Coronavirus: Flybe ممکن است سقوط در روز میان رزرو رکود

Flybe بریتانیا بزرگترین داخلی خطوط هوایی هشدار داده است این دولت است که می تواند سقوط در روز پس از رکود در رزرو باعث coronavirus.

اخبار آسمان آموخته است که Flybe تمدید مذاکرات وزیران برای ارائه به اورژانس حمایت مالی حتی به عنوان در حال انجام مذاکرات در مورد یک وام دولت در شرایط تجاری به نظر می رسد رد شده اند.

منابع گفت: یک احتمال وجود دارد که Flybe می تواند به سقوط دولت در عرض چند روز اگر چه “last-ditch” بحث های مربوط به سهامداران و دولت بودند ادامه دارد.

Ryanair boss Michael O'Leary said the government deal to bailout Flybe amounted to a 'nasty cover up subsidy to billionaires'
‘آن را در یک پوشش یارانه به میلیاردرهای’

یک خودی گفت: شانس هواپیمایی زنده ماندن تا زمانی که وعده داده شده نقد و بررسی از مسافر وظیفه (APD) اتهامات عنوان شده در چهارشنبه آینده بودجه در حال حاضر نگاه “بیشتر از راه دور”.

“بودجه در حال حاضر به نظر می رسد یک راه طولانی خاموش” گفت: منبع.

“یک وضعیت دشوار در حال حاضر ساخته شده است را خیلی بدتر است.”

شیوع کروناویروس که آمار صدها نفر از خطوط هوایی در سراسر جهان باعث شده است تا یک “فروپاشی” در رزرو در Flybe.

بیشتر از Covid-19

سر ریچارد برانسون ویرجین آتلانتیک سهامداران را در Flybe پدر و مادر شرکت بود که در آخرین شرکت هواپیمایی اعلام اقدامات برای کاهش تاثیر از جمله نظرات به پرواز برنامه پرداخت یخ و زمان محدود کاهش پرداخت برای مدیران.

Flybe است گفت: به درخواست اضافی حمایت دولت در روزهای اخیر به کاهش تاثیر COVID-19.

آن دیگر سهامداران Stobart از گروه های ذکر شده شرکت زیرساخت و کوروش شرکای سرمایه صندوق.

preview image
یونان اعلام کرد یک “سوء استفاده از بودجه عمومی’

تجدید ترس از دولت برای اکستر مبتنی بر حامل که قرار دادن بیش از 2000 شغل در معرض خطر آمده حدود هفت هفته پس از Flybe امن ماندن از اعدام با دولت را نذر به بررسی APD و اقدامات دیگر برای تقویت اتصال منطقوی.

در چند روز گذشته مارک اندرسون مدیر اجرایی Flybe پدر و مادر, اتصال خطوط هوایی, مذاکرات با انگلستان به فرودگاه که به هواپیمایی پرواز به درخواست تخفیف عمیق اتهامات خود را برای یک دوره دو ساله.

یک منبع گفت که آقای اندرسون تا به حال روشن ساخته است که Flybe سقوط نیز تاثیر عمیقی در فرودگاه’ آینده.

Flybe حضور در محل از جمله بیرمنگام, اکستر, نوقوای لیورپول منچستر و ساوتهمپتون.

اگر آن را نشانی از سقوط EY های حسابداری شرکت است که انتظار می رود برای نظارت بر عجز از پرداخت دیون.

£106m rescue plan for struggling airline Flybe
بریتیش ایرویز اشیاء به Flybe نجات

ای آماده شد به منصوب شود به عنوان مدیر در ژانویه قبل از آخرین خندق مذاکرات امن کردند دشمن این شرکت مشکل.

پس از آن کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom و وزیر حمل و نقل Grant Shapps مورد ستایش قرار داد شرکت هواپیمایی بقا.

از آن پس این ترمیم کابینه و اختلاف نظر بر سر شرایط £100 متر دولت وام باید یک تجدید سایه بیش از Flybe چشم انداز.

هفته گذشته آسمان اخبار به دست آمده نامه ای از آقای اندرسون به وزیران است که در آن او هشدار داد که بسیاری از آن مسیرهای شد و به احتمال زیاد به رها شود اگر این شرکت سقوط کرد.

در نامه ای به کسب و کار جدید, منشی, Alok Sharma, آقای اندرسون می گوید او “انجام همه چیز ممکن است برای تضمین آینده بلند مدت – پرداختن هزینه های ما پایه و کار با ما شرکای کلیدی از جمله فرودگاه های بریتانیا است که بستگی به بقای ما”.

منطقه ای شرکت هواپیمایی است که تقریبا 40 درصد از تمام داخلی انگلستان پرواز و حمل بیش از 9 متر مسافران سالانه معتقد است که آن را ناعادلانه penalised توسط APD سیستم به دلیل وظیفه است که وضع در هر دو پا از یک منطقه پرواز.

آقای اندرسون گفت: کسب و کار, منشی, 88 که از آن 120 مسیرهای در حال پرواز هر هواپیمایی.

“اگر Flybe بودند به توقف معاملات تنها تعداد کمی از ما راه به احتمال زیاد گرفته شود تا دیگر حامل تقریبا قطعا در کاهش فرکانس,” او نوشت.

احتمالی برنامه های است که اجازه می دهد دولت به ادامه عامل Flybe مسیرهای دیده می شود به عنوان بحرانی برای حفظ حیاتی منطقه ای اتصالات کشیده شده تا با توجه به رقیب های هواپیمایی مدیران.

در نامه خود به آقای شارما آقای اندرسون گفت که Flybe پیشنهاد کرده بود “معرفی جدید داخلی APD گروه در مجموعه £6.50 (نصف زمان گروه یک رای)”.

او اضافه کرد که با اضافه کردن خدمات عمومی الزامی (PSO) مسیرهای که دریافت یارانه به آنها را عملی نیز لازم است.

آقای اندرسون گفت: اتصال تا به حال “پیشنهاد کرد که دولت درخواست PSOs به طیف وسیعی از موجود درون منطقه ای مسیرهای ارائه حمایت فوری خود را برای ادامه زنده ماندن از طریق یک صندوق جدید”.

این Flybe رئیس جمهور اصرار داشت که این شرکت به دنبال یک کمک مالی و هر گونه توافق با وزیران خواهد نیاز به هواپیمایی سهامداران به ارتکاب ده ها میلیون پوند در حقوق صاحبان سهام.

با این حال در این مذاکرات را برانگیخت در سراسر صنعت با شرکت هواپیمایی رایان ایر و بریتیش ایرویز’ پدر و مادر خطوط هوایی بین المللی گروه تهدید به اقدام قانونی علیه دولت برای عبور کمک های دولت قانون است.

مایکل اولری, رایان ایر, مدیر اجرایی, متهم خزانه بودن “blindsided توسط میلیاردرهای” درخواست او: “اگر این میلیاردر سهامداران مایل به قرار دادن دست خود را در جیب عمیق به قید وثیقه از دست دادن-ساخت Flybe پس چرا خود دولت و HMRC [مقامات مالیاتی] به آنها کمک مالی?”

Flybe کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>