جرمی کندی, فورد, کارمند امنیت موتور و انتقال به رام جدید سال 2020 اکسپلورر در شیکاگو کارخانه مونتاژ.

فورد

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان توقیف خودرو گیاهان در اروپا و آمریکای شمالی و آمریکای لاتین می تواند به کاهش تولید جهانی در این سال بیش از 1.4 میلیون وسایل نقلیه با توجه به تحقیقات جدید از IHS Markit .

خودکار گیاهان در سراسر جهان اعلام کرد قصد دارد به طور موقت به حالت تعلیق تولید به منظور پاکسازی امکانات و جلوگیری از گسترش COVID-19. وقفه که می تواند برای نزدیک به سه هفته در برخی موارد ایجاد فوری بحران نقدی به خودروسازان از طریق از دست داد تولید خودرو.

در اروپا که در آن عملیات مونتاژ را تعطیل, به طور متوسط از 13 روز کاری به طور موقت تعطیل خواهد شد و کاهش تولید بیش از 880,000 وسایل نقلیه با توجه به اطلاعات جهانی ارائه دهنده IHS Markit. از خاموش شدن ناگهانی در شمال امریکا که IHS Markit برآورد هزینه خواهد شد به طور متوسط شش روز کامل تولید را کاهش خروجی 480,000 وسایل نقلیه.

اقدامات جدید برای مهار این بیماری همه گیر در برزیل و آرژانتین را قطع تولید 80,000 وسایل نقلیه در آمریکای جنوبی IHS Markit پیش بینی کرد.

آن است که روشن نیست که آیا تولید خواهد شد و پس از اولیه این تعطیلی. حتی اگر تولید اصطبل برای آنچه قبلا اعلام شده است, مجلس سطح شیب دار تا فاز است که به شرح زیر باعث می شود بیشتر مسائل با توجه به IHS Markit.

در آمریکای شمالی و فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به طور موقت توقف تولید نزدیک به دو هفته پس از رکوع به فشار از سوی ایالات خودرو اتحادیه کارگران که می خواستم برای بهبود پروتکل های ایمنی برای حفاظت از کارکنان در برابر این بیماری همه گیر.

توقف در تولید می تواند صدمه دیده است جریان نقدی برای خودروسازان به عنوان تقاضا برای خودروهای ریزش در میان COVID-19 شیوع. بازارهای سرمایه RBC تعدیل پیش بینی خود را به صورت خودکار سهام و گفت که خرید اینترنتی از coronavirus می تواند به ارسال و جهانی تولید خودرو پایین 16 درصد در سال 2020 سوخت تا حدی توسط یک رود 20 درصد کاهش در فروش آمریکا.

Coronavirus آلوده بیش از 265,000 مردم در سراسر جهان با حدود 16,000 از کسانی که در ایالات متحده آمریکا

— CNBC فیل LeBeau کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im