Coronavirus اتحاد ‘در معرض هر شکستگی’ در ما ایمنی بالا کار رهبران اتحادیه می گویند

کارگران به جای یک غلتک است که فشرده جراحی در یک&T فولاد ضد زنگ کارخانه در میدلند, پنسیلوانیا, مارس 2 سال 2020 است.

مایکل رایان Swensen | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است “در معرض هر شکستگی” در ایالات متحده ایمنی مورد نیاز به عنوان کارگران ضروری آلوده می شوند و می میرند از Covid-19 چند کشور از بزرگترین اتحادیه های کارگری و سابق ایمنی کارگر رسمی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما روز سه شنبه گفت.

حتی به عنوان بسیاری از ایالت نورد اجتماعی فاصله محدودیت برای جلوگیری از گسترش Covid-19 کشور ضروری کارگران از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و خواروبار کارگران به meatpackers و steelworkers همچنان به پانچ به کار می کنند. در حال حاضر برخی از بزرگترین کشور اتحادیه های کارگری در حال تماس با اورژانس مقررات برای اطمینان از ایمنی کارگر.

“شما نمی خواهد فکر می کنم که ما حرفه ای خواهد بود که آنهایی که فریاد از rafters در مورد شکست OSHA به انجام آن کار” Randi واینگارتن رئیس جمهور آمریکا فدراسیون معلمان گفت: از اداره ايمنی و بهداشت شغلی. این اتحادیه همچنین نشان دهنده سلامت کارگران است. “اما من دیوانه.”

واینگارتن و دیگر رهبران اتحادیه پیوست و با هم به تماس برای OSHA, یک سازمان است که سیاست ایمنی محل کار در وزارت کار به پیاده سازی, اجرا اضطراری coronavirus محل کار و مقررات. اتحادیه نمایندگان صحبت می کرد در یک کنفرانس تلفنی با اعضای مطبوعات به مناسبت گرامیداشت روز کارگر’ روز یادبود.

“تحت این دولت OSHA پاسخ برای امریکا ایمنی محل کار را ترک کرده است کارگران به دفع کردن برای خود در بزرگترین بحران بهداشتی در تاریخ اخیر” United Steelworkers دبیر خزانه دار جان Shinn گفت. “به جای بازرسی و fining کارفرمایان آژانس صرفا درخواست کارفرمایان برای بررسی شکایت علیه خود و اقدام اصلاحی.”

همه مقامات اتحادیه در تماس است که در مجموع نشان دهنده بیش از 6 میلیون کارگران آمریکایی با انتقاد OSHA برای سریع تر اقدام به بررسی محل کار رسیدگی به شکایات مربوط به Covid-19. واشنگتن پست گزارش داد اوایل این ماه است که کارگران باید ثبت بیش از 3000 شکایت شده است.

این سازمان در اوایل این ماه اعلام کرد که بعید است به بررسی کارفرمایان به جز در معرض خطر محل های کار مانند بيمارستان ، به جای نظارت خود را در تحقیقات آژانس تشویق کارفرمایان برای پاسخ به شکایت خود گفت: دیوید مایکل که رهبری این سازمان در دولت اوباما.

نمایندگان OSHA پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای نظر.

“حتی مشتاق OSHA خواهد بود مبارزه با یک دست گره خورده در پشت آن پشت” مایکل گفت. “آژانس تحت ذوات و استاندارد-تنظیم فرایند طولانی است و بیزانس بسیاری از خطرات غیر قابل تنظیم. OSHA نقاط ضعف شده اند و بزرگ شده تحت ریاست جمهوری [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن.”

OSHA رفته بدون یک نامزد برای دستیار وزیر برای بیش از سه سال Michaels, گفت:, و اضافه کرد که نیمی از آژانس رهبری خالی هستند.

تشکر. رزا DeLauro D-Conn., معاون سابق وزیر کار برای, OSHA, معرفی قانون هفته گذشته که وادار OSHA به صدور موقت اورژانس استاندارد برای حفاظت از کارکنان در برابر قرار گرفتن در معرض Covid-19.

“شکست کاملا صادقانه از OSHA برای محافظت از کارگران شروع نمی شود با این بیماری همه گیر” گفت: DeLauro که به عنوان صندلی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی تخصیص فرعی. “اما من معتقدم که می توان آن را به زور استدلال کرد که آن را فقط شکست به اندازه کافی آدرس خاص این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>