Coronavirus اتومبیل های ورزشی در جهان به توقف: در اینجا آنچه را لغو

نمایی از خالی AmericanAirlines Arena قبل از شروع یک بسکتبال NBA فصل به طور منظم بازی بین گرمای میامی و شارلوت هورنتس در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در میامی.

دیوید سانتیاگو | میامی هرالد | گتی ایماژ

ورزشی جهان است که احساس وزن COVID-19 شیوع است که از چین به بسیاری از کشورها در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر و کشته شدن نزدیک به 5000 نفر در سطح جهان است.

این هفته چند صنایع بودند به سمت چپ دست نخورده توسط این ویروس که سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام جهانی همه گیر. شیوع ارسال بازارهای جهانی سهام فزاینده ایالات متحده اجرا جارو محدودیت های مسافرتی در کشورهای اروپایی و شرکت ها مجبور شده اند برای لغو کنفرانس ها در سراسر جهان است.

شهرستانها و کشورهای صادر قرنطینه دستور توقیف مدارس و ممنوع اجتماعات بزرگ در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده.

و در حال حاضر ورزش لیگ در حال توقف رقابت از جمله چهار عمده و فعال ایالات متحده در لیگ.

مارتی کانوی یک استاد کمکی در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار به نام دو روز گذشته از حساب در طول ورزش “بی سابقه است.”

کانوی که صرف زمان در AOL و به عنوان یک مشاور ویژه سابق MLB کمیسر پیتر Ueberroth گفت: coronavirus’ تاثیر ورزش “مانند ترکیبی از 9/11 و در هنگام سحر و جادو جانسون مبتلا به اچ آی وی است.”

“در تجربه سحر و جادو از آنچه که من به یاد بیاورید شد فقط خیلی قطعیت و توانایی درک این به چه معنی برای بازیکنان, طرفداران, مقامات — افرادی که در تماس با کسی که با اچ آی وی” کانوی گفت. “و در آنجا بود زیاد داد و بیداد, بدیهی است که, pre-اجتماعی و رسانه های دیجیتال است. اما آن را بسیار زیاد بود.”

او گفت: آن را که عنصر عدم اطمینان در مورد COVID-19 — و همچنین پتانسیل شدت از آن — که باعث می شود این بی سابقه در آمریکا ، در ایالات متحده این ویروس آلوده بیش از 1,323 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و کشته شدن دست کم 38.

“و سپس شما تا به حال post-9/11 شرایط زمانی که همه سوال شد:” چه کار درست را انجام دهید؟’ درست به بازی یا نه به بازی ؟ ” او گفت:. “همین دلیل است که برای من این بی سابقه بود چرا که شما تا به حال چنین یک ترکیب غیر معمول از مواد تشکیل دهنده قبل از هرگز با هم. این واقعا ‘Black Swan’ رویداد ورزشی است.”

در اینجا به برخی از این لیگ اعلام کرد که اختلال در این هفته:

NBA تعلیق نجومی

انجمن ملی بسکتبال در شب چهارشنبه به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود باز floodgates از لیگ تصمیم گیری های پنج شنبه اعلام کرد.

“NBA تعلیق گیم پلی پس از انعقاد [چهارشنبه شب] برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” این لیگ در بیانیه ای گفت. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

این تصمیم پس از یک یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای COVID-19 مدت کوتاهی قبل از این تیم به بازی بازی های Oklahoma City Thunder در روز چهارشنبه. که بازی لغو شد نزدیک به برنامه ریزی tipoff. طرفداران در حال حاضر در حضور و غیاب گفته شد توسط یک مقام رسمی در سیستم آدرس عمومی به ترک “با توجه به شرایط پیش بینی نشده.”

NHL تعلیق نجومی

لیگ ملی هاکی پنج شنبه اعلام کرد آن را بلافاصله تعلیق آن 2019-2020 فصل به طور منظم.

“هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی” NHL کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت. Bettman گفت: وجود دارد یک نگرانی “که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه.”

کانادا هاکی لیگ نیز میگوید تعلیق بازی در هر سه منطقه ای آن لیگ.

ما فوتبال را طول می کشد یک ضربه

لیگ برتر فوتبال پنج شنبه اعلام کرد که تعلیق فوری همه بازی ها برای 30 روز.

MLS کمیسر دان گاربر گفت: همه باشگاه ها بودند “ایران” پشت این تصمیم اضافه کرد که آن را “در بهترین مورد علاقه طرفداران ما بازیکنان مقامات و کارکنان است.”

