجاره-به-خود را خرده فروش BrightHouse کاهش یافته است به دولت. Cath Kidston, یکی دیگر از انگلستان بالا, خیابان نام, همچنین انتظار می رود برای ورود به دولت با توجه به اخبار آسمان و Debenhams یک انگلستان فروشگاه زنجیره ای روز دوشنبه گفت که آن را آماده برای ورود به دولت.

علاوه بر این نگرانی وجود دارد که حتی زمانی که آنها مجاز به مصرف کنندگان نمی شود در حال اجرا به فروشگاه; تحلیلگران مطرح کرده اند احتمال این که این مستند می تواند سرعت بخشیدن به حرکت به خرید آنلاین.

کانستنتینز Venetis ارشد اقتصاد در شرکت تحقیقاتی, TS, لومپارد, CNBC گفت: “احتمالا وجود خواهد داشت کندتر بهبود در خرده فروشی اجاره تقاضا به عنوان برخی از کسب و کار کوچک (یا) دید; و آن را برخی از زمان برای مصرف به عقب بر گردیم به جایی که آن را قبل از ویروس نیست حداقل به عنوان بیکاری است به پرش.”

انگلستان نرخ بیکاری افزایش یافت و در سه ماه ژانویه به 3.9 درصد تا دو درصد در سه ماهه قبلی است.

با توجه به این که این ارقام را به حساب corornavirus تاثیر تحلیلگران انتظار دارند این میزان افزایش در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>