ایالات لیگ فوتبال نیز دنبال کت و شلوار تعلیق بازی برای 30 روز. ایالات متحده آمریکا فوتبال اعلام کرد در اوایل روز شنبه لغو تمام مردان و زنان مسابقات تیم ملی در ماه های مارس و آوریل است.

MLB تاخیر روز افتتاحیه

لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد آن را به تاخیر روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته و لغو بهار آموزش. روز افتتاحیه در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 26.

“این عمل است که گرفته شده در جهت منافع ایمنی و رفاه ما بازیکنان باشگاه و ما میلیون ها نفر از طرفداران وفادار” در بیانیه ای گفت:.

MLB چهارم متحده ورزشی حرفه ای سازمان به توقف بازی آن

NCAA March Madness لغو

NCAA روز پنجشنبه گفت این است که لغو آن جنون مارس بسکتبال مسابقات — و “تمام باقی مانده زمستان و بهار” قهرمانی — پس از سراسیمگی از لغو کنفرانس خود را در مسابقات پیش از آن در روز.

“این تصمیم بر اساس تحول COVID-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول این سال تحصیلی با توجه مداوم تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” کالج دو و میدانی سازمان در بیانیه ای گفت.

CBS ورزشی و ورزشی ترنر که مجموعه را برای پخش این مسابقات گفت: آنها “به طور کامل حمایت” از این تصمیم.

برخی از مدارس رفته اند بیشتر است. دانشگاه دوک در علاوه بر این به بیرون کشیدن از جنون مارس به حالت تعلیق در تمام رقابت های ورزشی از جمله شیوه های نامحدود.

مسابقات مقدماتی جام جهانی به تعویق افتاد

فوتبال جهان بدن حاکم فیفا گفت: آن را به تعویق انداختن آمریکای جنوبی مقدماتی مسابقات 2022 قطر, جام جهانی پس از یک درخواست از منطقه فدراسیون فوتبال.

مسابقات در اصل برنامه ریزی شده را بین ماه های مارس 23 و 31 مارس موکول شده این سازمان گفت:, و اضافه کرد که تاریخ جدید بحث خواهد شد. تعدادی از آمریکای لاتین را بالا ستاره فوتبال برای بازی با تیم های اروپایی در کشورهایی که دیده می شود مهم موارد از ویروس و خواهد مواجه اند قرنطينه خود را در بازگشت به کشورهای خود.

“فیفا ادامه خواهد داد برای ارزیابی وضعیت در رابطه با COVID-19 و تصمیم خواهد گرفت که آیا تغییرات بیشتر به برنامه از آمریکای جنوبی, فیفا جام جهانی 2022 مقدماتی مورد نیاز هستند” فیفا گفت: “همیشه با هدف حفاظت از سلامت و ایمنی همه افراد درگیر است.”

PGA فن محدودیت

PGA Tour کمیسر جی موناهان پنج شنبه اعلام کرد که بازیکنان قهرمانی در Ponte Vedra فلوریدا و تمام مسابقات در آینده نزدیک خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده اما بدون تماشاگر. سیاست می رود به اثر جمعه.

سیاست جدید همچنان از طریق Valero تگزاس در سن آنتونیو تگزاس به پایان می رسد که در مارس 5. این تور همچنین اعلام کرد Corales Puntacana Resort & Club قهرمانی خواهد بود به تعویق افتاد و به عنوان یک نتیجه از مشاوره های مسافرتی صادر شده است. این در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 26 طریق 29 در جمهوری دومینیکن.

“این یک وضعیت دشوار با عواقب که تاثیر بازیکنان ما طرفداران و جوامع است که در آن ما بازی” موناهان گفت.

فوتبال اروپا به حالت تعلیق در

تمام مسابقات فوتبال در اسپانیا بخش بالا لالیگا شده اند به حالت تعلیق برای حداقل دو هفته برای جلوگیری از گسترش COVID-19 لیگ را سازماندهی بدن گفت: پنج شنبه.

لیگ بیانیه ای گفت: این تصمیم پس از رئال مادرید قرار داده و تیم خود را در قرنطینه و آن را تا به حال به اطلاع باشگاه سلطنتی فوتبال اسپانیا فدراسیون و ورزش های ملی وزارت تعویق.

یوفا اروپا بدن حاکم برای فوتبال اعلام کرد لغو دو مسابقات بین المللی زیر قرنطینه. این سازمان روز پنجشنبه گفت: دیدار هفته آینده برای تعیین سرنوشت آینده داخلی و رقابت های بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>